Jump to content

כפר סבא חוץ

BMTA

Recommended Posts

55 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם איביץ' קובע שהם לא מספיק טובים לעזור למכבי סימן שהוא ראה את זה באימונים ולהשאיר אותם יעשה להם ולנו לא טוב.

ההשאלה של קארצב לחדרה הייתה הראשונה שלו אם אני לא טועה והיא הייתה רק חצי שנה. אולי הוא עדיין לא בשל.

אלמוג אני גם חושב ששנה שעברה הייתה הראשונה ובכל מקרה אני מאמין לגביו שהוא כן ישאר בסגל ויהיה יונתן כהן של העונה שעברה.

אני לא מסכים עם המחשבה שכל שחקן צריך לעבור כמה השאלות עד שהוא מגיע למכבי.

אני חושב שזה נכון לרוב השחקנים, אבל אנחנו צריכים לדעת לאתר את אלה שיכולים להשאר ולפרוח גם בגיל מוקדם במכבי כמו שקורה בלא מעט קבוצות באירופה.

קארצב לדעתי הוא כזה ועם כל הכבוד הענק לאיביץ' אני חושב שלא לתת לו אפילו הזדמנות אחת זה נזק גדול לשחקן וכמובן גם למכבי.

אני באמת מאמין בבחור הזה מאוד ולדעתי הפוטנציאל שלו גבוה משמעותית מפרץ.

49 דקות לפני, silentyogi said:

אני לא מסכים עם המחשבה שכל שחקן צריך לעבור כמה השאלות עד שהוא מגיע למכבי.

אני חושב שזה נכון לרוב השחקנים, אבל אנחנו צריכים לדעת לאתר את אלה שיכולים להשאר ולפרוח גם בגיל מוקדם במכבי כמו שקורה בלא מעט קבוצות באירופה.

קארצב לדעתי הוא כזה ועם כל הכבוד הענק לאיביץ' אני חושב שלא לתת לו אפילו הזדמנות אחת זה נזק גדול לשחקן וכמובן גם למכבי.

אני באמת מאמין בבחור הזה מאוד ולדעתי הפוטנציאל שלו גבוה משמעותית מפרץ.

אם יש שחקן שמתאים לשחק במכבי אז ברור שאין טעם להשאיל אותו.

עם כל הכבוד לך אתה אומר שיש לו פוטנציאל על סמך משחקים בודדים שראית וגם זה לא במכבי.

איביץ' רואה אותו וכל יום באימונים ואם הוא לא מקבל הזדמנות כנראה שהוא לא נראה מספיק טוב.

אני מבין שכולם כאן רוצים לראות את הצעירים משתלבים, אבל צריך סבלנות. עם כל הכבוד לצעירים הדבר הכי חשוב כרגע זה להביא את הצלחת.

23 hours ago, Krishi said:

לא

אשכרה. הזיה שאני צריך להתלבט אם לקנות ב71 ולצבור ניקוד או לשלם בקופות 60 ולוותר על האופציה להגיע לדרבי חוץ, טרנר או סמי עופר.

הבעיה היא שאנחנו במלכוד. מפחדים שאם נתלונן שהמחיר הזה לא חוקי, נקבל מחיר גבוה יותר...

לדעתי צריך להתלונן בכל הכח שהמחיר לא חוקי. אם יורידו ל-50 אחיד - סבבה.

אם יעשו מחירים גבוהים יותר להחרים! ותהייה לגיטמציה אמיתית להחרים. כרגע המחיר הוא נמוך יחסית ומנסיון העבר המחאה לא תהייה אפקטיבית שרק חצי מחרימים. 

2 hours ago, תמיר8 said:

אשכרה. הזיה שאני צריך להתלבט אם לקנות ב71 ולצבור ניקוד או לשלם בקופות 60 ולוותר על האופציה להגיע לדרבי חוץ, טרנר או סמי עופר.

קנה מהקופות של לאן בתל אביב ותקבל ניקוד חוץ בוודאות

מתי קובי השועל יכתוב קהל בושה לא קונה כרטיסים ומישהו יכתוב לו אבל במושבה תמיד מלא מכירות מוקדמות לא אומרות כלום, מישהו אחר יכתוב 2000 צופים בלחץ ואז מישהו יענה קצב מכירות חלש מביך הקהל הכי גרוע בליגה.

23 דקות לפני, הנדון said:

מתי קובי השועל יכתוב קהל בושה לא קונה כרטיסים ומישהו יכתוב לו אבל במושבה תמיד מלא מכירות מוקדמות לא אומרות כלום, מישהו אחר יכתוב 2000 צופים בלחץ ואז מישהו יענה קצב מכירות חלש מביך הקהל הכי גרוע בליגה.

ואז יבוא מישהו מהמגזימים ויגיד שהוא בא עם 20 חברים שלו והם קונים בקופות.

6 hours ago, תמיר8 said:

ממש לא אופציה לנסוע במיוחד למרכז תל אביב

מסכים איתך השאלה מאיפה אתה בארץ?

אם אתה גר רחוק אז עדיף לך לקנות ולהדפיס בבית\בעבודה או שאתה יכול להיכנס עם עותק מודפס\דרך הנייד.

On 11.9.2019 at 17:21, OB_MTA said:

מביך

גם חייל וגם מנוי ולוקחים 71 שקל על הכרטיס(איפה הכרטיסים לאישה/נער/חייל?!?)

עד מתי כדורגל ישראלי

מה קשור מנוי?

On 11.9.2019 at 17:21, OB_MTA said:

מביך

גם חייל וגם מנוי ולוקחים 71 שקל על הכרטיס(איפה הכרטיסים לאישה/נער/חייל?!?)

עד מתי כדורגל ישראלי

מביך כמעט כמו מישהו שניסה לספסר בפורום ואז מתלונן על מחירי הכרטיסים למשחקי חוץ. 

On 5.9.2019 at 13:54, תמיר8 said:

חחחחחח איזה דרמטי ובעל משמעות זה נשמע

5 hours ago, Moryo said:

מביך כמעט כמו מישהו שניסה לספסר בפורום ואז מתלונן על מחירי הכרטיסים למשחקי חוץ. 

איך חיכית לתגובה שלי אה יאובססיבי ?

מרגיש שאתה פה רק בשביל העקיצות למשתמשים, ואם נזכר אמרתי את זה בציניות אבל המשתמשי רודפי שלום קפצו על המציאה , וממש כמו שמלמדים על "בריונים ברשת" וכל השיט הזה ,זה בדיוק מה שקרה ואתה גם היית אחד מהם ימעיק.

הייתי שמח אם היה לי כרטיס למכור , בשביל כל אוהד פה 5 שקל , בשבילך ? גם אם תמכור את הבית שלך אני אגיד לך עוד! , יאללה תתקדם גבר 

אם המחיר הזה טוב לך ולכיס שלך , אין פה יותר מידי מה לדבר , אני ועוד כמה מפה כנראה נגיע לקופות ונקנה ב-60 ולא נתן להם לעשוק עוד כמה שקלים מהכיס של אוהדי מכבי .

פשוט אני לא חושב שניקוד הולך לשחק חלק כזה משמעותי בחיים שלנו במפת באיצטדיונים החדשה

וגם העמלת ****, מציקה ולא הוגנת ככל שתיהיה. מבין שיש אנשים שזה קריטי עבורם אבל ה5-10 שח האלו.. מה אני אגיד לכם. לא יכול להסתכל על זה כמשהו שממוטט כלכלית אנשים בפורום

אז זה נראה קצת מצחיק מהצד

2 hours ago, Sawyerdroid said:

פשוט אני לא חושב שניקוד הולך לשחק חלק כזה משמעותי בחיים שלנו במפת באיצטדיונים החדשה

וגם העמלת ****, מציקה ולא הוגנת ככל שתיהיה. מבין שיש אנשים שזה קריטי עבורם אבל ה5-10 שח האלו.. מה אני אגיד לכם. לא יכול להסתכל על זה כמשהו שממוטט כלכלית אנשים בפורום

אז זה נראה קצת מצחיק מהצד

ככה זה שאתה סטודנט עני