Jump to content

שער 8 עליון להתפקד

avich15

Recommended Posts

14 דקות לפני, kutomer said:

אני בשער 8 תחתון, במשחק האחרון בקושי היה אפשר לשמוע את התופים ואני לא רואה בעיה אם יביאו תוף אחד לשער 8 בשביל להעיר את האנשים.

זאת לא איזה קריאת תיגר על הפאנטיקס, אין פה חזרה לימי האולטראס - שחקן.

לא צריך תוף, צריך שיבואו לעמוד ולעודד כמה שיותר. פשוט מאוד

8 דקות לפני, DaleMaccabi said:

תוף בכל מקום שהוא לא הגוש ב11 זה מתכון לחוסר תיאום. מניסיון.

המטרה היא שישמעו את התופים מ11 (משער שזה מה שהארגון ינסה לעשות), לא להוסיף תופים בשערים אחרים.

בדיוק

6 דקות לפני, zeudemort said:

חושב שחייב תוף בשמונה עליון, הרבה זמן במשחק לא שמעתי את התופים וכולם יצאו מקצב, אפשר לשמוע את זה מהסרטונים של דאבל עם הדיליי שהיה.

באזור שמעל 11 שמעתי מעולה.

3 דקות לפני, הנדון said:

באזור שמעל 11 שמעתי מעולה.

אני ישבתי במרכז שמונה עליון, לא שמעו כלום, תוסיף לזה אנשים שהגיעו למשחק פעם ראשונה בחיים שלהם ולא יודעים את הקצב והופ - בלאגן

1 hour ago, zeudemort said:

חושב שחייב תוף בשמונה עליון, הרבה זמן במשחק לא שמעתי את התופים וכולם יצאו מקצב, אפשר לשמוע את זה מהסרטונים של דאבל עם הדיליי שהיה.

אני מבין את מה שאנשים רשמו פה על חוסר סנכרון אבל אני עדין מסכים אתך, שווה לפחות לנסות, אם יש מישהו שמצליח להסתנכרן כמו שצריך עם שער 11 זה יכול לתת בוסט מטורף לעידוד בשער 8.

אגב גם אם לא ישתמשו בתוף באופן קבוע רק נגיד קצת לעורר את הקהל מדי פעם לבוז וכאלה יכול להיות טוב.

22 hours ago, zeudemort said:

תחכה שהארגון יעלה טיפה למעלה, כולם ישמעו גם את התופים. 

• 2 weeks later...

אז איפה מתמקמים מי שרוצה לעודד?

יושבי שער 7/8 אמצע תהיו ערניים לסביבה שלכם ותלשינו על אוהדי חיפה חייב שתהיה סיירת לפני המשחק לגרש את החולרות.

36 דקות לפני, הנדון said:

יושבי שער 7/8 אמצע תהיו ערניים לסביבה שלכם ותלשינו על אוהדי חיפה חייב שתהיה סיירת לפני המשחק לגרש את החולרות.

אז ככה, בעזרתו האדיבה של @לא לגרור מי גורר ובתיאום עם מכבי אני אוכל להכניס את הדגל למשחק נגד חיפה ליציע 8 עליון לא מסומן.

אם לא יהיו בעיות מיוחדות אני אכנס בכניסה המוקדמת ולכן אוכל לשמור מקומות עם הדגל. סימנתי ב-X כחול איפה אנחנו מתכננים לשבת. כל מי שרוצה לעמוד בגוש תגיעו מוקדם הדגל יכול לשמור כמות מוגבלת של מקומות ואני לא מתכנן לריב עם אנשים שירצו לשבת מסביב.

2053284104_7-8.thumb.jpg.11e46ac23ba1c19bd911a5ce5a2adaf0.jpg

יש מצב אני מגיע מוקדם לא עדיף לשבת על יד 11? באזור הזה נראה לי יש את כל הלשבת הנודניקים ליד 11 גם הדגל לא יפרע לאנשים. 

9 דקות לפני, הנדון said:

יש מצב אני מגיע מוקדם לא עדיף לשבת על יד 11? באזור הזה נראה לי יש את כל הלשבת הנודניקים ליד 11 גם הדגל לא יפרע לאנשים. 

הדגל לא יהיה מונף במהלך המשחק, רק תחילת, אמצע וסוף. לשבת ליד 11 חוטא למטרה שלנו שהיא להדליק עוד אנשים ולהוסיף עידוד כמה שיותר בשערים 7-8. אם נהיה צמודים ל11 לא עשינו כלום בזה. 

בגדול נראה איך יזרום. מניסיון בשער 7 ברגע שראו שיש גוש שעומד ומעודד כל המשחק בסופו של דבר אנשים הפסיקו להגיד לנו לשבת כי היינו מסה של אנשים ולא יכלו להילחם בכולם. עם הזמן אנשים כבר ידעו שמי שבא לשבת בצד הזה של היציע הוא עומד כל המשחק. מצד שני ב7 לפני השיפוץ לא היו לנו חבר'ה עם מקומות מסומנים באחד הצדדים הצמודים אלינו כמו שיהיו עכשיו (כל 7 היה לא מסומן, וצמוד לגדר של 8 היה המרווח הזה עם השלט של דאלאס). אז נקווה לטוב. 

4 hours ago, Krishi said:

בגדול נראה איך יזרום. מניסיון בשער 7 ברגע שראו שיש גוש שעומד ומעודד כל המשחק בסופו של דבר אנשים הפסיקו להגיד לנו לשבת כי היינו מסה של אנשים ולא יכלו להילחם בכולם. עם הזמן אנשים כבר ידעו שמי שבא לשבת בצד הזה של היציע הוא עומד כל המשחק. מצד שני ב7 לפני השיפוץ לא היו לנו חבר'ה עם מקומות מסומנים באחד הצדדים הצמודים אלינו כמו שיהיו עכשיו (כל 7 היה לא מסומן, וצמוד לגדר של 8 היה המרווח הזה עם השלט של דאלאס). אז נקווה לטוב. 

כל הכבוד לך.

17 hours ago, הנדון said:

כמעט אין כרטיסים למכירה, מה שנשאר שורות עליונות מאוד באזור של הכסאות המסומנים כמה מזה הירקת יצליחו לצוד ? 

כמה הם יכולים להשפיע אם הם קנו 30 כרטיסים ביציע של 4000 וגם השלושים מפוזרים ספורדית בעליון ? 

המיקום מאוד בעייתי.
יהיה קשה לגרום לחלק הזה דווקא ביבציע לעמוד כי זה גם יפריע למי שקנה כרטיסים לתא ליד. (הישיבה).

זה פוטנציאל למחלוקות וריבים ביציע לדעתי.
עדיף צמוד ל11 למרות הרצון להרחיב את נפח העידוד

נכון, אבל זה ממוקם צמוד ליציע של מקומות שמורים. מי שקנה מושב צמוד לשם לא יראה ושם יתחיל בלגן (היציע של ה1350 שקל מנוי)