Jump to content

ריינשרייבר

פנחס שוף

Recommended Posts

לא היה פנדל. פרץ זרק את עצמו שעה לפני. חבל כי כל מה שהוא היה צריך זה להמתין לנגיעה שהייתה מגיעה.

בלי קשר הוא שופט מזעזע שהתחיל גם לפתח מניירות של יפת. הזמן שעבר מהריצה שלו מהואר עד הסימון שלו שאין פנדל היה נצח.

יש מגע, הבעיה שדור כל כך דביל שהוא נפל שניה מוקדם מדי ובעצם הפיל עצמו על הרגליים של זובס, אם הוא לא נופל זה האמא של הפנדלים. הבעיה שריינשרייבר הכלב הזה הוציא לנו צהוב על כל פאול, אפילו לאיביץ, כשאבוקסיס למשל היה חייב להיות מורחק על התגרות בקהל ולבן הוא לא הוציא כמעט צהובים

זה ישמע מוזר, אבל מזל שיש VAR כי זה סה"כ מגביל את כמה שהוא יכול לזיין אותנו.

הוא לא אשם בחוסר אחריות של פרץ, אבל הוא כן אשם בכמות הלא פרופורציונלית של כרטיסים צהובים שהוא חילק לנו.

ת'אמת רואה עכשיו ש.ח, לא היה פנדל וכנראה הגיע גם צהוב.

ובכל זאת - לך קיבינימט יא זבלאק. שיבוא לך דצ"כ עד"ש באח"ב יא נבלה.

בושה שהוא שופט אותנו עדיין, כל פעם מחדש אני בהלם מזה.

אם היינו קהל עם ביצים אז הוא לא מתקרב למשחקים שלנו.

עם כל השנאה אליו. 

אתם יודעים שאם לא הואר הוא שרק פנדל לטובתנו כן?

בעולם ללא ואר אנחנו מנצחים את המשחק הזה ואפשר לומר בזכות ריינשרייבר. 

עדיין צריך למות 

8 דקות לפני, דריקס said:

עם כל השנאה אליו. 

אתם יודעים שאם לא הואר הוא שרק פנדל לטובתנו כן?

בעולם ללא ואר אנחנו מנצחים את המשחק הזה ואפשר לומר בזכות ריינשרייבר. 

עדיין צריך למות 

העיקר היום הוא הלך לבדוק בוואר, ובחצי גמר גרינפלד או מי שזה לא היה, לא הלך

הוא צדק בפנדל ובהרחקה של פרץ אבל היה עם יד קלה מדי על ההדק עם כרטיסים צהובים לשחקנים שלנו. 

אגב- כשהוא כן שרק לנו לפנדל, זה לא אמור להיות גם אדום לזובאס?

20 דקות לפני, ravid said:

הוא צדק בפנדל ובהרחקה של פרץ אבל היה עם יד קלה מדי על ההדק עם כרטיסים צהובים לשחקנים שלנו. 

כבר אין אדום במצב כזה. מי שמכשיל ברחבה שחקן במצב לגול מקבל צהוב ופנדל, כמובן. 

38 דקות לפני, ravid said:

אני גם חשבתי שזה היה אדום ברור. זובאס על לרגליים של פרץ לא היה קרוב אפילו לכדור ולא ניסה ללכת לכדור זה אדום ברור. ולדעתי גם היה פנדל וגם פה הוא טעה כמו שטעה עם ההרחקה.

2 דקות לפני, Krishi said:

אני גם חשבתי שזה היה אדום ברור. זובאס על לרגליים של פרץ לא היה קרוב אפילו לכדור ולא ניסה ללכת לכדור זה אדום ברור. ולדעתי גם היה פנדל וגם פה הוא טעה כמו שטעה עם ההרחקה.

שינו את החוקה. אין כבר עונש כפול של פנדל ואדום אלא אם העבירה נעשית בלי קשר לכדור, כמו חבשי נגד שטרסבורג שאחרי שנפל כשעברו אותו בעט לשחקן ברגל.

3 דקות לפני, Spring said:

שינו את החוקה. אין כבר עונש כפול של פנדל ואדום אלא אם העבירה נעשית בלי קשר לכדור, כמו חבשי נגד שטרסבורג שאחרי שנפל כשעברו אותו בעט לשחקן ברגל.

אני מכיר את השינוי בחוקה, ופה הייתה עבירה ללא קשר לכדור. הוא הלך ישרות לרגליים שלו ראו את זה בבירור. אם היה רוצה ללכת לכדור היה מנסה ללכת עם הידיים ולא עם הרגליים קדימה כשהכדור כבר לא שם בכלל. 

או שהוא שוכב עם מישהו בכיר או שהוא מחזיק אותו בביצים על משהו אחר

אני לא מדהר על הדאבל סטנדרט באדום ( השמקן של בני יהודה עשה בדיוק מה שפרץ עשה, נפל לפני הזמן והזמין מגיע) כי יאללה גם ככה החוקה לא ברורה

אבל רבאק שלף לנו כרטיסים על שטיות , שרק לשטויות ובני יהודה נאדה. והכי גרוע היה עם אבוקסיס ושנייה אחרי זה איביץ

איש קטן ושופט עלוב

17 דקות לפני, Krishi said:

אני מכיר את השינוי בחוקה, ופה הייתה עבירה ללא קשר לכדור. הוא הלך ישרות לרגליים שלו ראו את זה בבירור. אם היה רוצה ללכת לכדור היה מנסה ללכת עם הידיים ולא עם הרגליים קדימה כשהכדור כבר לא שם בכלל. 

לא אחי, הוא גלש לכיוון הרגליים של שחקן שהוביל כדור, אם היה פוגע בכדור ולא ברגל זה לא פאול, לכן זו לא עבירה ללא כדור. לעומת זאת אם פרץ היה עובר אותו ואז היה מכשיל אותו מאחורה זו עבירה ללא קשר לכדור.

כל משחק שהוא שופט אותנו רק מעצים את גודל המחדל.

יכולים אצלנו רק ללקק לאיזי שרצקי את החור של התחת בכל הנוגע להתנהלות מול שופטים.

2 דקות לפני, Spring said:

לא אחי, הוא גלש לכיוון הרגליים של שחקן שהוביל כדור, אם היה פוגע בכדור ולא ברגל זה לא פאול, לכן זו לא עבירה ללא כדור. לעומת זאת אם פרץ היה עובר אותו ואז היה מכשיל אותו מאחורה זו עבירה ללא קשר לכדור.

שמע ראיתי את ההילוך חוזר בלופים, הוא לא גלש לכיוון הכדור בכלל אלא ישר לרגליים של פרץ אחרי שהכדור כבר לא היה שם. זה הכי עבירה ללא קשר לכדור שיש. הוא פגע לפרץ ברגליים. זה אדום ופנדל הכי ברור בעולם. הייתי מוכן לחיות גם עם צהוב אבל פנדל יש פה בין אם הנפילה של פרץ התחילה קצת לפני או אחרי. לא מבין איך יש פה אוהדים שלנו שמסכימים עם החארטה הזאת שאין פה פנדל. נכנס בו עם הרגל חד וחלק. אז פרץ לא חשב בכלל על להבקיע ובא לסחוט פנדל ואני חושב שכמוני עוד הרבה אנשים ראו את זה עוד בריצה שלו לכדור שהוא מחפש את הפנדל זה עדיין לא משנה את העבודה שהיה הכשלה ופנדל. 

זובאס יוצא עם רגליים קדימה ולא נוגע בפרץ- אין פנדל וצהוב לפרץ.

פרץ גולש עם רגליים קדימה ולא נוגע בדור אלו- צהוב לפרץ. 

לא יכול להיות שאותה כניסה ברחבה זה הצגה ומחוץ לרחבה זה משחק מסוכן. זה מפגר. בשני המקרים לא היה מגע.

עזבו בצד אתזה שאמא שלו זונה

בחיים שלא לא ראיתי שופט כזה חלש, כזה חסר ביטחון. כל ההחלטות שלו הן משיקולים של התחשבנות. אם הקהל של מכבי שורק לו בוז הוא ישרוק יותר לטובתנו, ואז כדי לאזן את זה הוא ישרוק לרעתנו, בלי קשר למה שקורה בפועל אובייקטיבית על הדשא.

לא סתם הוא מספר 1 בלאבד שליטה על משחקים ואת כל השריקות הרציניות שלו הוא בכלל מקבל באוזנייה.