Jump to content

רשמים מהתיקו מול בני יהודה בבלומפילד (בית) | חוזרים הביתה עם 0-0 מאכזב.

Sawyer

Recommended Posts

10 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

מצטער, אבל הדעה שכתבתי ממש לא מבוססת על המשחק אתמול בלבד. אנחנו שבלוניים תקופה ארוכה. 

רוב הזמן אנחנו תלויים ביכולת של מיכה. לא סתם התקופות הטובות שלנו מאופיינות בגולים/מעורבות התקפית של פרץ - כשהוא עושה את זה טוב מהעמדה הזו זה משפיע מאד מאד על ההתקפה, במיוחד בקבוצה כמו מכבי שרק מתגוננים מולה ושצריכה לנסות לשבור את השבלוניות כדי לשים גול. שים שם שחקן שעושה את זה באופן יותר יציב ותראה משחק התקפה אחר לגמרי.

הבישול של גלזר נגד נס ציונה רק מוכיח את הטענה שלי. הרי מתי זה עוד קרה? אנחנו יודעים שלגלזר בנקודת הזמן הזו של ההתפתחות אין מספרים. הבישול שבוע שעבר הוא היוצא מן הכלל, לא הכלל. זה רק מראה כמה זה פותח את ההתקפה ששחקן הקישור האחורי מתערב לטובה במשחק ההתקפי, אם זו מסירה טובה, איום מרחוק, או כניסה מפתיעה לרחבה (למשל במקרה של גלזר חטיפה בעמדה קדמית ומסירה טובה שהפכה לבישול).

שורה תחתונה, קבוצה כמו מכבי שכל הזמן מתגוננים מולה חייבת יכולת התקפית גם מהקו השני והשלישי.

כל הבעיה היא שפרץ וגלזר לא יציבים בזה. בכלל. אצל פרץ זה תלוי תקופה (עכשיו זו התקופה הלא טובה התקפית), ואצל גלזר זה נדיר מאד. 

אצל גלזר זה נדיר מאוד כי זה נדיר מאוד אצל מספרי 6 באופן כללי. זה היה נדיר מאוד אצל אלברמן, זה היה נדיר אצל אוגו, וזה נדיר מאוד אצל סורו, אפילו אתמול. פרץ היה בסדר גמור בזה בכל השנה שעברה, ואתמול, כפי שהסברתי, הוא שיחק בעיקר מאחור בכוונה תחילה ומסיבות די הגיוניות, למען האמת. שאלת התלות במיכה והבעיות בהתקפה אלה עניינים אחרים (ואם כבר - אם ההתקפה שלנו הייתה מתפקדת יותר, גם לשחקני הקו השני שלנו היה קל יותר להצטרף).

יש במכבי את הבעיות שיש במכבי, אני לא מרגיש שיש צורך להמציא חדשות.

אתם רואים במכבי של זהבי את השוער שלנו מעביר זמן מתחילת המחצית השניה בגלל שאנחנו בעשרה שחקנים מול בני יהודה? בחיים לא.

אני מאמין שזו הוראה שדניאל קיבל אבל מה שהיה אתמול מהמחצית השניה זו בושה שלא מגיעה ל26 אלף אוהדים של מכבי ששילמו למשחק הזה.

1 דקה לפני, אין עוד מלבדי said:

אתם רואים במכבי של זהבי את השוער שלנו מעביר זמן מתחילת המחצית השניה בגלל שאנחנו בעשרה שחקנים מול בני יהודה? בחיים לא.

אני מאמין שזו הוראה שדניאל קיבל אבל מה שהיה אתמול מהמחצית השניה זו בושה שלא מגיעה ל26 אלף אוהדים של מכבי ששילמו למשחק הזה.

כן אנחנו רואים, וזה גם קרה. ויותר מפעם אחת. 

זאת לא בושה ול26000 צופים אין משמעות כשזה נוגע לנקודות.

איביץ קיבל החלטה לשחק בסגנון מסוים מחצית שניה בגלל האדום, זה עבד לו בצורה מסוימת. היה הימור הגיוני מאוד. הכל טוב.

1 hour ago, חומץ בלסמי said:

ראה הערתי הקודמת על מרכז המגרש, רק אוסיף שלומר שזה לא אמור להיות שינוי דרסטי בעשרה שחקנים (ושוב - כשגלזר עם צהוב די מוקדם) זו אמירה קצת משונה.

מה זה "יש פה בעיה"? ששחקן יריב עובר שחקן שלנו? אין פה "בעיה". יש פה משהו שקורה בכדורגל. ויקרה תמיד. מה שקורה עם עטר מול אלו לא קשור ובלתי תלוי במה שקורה עם ג'רלדס מול גדיר.

באופן כללי נראה לי שכולם כ"כ מאוכזבים ממה שקרה אתמול שמחפשים כל מיני בעיות וכשלים שלא היו.

אתמול לא שיחקנו טוב. גם עם צהוב מוקדם לגלזר וגם בעשרה שחקנים אפשר להיראות טוב יותר טוב. אני די בטוח ששנינו מסכימים על זה.

למה?  לדעתי-

*לא היינו מספיק אגרסיבים במרכז מגרש. לא בחילוצים, לא ביציאה קדימה. לא במאבקי אוויר.  

* הצליחו לעבור את השחקנים שלנו יותר מידי.  בעיקר את ג'רדלאס ובאיזורים מסוכנים.

* מצד שני, משחק התקפה אנמי ולא מדוייק. שום שחקן שמסוגל לעבור שחקן יריב, מגינים שלא תורמים למשחק האגפים, אין סקורר אמיתי ולא מספיק שחקנים משתתפים במשחק ההתקפה.  

אז לדעתי היו כשלים, היו בעיות ואני לא מחפש בכוח.  אם אתה חושב שמה שהיה אתמול זה לגיטימי ויכול לקרות-סלמתק, לדעתי זה המשך של סוף עונה שעברה ותחילת עונה של קבוצה מאוד לא מגוונת ויצירתית.

לא מסכים על טננבאום. משחק חלש.

הדיפה גרועה ומסוכנת לאמצע.

בעיטה קלה במחצית הראשונה שהחליקה לו לקרן ומיקום גרוע במספרת של גדיר.

המשחק נגד נס ציונה לא היה מדד לכלום.

אני זוכר בנתניה כשטב"ח הורחק מול חיפה, איך ישבנו להם על השער כל המחצית השניה כשאנחנו בנחיתות מספרית כאילו הם אלו שהורחק להם שחקן.

היה לי קשה לראות מול בני יהודה שהקבוצה הלכה אחורה, שהשוער מושך זמן (כנראה קיבל הוראה).

מבין שאיביץ' רצה לשמור לפחות על הנקודה אבל לא מסכים עם זה, נגד קבוצה ישראלית מכבי בהחלט יכולה להמשיך ללחוץ ולצאת קדימה גם ב-10 שחקנים. בטח ובטח נגד בני יהודה.

3 דקות לפני, Krishi said:

אני זוכר בנתניה כשטב"ח הורחק מול חיפה, איך ישבנו להם על השער כל המחצית השניה כשאנחנו בנחיתות מספרית כאילו הם אלו שהורחק להם שחקן.

היה לי קשה לראות מול בני יהודה שהקבוצה הלכה אחורה, שהשוער מושך זמן (כנראה קיבל הוראה).

מבין שאיביץ' רצה לשמור לפחות על הנקודה אבל לא מסכים עם זה, נגד קבוצה ישראלית מכבי בהחלט יכולה להמשיך ללחוץ ולצאת קדימה גם ב-10 שחקנים. בטח ובטח נגד בני יהודה.

אחחח, איך כולנו חשבנו שיש לנו קבוצה טובה אחרי המשחק הזה.

חוץ מסלבה/בוסה שפתח את הנושא המדויק והמדכא "יכולת שקרנית"

עריכה: בוסה

אוי, אחד הנושאים המבאסים . 

ולמרבה הצער, הוא גם די צדק (אם כי הייתה לנו תקופה טובה אח"כ שהובלנו את הטבלה לאיזה 2 מחזורים בפברואר, ואז קרסנו)

Just now, החתול הצהוב said:

אוי, אחד הנושאים המבאסים . 

ולמרבה הצער, הוא גם די צדק (אם כי הייתה לנו תקופה טובה אח"כ שהובלנו את הטבלה לאיזה 2 מחזורים בפברואר, ואז קרסנו)

מה זה די צדק, spot on

37 דקות לפני, zion8 said:

אתמול לא שיחקנו טוב. גם עם צהוב מוקדם לגלזר וגם בעשרה שחקנים אפשר להיראות טוב יותר טוב. אני די בטוח ששנינו מסכימים על זה.

למה?  לדעתי-

*לא היינו מספיק אגרסיבים במרכז מגרש. לא בחילוצים, לא ביציאה קדימה. לא במאבקי אוויר.  

* הצליחו לעבור את השחקנים שלנו יותר מידי.  בעיקר את ג'רדלאס ובאיזורים מסוכנים.

* מצד שני, משחק התקפה אנמי ולא מדוייק. שום שחקן שמסוגל לעבור שחקן יריב, מגינים שלא תורמים למשחק האגפים, אין סקורר אמיתי ולא מספיק שחקנים משתתפים במשחק ההתקפה.  

אז לדעתי היו כשלים, היו בעיות ואני לא מחפש בכוח.  אם אתה חושב שמה שהיה אתמול זה לגיטימי ויכול לקרות-סלמתק, לדעתי זה המשך של סוף עונה שעברה ותחילת עונה של קבוצה מאוד לא מגוונת ויצירתית.

אתה מפספס את הבעיה, אני ממש מפציר בך לראות את המשחק שוב. בכל פעם שניסינו להגביר קצב, ללחוץ גבוה, להרוויח כדורים קיבלנו מיד צהוב. בכל פעם. בלי קשר לאם היה בכלל מגע. 

אז איך? 

אחד הדברים שהעונה פחות טובים במכבי זה הלחץ.

אז נכון אתמול הנאצי הוציא צהוב על כל נשיפה של שחקן שלנו, אבל גם במשחקים הקודמים הלחץ לא היה מספיק טוב. 

בעונה שעברה זה היה אחד הדברים הכי חשובים בקבוצה שלנו ואני מקווה שאחרי הפגרה זה יחזור.

49 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

כן. חואן פבלו היה מעביר זמן על ימין ועל שמאל גם שהיינו באותו מספר שחקנים בזמן שהיינו ביתרון 

39 דקות לפני, Armagedon said:

לא מסכים על טננבאום. משחק חלש.

הדיפה גרועה ומסוכנת לאמצע.

בעיטה קלה במחצית הראשונה שהחליקה לו לקרן ומיקום גרוע במספרת של גדיר.

המשחק נגד נס ציונה לא היה מדד לכלום.

לאמשחק טוב שו אבל במשחקים שכן שיחק העונה ובעונה שעברה הוא אחד השוערים הטובים בארץ

Just now, מכביסט לעד said:

אחד הדברים שהעונה פחות טובים במכבי זה הלחץ.

אז נכון אתמול הנאצי הוציא צהוב על כל נשיפה של שחקן שלנו, אבל גם במשחקים הקודמים הלחץ לא היה מספיק טוב. 

בעונה שעברה זה היה אחד הדברים הכי חשובים בקבוצה שלנו ואני מקווה שאחרי הפגרה זה יחזור.

שנה שעברה הלחץ של מכבי לקבל בחזרה את הכדור היה משוגע, 70 דקות מהמשחק היה לחץ ברמה גבוהה עם אגרסיביות.
נכון לאתמול לא ראינו משחק לחץ אחד מתחילת העונה, אבל גם זה יגיע.
יש לך כמה שחקנים שינויים קלים בהרכב שמצריכים הסתגלות.
עדיין השינויים אתמול במחצית היו הכרחיים ולדעתי זה עבד בסדר.
היה 2, 3 הדמנויות מה אתם רוצים שאיביץ' גם ינגח או יסובב לפינה כמו שצריך, זה משהו שהשחקנים צריכים לעשות אתמול זה לא הלך אבל לא הפסדנו לכבשה השחורה גם ב10 שחקנים הכל טוב.
חוזרים מהפגרה לאיצטדיון נחמד מול קבוצה נוחה ואולי אולי אולי אפילו עם אקסטרה שחקן או שניים.
יהיה טוב מצבנו טוב ואין קבוצה עם 6 נק' בליגה.

ברגע שהוצאת את מיכה, אין לך שום אפשרות לשלוט בעשרה שחקנים מול אף קבוצה.

לאף אחד במגרש אין את יכולת לשמור על הכדור. בטח ריקן וגלזר שגם ככה לא הכי נוחים איתו. נשארנו עם כדורים ארוכים ותפילות. זה מה שהיה. זכותו של איביץ לשחק כך, לי זה הרגיש כמו העברת מסר.

אחלה נקודה אתמול. לפחות הרווחנו לחימה ולכידות הגנתית.  אולי זה צעד קטן בדרך למעלה.

2 דקות לפני, המכבייה said:

ברגע שהוצאת את מיכה, אין לך שום אפשרות לשלוט בעשרה שחקנים מול אף קבוצה.

לאף אחד במגרש אין את יכולת לשמור על הכדור. בטח ריקן וגלזר שגם ככה לא הכי נוחים איתו. נשארנו עם כדורים ארוכים ותפילות. זה מה שהיה. זכותו של איביץ לשחק כך, לי זה הרגיש כמו העברת מסר.

אחלה נקודה אתמול. לפחות הרווחנו לחימה ולכידות הגנתית.  אולי זה צעד קטן בדרך למעלה.

העברת מסר של מה? של קיבלנו אדום לא מחויב עכשיו אנחנו צריכים לשחק שונה כדי לצאת עם נקודות? מה המסר פה?

עשה שינוי מערך דרסטי בגלל ההרחקה שהיא ארוע דרסטי. 

בחר במערך והרכב הגיוניים (גם אם אתם חושבים שהיה אפשר אחרת) ואף הוכיח שהצליח לקחת את המשחק בערך לאן שרצה מהאדום. 

לא מבין אותך ואת קוסמיק עם הרמזים והקונספירציות ומיכה ועטר.

52 דקות לפני, Sawyerdroid said:

העברת מסר של מה? של קיבלנו אדום לא מחויב עכשיו אנחנו צריכים לשחק שונה כדי לצאת עם נקודות? מה המסר פה?

עשה שינוי מערך דרסטי בגלל ההרחקה שהיא ארוע דרסטי. 

בחר במערך והרכב הגיוניים (גם אם אתם חושבים שהיה אפשר אחרת) ואף הוכיח שהצליח לקחת את המשחק בערך לאן שרצה מהאדום. 

לא מבין אותך ואת קוסמיק עם הרמזים והקונספירציות ומיכה ועטר.

מסר משמעתי לעטר ומיכה. מכבי מדוכדכת כבר חודשיים לא כי ככה קמו אנשים בבוקר אלא מסיבות אחרות ולאיביץ נשבר. ריקן במקום עטר(למשל) גם היה עושה את העבודה ונותן למכבי יותר סיכוי.

ככה לפחות זה נראה לי מהצד.

אין ויכוח על זה שעטר היה צריך להיות מוחלף.

לגבי מיכה אני חושב שאיביץ' בנה על יציאה למתפרצות ופחות על הנעת כדור ובגלל זה הוא הכניס שחקנים מהירים יחסית כמו צ'יקו וריקן.

אין לנו דריבל בקישור וקדימה, היחידים בסגל עם דריבל הם גולסה, אצילי ואלמוג. שגם אצלם הדריבל לא התכונה החזקה שלהם.

אם אין לך דריבל קשה לשחק עם 2 שחקני התקפה בקו.

זה אומנם הפך לפארודיה כאן וממש מעצבן שהגענו למצב הזה, אבל אנחנו די תלויים בחזרה של הפצועים. אם גולסה, ניקוליץ׳ ואצילי יחזרו כמו שצריך אנחנו יכולים וצריכים להראות אחרת.

5 hours ago, קאוביין said:

עד עכשיו לא ברור לי למה מיכה הוחלף

אני אהבתי מאוד את החילופים בזמן אמת ואני חושב שהם הוכיחו את עצמם.

מכבי עם שחקן פחות היתה צריכה לפצות על זה בשחקנים שעובדים קשה. מיכה ועטר לא ממש כאלה.

צ'יקו נתן את המהירות הדרושה בהתקפות מעבר, ריקן אמנם היה חלש אבל יש לו חלק בכך שבני יהודה השיגו דומיננטיות ברבע שעה בלבד.

3 hours ago, חומץ בלסמי said:

אתה זוכר שרק במשחק שעבר היה לו בישול יפה, נכון?

לא מתאים לך הגניבת דעת הזו. על אותו משקל אני יכול להגיב להודעות שלך על בלאקמן (שאני מסכים איתן אגב) "אתה זוכר שהוא הכובש המצטיין שלנו, נכון"? הברקה אחת לא מכפרת על 6 משחקי נפל. ברור לי ש-6 נותן בעיקר הגנה. 6 שיודע לתת גם וגם הוא יעבור להיות 50-50 או יעבור לאירופה. לא מצפה מגלזר לתת דו ספרתי בעונה. גם בעונה שעברה שהייתה מעולה שלו הוא לא נתן מספרים התקפיים. אני מדבר על הבייסיק, פס קדימה שיתחיל התקפה. כדורים אלכסוניים שיעבירו את כובד המשקל. לתחושתי, זה לא עובד לו טוב העונה. ואם יורשה לי גם להיות פסיכולוג בשקל, משהו בשפת גוף שלו משדר חוסר ביטחון/שקט כזה.

היה ממש מעניין אותי לראות מפת מסירות שלו אתמול.

53 דקות לפני, המכבייה said:

מסר משמעתי לעטר ומיכה. מכבי מדוכדכת כבר חודשיים לא כי ככה קמו אנשים בבוקר אלא מסיבות אחרות ולאיביץ נשבר. ריקן במקום עטר(למשל) גם היה עושה את העבודה ונותן למכבי יותר סיכוי.

ככה לפחות זה נראה לי מהצד.

לגבי מיכה עוד אפשר להתווכח. לגבי עטר בצ'יקו, זה חילוף  הגיוני מקצועית. בעיניי זה אפילו חילוף מתבקש, בטח לאור היכולת של עטר אתמול ובכלל.