Jump to content

רשמים מהתיקו מול בני יהודה בבלומפילד (בית) | חוזרים הביתה עם 0-0 מאכזב.

Sawyer

Recommended Posts

10 hours ago, Krishi said:

ועם כל זה שפרץ עשה גלישה מפגרת אם הוא לא הוציא לו אדום באותו הרגע הוא לא יכול להוציא לו אדום אחר כך. אני לא מבין למה אף אחד לא מדבר על זה. העבירה הייתה בחצי של בני יהודה, זה לא מצב לשער, זה בדיוק המקרה שהיה עם דסה נגד זניט. 

ואני חשבתי לתומי שלא שמת לב לטעות של זניט..

1 hour ago, ravid said:

אין מניעה להוציא אדום גם אחרי ההתקפה שלהם. אין דבר כזה "בעיה שלו" בכדורגל. הוא השופט. אם הוא טועה זו לא בעיה שלו, זו בעיה של מי שקופח מהטעות. אם הוא לא היה נותן צהוב שני אז הוא היה מוסיף טעות קשה לטעות בינונית שכבר עשה.

מקנא בך  ובשאר הבני אדם שלא זוכרים כלום מאותו ערב שם
תזכורת ממה שאופ"א הדגישו אחרי: אם לא היה מצב ודאי לגול (ודאי!!)  והשופט לא עצר אז לא ניתן לתת על זה צהוב שני

*ואני לא מדבר עוד על זה שהוא נתן להם כדור חופשי ודור אפילו לא נגע בכדור.. הוא לא שופט חלש הוא הפועליסט בן זונה

מבהיר למען הספק ספק, לרביד כרגיל אין מושג בחוקה או במה שהוא מדבר והוא פשוט ממהר להתבטא באופן נחרץ. 

למרות שהעברה הייתה מחייבת צהוב שני ואדום מיידי, מכשהוא לא נשלף בסיטואציה שהייתה שם אסור היה לשופט להוציא אדום אחר כך, זה לא חלק מהחוקים בכדורגל.

גם על הפנדל יש לי לא מעט להגיד וכל הצהובים שפשוט שיתקו לנו את היכולת ללחוץ. רנשריייבר חייב למות. חייב.

מי שראה את המשחק בטלויזיה (או ש.ח) - פרגנו לקהל שהגיע בהמוניו?

כי שבוע שעבר הלקלוקים בטלויזיה להפועל היו מחרידים 

28 דקות לפני, חןחן said:

מי שראה את המשחק בטלויזיה (או ש.ח) - פרגנו לקהל שהגיע בהמוניו?

כי שבוע שעבר הלקלוקים בטלויזיה להפועל היו מחרידים 

פירגנו לעירייה 

ושהתחילה שירה מ-כ-בי בהתחלה במקום להראות את הקהל הם צילמו 2 דקות את המנהרת שחקנים 

ולמי שלא ראה את השידור

עוד נקודות אור זה איך אבוקסיס היה נסער בשירה אבוקסיס מת במחצית השנייה

לא קלטו אם הוא ניסה להתגרות בקהל, אבל היה איזה משהו בזמן השירה שהוא עשה והשופט הזין הזה בא להרגיע אותו. 

צמד זבלים. 

Just now, קאוביין said:

ולמי שלא ראה את השידור

עוד נקודות אור זה איך אבוקסיס היה נסער בשירה אבוקסיס מת במחצית השנייה

לא קלטו אם הוא ניסה להתגרות בקהל, אבל היה איזה משהו בזמן השירה שהוא עשה והשופט הזין הזה בא להרגיע אותו. 

צמד זבלים. 

עשה תנועה של "אני לא שומע אותכם/תשירו חזק יותר" משהו בסגנון. 

38 דקות לפני, Sawyerdroid said:

מבהיר למען הספק ספק, לרביד כרגיל אין מושג בחוקה או במה שהוא מדבר והוא פשוט ממהר להתבטא באופן נחרץ. 

למרות שהעברה הייתה מחייבת צהוב שני ואדום מיידי, מכשהוא לא נשלף בסיטואציה שהייתה שם אסור היה לשופט להוציא אדום אחר כך, זה לא חלק מהחוקים בכדורגל.

גם על הפנדל יש לי לא מעט להגיד וכל הצהובים שפשוט שיתקו לנו את היכולת ללחוץ. רנשריייבר חייב למות. חייב.

אני מת על הקטעים שאתה מדבר בבטחון ויוצא מטומטם.

את התגובה לזה כבר נתתי. אם היית קורא את כל התגובות היית יודע:

"כן מותר לו לתת למשחק להמשיך כי יש לו את הקלף של "מצב ודאי לשער", ולתת את האדום רק אחרי שההתקפה נעצרה. לכן הטעות שלו פה היא בפרשנות של מצב ודאי לשער. חוץ מזה הוא עשה הכל נכון."

7 דקות לפני, nirnir20 said:

עשה תנועה של "אני לא שומע אותכם/תשירו חזק יותר" משהו בסגנון. 

הוא מת על זה.

זוכר אותו עושה את זה לקהל שלנו כבר לפני 20 שנה באיזו הצגה כפולה בר"ג

3 דקות לפני, החתול הצהוב said:

הוא מת על זה.

זוכר אותו עושה את זה לקהל שלנו כבר לפני 20 שנה באיזו הצגה כפולה בר"ג

עושה את זה כל משחק נגדנו. 

Just now, itan17 said:

אחריה צפייה בש.ח יונתן נהיה ממש אנוכי, הולך המון עם הראש בקיר. 

דעה לא פופולראית - אני זורם עם הרעיון שיהיה "אנוכי" במשחק שלו. 

זאת העונה שהוא צריך לקחת על עצמו יותר כדי להפוך למפלצת שהוא יכול וצריך להיות, חלק מזה זה להיות יותר "אנוכי" במשחק שלו, חסרים לנו שחקנים כאלה שאשכרה מביאים קבלות. 

כשכל הקבוצה מאכזבת זה הזמן לרענן את השורות..איביץ' לא פחד שנה שעברה להוריד שחקנים לספסל שהיו בפורמה לא טובה, משום מה השנה הוא חושש.

מקווה שנגד כפר סבא נראה אותו נותן הזדמנות לשאר הסגל.

26 דקות לפני, itan17 said:

אחרי צפייה בש.ח יונתן נהיה ממש אנוכי, הולך המון עם הראש בקיר. 

חייב משחק הבא לשבת בספסל הוא צריך להבין שהעונה הוא כבר לא שחקן שעולה מהספסל בשביל לגרד דקות פה ושם.

36 דקות לפני, ravid said:

אני מת על הקטעים שאתה מדבר בבטחון ויוצא מטומטם.

את התגובה לזה כבר נתתי. אם היית קורא את כל התגובות היית יודע:

"כן מותר לו לתת למשחק להמשיך כי יש לו את הקלף של "מצב ודאי לשער", ולתת את האדום רק אחרי שההתקפה נעצרה. לכן הטעות שלו פה היא בפרשנות של מצב ודאי לשער. חוץ מזה הוא עשה הכל נכון."

אתה פשוט הבן אדם הכי מטומטם בעולם. "הפרשנות למצב ודאי". הגלישה הייתה מאחורי החצי. לא היה להם שם כלום.

בכלל לטעון שיש פרשנות שאומרת שזה מצב ודאי לשער (כשמדובר בבירור על חוק למצבים של הסתערות על השער ואיזה גלישה מאחור של שניים מול שוער) רק מוכיחה כמה אתה מטומטם. 

תגיד פשוט סליחה. טעיתי. התבטאתי בנחרצות בלי מושג. ותמשיך הלאה. אין לך איך לברוח מזה!

כל ההגנה(מינוס סאבוריט) נראתה בסדר גמור. 

ההתקפה שלנו מאד מבולגנת כי היא מורכבת משחקנים מבלגנים. עדיין לא מקבלים מהאגפים את מה שצריך( גם כי סאבוריט פחות טוב) וצריך גם להודות שגלזר לא פתח בסערה את העונה הזאת.

לדעתי, יש לאיביץ פתרונות גם מתוך הסגל הקיים, שלפחות ישפרו את ההווה המיידי. 

8 דקות לפני, המכבייה said:

ההתקפה שלנו מאד מבולגנת כי היא מורכבת משחקנים מבלגנים. עדיין לא מקבלים מהאגפים את מה שצריך( גם כי סאבוריט פחות טוב) וצריך גם להודות שגלזר לא פתח בסערה את העונה הזאת.

צמד הבלמים נראו טוב. גראלדש ממש לא נראה טוב, ההופעה שלו ממש הדאיגה אותי. אמנם התקפית הוא לא רע אבל בהגנה הוא רך ושחקנים כמו גאדיר עשו ממנו קציצות על הקו.

5 דקות לפני, daniel_16 said:

צמד הבלמים נראו טוב. גראלדש ממש לא נראה טוב, ההופעה שלו ממש הדאיגה אותי. אמנם התקפית הוא לא רע אבל בהגנה הוא רך ושחקנים כמו גאדיר עשו ממנו קציצות על הקו.

מסכים.

גם התקפית לא היה משהו לדעתי, למעט כמה פעולות טובות עם צ'יקו במחצית השניה הוא רוב הזמן מקבל כדור ומוסר אחורה לבלם, לא ממש מנסה לתקוף/לעבור שחקן על הקו ולהרים

מקווה לראות ממנו שיפור אחרי מה שהורגלנו מהאגף הזה בשנים האחרונות

הבעיות בהתקפה שלנו פשוט זועקות לשמים.

אני לא מבין איך עברנו את החלון הזה בלי להביא חלוץ. זה ביזיון, כישלון, כל מילה שתתאר את גודל הפדיחה. אין מי שיבקיע, פשוט אין.

בלקמן - שחקן היקפי טוב. לוחץ, משחק גב טוב מאוד. סיומת? הוא וסבתא שלי באותה רמה.

צ'יקו - כנ"ל. עובד כמו סוס על המגרש. סיומת? עדיף שיסחוט קרן.

יוני - התקווה היחידה. לא הכל יכול ליפול עליו.

על עטר ושכטר אני אפילו לא ארחיב...

לא הבנתי באיזה קטע אנשים מורידים פה את יונתן לספסל. משחק שני רצוף שאיביץ' תוקע אותו בצד ימין. כשהוא עבר לשמאל כבר היינו ב-10 שחקנים. אולי אתם חושבים שהוא אמבפה שיכול לעבור שחקנים לבד לגמרי. פורום הזייה. לא רואה פה מילת ביקורת על אלירן עטר שנראה כמו כלום על המגרש.

18 דקות לפני, daniel_16 said:

נותן לגראלדש הנחת התחלה ומאד אהבתי את יכולת ההרמה שלו. נראה לי שיש עם מה לעבוד שם. עוד דקות, עוד זמן. ברוב המקרים, הוא לא יאלץ להתגונן כל כך נמוך ולכל כך הרבה דקות. כשזה קרה אתמול, הוא גם איבד ריכוז, אחת ל.. זה נורמלי וטבעי.

התקפית בחצי השני, הוא הרוויח זמן להגנה שלנו לנשום דרך הלינק פליי עם צ'יקו.

38 דקות לפני, daniel616 said:

לא הבנתי באיזה קטע אנשים מורידים פה את יונתן לספסל. משחק שני רצוף שאיביץ' תוקע אותו בצד ימין. כשהוא עבר לשמאל כבר היינו ב-10 שחקנים. אולי אתם חושבים שהוא אמבפה שיכול לעבור שחקנים לבד לגמרי. פורום הזייה. לא רואה פה מילת ביקורת על אלירן עטר שנראה כמו כלום על המגרש.

זו הבעיה, שאף אחד לא מצפה שיעבור שחקנים כל הזמן והוא לא מפסיק לעשות את זה.

ועטר לא דומה לכלום אני מסכים, לדעתי אחת ההחלטות הכי לא נכונות הקיץ הייתה להשאיר אותו.

1 hour ago, המכבייה said:

מסכים לגבי גלזר, סורו הביך אותו אתמול פעם אחר פעם (גם את פרץ וריקן יש לומר).