Jump to content

רשמים מהתיקו מול בני יהודה בבלומפילד (בית) | חוזרים הביתה עם 0-0 מאכזב.

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

לגבי מיכה עוד אפשר להתווכח. לגבי עטר בצ'יקו, זה חילוף  הגיוני מקצועית. בעיניי זה אפילו חילוף מתבקש, בטח לאור היכולת של עטר אתמול ובכלל.

מסכים עם החילוף של עטר. בסוף, נשארנו עם שני שחקני קישור שלא נוחים עם הכדור.

6 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא מתאים לך הגניבת דעת הזו. על אותו משקל אני יכול להגיב להודעות שלך על בלאקמן (שאני מסכים איתן אגב) "אתה זוכר שהוא הכובש המצטיין שלנו, נכון"? הברקה אחת לא מכפרת על 6 משחקי נפל. ברור לי ש-6 נותן בעיקר הגנה. 6 שיודע לתת גם וגם הוא יעבור להיות 50-50 או יעבור לאירופה. לא מצפה מגלזר לתת דו ספרתי בעונה. גם בעונה שעברה שהייתה מעולה שלו הוא לא נתן מספרים התקפיים. אני מדבר על הבייסיק, פס קדימה שיתחיל התקפה. כדורים אלכסוניים שיעבירו את כובד המשקל. לתחושתי, זה לא עובד לו טוב העונה. ואם יורשה לי גם להיות פסיכולוג בשקל, משהו בשפת גוף שלו משדר חוסר ביטחון/שקט כזה.

היה ממש מעניין אותי לראות מפת מסירות שלו אתמול.

לצורך העניין, אני יכול לומר ש-"6 משחקי נפל" זו גניבת דעת גם כן. לגלזר אין 6 משחקי נפל, ולא זוכר אצלו איזו בעיה מיוחדת במסירה, בטח לא כזו שחורגת מהחריקות של שאר הקבוצה. המסירה בשבוע שעבר הייתה רק דוגמא. (וגם מה זה הקטע הזה? אם מישהו אומר משהו אחרת אז הוא גונב דעת? הוא לא סתם אומר או חושב אחרת?)

בלי קשר למשחק אתמול

שגלזר רק התחיל לשחק במכבי ממש התלהבתי מהצורה שהוא מקבל כדור מיד משחרר אותו קדימה/לצדדים 

מתישהו עונה שעברה הוא איבד זה, הוא שיפר אלמנטים אחרים כמובן וצבר ניסיון, אבל לדעת לוותר על השנייה וחצי הזו עם הכדור שעוזרת ליריבה להתארגן ולנשום הוא משום מה כבר לא מסוגל. 

27 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לצורך העניין, אני יכול לומר ש-"6 משחקי נפל" זו גניבת דעת גם כן. לגלזר אין 6 משחקי נפל, ולא זוכר אצלו איזו בעיה מיוחדת במסירה, בטח לא כזו שחורגת מהחריקות של שאר הקבוצה. המסירה בשבוע שעבר הייתה רק דוגמא. (וגם מה זה הקטע הזה? אם מישהו אומר משהו אחרת אז הוא גונב דעת? הוא לא סתם אומר או חושב אחרת?)

דיי נו. הגבתי לך ענייני והסברתי לך מפורש למה אני חושב זה גניבת דעת. רמז - לא בגלל שאתה חושב אחרת. 

לגבי שאר ההודעה שלך, התוצאות והיכולת של מכבי בכלל, והקישור בפרט, דיי מראות אחרת.

11 דקות לפני, Afrojack said:

ג'ראלדש לא הצליח להעביר כדור רוחב מסוכן אחד בכל המצבים שהגיע אליהם

היה לו קרוס אחד טוב. 

באופן כללי, קנדיל טוב ממנו משמעותית באספקט ההתקפי. 

4 hours ago, Sawyerdroid said:

כן אנחנו רואים, וזה גם קרה. ויותר מפעם אחת. 

זאת לא בושה ול26000 צופים אין משמעות כשזה נוגע לנקודות.

איביץ קיבל החלטה לשחק בסגנון מסוים מחצית שניה בגלל האדום, זה עבד לו בצורה מסוימת. היה הימור הגיוני מאוד. הכל טוב.

3 hours ago, אריה8 said:

כן. חואן פבלו היה מעביר זמן על ימין ועל שמאל גם שהיינו באותו מספר שחקנים בזמן שהיינו ביתרון 

מצטער, לא זכור לי בצורה המגעילה שעשה אתמול טננבאום. גם בדרבי זהבי היינו בעשרה שחקנים ואפילו הרבה יותר זמן, ושם השחקנים לא חיפשו להעביר זמן, אלא היו רעבים לניצחון. אתמול גם כשחטפנו כדור אף אחד לא יצא קדימה במטרה לעשות מתפרצת, פשוט באו לחרבן את המחצית השניה. טננבאום פשוט עשה את זה הכי מוגזם. גם בעשרה שחקנים אנחנו שווים יותר מקבוצה כמו בני יהודה.

18 דקות לפני, Cosmic said:

היה לו קרוס אחד טוב. 

באופן כללי, קנדיל טוב ממנו משמעותית באספקט ההתקפי. 

ולצערי כרגע גם הגנתית,

אכזב אותי מאוד במשחק ההגנה שלו אתמול.

ובכלל גם בעשרה שחקנים אנחנו לא צריכים ללכת אחורה בבית נגד בני יהודה בשום מצב . ניצחנו משחקים גם בעשרה ו9 שחקנים ואתמול זה היה נראה כאילו מנסים לצאת בשלום מהמחצית השניה לא חיפשו בכלל לנסות לתקוף או ליצור איזה משחק מסודר, זה ממש אכזב אותי .

תזכרו כמה דברים:

• היינו עם שוער מחליף , שיש לו פחות בטחון. אולי זו אחת הסיבות.
  • צריך להפנים שכרגע מכבי לא טובה כמו בעבר. יותר מזה,
  •  הגרזן שלה בחצי השני היה עם צהוב כבר, מה שניטרל אותו עוד יותר.

איביץ מדאיג אותי מרגיש לי שהוא סוג מאמן כמו מורניו מוציא בשנה הראשונה 200% וסוחט את כל הלימון ושנה אחרי מתחיל בלגאן בינו לבין השחקנים.

מקווה שאני טועה...

קנדיל כבר משחק שני ברציפות לא בסגל, כנראה פציעה, השאלה אם יחזור ממנה בזמן נורמלי או שגם הוא יעלם לנו כמו שאר הפצועים.

איביץ' חייב לרענן את הקישור העייף הזה. דור פרץ וגלזר ביחד פשוט לא משתלב כי זה מסיט את פרץ ל- 50-50 שהוא פחות טוב בזה. הוא צריך לשחק את ה-6, הוא אדיר שם ויש לו פן יותר התקפי מגלזר. מעליו צריכים לשחק קשר 50-50 נורמלי (ניקוליץ'/גולסה/קארצב??) ומיכה שצריך להתחיל להיכנס לפוקוס.

מעניין מה הסיפור עם קארצב כי אין מצב שזה עניין מקצועי. לא יכול להיות שמקצועית איביץ' לא מצא לו אפילו 5 דקות בגביע הטוטו לראות מה הוא שווה, במיוחד אחרי כל הסופרלטיבים שמנספורד הרעיף עליו בעונה שעברה.

אם הפרסומים באמת נכונים וקארצב יעבור היום בהשאלה לקרית שמונה זה עוד יותר יפתיע יותר, כי עונה אחרי זה הוא יכול לעזוב בחינם.

2 דקות לפני, ROIBE said:

איביץ מדאיג אותי מרגיש לי שהוא סוג מאמן כמו מורניו מוציא בשנה הראשונה 200% וסוחט את כל הלימון ושנה אחרי מתחיל בלגאן בינו לבין השחקנים.

מקווה שאני טועה...

איביץ' מדאיג, אותי לפחות, כי הוא מגלה איזו מקובעות א-לה-קרויף בכל מה שקשור לניהול הסגל שלו, לרבות ההחתמות בהן היה מעורב.

15 דקות לפני, ROIBE said:

מקווה שאני טועה...

דווקא אצל מוריניו היה ידוע שהקבוצות שלו מגיעות לשיא בעונה השניה שלו שם, הבלגן היה מתחיל בעונות שאחרי...

54 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

מצטער, לא זכור לי בצורה המגעילה שעשה אתמול טננבאום. גם בדרבי זהבי היינו בעשרה שחקנים ואפילו הרבה יותר זמן, ושם השחקנים לא חיפשו להעביר זמן, אלא היו רעבים לניצחון. אתמול גם כשחטפנו כדור אף אחד לא יצא קדימה במטרה לעשות מתפרצת, פשוט באו לחרבן את המחצית השניה. טננבאום פשוט עשה את זה הכי מוגזם. גם בעשרה שחקנים אנחנו שווים יותר מקבוצה כמו בני יהודה.

אני חושב שטננבאום עשה את זה עוד כשהיינו ב-11 שחקנים מה שגורם לחשוב על בעיית ביטחון, מה שלא יפתיע לאור הכדורים שניתזו לו מהידיים אתמול.

37 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

איביץ' מדאיג, אותי לפחות, כי הוא מגלה איזו מקובעות א-לה-קרויף בכל מה שקשור לניהול הסגל שלו, לרבות ההחתמות בהן היה מעורב.

בניגוד ליורדי, לאיביץ אין ממש סיי ברכש ששווה מיליונים(או סכום העברה כלשהוא) מהסיבה הפשוטה שהוא תחת מגבלה עצומה של הפייר פליי.

צריך להעריך אותו על בואו מלכתחילה תחת הנסיבות(לא שהוא עושה לנו טובה חלילה, זאת גם התקדמות לקאריירה שלו כמובן) ועל מה שיצר. בכל סנריו שנבחן את זה, להישאר עם מרבית הסגל שלקח כזאת אליפות, זה יתרון גדול. בטח סגל שאמור להיות בהתפתחות והתקדמות- מבחינת גיל ופוטנציאל. איביץ יישר קו לגמרי עם המגבלות וזה לזכותו. הוא מאמין באיך. 

בכל האמור לניהול הסגל, אנחנו רק בספטמבר ואחרי עונה מופתית של ניהול סגל. נחכה ונראה.

הדאגה שלך נראית לי מוקדמת. אני דווקא מודאג מהאיכות האנושית של הכדורגלן הישראלי. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

בניגוד ליורדי, לאיביץ אין ממש סיי ברכש ששווה מיליונים(או סכום העברה כלשהוא) מהסיבה הפשוטה שהוא תחת מגבלה עצומה של הפייר פליי.

צריך להעריך אותו על בואו מלכתחילה תחת הנסיבות(לא שהוא עושה לנו טובה חלילה, זאת גם התקדמות לקאריירה שלו כמובן) ועל מה שיצר. בכל סנריו שנבחן את זה, להישאר עם מרבית הסגל שלקח כזאת אליפות, זה יתרון גדול. בטח סגל שאמור להיות בהתפתחות והתקדמות- מבחינת גיל ופוטנציאל. איביץ יישר קו לגמרי עם המגבלות וזה לזכותו. הוא מאמין באיך. 

בכל האמור לניהול הסגל, אנחנו רק בספטמבר ואחרי עונה מופתית של ניהול סגל. נחכה ונראה.

הדאגה שלך נראית לי מוקדמת. אני דווקא מודאג מהאיכות האנושית של הכדורגלן הישראלי. 

בוא נאמר כך: הדאגה שלי מגיעה מאותו מקום שבו אתה לא מבין את חוסר השימוש בקארצב.

8 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

בוא נאמר כך: הדאגה שלי מגיעה מאותו מקום שבו אתה לא מבין את חוסר השימוש בקארצב.

כן, רק שאיביץ לא חשש לתת לאנשים הזדמנות(חלקם אלמונים לגמרי כמו פיבן), רק כמה חודשים לפני. ויותר מזה, הוא גם העלה את רמתם של אלה שלא חשבנו(אני לפחות) שיכולים להתרומם. הוא לקח אליפות עם פאקינג שכטר(הרכש היחיד להתקפה שלא תפקדה טוב עונה קודם) ועטר דומיננטים. אם אין בעיות חוזה או גישה עם קראצב, אז כן, זה בהחלט מאכזב אותי. אני עדיין מצפה לטוויסט איתו ועם שאר הילדים. עוד מוקדם לקבוע נחרצות.

ואני מצפה ממנו לשנות ולהיות חסר רחמים(לא קרה עדיין העונה) כי קורה משהו לא טוב במכבי והאמון שלי בשחקנים ישראלים באיזור הנוחות שלהם שואף למינוס. אנד מרק מיי וורד- תיהיה לו קאריירה יפה ושלמה יותר מכל החניכים העכשווים שלו. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

כן, רק שאיביץ לא חשש לתת לאנשים הזדמנות(חלקם אלמונים לגמרי כמו פיבן), רק כמה חודשים לפני. ויותר מזה, הוא גם העלה את רמתם של אלה שלא חשבנו(אני לפחות) שיכולים להתרומם. הוא לקח אליפות עם פאקינג שכטר(הרכש היחיד להתקפה שלא תפקדה טוב עונה קודם) ועטר דומיננטים. אם אין בעיות חוזה או גישה עם קראצב, אז כן, זה בהחלט מאכזב אותי. אני עדיין מצפה לטוויסט איתו ועם שאר הילדים. עוד מוקדם לקבוע נחרצות.

ואני מצפה ממנו לשנות ולהיות חסר רחמים(לא קרה עדיין העונה) כי קורה משהו לא טוב במכבי והאמון שלי בשחקנים ישראלים באיזור הנוחות שלהם שואף למינוס. אנד מרק מיי וורד- תיהיה לו קאריירה יפה ושלמה יותר מכל החניכים העכשווים שלו. 

הוא כל הזמן אומר שעונה שעברה נגמרה, ועכשיו זה חדש, זה תקף גם בשבילו. לא אמרתי לפטר אותו, אמרתי שאני חושש ומוטרד מההתנהלות שלו, ובין השורות של מה שכתבת - נדמה לי שגם אתה.

אני מאחל לו בהצלחה כמובן, אבל לא מאוד משנה לי איך הקריירה שלו תיראה אחרי מכבי.

24 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

הוא כל הזמן אומר שעונה שעברה נגמרה, ועכשיו זה חדש, זה תקף גם בשבילו. לא אמרתי לפטר אותו, אמרתי שאני חושש ומוטרד מההתנהלות שלו, ובין השורות של מה שכתבת - נדמה לי שגם אתה.

אני מאחל לו בהצלחה כמובן, אבל לא מאוד משנה לי איך הקריירה שלו תיראה אחרי מכבי.

כתבתי שאני מצפה ממנו להיות חסר רחמים. לדעתי הוא כרגע מתאושש קצת מהשוק והשוק שהוא פגש כשהקבוצה חזרה מהפגרה. יש לו לגיטימציה מלאה מבחינתי לכל מהלך. הוא הרבה יותר מכבי בשבילי מאשר רוב הסגל. וכך גם הרגשות שלי. הוא מודל, הם, ממש לא. 

באמת שקשה לי לבקר את איביץ', הוא הראשון לזהות וכבר אמר את זה עוד בעונה שעברה שבלי חיזוק ובלי רענון בסגל יהיה לו קשה לשחזר את ההצלחה מהעונה שעברה ויהיה קשה באירופה.

חוץ מהשוער הוא לא קיבל כלום ממה שביקש, לא חלוץ לא דסה ולא שאחוב הסגל לא עבר רענון ותוסיפו לזה שחקנים פצועים ושחקנים מובילים שפשוט בכושר רע על סף המביך

איך אפשר לבוא אליו בתלונות או ביקרות.

הדבר היחיד שמציק לי אצלו זה שהוא מתלונן על היכולת של השחקנים ולא משנה את ההרכב, אם מה שקורה העונה היה קורה בעונה שעברה כבר מזמן הוא היה שם את קארצב במקום פרץ ואת חוזז או אלמוג במקום עטר.

בכל מקרה אני מנסה להיות אופטימי ולהאמין שאחרי הפגרה נראה יותר טוב בעיקר אם חלק מהפצועים יחזרו והקבוצה תתאפס על עצמה ותשנה גישה 

1 hour ago, המכבייה said:

כתבתי שאני מצפה ממנו להיות חסר רחמים. לדעתי הוא כרגע מתאושש קצת מהשוק והשוק שהוא פגש כשהקבוצה חזרה מהפגרה. יש לו לגיטימציה מלאה מבחינתי לכל מהלך. הוא הרבה יותר מכבי בשבילי מאשר רוב הסגל. וכך גם הרגשות שלי. הוא מודל, הם, ממש לא. 

למה? על סמך מה? הוא המאמן והוא זה שלא הביא את הקבוצה למצב מוכן מול קבוצות נחותות ממכבי. הוא המאמן, והוא זה שלא מעלה את קארצב. הוא המאמן והוא זה שבוחר להשתמש בבלקמן. וכן הלאה וכן הלאה. השחקנים האלה שאינם מודל לקחו אליפות. חלקם יותר מאחת. וגם בעונות הפחות טובות הם הופיעו. אז פתאום העונה הם "לא מודל"? וזה לא שאני חושב שהם טליות, וגם מבחינתי "יש לו לגיטימציה מלאה", אבל לשים את המחוג בצד אחד של הסקאלה נראה לי מופרך.

כמו ששמחתי כמו כולם לתת לו קרדיט בעונה שעברה, אני מתבאס  לומר שהוא קצת מפשל עד עכשיו העונה. מה לעשות?

30 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

למה? על סמך מה? הוא המאמן והוא זה שלא הביא את הקבוצה למצב מוכן מול קבוצות נחותות ממכבי. הוא המאמן, והוא זה שלא מעלה את קארצב. הוא המאמן והוא זה שבוחר להשתמש בבלקמן. וכן הלאה וכן הלאה. השחקנים האלה שאינם מודל לקחו אליפות. חלקם יותר מאחת. וגם בעונות הפחות טובות הם הופיעו. אז פתאום העונה הם "לא מודל"? וזה לא שאני חושב שהם טליות, וגם מבחינתי "יש לו לגיטימציה מלאה", אבל לשים את המחוג בצד אחד של הסקאלה נראה לי מופרך.

כמו ששמחתי כמו כולם לתת לו קרדיט בעונה שעברה, אני מתבאס  לומר שהוא קצת מפשל עד עכשיו העונה. מה לעשות?

מה זאת אומרת מה לעשות? זאת הדעה שלי. לא ממש אכפת לי מה מבאס אותך....

הוא המודל כאן, לא הם. ספר לי קצת על האלופים האלה בלעדיו(שרן, טיבי שלא שיחק, מיכה, שכטר ששכח מתי לקח אליפות, מי עוד?). הוא לקח אליפות עם אצילי שאתה לא מחזיק ממנו, מעטר ושכטר הגמורים לכאורה, עם גלזר חסר הניסיון ופרץ וראייקו המוקצים. אל תספר לי סיפורים פה. מה שלך נראה מופרך, לי נראה מעולה.עם הטעויות של איביץ אני אחיה השלום, לא עם השתן במוח שלהם. אל תעוות את המציאות. אני מבין אותה לפחות כמוך, באנדרסטייטמנט. על סמך מה עלק....כי ככה אני חושב.כי איביץ זה הפנים של מכבי שאני רוצה לראות(למרות שהוא זמני מאד). כי לסטנדרטים שלו צריך לשאוף(לא קשור לטעויות שתמיד יהיו). לא לסטנדרטים של עטר וגם לא של מיכה. תתפלא.

2 דקות לפני, המכבייה said:

מה זאת אומרת מה לעשות? זאת הדעה שלי. לא ממש אכפת לי מה מבאס אותך....

הוא המודל כאן, לא הם. ספר לי קצת על האלופים האלה בלעדיו(שרן, טיבי שלא שיחק, מיכה, שכטר ששכח מתי לקח אליפות, מי עוד?). הוא לקח אליפות עם אצילי שאתה לא מחזיק ממנו, מעטר ושכטר הגמורים לכאורה, עם גלזר חסר הניסיון ופרץ וראייקו המוקצים. אל תספר לי סיפורים פה. מה שלך נראה מופרך, לי נראה מעולה.עם הטעויות של איביץ אני אחיה השלום, לא עם השתן במוח שלהם. אל תעוות את המציאות. אני מבין אותה לפחות כמוך, באנדרסטייטמנט.

אין לי מושג על מה אתה מתעצבן, וממילא זה לא מעניין כשזה יורד לפסים אישיים. אעצור כאן.

6 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אין לי מושג על מה אתה מתעצבן, וממילא זה לא מעניין כשזה יורד לפסים אישיים. אעצור כאן.

מכבי צריכה לשאוף לסטנדרטים של איביץ(למרות שהוא זמני ולא חסין מטעויות). לא לסנדרטים של עטר וגם תתפלא, לאלו של מיכה(שחקנים עם קאריירה בינלאומית מזעזעת עד לא קיימת). זאת המציאות אם שואפים להתקדם. אין שום דבר אישי מולך רק התנגשות של גישות.

14 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי צריכה לשאוף לסטנדרטים של איביץ(למרות שהוא זמני ולא חסין מטעויות). לא לסנדרטים של עטר וגם תתפלא, לאלו של מיכה. זאת המציאות אם שואפים להתקדם. אין שום דבר אישי מולך רק התנגשות של גישות.

נגיד שלא הבנתי נכון את ה-"עלק" וה-"אנדסרטייטמנט".

אני לא מבין בכלל את ההשוואה הזו. מי בכלל שם את הסטנדרטים של מיכה ועטר מול אלה של איביץ'? מה זה בכלל אומר "סטנדרטים של מיכה"? מאיפה המושג הזה הגיע?

יש מאמן, ויש שחקנים. לו יש תפקיד ולהם יש תפקיד. לו יש אחריות ולהם יש אחריות. בהיותו האחראי על כל הלהקה הזו יש לו יותר אחריות מאשר פחות אחריות.  אין לי מושג עם אילו טעויות אתה תחיה או לא, אבל נכון לרגע זה מכבי אחרי קמפיין לא טוב בארופה (זה אנדרסטייטמנט), יכולת בחצי כח והתנהלות סגל שאם תמשך תגרום לאבדן הדור הבא של השחקנים שלנו. אז כן, אני מקווה שאיביץ' יתקן, ושדברים יסתדרו אבל לאיביץ' יש פה אחריות לא קטנה.