Jump to content

רשמים מהתיקו מול בני יהודה בבלומפילד (בית) | חוזרים הביתה עם 0-0 מאכזב.

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

לדעתי אחת הבעיות הגדולות שלנו בהתקפה היא אי-המעורבות של שני הקשרים האחוריים - פרץ וגלזר, בהתקפה. שניהם ביחד, 0 מעורבות. זה גורם לזה שאין כמעט שחקנים מעורבים בהתקפה, וגם לכן קל לשמור את אלה שכן מעורבים.

לשם ההשוואה, במחצית השניה בני יהודה הגיעה להרבה יותר מצבים נגד הבונקר שלנו במחצית השניה ביחס למה שאנחנו הגענו נגד הבונקר שלהם במחצית הראשונה. 

סורו (ואפילו דן מורי) היו מאד מעורבים בהתקפה, וזה גורם להרבה יותר נוכחות של שחקנים בחלק הקדמי (מה גם שזה הופך את משחק ההתקפה להרבה פחות צפוי).

חייבים לשחק רק עם אחד מבין גלזר/פרץ, וללמד את זה שבהרכב איך להוות פקטור התקפי (מה שמוגדר זה שפרץ הראה הבחירות דנה שעברה של יכולת התקפית, אבל השנה כאילו חוף מחלת שיכחה).

אני אופתע אם לא 100% מהאוהדים חושבים שפרץ וגלזר ביחד זה מיותר.

כל אחד מהם מצוין בעמדת ה-6 ואין לו שום קשר לעמדת ה50-50.

אחד מהם בפנים ולעמדת ה50-50 בקרוב יכנסו ניקוליץ וגולסה.

הייתי אומר ריקן בינתיים כי אני אוהב אותו אבל לא יודע מה קורה איתו בינתיים העונה. ברסקי סביר, אולי  עדיף אותו בינתיים.

סורו היה השחקן האיכותי ביותר במגרש אתמול, וזה היה ניכר בכל פעולה שלו. 

מדהים שהוא צעיר מיוני כהן בשנתיים, ונראה בשל ובוגר ממנו במשחק. 

10 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

לדעתי אחת הבעיות הגדולות שלנו בהתקפה היא אי-המעורבות של שני הקשרים האחוריים - פרץ וגלזר, בהתקפה. שניהם ביחד, 0 מעורבות. זה גורם לזה שאין כמעט שחקנים מעורבים בהתקפה, וגם לכן קל לשמור את אלה שכן מעורבים.

לשם ההשוואה, במחצית השניה בני יהודה הגיעה להרבה יותר מצבים נגד הבונקר שלנו במחצית השניה ביחס למה שאנחנו הגענו נגד הבונקר שלהם במחצית הראשונה. 

סורו (ואפילו דן מורי) היו מאד מעורבים בהתקפה, וזה גורם להרבה יותר נוכחות של שחקנים בחלק הקדמי (מה גם שזה הופך את משחק ההתקפה להרבה פחות צפוי).

חייבים לשחק רק עם אחד מבין גלזר/פרץ, וללמד את זה שבהרכב איך להוות פקטור התקפי (מה שמוזר זה שפרץ הראה הבלחות שנה שעברה של יכולת התקפית, אבל השנה כאילו חטף מחלת שיכחה).

מסכים. הקשרים האחוריים שלנו מוגבלים התקפית במסירה, בעיקר גלזר.

מקווה שאיביץ' יעשה שינויים בפגרה גם אולי במערך או בציוותים

11 דקות לפני, Cosmic said:

סורו היה השחקן האיכותי ביותר במגרש אתמול, וזה היה ניכר בכל פעולה שלו. 

מדהים שהוא צעיר מיוני כהן בשנתיים, ונראה בשל ובוגר ממנו במשחק. 

ממש.

אגיד כאן משהו בעניין של פרץ- כן, הוא לא בשיאו, כן הוא טעה כמו ילד אתמול אבל מהלך הפנדל שנפסל היה בדיוק הכח והעוצמה שלו- מסירה לעטר באיזור ה16 שלנו וכמה שניות אחר כך הוא כבר באחד על אחד בשש עשרה של בני יהודה. זה היה מהלך אדיר שלו(הגול של אב'ילה בדרבי עולה לראש). גם את זה צריך לזכור. אין ממש 50 50 פה בליגה שעושים את זה. 

43 דקות לפני, daniel616 said:

הקרנות שלנו גרועות כבר כמה שנים, לא משנה מי מרים אותם.

אגב דור פרץ, וואו. רמה חדשה של טמטום.

יתחלפו שחקנים, יחליפו בעלים, יגדילו אצטדיון קרנות לשמים זה לעולמים.

1 דקה לפני, הנדון said:

יתחלפו שחקנים, יחליפו בעלים, יגדילו אצטדיון קרנות לשמים זה לעולמים.

קרנות שנה שעברה היום בסדר 

הבעיה בקרנות של יוני שגם אם יהיה גול זה פחד אלוהים לבדיקת var שהכדור לא עבר את הקו חוץ בסיבוב 

2 hours ago, Rodrigoal_Goaldberg said:

חייבים לשחק רק עם אחד מבין גלזר/פרץ, וללמד את זה שבהרכב איך להוות פקטור התקפי (מה שמוזר זה שפרץ הראה הבלחות שנה שעברה של יכולת התקפית, אבל השנה כאילו חטף מחלת שיכחה).

זה לא נכון. זה פשוט לא מסתדר גם עם איך שהמשחק התפתח אתמול, וגם עם איך שהקבוצה הייתה פרוסה:

- לפני ההרחקה של פרץ סורו לא היה "די בעל בית של מרכז המגרש". מכבי שלטה במגרש, גם במרכזו. סורו שחקן טוב שנתן פייט טוב לשחקני האמצע שלנו. שום דבר שלא חשבנו שלא יקרה, ועדיין לא הייתה איזו בעיה גדולה במרכז המגרש לפני ההרחקה של פרץ.

- ספציפית אתמול, בנסיון לפרוץ את ההגנה של בני יהודה, שכצפוי די הסתגרה, מכבי השתדלה מאוד לרווח את המשחק. לטובת הריווח הזה פרץ שיחק מאוד מאחור, כדי לאפשר למגנים לעלות למעלה. למעשה, חלק גדול מהזמן בו מכבי תקפה במשחק עומד, פרץ היה השחקן האחורי ביותר מכל השחקנים שלנו, כשטיבי (ימין) ואמאדור (שמאל) נמצאים כמה מטרים לפניו, וג'רלדס וסאבוריט עמוק יותר פנימה. גלזר שיחק קצת לפניו. זו סיטואצה שבה הסיכוי שהקשרים האחריים יהיו מעורבים בהתקפה הוא נמוך כתוצאה מסגנון משחק מתוכנן, לא כי פרץ "שכח" משהו.

2 hours ago, zion8 said:

הרבה לפני ההרחקה של פרץ סורו היה די בעל הבית של מרכז המגרש. מסכים שצהוב המומצא על גלזר הקשה עליו , אבל עדיין סורו היה ראשון להרבה כדורים, זריז יותר והשתחרר מלחץ עם הטעיות גוף והרבה טכניקה. משהו שמאוד חסר לנו, אגב.

לגבי הפסקה השנייה- לא הבנתי מה הכוונה. אם זנטי וגדיר לקחו את ג'רדלס לטיולים על סף הרחבה( לא גומר את ג'רדלס חס וחלילה, שחקן חדש וניתן לו את הזמן)  ועטר לא עבר את אלו פעם אחת אז יש פה בעיה. 

אם אנחנו לא מסוגלים לשלוט במרכז השדה מול בני יהודה אז זה לא משהו שאפשר לקבל. זה לא שסורו נתן איזה בין הרגליים לגלזר ובגלל זה אמרתי שגלזר היה חלש,כלומר  לא משהו נקודתי.  בני יהודה שלטו בקצב יותר מידי דקות. גם בעשרה שחקנים זה לא אמור להיות כזה דרסטי.  

ראה הערתי הקודמת על מרכז המגרש, רק אוסיף שלומר שזה לא אמור להיות שינוי דרסטי בעשרה שחקנים (ושוב - כשגלזר עם צהוב די מוקדם) זו אמירה קצת משונה.

מה זה "יש פה בעיה"? ששחקן יריב עובר שחקן שלנו? אין פה "בעיה". יש פה משהו שקורה בכדורגל. ויקרה תמיד. מה שקורה עם עטר מול אלו לא קשור ובלתי תלוי במה שקורה עם ג'רלדס מול גדיר.

באופן כללי נראה לי שכולם כ"כ מאוכזבים ממה שקרה אתמול שמחפשים כל מיני בעיות וכשלים שלא היו.

1 hour ago, itan17 said:

אם אצילי היה כשיר, אז בוודאי. אבל האופציות האחרות כרגע נראות רחוקות מהשיא.

מתן חוזז על הספסל. במשחק הכי מרשים יחסית שלך העונה, הראשון מול בני יהודה, הוא היה אחד הבולטים על המגרש.
תן לרעבים לשחק.

40 דקות לפני, המכבייה said:

אגיד כאן משהו בעניין של פרץ- כן, הוא לא בשיאו, כן הוא טעה כמו ילד אתמול אבל מהלך הפנדל שנפסל היה בדיוק הכח והעוצמה שלו- מסירה לעטר באיזור ה16 שלנו וכמה שניות אחר כך הוא כבר באחד על אחד בשש עשרה של בני יהודה. זה היה מהלך אדיר שלו(הגול של אב'ילה בדרבי עולה לראש). גם את זה צריך לזכור. אין ממש 50 50 פה בליגה שעושים את זה. 

פעם ב5-6 משחקים, אי אפשר לבנות על זה.

6 דקות לפני, זילבר said:

פעם ב5-6 משחקים, אי אפשר לבנות על זה.

זה נגמר ב8 גולים בעונה שעברה. דווקא בנו על זה וזה הצליח. הבעיה עם דור פרץ תמיד היתה הגישה. כשהוא לא מפוקס, נוגחים עליו פעמיים בקרנות כשבאחת מהן הוא אפילו מתכופף. כשהוא מסודר בראש, הוא נשק אחד יותר מידי עבור היריב.

ועקרונית, אי אפשר לבנות על 99 אחוז מכדורגלני הליגה שלנו. לכן הם פה.

בצער רב נאלץ להסכים עם ההודעה של חומץ, אבל רק איתה ספציפית ולא עם אף דעה אחרת שלו. פשוט תיאר מה שקרה באמת ולא כל מני עבירות אינוס שאתם עושים למציאות כדי שיתאימו לרציונל שלכם.

רק אזרוק כאן שאם סורו היה מקבל ברבע שעה הראשונה את הצהוב שמגיע לו וגלזר לא היה מקבל צהוב על תיקול נקי 100% אז פתאום סורו היה כושי מטומטם חסר אחריות והבולדוגים שלנו מהבית היו מוציאים מכולכם לבבות.

באמת שקשה לי לשפוט את תפקוד שחקני מכבי ואפילו להשוות בין המרכז שלנו למרכז של בני יהודה בשיפוט ככ ככ מוטה, מילא שערוריית הפנדל והאדום הלא חוקי לאחר שלא עצר. אבל שימו לב למי שרואה שוב שכל פעם שיצאנו ללחץ קיבלנו צהוב. בלי קשר למה היה - ככה כי אפשר לנצח. משחק כזה אי אפשר לנתח. 

אלוהים אני לא אדם מאמין ואפילו נלחמתי ממש בכדורגל לא בשבת. אבל אם אתה קיים בחייאת תביא אסון על משפחת רנשרייבר, שכולם שם ימותו שהוא יגסוס אחרון ידע שזה הגיע להם בגללו. או לפחות **** בראש.

4 דקות לפני, Sawyerdroid said:

בצער רב נאלץ להסכים עם ההודעה של חומץ, אבל רק איתה ספציפית ולא עם אף דעה אחרת שלו. פשוט תיאר מה שקרה באמת ולא כל מני עבירות אינוס שאתם עושים למציאות כדי שיתאימו לרציונל שלכם.

אני חושש שזו לא הפעם הראשונה שזה קורה לך, אבל אני אשתדל להשאר בתלם ככל האפשר.

4 דקות לפני, Sawyerdroid said:

רק אזרוק כאן שאם סורו היה מקבל ברבע שעה הראשונה את הצהוב שמגיע לו וגלזר לא היה מקבל צהוב על תיקול נקי 100% אז פתאום סורו היה כושי מטומטם חסר אחריות והבולדוגים שלנו מהבית היו מוציאים מכולכם לבבות.

באמת שקשה לי לשפוט את תפקוד שחקני מכבי ואפילו להשוות בין המרכז שלנו למרכז של בני יהודה בשיפוט ככ ככ מוטה, מילא שערוריית הפנדל והאדום הלא חוקי לאחר שלא עצר. אבל שימו לב למי שרואה שוב שכל פעם שיצאנו ללחץ קיבלנו צהוב. בלי קשר למה היה - ככה כי אפשר לנצח. משחק כזה אי אפשר לנתח. 

אלוהים אני לא אדם מאמין ואפילו נלחמתי ממש בכדורגל לא בשבת. אבל אם אתה קיים בחייאת תביא אסון על משפחת רנשרייבר, שכולם שם ימותו שהוא יגסוס אחרון ידע שזה הגיע להם בגללו. או לפחות **** בראש.

סוייר, סורו אחלה אחלה שחקן, בסט התכונות הבסיסיות שלו ובלי קשר לשיפוט מוטה או ארועים רנדומלים אתמול. 

18 דקות לפני, המכבייה said:

סוייר, סורו אחלה אחלה שחקן, בסט התכונות הבסיסיות שלו ובלי קשר לשיפוט מוטה או ארועים רנדומלים אתמול. 

חד משמעית, לא אמרתי באף רגע שהוא לא. וגם אתמול לפחות בקלילות שלו בהשתחררות במרכז המגרש הוא בהחלט הרשים. כתבתי בהודעה הראשונה שלי בנושא שהוא 0.8 מוחמד, 80% מוחמד, אתם רוצים מחמאה יותר גדולה? לי אין.

פשוט לא גורם לי לא לחשוב עליו שהוא טיפש ואלים נוטה לקבל אדומים של עצבים וחוסר אחריות ולא גורם לי לחשוב שהוא רמה מעל גלזר או פרץ, כי אני לא חושב שהוא רמה מעליהם. זה היה נראה ככה אתמול וזה כבר בגלל שיפוט. 

הפגרה עכשיו יכולה לעשות לנו רק טוב (אלא אם כן יהיו עוד פציעות).

יש לאיביץ' זמן לחשוב מי הוא רוצה לראות סופית בסגל ואיזה מערך והרכב פחות או יותר הוא רוצה לשחק.

אני מאמין שהשחקנים יחזרו מרוכזים וטובים יותר ויחזרו פצועים ונראה כבר קבוצה טובה יותר.

בלקמן חציל אמיתי

אני אזכור אותו כל החיים כי הייתי בוויאריאל חוץ

והוא שם את גול הניצחון וזו הפעם הראשונה שניצחנו משחק חוץ באירופה והייתי בו 

אבל דחילק. אם הוא לא היה מספיק טוב לאליפות בזמנו והוא זכור כבינוני

למה לחזור לבנוניות . זה מרוב כישלונות עם זרים שרוצים ללכת על בטוח? לא ברור לי

חלוץ טוב היה מכניס את המצב שלו וכל אפקט הפרפר של המשחק הזה היה נראה אחרת לגמרי

אפילו זר בינוני כמו רנגלוב היה שם את זה

2 דקות לפני, Sawyerdroid said:

חד משמעית, לא אמרתי באף רגע שהוא לא. וגם אתמול לפחות בקלילות שלו בהשתחררות במרכז המגרש הוא בהחלט הרשים. כתבתי בהודעה הראשונה שלי בנושא שהוא 0.8 מוחמד, 80% מוחמד, אתם רוצים מחמאה יותר גדולה? לי אין.

פשוט לא גורם לי לא לחשוב עליו שהוא טיפש ואלים נוטה לקבל אדומים של עצבים וחוסר אחריות ולא גורם לי לחשוב שהוא רמה מעל גלזר או פרץ, כי אני לא חושב שהוא רמה מעליהם. זה היה נראה ככה אתמול וזה כבר בגלל שיפוט. 

קראתי אותך והחמאת לו. אין ספק. פרץ הוא חיה אחרת עם יתרונות משלה על לא רוב הקשרים בליגה.

את גלזר אני מאד אוהב והוא נכון למכבי והכי חשוב- מוכח למה שמכבי צריכה. 

אני בכלל חושב שהבעיה העיקרית של גלזר היא התקפית. מרגיש לי שהוא נכנס לחוסר ביטחון כזה שהוא לא מצליח לתת פסים פשוטים קדימה. זה ממש מוזר כי בעונה הראשונה שלו הוא הראה אובר בגרות, ומתחילת העונה זה כאילו נעלם. 

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני בכלל חושב שהבעיה העיקרית של גלזר היא התקפית. מרגיש לי שהוא נכנס לחוסר ביטחון כזה שהוא לא מצליח לתת פסים פשוטים קדימה. זה ממש מוזר כי בעונה הראשונה שלו הוא הראה אובר בגרות, ומתחילת העונה זה כאילו נעלם. 

אתה זוכר שרק במשחק שעבר היה לו בישול יפה, נכון?

מצטער, אבל הדעה שכתבתי ממש לא מבוססת על המשחק אתמול בלבד. אנחנו שבלוניים תקופה ארוכה. 

רוב הזמן אנחנו תלויים ביכולת של מיכה. לא סתם התקופות הטובות שלנו מאופיינות בגולים/מעורבות התקפית של פרץ - כשהוא עושה את זה טוב מהעמדה הזו זה משפיע מאד מאד על ההתקפה, במיוחד בקבוצה כמו מכבי שרק מתגוננים מולה ושצריכה לנסות לשבור את השבלוניות כדי לשים גול. שים שם שחקן שעושה את זה באופן יותר יציב ותראה משחק התקפה אחר לגמרי.

הבישול של גלזר נגד נס ציונה רק מוכיח את הטענה שלי. הרי מתי זה עוד קרה? אנחנו יודעים שלגלזר בנקודת הזמן הזו של ההתפתחות אין מספרים. הבישול שבוע שעבר הוא היוצא מן הכלל, לא הכלל. זה רק מראה כמה זה פותח את ההתקפה ששחקן הקישור האחורי מתערב לטובה במשחק ההתקפי, אם זו מסירה טובה, איום מרחוק, או כניסה מפתיעה לרחבה (למשל במקרה של גלזר חטיפה בעמדה קדמית ומסירה טובה שהפכה לבישול).

שורה תחתונה, קבוצה כמו מכבי שכל הזמן מתגוננים מולה חייבת יכולת התקפית גם מהקו השני והשלישי.

כל הבעיה היא שפרץ וגלזר לא יציבים בזה. בכלל. אצל פרץ זה תלוי תקופה (עכשיו זו התקופה הלא טובה התקפית), ואצל גלזר זה נדיר מאד. 

31 דקות לפני, אלק נילאש said:

נו זה אבל ברור ידידי