Jump to content

רשמים מהתיקו מול בני יהודה בבלומפילד (בית) | חוזרים הביתה עם 0-0 מאכזב.

Sawyer

Recommended Posts

5 דקות לפני, zion8 said:

מסכים לגבי גלזר, סורו הביך אותו אתמול פעם אחר פעם (גם את פרץ וריקן יש לומר). 

אחרי שפרץ הורחק, והוא נשאר על המגרש עם צהוב בתור הקשר האחורי היחידי, הוא לא יכול היה לשחק באגרסיביות הרגילה שלו, ונאלץ לשחק זהיר. בתנאים שהיו הוא דווקא היה בסדר גמור .

וסורו שחקן טוב. הציפייה מהשחקנים שלנו להצליח נגד כל שחקן בכל משחק בלי קשר למה שקורה מסביב ומי היריב היא לא ריאלית (זה נכון גם למה שאמרו פה על ג'רלדס וגאדיר, למשל).

1 hour ago, nirnir20 said:

דעה לא פופולראית - אני זורם עם הרעיון שיהיה "אנוכי" במשחק שלו. 

זאת העונה שהוא צריך לקחת על עצמו יותר כדי להפוך למפלצת שהוא יכול וצריך להיות, חלק מזה זה להיות יותר "אנוכי" במשחק שלו, חסרים לנו שחקנים כאלה שאשכרה מביאים קבלות. 

יכול להבין את ההגיון ואפילו להתחבר אליו

אבל עדיין, הוא לא יכול לאפשר לעצמו משחק שלום בלי שום פעולה חיובית משמעותית במשחק ההתקפה.

יכול להיות שיש ימים ששחקן מגיע פחות חד והוא צריך גם לדעת למנן ולשחרר מהר ונכון יותר את הכדור.

אני חושב שהוא לקה גם ביכולת לעשות פעולות אישיות וגם קבוצתיות אתמול.

מאמין שהוא השחקן עם הפוטנציאל הכי גדול בסגל שלנו וחושב שיהיה נכון עבורו לנוח משחק ואפילו שניים ולחזור עם פחות ציפיות של כוכב ויותר שחקן שצריך להוכיח.

Just now, erantheking21 said:

לא נעים לי להגיד אבל סורו טוב מכל הקשרים שלנו

קל להגיד את זה אחרי משחק שפרץ עושה טעות כזו, 

סורו קיבל 3 אדומים עונה שעברה אבל מי זוכר. 

גם איזה פח הוא היה נגד מאלמו בטח אף אחד לא ראה.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

כאמור, סורו שחקן טוב. אבל יש דברים שהוא יודע לעשות ויש דברים שלא. לא צריך להשתגע.

3 דקות לפני, קאוביין said:

עד עכשיו לא ברור לי למה מיכה הוחלף

גם לי לא היה ברור, אבל בסופו של דבר זה דווקא עבד. גם משחק ההגנה היה בסדר, וגם עדיין הצלחנו לצאת קדימה מידי פעם.

יש לי כל מיני טענות לאיביץ', בעיקר סביב ההרכב והשימוש המוגבל (והמעט פחדני, עושה רושם) בסגל שלו, אבל ספציפית החילוף הזה היה בסדר לדעתי.

23 דקות לפני, itan17 said:

זו הבעיה, שאף אחד לא מצפה שיעבור שחקנים כל הזמן והוא לא מפסיק לעשות את זה.

בוא נתחיל בלתת לו לשחק בעמדה שלו לפני שאנחנו מורידים אותו לספסל. בטוח שנראה הרבה יותר אפקטיבי.

אבל עדיין, הוא לא יכול לאפשר לעצמו משחק שלום בלי שום פעולה חיובית משמעותית במשחק ההתקפה.

חחחחח מהההה? אתה ראית את המשחק? שני המצבים הכי טובים של מכבי הגיעו ממנו.

4 דקות לפני, קאוביין said:

עד עכשיו לא ברור לי למה מיכה הוחלף

לא מסכים עם החילוף אבל יכול להבין את ההגיון

הערך הכי גדול של מיכה הוא במסירות שפותחות את ההגנה מול יריבה מסתגרת.

אולי במצב שבו אנחנו ב-10 שחקנים והיריבה לא צפויה להסתגר עדיף שחקן שגם יתן יותר כוח הגנתי באמצע, גם במחיר של יכולת מסירה איכותית פחות שלדעתי יכולה להספיק

בשיטה של מתפרצות שמצריכה יותר מהירות מסירה וקצת פחות יצירתיות מסירה ממה שנדרש מול משחק מסתגר.

ריקן בכושר בקיצור

הבעיה שריקן לא נראה טוב מתחילת העונה.

סורו שחקן מגעיל, מסריח, אלים, בכיין. אבל יודע כדורגל מעולה, עושה עבודה אדירה במרכז המגרש (מלבד הגועל נפש) הוא 0.8 מוחמד. מכובד מאוד. 

לשפוט את דן גלזר ב10 שחקנים עם צהוב (מומצא!!!) בזמן שסורו היה צריך לראות צהוב ברבע שעה הראשונה גג אבל ראה אותו בתוספת הזמן של המחצית השניה.. זה פשוט לא משהו שאפשר לנטרל ולהכריז שהוא מזיין לנו את הקישור. 

2 hours ago, itan17 said:

אחרי צפייה בש.ח יונתן נהיה ממש אנוכי, הולך המון עם הראש בקיר. 

זה שהוא נהיה שחקן מוביל אצלנו מעיד על הירידה ברמת המשחק.

שחקן טוב למצבים נייחים/רגל טובה, במשחק השוטף עדיין אין לו את זה. במצב תקין הוא אמור להיות שחקן סגל מועיל, לא באנקר בהרכב (נקווה שאצילי יחזור מהר).

2 hours ago, קאוביין said:

פירגנו לעירייה 

ושהתחילה שירה מ-כ-בי בהתחלה במקום להראות את הקהל הם צילמו 2 דקות את המנהרת שחקנים 

ולא לשכוח את ה"הגנה" על אבוקוף המאמן הטוב ביקום כשכל הקהל קרא לו לחיות חיי נצח! בקושי הצלחתי לראות את המשחק מהלשון הענקית של "שדרן" ו"פרשן" המשחק שכיסתה את כל המסך.

18 דקות לפני, erantheking21 said:

לגמרי. שחקן אדיר. נוח עם הכדור, רך במסירה, נמצא בכל מקום. שידרוג גדול הוא יכול להיות.

3 דקות לפני, Sawyerdroid said:

סורו שחקן מגעיל, מסריח, אלים, בכיין. אבל יודע כדורגל מעולה, עושה עבודה אדירה במרכז המגרש (מלבד הגועל נפש) הוא 0.8 מוחמד. מכובד מאוד. 

לשפוט את דן גלזר ב10 שחקנים עם צהוב (מומצא!!!) בזמן שסורו היה צריך לראות צהוב ברבע שעה הראשונה גג אבל ראה אותו בתוספת הזמן של המחצית השניה.. זה פשוט לא משהו שאפשר לנטרל ולהכריז שהוא מזיין לנו את הקישור. 

אמרתי כבר שקל לתת מולנו צהובים בצורה קיצונית, במקרה של בני יהודה רק הבזבוזי זמן בחצי הראשון היה מגיע צהוב לכמה שחקנים שם. ושלא נדבר על הניעור שזובאס עשה לבלקמן!

לא מצפה שיונתן יירד לספסל, אבל שאיביץ' יעיר אותו שמשחקים איתו עוד אנשים.

אתמול עוד הייתה נגיחה מקרן, אבל מרגיש לי שאנחנו כל-כך לא מסוכנים במצבים נייחים - התרגילים עם הקרנות הקצרות כל-כך שקופים ולא יעילים וההרמות של יונתן ברוב המקרים הולכות רע.

Just now, daniel616 said:

הקרנות שלנו גרועות כבר כמה שנים, לא משנה מי מרים אותם.

היו לנו אולי ארבע אתמול. באחת מהם בלקמן היה צריך לשים גול. ובלי קשר בעונה שעברה מצב הקרנות שלנו היה סביר עד כמה שאני זוכר.

Just now, חומץ בלסמי said:

היו לנו אולי ארבע אתמול. באחת מהם בלקמן היה צריך לשים גול. ובלי קשר בעונה שעברה מצב הקרנות שלנו היה סביר עד כמה שאני זוכר.

הבקענו גול אחד מקרן כל העונה לדעתי. בתחילת העונה היה תרגיל קבוע של קרן קצרה והגבהה של אלירן או אצילי, זה עבד סבבה עד שהיריבות קלטו את זה והתחילו לסגור.

15 דקות לפני, Sawyerdroid said:

הלוואי עלינו שחקן כזה.

אני לא לוקח חס וחלילה מדור פרץ ודן גלזר שהם אחלה קשרים, אבל לא לפרגן לסורו שהוא מחזיק את האמצע שנה שניה לבני יהודה ובהחלט יכול להוות שדרוג לקישור שלנו זה לא לכבד.

6 דקות לפני, itan17 said:

לא מצפה שיונתן יירד לספסל, אבל שאיביץ' יעיר אותו שמשחקים איתו עוד אנשים.

אתמול עוד הייתה נגיחה מקרן, אבל מרגיש לי שאנחנו כל-כך לא מסוכנים במצבים נייחים - התרגילים עם הקרנות הקצרות כל-כך שקופים ולא יעילים וההרמות של יונתן ברוב המקרים הולכות רע.

למה לא? שירד. אתמול היה אחד החלשים על המגרש, חסר בטחון.

ספסל יכול להוריד חזרה לקרקע

36 דקות לפני, zion8 said:

מסכים לגבי גלזר, סורו הביך אותו אתמול פעם אחר פעם (גם את פרץ וריקן יש לומר). 

אני חושב שסורו פשוט שחקן יותר טוב. בטח מגוון ומוכשר יותר.

3 דקות לפני, זילבר said:

למה לא? שירד. אתמול היה אחד החלשים על המגרש, חסר בטחון.

ספסל יכול להוריד חזרה לקרקע

אם אצילי היה כשיר, אז בוודאי. אבל האופציות האחרות כרגע נראות רחוקות מהשיא.

לדעתי אחת הבעיות הגדולות שלנו בהתקפה היא אי-המעורבות של שני הקשרים האחוריים - פרץ וגלזר, בהתקפה. שניהם ביחד, 0 מעורבות. זה גורם לזה שאין כמעט שחקנים מעורבים בהתקפה, וגם לכן קל לשמור את אלה שכן מעורבים.

לשם ההשוואה, במחצית השניה בני יהודה הגיעה להרבה יותר מצבים נגד הבונקר שלנו במחצית השניה ביחס למה שאנחנו הגענו נגד הבונקר שלהם במחצית הראשונה. 

סורו (ואפילו דן מורי) היו מאד מעורבים בהתקפה, וזה גורם להרבה יותר נוכחות של שחקנים בחלק הקדמי (מה גם שזה הופך את משחק ההתקפה להרבה פחות צפוי).

חייבים לשחק רק עם אחד מבין גלזר/פרץ, וללמד את זה שבהרכב איך להוות פקטור התקפי (מה שמוזר זה שפרץ הראה הבלחות שנה שעברה של יכולת התקפית, אבל השנה כאילו חטף מחלת שיכחה).

32 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אחרי שפרץ הורחק, והוא נשאר על המגרש עם צהוב בתור הקשר האחורי היחידי, הוא לא יכול היה לשחק באגרסיביות הרגילה שלו, ונאלץ לשחק זהיר. בתנאים שהיו הוא דווקא היה בסדר גמור .

וסורו שחקן טוב. הציפייה מהשחקנים שלנו להצליח נגד כל שחקן בכל משחק בלי קשר למה שקורה מסביב ומי היריב היא לא ריאלית (זה נכון גם למה שאמרו פה על ג'רלדס וגאדיר, למשל).

הרבה לפני ההרחקה של פרץ סורו היה די בעל הבית של מרכז המגרש. מסכים שצהוב המומצא על גלזר הקשה עליו , אבל עדיין סורו היה ראשון להרבה כדורים, זריז יותר והשתחרר מלחץ עם הטעיות גוף והרבה טכניקה. משהו שמאוד חסר לנו, אגב.

לגבי הפסקה השנייה- לא הבנתי מה הכוונה. אם זנטי וגדיר לקחו את ג'רדלס לטיולים על סף הרחבה( לא גומר את ג'רדלס חס וחלילה, שחקן חדש וניתן לו את הזמן)  ועטר לא עבר את אלו פעם אחת אז יש פה בעיה. 

אם אנחנו לא מסוגלים לשלוט במרכז השדה מול בני יהודה אז זה לא משהו שאפשר לקבל. זה לא שסורו נתן איזה בין הרגליים לגלזר ובגלל זה אמרתי שגלזר היה חלש,כלומר  לא משהו נקודתי.  בני יהודה שלטו בקצב יותר מידי דקות. גם בעשרה שחקנים זה לא אמור להיות כזה דרסטי.