Jump to content

רשמים מהתיקו מול בני יהודה בבלומפילד (בית) | חוזרים הביתה עם 0-0 מאכזב.

Sawyer

Recommended Posts

זה קורה. לא יאמן שההמתנה הקשוחה ביותר שנאלצתי להמתין בחיי הבוגרים הגיעה לסיומה, חזרנו הביתה. שער 11, הגעתי. היריבה הראשונה לצערנו היא בני יהודה המאוסה של אבוקסיס, הקבוצה אולי הכי קשה בליגה עבורנו.

המשחק עצמו היה קשוח מהדקה הראשונה, יתרון ושליטה במגרש שלנו מול מתפרצות ובעיקר המון גועל נפש ובזבוז זמן מצד בני יהודה. הדקות חלפו והתחלנו להראות יותר מסוכנים תוכנית המשחק עבדה ולקראת סוף המחצית היתרון כבר היה מורגש, צהוב שני מיותר וחסר אחריות לחלוטין של דור פרץ חיסלו את הסיכויים שלנו להמשיך ככה. מחצית שניה בווליום אחר לגמריי משחק הרבה יותר סגור ומבוקר, כמה הזדמנויות לכל אחד מהצדדים ובסיום 0-0 מאכזב מאוד עבורנו.

שופט: מכור. (דיי. דיי! אסור לתת לנאצי הבן זונה הזה לשפוט אותנו. אסור. כבר 5 שנים שאסור שהוא ישפוט אותנו. לא מת, לא מפסיק לשפוט אותנו - כלום. שחרר כבר!)

שחקנים: טננבאום ממשיך לשמור על שער נקי, גם אם הייתה לו הדיפה אחת (קשה) לא טובה לא מוריד מהיכולת שלו לעשות את העבודה שלו, מרוצה ממנו מאוד. גם ההגנה הייתה בסה"כ די יציבה. סבוריט ממשיך בכושר לא מאוד טוב ועכשיו עם הפציעה בכלל מדאיג מאוד, טיבי המצטיין שלנו מפתיחת העונה, פשוט ככה. אמאדור גם במשחק טוב כמעט ללא מכירות ועם מהלכי הגנה מעולים, ג'ראלדס דווקא נלקח לטיולים על הקו אבל מספק הרמות איכותיות מאוד באגף ימין (היתרון הבולט היחיד שלו כרגע). אכזבה גדולה משני קשר האמצע שלנו, פרץ כ"כ חסר אחריות וכ"כ מתאים לו וכולם ראו מקילומטר את זה. הוא הולך להביא את האדום. כוסעמק. דן גלזר היה בסה"כ בסדר אבל היה מוגבל מאוד אחרי הצהוב המומצע שלו. דור מיכה לא מספיק מורגש ולמעט כדור אמן אחד פשוט לא היה דור מיכה. גם ההתקפה שלנו בעייתית, עטר במשחק לא מרשים, יוני דווקא היה ממושמע ועשה כמה מהלכים לא רעים, עדיין צריך להביא את הווינריות ולנצח לנו משחק כזה. בלקמן דווקא תפקד לדקות מסוימות לא רע למה שהיה צריך, אבל על הבעייתיות שלה שחקן הזה בטח לא צריך להרחיב. צ'יקו כמעט הביא את השינוי מהספסל, לא הספיק היום.

פיקנטריה: באמת שיש המון, ואני אערוך מתישהו כי זהבי וזה אבל בואו נשאיר את זה ריק היום מלבד קטגוריה אחת

- חזרנו הביתה.

קהל:

פוצצנו את בלומפילד בחזרה אליו, כמות מרשימה ואנרגיות שאני לא יכול לתאר בכלל על הכתב. היה פשוט מראה עוצמתי ויפיפייה לראות את המפלצת בטון הזאת מתמלאת בצהוב ומייצרת כזאת אווירה.

העידוד בשער 11 הרגיש הרבה יותר כמו בבית, לא התרחקתי מאוד מהמקום שלי והקרבה לגוש הייתה מורגשת. לא אכנס לציונים לפי דקות אבל כן אתרכז בלהגיד ששאר האצטדיון חייב לתת בראש לשופטים בתצוגות כאלו, 7-8, 2-13 חייבים לשבת להם על הראש. עוד כל מני דברים לשפר בעתיד בטוח יש. רק השאלה בראשי היא האם סיפקנו את המבצר היום למכבי. כי גם ברגעי העידוד החזקים עדיין לא היה לי את אותו ביטחון שהחזקתי בו שעזבנו את בלומפילד בפעם האחרונה.

פגרה קצרה מגיעה, הרבה זמן לנשום אוויר להרים את הראש ולהמשיך במירוץ הזה כשאף תוצאה מלבד אליפות לא אפשרית מבחינתנו.

שבת, 20:30, המושבה. נתראה שם.

ההדיפה של טננבאום לבעיטה מחוץ לרחבה הייתה רעה מאוד ! רעה יותר מזו של יאניוטיס מול קלוז׳ (כשלוקחים בחשבון את רמת הקושי). 

למזלו, אמאדור הגיע לריבאונד אז לא ייזכרו לו את זה. 

הייתי מרוצה מהחילופים במחצית. לצערי האוהדים שלנו תמיד בוכים כשמוציאים את עטר, אבל צ'יקו תרם פי כמה ממה שעטר היה תורם בעשרה שחקנים. 

גם ריקן שהיה מאוד מפוזר נתן את האקסטרה מייל שהיה דרוש בעשרה שחקנים.

צריך לשפר את משחק ההתקפה. הציוות פרץ גלזר לא טוב מול בונקרים. במשחק היחידי שנראנו טוב השנה (ק"ש חוץ), פרץ שיחק קשר אחורי לבד.

לא מבין את ההתעקשות על גלזר, בינוני מאוד מתחילת העונה.

טיבי ואמאדור המצטיינים.

יונתן מאוד אנוכי, פרץ חסר אחריות ושופט אחד שבא להראות שהוא לא מוכן לתת למכבי כלום.

בסוף במגרש שאמור אולי להיות הביתי בארץ מבטלים לנו פנדל, מקבלים אדום ועוד איזה ארבעה צהובים.

חצי שני איביץ' רצה תיקו והכל היה בהתאם, חבל צ'יקו היה חייב למסור - מה גם שהטכניקת בעיטה שלו נוראית.

נקודות חיוביות - אמאדור וטיבי, נראים מעולה. 

נקודות שליליות - כל שאר הקבוצה. 

ופרץ אלוהים אדירים איזה אידיוט , ברגע שקיבל צהוב זה היה הדבר הכי ברור בעולם שהוא הולך לצאת באדום וגם אמרתי את זה באותו רגע, ראו את זה מגיע. 

נקודה חשובה שגם אותה צריך לדעת לקחת, שיחקנו 55 דקות ב10 שחקנים נגד קבוצה לא פראיירית . 

לא אמיתי כמה בני יהודה אנטי כדורגל, מול עשרה שחקנים ראו שהם פשוט לא יודעים מה זה לשלוט ולדחוף קדימה. הם כל כך רגילים להתבנקר ולצאת למתפרצות שהם מתבלבלים כשהם ביתרון.

ג׳ראלדש הדאיג היום הגנתית.

בתור אחד שישב ב8 עליון מאוד התאכזבתי, כל פעם שעומדים מושיבים אותך והדיליי בסאונד בין שער 11 ל8 פשוט רצח אותי, מנע ממני לעודד בהמון רגעים.

לא חושב שצריך להתרגש יותר מדי מהיכולת במשחק הזה. גם בתקופות הטובות שלנו בני יהודה תמיד עשו לנו חיים קשים. תמיד זה להקיא מולם דם ולהתמודד עם לכלוכים וכיסוחים ובזבוזי זמן מדקה ראשונה.

מבחינתי כמו שהמשחק מול נס ציונה לא גרם לי לצאת מגדרי, כך גם המשחק היום לא גורם לי לצאת מדעתי. חוץ מפרץ הדביל חסר האחריות.

מבחינתי קו פרשת המים יהיה במחזור הרביעי, עד אז לא צריך להסיק מסקנות לכאן או לכאן.

14 דקות לפני, erantheking21 said:

סאבוריט לא בכושר וזה מורגש 

יש לו עכשיו איזה חצי שנה לעבוד על זה.

איביץ שוב מתלונן על השחקנים ועולה באותו הרכב.

2 דקות לפני, turgi said:

לא מבין את זה, שום יצירתיות מצידו. הייתי מצפה שכבר יכיר ציוותים.

איך אלמוג לא שיחק 2 משחקים אחרי שהיה סולידי מול ק"ש? עבד לך יפה עם פרץ קשר אחורי יחיד, למה לא לשחק ככה שוב?

מי שבעיקר מאכזב אותי זה איביץ'. לא מזכיר את המאמן של עונה שעברה. זה ממשיך להיות הכל מאותו דבר שרואים שזה לא עובד. נכון משחק נגד בני יהודה תמיד קשוח, ועוד ב-10 שחקנים יותר ממחצית, אבל גם לפני זה לא נראינו טוב מדי. גם לא מול נס ציונה. חייב לרענן קצת את השורות, לעשות איזה זעזוע, יש לנו מלא שחקנים צעירים כשרוניים שרק מחכים להזדמנות למה לא לתת להם אותה. 

חוץ מזה היה כיף לחזור לבלומפילד, סוף סוף אחרי גלות של 3 שנים. כמות עצומה של צהובים שרים ושורקים בוז. 

וגם פה אני אחזור על זה - ריינשרייבר חייב למות. פשוט חייב. לא יכול לראות יותר את החדל אישים הזה. זבל עופות מהלך. ס-ר-ט-ן בעיניים. 

ועם כל זה שפרץ עשה גלישה מפגרת אם הוא לא הוציא לו אדום באותו הרגע הוא לא יכול להוציא לו אדום אחר כך. אני לא מבין למה אף אחד לא מדבר על זה. העבירה הייתה בחצי של בני יהודה, זה לא מצב לשער, זה בדיוק המקרה שהיה עם דסה נגד זניט. 

15 דקות לפני, turgi said:

האמת שהוא מתחיל להישמע כמו יוקאנוביץ' מינוס ההעפלה לליגת האלופות.

Just now, אלק נילאש said:

האמת שהוא מתחיל להישמע כמו יוקאנוביץ' מינוס ההעפלה לליגת האלופות.

אני לא רואה דמיון, יוקאנוביץ היה מאוד ברור במסרים שלו. את איביץ אני לא מבין בכלל העונה.

90 אחוז מהשחקנים לא מזכירים את היכולת שלהם מעונה שעברה.

שוב אני אומר (כמו בחודשים האחרונים) - חייבים רענון בחלק הקדמי.

רוצה עוד מבלומפילד ומהר, הפגרה לא באה לי טוב עכשיו.

3 שבועות עד להגיע לבלומפילד שוב, חבל.