Jump to content

בלקמן אחרי בני יהודה

YoniC

Recommended Posts

49 דקות לפני, אריסטו said:

לא מגיע לותלהיות השחקן היחידי שלא מעודדים בשירי שחקנים, גרוע ככל שיהיה

למה באמת לא עודדו אותו?

הזוי אם לא עודדו אותו במכוון. 

כי אפשר להגיד עליו הכול, אבל הוא נותן מה שיש לו בשביל מכבי - לוחץ, משקיע, עושה הגנה ורואים שהוא לוקח ללב.

השחקן הכי חלש בסגל.

"אבל הוא ישראלי"

שחקן שלא מבין את המשחק בגרוש.. אני ככ נגד עליהומים על שחקני מכבי או שעירים לעזזל.. אבל הוא פשוט חלש. לא יודע לאן לרוץ, מתי לרוץ, ובאיזה קצב.  ממש ממש לא ברמת סגל למכבי.. כן, גם עם המספר המפלצתי של 10 שערי ליגה לפני שנתיים בתור חלוץ פותח ברב המשחקים.

כל שנייה שהוא על הדשא ואלמוג בחוץ זה מחדל

גם וידאר לא היה מצליח במכבי הנוכחית, המשחק שלנו לא שוטף וכל הקישור ומעלה בכושר לא טוב. אם אין איזו הברקה של מיכה לא קורה כלום. מי שסובל מזה הכי הרבה זה החלוץ.

עד שיוכח אחרת השלישייה ההתקפית הזאת לא יכולה לשחק ביחד, שלושה שחקנים שמתקשים להפעיל אחרים או בכלל לתרום לשטף המשחק. 

אצילי גולסה וניקוליץ הפצועים כולם שחקנים שעל הנייר יכולים לתרום לנו בפן הזה ולהכניס קצת חיים למשחק ההתקפה המדכא שלנו מפתיחת העונה.

אין בו כלום.

לא ברור מה עבר על מי שחשב להחזיר אותו, אבל אין לנו 9 בסגל שמסוגל לתת גול בלי עזרה של אלילת המזל.

הוא גורם לי להתגעגע לקבלת ההחלטות של טב"ח החלוץ.. וזה אומר הכל.

אנשים פה קצת מגזימים, הוא רחוק מלהיות הבעיה כרגע.

דווקא יש הרבה פעולות שהוא עושה טוב מאוד כמו דו קרבים אוויריים והשתלטות על כדורים וגם לחץ טוב על הגנת היריב, אם היה משחק ליד חלוץ ולא כחלוץ הייתה לו תפוקה מרשימה.

אגב נכון שהוא לא מסר בהרבה הזדמנויות שהיה צריך לשחרר מסירה מהר אבל היו הזדמנויות יותר קריטיות אתמול ששחקנים לא שיחררו מסירה ולא מדברים עליהם,הוא הפך לשעיר לעזאזל שלא בצדק לדעתי.

כרגיל מגזימים פה. כן הוא החמיץ ברשלנות ולא יודע מתי למסור אבל הוא חזק עם כח מתפרץ ובעיטה טובה.

הוא צריך להיות חלוץ שני או על קו ימין.

הוא פורח כאשר יש עוד חלוץ לידו באמצע, כשמשחקים עם 2 חלוצים באמצע . 

נגד קבוצות קטנות שנשב להם על השער הוא יהיה הרבה יותר אפקטיבי, הוא יודע איפה לעמוד, יש לו אחלה משחק ראש ובעיטה טובה. 

החמצה מזעזעת נגד בני יהודה אבל זאת גם הייתה ההזדמנות היחידה שלנו ב90 דקות ככה שקשה להאשים אותו יותר מדי. 

34 דקות לפני, nirnir20 said:

הוא פורח כאשר יש עוד חלוץ לידו באמצע, כשמשחקים עם 2 חלוצים באמצע . 

נגד קבוצות קטנות שנשב להם על השער הוא יהיה הרבה יותר אפקטיבי, הוא יודע איפה לעמוד, יש לו אחלה משחק ראש ובעיטה טובה. 

החמצה מזעזעת נגד בני יהודה אבל זאת גם הייתה ההזדמנות היחידה שלנו ב90 דקות ככה שקשה להאשים אותו יותר מדי. 

"פורח", מה ההגדרה שלך לזה? כי גם בעונה של ג'ורדי הוא לא היה כוכב, שם 10+- שערים אם אני לא טועה כשלפחות 3-4 הגיעו מפנדלים.

ולגבי אלה שכותבים על עטר, מה הקשר בכלל בין עטר לבין בלקמן?אחד שחקן כנף ואחד מיועד להיות חלוץ שפיץ. זה שבלקמן גרוע אומר שעטר טוב?גם עטר צריך לראות ספסל אם הוא לא טוב ויש את איילון אלמוג/מתן חוזז שאפשר וצריך להתחיל להריץ כדי לראות מה הם שווים.

10 דקות לפני, Adir12 said:

"פורח", מה ההגדרה שלך לזה? כי גם בעונה של ג'ורדי הוא לא היה כוכב, שם 10+- שערים אם אני לא טועה כשלפחות 3-4 הגיעו מפנדלים.

ולגבי אלה שכותבים על עטר, מה הקשר בכלל בין עטר לבין בלקמן?אחד שחקן כנף ואחד מיועד להיות חלוץ שפיץ. זה שבלקמן גרוע אומר שעטר טוב?גם עטר צריך לראות ספסל אם הוא לא טוב ויש את איילון אלמוג/מתן חוזז שאפשר וצריך להתחיל להריץ כדי לראות מה הם שווים.

פורח בקבוצה בריאה שווה 10-15 שערים בעונה. 

טעות לבנות עליו או על כל שחקן יחיד שהוא לא ערן זהבי כשחקן מרכזי של 20+ שערים. 

עם ג'ורדי וגם השנה הוא משחק הרבה באגף שזאת פשוט טעות, אפס תרומה משם. 

הוא צריך לשחק עם יונתן כהן באמצע/שיונתן קצת מאחוריו. בכנפיים צ'יקו/עטר/מיכה/אלמוג/לא באמת משנה. 

אי אפשר לשחק ככה נגד קבוצות חזקות עם קישור חזק, אבל נגד רוב הליגה זה צריך לעבוד. 

קל למצוא שעיר לעזעזל. 

הלוואי ושחקנים במכבי יעשו תנועה כמו שהןא עשה. תנועה חכמה. 

במחצית השניה שהיה לו דקות טובות ואמרו שלא מסר, תראו שוב תמשחק בלקמן עם הכדור באמצע שמאל של המגרש ויונתן כהן פשוט עומד מולו במקום לעשות תנועה על הקו. הרגיז אותי רצח. מחזה מזעזע

אני חושב שעסקת בלקמן היתה טובה למכבי(יכולת וסטטוס ישראלי) לכשעצמה, מנותקת מסגל שחקנים קיים. אם צצה ההזדמנות, צריך לקחת אותה.

עכשיו זה התפקיד של איביץ להפיק מזה את המקסימום המקצועי האפשרי. בלקמן לא נגר, יש עם מה ועל מה לעבוד שם.

35 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שעסקת בלקמן היתה טובה למכבי(יכולת וסטטוס ישראלי) לכשעצמה, מנותקת מסגל שחקנים קיים. אם צצה ההזדמנות, צריך לקחת אותה.

עכשיו זה התפקיד של איביץ להפיק מזה את המקסימום המקצועי האפשרי. בלקמן לא נגר, יש עם מה ועל מה לעבוד שם.

צריך גם להפעיל מחשבה האם אתה באמת צריך את השחקן הזה והאם הוא משדרג אותך, או שהוא דומה לשחקנים שכבר יש לך ואז אתה לא צריך אותו בכלל. אם בלקמן לא היה ישראלי היינו מסתכלים עליו בכלל?לדעתי לא, אז בשביל מה צריך אותו אם כבר יש לך את צ'יקו שוינפלד ושכטר?כולם באותה רמה ואין לך אחד שנותן את האקסטרה. אם הוא היה בא כגיבוי במקום שוינפלד/שכטר כשלפניהם יש חלוץ זר טוב אז סבבה, אבל אני חושב שבתור חלוץ פותח הוא לא משדרג אותנו בכלל לעומת מה שכבר היה לנו.

אם עכשיו אלי דסה ירצה לחזור למכבי, אז נראה לך שמכבי תחזיר אותו?לא, כי כבר יש לנו 2 מגנים ימניים עם חוזה. אז אפילו שזאת הזדמנות, עדיין הוא לא יוחתם.

14 דקות לפני, Adir12 said:

צריך גם להפעיל מחשבה האם אתה באמת צריך את השחקן הזה והאם הוא משדרג אותך, או שהוא דומה לשחקנים שכבר יש לך ואז אתה לא צריך אותו בכלל. אם בלקמן לא היה ישראלי היינו מסתכלים עליו בכלל?לדעתי לא, אז בשביל מה צריך אותו אם כבר יש לך את צ'יקו שוינפלד ושכטר?כולם באותה רמה ואין לך אחד שנותן את האקסטרה. אם הוא היה בא כגיבוי במקום שוינפלד/שכטר כשלפניהם יש חלוץ זר טוב אז סבבה, אבל אני חושב שבתור חלוץ פותח הוא לא משדרג אותנו בכלל לעומת מה שכבר היה לנו.

אם עכשיו אלי דסה ירצה לחזור למכבי, אז נראה לך שמכבי תחזיר אותו?לא, כי כבר יש לנו 2 מגנים ימניים עם חוזה. אז אפילו שזאת הזדמנות, עדיין הוא לא יוחתם.

לא חושב שהחלוצים שציינת דומים. ההפך, הם מאד שונים. לא רואה שום דימיון בין בלקמן לצ'יקו למשל. האם הרמה שלהם זהה? לא יודע, אפשר להתווכח על זה. שכטר ועטר בני 32 ובשנת חוזה אחרונה. בלקמן בן 29, ישראלי, שחתם לשנתיים פלוס אופציה לעוד עונה. לא רואה שום בעיה בצירוף שלו. רחוק לקבוע שהוא החלוץ הפותח המובהק. לא חושב ששכטר סיים את תפקידו במכבי. ישחק מי שצריך לשחק. וכן, הישראליות היא יתרון גדול. לקחת אליפות אירופה בכדורסל ב77 בגלל " הישראליות" הזאת.

1 דקה לפני, המכבייה said:

וכן, הישראליות היא יתרון גדול. לקחת אליפות אירופה בכדורסל ב77 בגלל " הישראליות" הזאת.

מצד שני, חלק מאותם שחקנים של 77' היו מעולים (ג'ימבו, סילבר) והיו שחקנים מעל רמת הליגה שלנו. בלקמן לא כזה.

8 דקות לפני, המכבייה said:

לא חושב שהחלוצים שציינת דומים. ההפך, הם מאד שונים. לא רואה שום דימיון בין בלקמן לצ'יקו למשל. האם הרמה שלהם זהה? לא יודע, אפשר להתווכח על זה. שכטר ועטר בני 32 ובשנת חוזה אחרונה. בלקמן בן 29, ישראלי, שחתם לשנתיים פלוס אופציה לעוד עונה. לא רואה שום בעיה בצירוף שלו. רחוק לקבוע שהוא החלוץ הפותח המובהק. לא חושב ששכטר סיים את תפקידו במכבי. ישחק מי שצריך לשחק. וכן, הישראליות היא יתרון גדול. לקחת אליפות אירופה בכדורסל ב77 בגלל " הישראליות" הזאת.

שניהם לא ברמה הנדרשת להיות שחקני מכבי.

הסיבה היחידה שצ׳יקו עדיין כאן היא הפייר פליי , בלקמן הוחתם כי מכבי לא עבדו נכון ולא מצאו אופציות ראויות לעמדת החלוץ . 

ההגדרה הכי מדויקת לשניהם היא ברירת מחדל ותו לא.

אני לא מת עליו.

אבל חושב שהוא לא יכול להצליח כחלוץ בודד כזה, אין לו את התנועה הנכונה לעומק, הוא לא יודע לפרק הגנות בתנועה (יוני נגיד טוב בזה), או מעולה בגל ב1.5, בעיטות חזקות, והוא מכניס הרבה כוח. כל עוד דור לא יכנס חזק לעונה יהיה מאוד קשה להפעיל אותו. 

ברמה האישית אני הייתי מנסה את יוני חלוץ כמו שטאדיץ חלוץ באייקאס, בא אחורה לקבל את הכדור ואז שני שחקני הכנף נכנסי לאמצע יותר. (אולי אצילי גם יכול כשיחלים)

אבל במצב כרגע ובשטף של המשחק אין לבלקמן הרבה סיכוי להצליח, גם אם הוא היה שחקן יותר טוב ..

בכל מקרה אני כרגע מעדיף את שכטר