Jump to content

בלומפילד החדש

melody

Recommended Posts

11 דקות לפני, nirnir20 said:

אחלה בלומפילד אבל הארגון חייב לשבת במרכז היציע ולא למטה. 

11 זה יציע ענק ואשכרה מי שיושב מאמצע היציע ומעלה מאבד קצב מהגוש וזה הרס היום המון שירים. 

אנשים בתוך הגוש פאקינג 3 מטר מהאיש גדר מרשים לעצמם לסתום את הפה ולא לעודד. זה לא משנה איפה הגוש יישב אם אנשים לא יפנימו שאם הם בשער 11 ועוד בתוך הגוש עידוד הם באו לעבוד ולתת את הגרון.

Just now, zion8 said:

אנשים בתוך הגוש פאקינג 3 מטר מהאיש גדר מרשים לעצמם לסתום את הפה ולא לעודד. זה לא משנה איפה הגוש יישב אם אנשים לא יפנימו שאם הם בשער 11 ועוד בתוך הגוש עידוד הם באו לעבוד ולתת את הגרון.

איך זה קשור למה שהוא רשם, הגוש צריך לשבת קצת למעלה יותר כדי ליצור יותר תיאום עם אלה שכן מעודדים...

אצטדיון מדהים. שער 11 מדהים.

בשער 8 למעלה היו הרבה חדשים, צריך ליצור איזה התאגדות של מי שרוצה לעודד כי היו הרבה כאלה מפוזרים.

1 דקה לפני, zion8 said:

הגוש היה קבור בקצה למטה , הרגישו את זה. 

אני אומר לך בתור אחד שכן בא לעודד 90 דקות וישבתי יחסית גבוה, משהו כמו 5-6 שורות מהסוף , כל מי שישב מאמצע היציע ומעלה מנותק לחלוטין מהגוש. 

הגוש חייב לעבור לאמצע היציע לדעתי, חייב.

רמת גימור מביכה,גם בתוך האצטדיון וגם מבחוץ.

מבחוץ-איפה שאין חיפוי נראה זוועה.

מבפנים-הכל בטון חשוף בלי טיפת עיצוב.

מאמין שעם הזמן זה ישתנה.

חוץ.מזה אצטדיון מפחיד

ישבתי באמצע 11 ממש מעל השער .

יחסית למשחק המעפן היה אחלה עידוד ופיקים יפים, ראו את הפוטנציאל. 

כמה דברים שהייתי מציע לשיפור: 

היה קשה מאד לראות את האיש גדר שהיה ממש למטה ולשמוע מההתחלה מה שרים, וכל זה כשאני במרכז של 11. צריך לעשות במה כמו שהייתה פעם, מגפון חובה ואפילו הייתי מעלה קצת את המיקום של הגוש ככה ימשוך יותר אנשים סביבו. 

בנוסף הייתי שם תוף אחד בשער 10 ליד 8 ועוד אחד בשער 11 ליד 13 בשביל להצליח להכניס את כל היציע לעידוד. היום הרבה פעמים היה קצת בלאגן ושרו חלק בדיליי. 

מאמין שנלמד ונשתפר עם הזמן, כמובן שבאנרים לדעתי זה משהו הכרחי וקריטי

58 דקות לפני, melody said:

לצערי שער 11 מזכיר את הדרומי בטדי. אנשים שרים בטירוף וזה נשמע כמו היציעים ברמת גן לא עלינו. האקוסטיקה זוועה, המיקום של הארגון בעייתי קצת בהתחשב במצב הבעייתי ואי אפשר שלא להתגעגע לבלומפילד הישן והקומפקטי.

אולי גג יציל את המצב.

לא ידעו מה שמעו ב-11, אבל משער 2 שמעו את 11 טוב מאוד. טוב יותר מאשר לפני השיפוץ.

תוצאה ומשחק על הפנים, אבל משמעותית מדובר באצטדיון יותר טוב ויותר ביתי מבלומפילד הישן.

היה בעיה בתופים, בחוש קצב של האוהדים. חלק שרו מהר חלק לאט, אבל זה ישתפר.

הבעיה היא לא באצטדיון, אלא בקהל.

ראינו שרצינו לעודד היה פגז, במקום לדבר שכל אחד יעודד ויהיה טוב.

ללב נכנסת היה מעולה, ראיתי אפילו ששער 4 הצטרף. 

שער 8 ו11 שהיה שיר מצד לצד, היה מדהים.

8 דקות לפני, melody said:

נשבע שאני לא יודע איך אנשים ב11 יכולים לומר ששמעו אותנו טוב

לא יודע מה אנשים שמעו ב-11, אבל אנשים משאר היציעים אומרים ששמעו את 11 נהדר. כנ"ל במשחק של הפועל, כשכולם אמרו ששמעו מעולה את שער 5.

לעיתים זה הרגיש כמו הר געש (אפילו איזה שעה לפני תחילת המשחק בשער 11 שר בקול). אבל היה המון דקות שאני מרגיש כיאלו אני צריך לעורר את האנשים  יותר מדי זמן אנשים לא מועדדים אני באמת לא  מבין למה אנשים עושים מנוי ל11 אם הם לא שרים זה מחרפן והורס לכולם אתה רוצה לראות משחק בכיף שלך תעשה מנוי למקום אחר.

בנוסף הארגון חייב לעלות קצת למעלה היה המון חוסר תיאום בגלל המיקום .

משחק ראשון, אני מקווה שכבר במשחק הבא נגד חיפה יהיה שיפור גדול 

שומעים מעולה, אין מה לבוא בטענות.

היה אחלה עידוד.

חברים שישבו ביציע של בניהודה סיפרו שלא יכלו לדבר ביניהם כי לא שמעו את עצמם בזמן הפיקים.

50 דקות לפני, הילד בן 30 said:

מכבי חייבת לשים את האורחים ב4 ולא ב5. שמענו יותר מדי את בני יהודה ( 7 באמצע המגרש) ול7 יש פוטנציאל עידוד הרבה יותר משמעותי מלשער 2

בול. ישבתי ב 7 עליון וחשבתי על זה כל המשחק!
אגב, שמעו את 11 אש מאצלנו

אחלה אווירה ביחס למשחק שכזה. בני יהודה יודעים להרוג משחק . אבוקסיס תמיד היה אנטי כדורגל , יגידו מאמן גדול אני אף פעם לא אסכים. שער 11 כרגיל דוחפים וחזק קיר יפה מאוד . יושב ב-13 ונהנתי לחזור תמיד יהיה התוספת ל-11 . ראו שב-10 פחות עידוד. אבל בהחלט במשחקים חמים וקצב טוב הגג יעוף... 

ישבתי בין 10 ל 11 בחלק העליון, היו פיקים יפים אבל היה קשה מאוד לשמוע את התופים מה שגורם לחוסר קצב ואחידות . 

נראה לי שגם מגפון/מיקרופון יעזור לשלוט ביציע גדול כזה