Jump to content

בלומפילד החדש

melody

Recommended Posts

אם לרגע אני מתנתק מהמשחק עצמו שבאמת היה מזעזע, האצטדיון חוויה.

אני גר בערך 8-10 דקות הליכה מהאצטדיון, הכניסה והיציאה לאצטדיון הייתה סופר מהירה בגלל שאין את הטבעת החיצונית.

העידוד היה מעולה בטח ביחס לאיך שהמשחק התפתח, אפשר לעשות אידיאליזציה לעבר אבל זה בליגה אחרת מהאצטדיון המיושן שעזבנו.

זה שאין חיפוי האמת לא הפריע לי בכלל, להפך אולי אפילו קצת עזר לשבור את החום הנוראי.

כמובן שיש מה ללמוד ולשפר אבל לאצטדיון יש פוטנציאל מטורף.

כמובן שהשירה לזהבי הייתה מרגשת בטירוף.

יאללה כבר מחכה לחיפה.

עריכה:

אגב, נקודה קטנה באמת - אני חושב שהתופים לא מספיק חזקים לאצטדיון בגודל כזה, למשל במ-כ-ב-י קשה לשמוע מאמצע שער 8

עריכה 2:

מה לגבי במה ב11?

היה מדהים, בלומפילד לא מרגיש גדול יותר והכפילו פי קצת יותר משתיים את כמות הצופים
היה אחלה עידוד למרות החום והמשחק שהתפתח חרא בשבילנו. הלוך היה אש , בחזור היה קצת פקוק, נראה איך זה הולך במשחקים הבאים.
ישבתי ב11 ולדעתי שומעים אותנו בדיוק כמו ששמעו לפני, וברגעים מסוימים כשכל האיצטדיון באוויר (כמו ה"מ-כ-ב-י")  זה פשוט וואו.

בבקשה חברי הארגון,להחליף מתופפים דחוף.זה לא זה. חוסר קצב ותיאום שבולטים לכל אוזן,למרות הקהל החדש.

הרעיון של לפרוס אנשי גדר היה מעולה לפני המשחק,תוך כדי המשחק חוסר תיאום של רמת גן בימים הטובים שלנו

לא יודע להסביר את זה ישבתי בשער 10-11 כזה באמצע והיה פשוט אווירה מתה. לא יודע אם זה המשחק אבל היה מביך,נגד באר שבע בנתניה הרגיש לי יותר שמח ומטורף(מדבר על מזרחי עליון,לא על שאר היציעים ששמעו אותנו)

רעיון עד חיפה בבית - מגפון.

והודעה דחופה בפייסבוק שיפסיקו לעמוד על הכיסאות-הפנאטיקס גם רשם לפני לא לעשות את זה,לא רואים את האנשי גדר וכל אחד שר איך שבא לו וכל השאר זורמים איתו.

השירים מצד לצד ושער 11 שער בקול,הייתה לי צמרמורת.מי שהסתכל לאמצע ראה מיני קיר של דורטמונד ,נשבע לכם.

זהו פרקתי, אוהב אתכם ,זזתי לראות שידור חוזר

שמעו מעולה את 11 משער 2 ובכללי האקוסטיקה בעיניי אפילו קצת יותר טובה מבלומפילד הישן.

רק שיסדרו את הכל שלא יראה כמו אתר בנייה וזה מושלם.

2 דקות לפני, המכביסטית15 said:

שמעו מעולה את 11 משער 2 ובכללי האקוסטיקה בעיניי אפילו קצת יותר טובה מבלומפילד הישן.

רק שיסדרו את הכל שלא יראה כמו אתר בנייה וזה מושלם.

כן אנשים הגזימו עם האקוסטיקה של בלומפילד הישן, הוא לא היה אולם כדורסל.

או אולי חשבו שאם נחזור לבלומפילד במקרה נשתדרג לרמה של בוקה ג'וניורס, שער 11 החדש פאקינג ענקי ונותן תחושה מטורפת.

שמעו מעולה את שער 11 משער 8.

כמה עצות לארגון מקווה שיקראו

1. חובה לעלות למרכז היציע

2. חובה במה

3. חובה מגפון/מיקרופון כדי שיהיה סינק. מה שקרה שהרבה פעמים התחיל שיר בגוש ועד שהתפשט הקצב נאבד, ככה גם אפשר להכתיב את הקצב של השיר. לפעמים הקהל ממהמר מידי

לדעתי הייתה אחלה אווירה

כל הפועל בני זונות

מחלק מפתרונות הקסם אפשר לשכוח. הפורום הזה הוא המקום היחיד בעולם שאנשים מגדירים את עצמם למומחי אקוסטיקה/אדריכלות/בטיחות/הנדסה וכיוב. זה המגרש החדש-ישן שלנו לטוב ולרע ושיהיה איתנו שנים קדימה.

מכבי פנאטיקס יצטרכו לעשות חושבים איך מתפעלים את הדבר החדש והגדול הזה - מיקרופון או הגברה אחרת, פיזור גוש אוהדים לרוחב והעלאה שלו לאמצע היציע הן חלק מהאפשרויות. חושב שזה יוציא מאיתנו הרבה יותר כיציע עידוד בפרט וכקהל אוהדים ככלל.

המצב כרגע הוא שגם בתוך שער 11, חברה שיושבים בצדדים צריכים להמתין מספר שניות לא מבוטל כדי להבין איזה שיר הגיע. הצטרפות של השערים הנוספים לרוב תגיע אחרי 20-30 שניות וזה פרק זמן שבו אני מרגיש שליצור תיאום בקצב ובמילים נהיית משימה קשה.

מעבר לזה, חשוב לזכור שכל קהל אוהדים בארץ הוא קהל של ספרינט ולא מרתון. אחרי מצב מבטיח או אירוע כלשהו במגרש יהיה עידוד שישמעו כמה קילומטרים מחוץ למגרש, בשוטף יהיה עידוד של 300-400 ילדי תיכון בל חולצות.  אם אנשים שמגיעים לכדורגל כבר כמה שנים לא התרגלו לזה אני לא יודע מה להגיד כבר

מזדהה עם מה שאנשים כתבו פה, מתוך 11 לפעמים מרגיש שהעידוד קצת נבלע אבל משערים אחרים שומעים מצויין וזה מה שחשוב.

ברגע שתהיה עמדה לאנשי גדר המצב ישתפר עוד יותר

7 עליון שמעו את 11 מצוין. כמו בלומפילד הישן רק יותר גדול ויותר עוצמתי. כל מי שאומר שהאקוסטיקה מוזרה/מזכיר את הדרומי בטדי צריך להתאשפז או לעשות בדיקת שמיעה. 

Just now, המכביסט מהצפון said:

7 עליון שמעו את 11 מצוין. כמו בלומפילד הישן רק יותר גדול ויותר עוצמתי. כל מי שאומר שהאקוסטיקה מוזרה/מזכיר את הדרומי בטדי צריך להתאשפז או לעשות בדיקת שמיעה. 

טדי דרומי עלק, שעה לפני המשחק הייתי מחוץ לאצטדיון כמה רחובות ליד ושמעתי את השירה האדירה

כשהיה עידוד, ולא ככ היה במחצית השנייה בצורה מובנת חוץ מכמה פיקים יפים, הרגשתי את 11 מאחוריי כמו הר געש. היה מדהים. היציע הכי טוב בארץ בפער.

עכשיו רק שנצדיק את הקיום שלו.

11 דקות לפני, Meron's said:

כן זה גם משהו שחייב להגיד למכבי. 

אני בכלל הייתי שם אותם בפינה בין 4 ל-2. ובכלל אני לא אוהב שקהל חוץ מאחורי השער, הייתי מעדיף שיהיו בשבע.

שחיפה או הפועל יגיעו בכלל הם יתנו שם הצגה לצערי, ובתקווה שימשיכו להתנחם רק בדברים האלה

7 דקות לפני, שרן said:

אולי לא ראיתי טוב אבל היה איזה גוש קטן (עם חולצות שחורות תואמות?) משמאל לגוש המעודד שפשוט לא עודד בכלל כל המשחק..

מי הם?

גברים בשחור

השלט הפאנטים של מכבי אש

הבטון בצדדים של 10 ו-11 מכוער לאללה, הלוואי שיכסו אותו בעוד שלטי גדר/אפילו בד צהוב-כחול סטייל מה שהיה באשקלון לפני שנתיים אם אני לא טועה.

חזק מאוד יהיה גם לתלות לכל אורך הקיר סטייל בש בטרנר איזה "שער 11 מכבי פאנטיקס אולטראס תל אביב"

20190902_011130.jpg