Jump to content

מכבי ת"א - בני יהודה | המשחק הכי חשוב העונה.

Sawyerdroid

Recommended Posts

כמובן שזה קשור לתוצאה וליכולת, אבל ציפיתי ליותר מבחינת האווירה והקהל. עדיין טוען שהיה עדיף בהרבה אצטדיון של 18 אלף ככה. בשער 8 היו אנשים שכאילו הביאו אותם לעשות מנוי בכח.

22 דקות לפני, Shroud said:

נקודת האור שלי מהמשחק זה אמאדור. בלם אדיר

עצר כל מה שבא מולו. 

אבל מהרגע שהוא נוגע בכדור? רוב הכדורים בלי כתובת, הרחקות מיותרות. 

דניאל טננבאום שבר היום שיא של שוער במכבי מבחינת החזקת כדור. הרבה זמן לא ראיתי שוער שלוקח לו כל כך הרבה זמן להוציא כדור.

8 דקות לפני, המכבייה said:

איך שאני מבין את החילוף הכפול: איביץ העביר כאן מסר חזק מאד. נמאס לו מהאנדר פרפורמנס וכנראה מעוד דברים שקורים מאחורי הקלעים עם עטר ומיכה. הוא היה מוכן להקריב את המשחק  בשביל המסר הזה. משהו מאד לא טוב קורה שם. לא אתפלא אם יהיו התפתחויות יותר דרמטיות שם.

האמת הוא צודק ואם הוא היה יכול הוא היה מעביר את המסר לעוד כמה שחקנים חוץ מעטר ומיכה 

Just now, Wade said:

דניאל טננבאום שבר היום שיא של שוער במכבי מבחינת החזקת כדור. הרבה זמן לא ראיתי שוער שלוקח לו כל כך הרבה זמן להוציא כדור.

לגמרי, אבל מאמין שזו הייתה הוראה של איביץ׳. גם החילופים הראו שזו הייתה המגמה

תחילת עונה שעברה גולסה ואצילי היו בכושר שיא ותפסנו מומנטום שהיה קשה לעצור גם אחרי שנפצעו, השנה החיסרון שלהם זועק וצריכים דחוף חלוץ.

אגב אני מבסוט מצ'יקו, היחיד שעושה משהו בהתקפה ונקווה שיוני יחזור לכושר.

2 דקות לפני, Wade said:

בצדק. היינו בנחיתות מספרית. צריך לדעת לשחק נכון.

אולי יש סיפור גדול יותר מאחורי מיכה ועטר.

יש מצב, אבל איביץ' לדעתי גם עובד על לייצב את ההגנה, לפחות זה כשמכבי לא מייצרת את משחק הלחץ שלה ומשלמת גולים שטותיים.

הורג אותי שאיביץ' ממשיך לשחק עם עטר ובלקמן, כל אוהד יודע שזה לא עובד ולא יעבוד, חלאס!

ולמה צ'יקו לא פותח השחקן התקפה הכי טוב ביחד עם יוני

6 דקות לפני, itan17 said:

כמובן שזה קשור לתוצאה וליכולת, אבל ציפיתי ליותר מבחינת האווירה והקהל. עדיין טוען שהיה עדיף בהרבה אצטדיון של 18 אלף ככה. בשער 8 היו אנשים שכאילו הביאו אותם לעשות מנוי בכח.

היה היום דבר חיובי מאוד בעידוד בחזרה לבלומפילד.

הרגע עם אבוקסיס, מראה כמה אנחנו כקהל צריכים לחזור יותר לימי בלומפילד ממרר באמת לשנואים את החיים, שמעו את המרמור של אבוקסיס בראיון.

5 דקות לפני, duduha said:

בצדק. היינו בנחיתות מספרית. צריך לדעת לשחק נכון.

מה זה נכון, מדהים. כל בעיטת חמש לקחת 20 שניות ואז לבעוט אותה לחוץ זה לא נקרא לשחק נכון, בדיוק ההפך. אין כדור שלא חזר לבני יהודה מבעיטות החמש, מהסיבה הפשוטה שיש לך פה שוער שבקושי משחק שגם ככה משחק הרגל שלו לא בשמיים. שחרר כדור, במיוחד מול בני יהודה שלא יודעת לצאת קדימה ואני בספק אם החזרה שלהם להגנה הייתה מושלמת.

19 דקות לפני, המכבייה said:

איך שאני מבין את החילוף הכפול: איביץ העביר כאן מסר חזק מאד. נמאס לו מהאנדר פרפורמנס וכנראה מעוד דברים שקורים מאחורי הקלעים עם עטר ומיכה. הוא היה מוכן להקריב את המשחק  בשביל המסר הזה. משהו מאד לא טוב קורה שם. לא אתפלא אם יהיו התפתחויות יותר דרמטיות שם.

חד משמעית.

לדעתי לא ייקרה כלום, ימשיכו לנסות לסחוב את העגלה הזו קדימה as is.

8 דקות לפני, השפיץ של הנעל said:

האמת הוא צודק ואם הוא היה יכול הוא היה מעביר את המסר לעוד כמה שחקנים חוץ מעטר ומיכה 

עטר ומיכה זה לא מקרי. נראה שכל מה שנבנה בעונה שעברה, מתפורר בחודשיים האחרונים. בטח בכל הקשור ללכידות ומשמעת.

5 דקות לפני, Wade said:

מה זה נכון, מדהים. כל בעיטת חמש לקחת 20 שניות ואז לבעוט אותה לחוץ זה לא נקרא לשחק נכון, בדיוק ההפך. אין כדור שלא חזר לבני יהודה מבעיטות החמש, מהסיבה הפשוטה שיש לך פה שוער שבקושי משחק שגם ככה משחק הרגל שלו לא בשמיים. שחרר כדור, במיוחד מול בני יהודה שלא יודעת לצאת קדימה ואני בספק אם החזרה שלהם להגנה הייתה מושלמת.

אתה מערבב שני דברים, הוא לא יודע לבעוט/למסור, זה דבר אחד, ועם זה אין מה לעשות. היה צריך לקחת את הזמן כדי לתת להגנה לנשום, זה הדבר הנכון לעשות.

עכשיו אשאל אותך, אם היה משחרר מהר, הכדורים שלו היו מדוייקים? לא היו יוצאים? סביר להניח שלא, גם כי הוא כזה, וגם אם כשאין עליו לחץ הוא לא מצליח, אז עם לחץ יצליח?

20 דקות לפני, אקיטה said:

אולי יש מסר מאחורי זה.

אבל לאור השיטה שאיביץ' החר במחצית השניה, מקצועית, זה הגיוני להוציא את שניהם.

התבסס על התקפות מעבר, שניהם לא מספיק טובים בזה.

לדעתי, מכבי לא מסוגלת לצאת למעבר בלי מיכה. מיכה הוא השיטה, המפתח והמנעול. ואפילו בהתגוננות, מיכה יכול לשמור על הכדור טוב יותר מריקן.

1 דקה לפני, duduha said:

אתה מערבב שני דברים, הוא לא יודע לבעוט/למסור, זה דבר אחד, ועם זה אין מה לעשות. היה צריך לקחת את הזמן כדי לתת להגנה לנשום, זה הדבר הנכון לעשות.

עכשיו אשאל אותך, אם היה משחרר מהר, הכדורים שלו היו מדוייקים? לא היו יוצאים? סביר להניח שלא, גם כי הוא כזה, וגם אם כשאין עליו לחץ הוא לא מצליח, אז עם לחץ יצליח?

איזה לחץ יש עליו? תוציא מתפרצת מהירה עם היד, אין לי מושג איך קישרת את זה ללחץ שמופעל עליו. 

29 דקות לפני, המכבייה said:

אם מיכה רוצה, איביץ' מחר הולך הביתה.

Just now, Yaniv. said:

אני בטוח שגולדהאר ומנספורד עושים הרבה יותר חשבון למיכה מאשר לאיביץ׳.

איזו שטות. במכבי של היום אין שחקן שגדול ממאמן. גם לא דור מיכה.

1 דקה לפני, Yaniv. said:

בכלל לא בטוח. ויש מצב שהוא רוצה. לא הייתי הולך ראש בראש עם איביץ כאשר ניקוליץ ממתין להזדמנות.

וואלאק, לא יודע. היו דווקא דברים שעודדו אותי היום. לא חושב שיש הצדקה לתחושת אכזבה מהקבוצה כקבוצה היום (פרץ יצא טמבל, אבל גם זה קורה לפעמים).

4 דקות לפני, Yaniv. said:

ממש ממש לא.

כנראה אתה לא מבין את החופש המקצועי שיש לאיביץ' במכבי.

במכבי היום,אין שחקן מעל המאמן,ואין מאמן מעל המועדון