Jump to content

הגעה לבלומפילד מול בני יהודה

itan17

Recommended Posts

5 hours ago, עמית ר said:

איזה קו? ומתי יצאת?

קו 54

יצאתי מוקדם ברבע ל-18.00 (גוגל מפ אמין יותר ממוביט). האוטובוס הגיע בזמן. 

חזור לדעתי 22.40 או משהו כזה. 

בחזור האוטובוס נתקע קצת בהתחלה, אחרי שיצא מהפקק זרם טוב. 

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

היה מרגש אתמול בדרכים.

כל הדרכים היו מלאים באוהדי מכבי. חלק ברכב, חלק באופניים, חלק ברגל וחלק בתחנות אוטובוס. 

המון פרצופים שלא היו בנתניה בכלל ולפני כן.... יש היו בהקפאה 3 שנים, ויש גם חדשים בכלל בכדורגל.

מדהים כמה קל לזהות אם מנוי הוא חדש, מחודש, או ותיק... שתי מילים לפעמים גם זה לא .  

36 דקות לפני, ilans said:

המון פרצופים שלא היו בנתניה בכלל ולפני כן.... יש היו בהקפאה 3 שנים, ויש גם חדשים בכלל בכדורגל.

מדהים כמה קל לזהות אם מנוי הוא חדש, מחודש, או ותיק... שתי מילים לפעמים גם זה לא .  

איך זיהת?

22 דקות לפני, Double said:

אני זיהיתי כמישהי אספה מנוי לשער 10 בקופות ואמרה להם שהוא לא טוב כי היא עשתה ל11

:doh:

6 hours ago, Double said:

הראשונים להיפגע משיפוץ בלומפילד והמחסור בחניה זה התושבים בתל כביר/נווה עופר. אתמול עברתי שעה וחצי לפני המשחק ברחוב צונץ(1.1 ק”מ מבלומפילד) וכל החניות כבר היו תפוסות

https://www.facebook.com/groups/315695998796743/permalink/91280777575222

6 hours ago, Double said:

כל מי שכתב שם דייר חדש לפי התגובות פעם הבאה שיבדקו מה הולך באזור שלהם במקום להתלונן

11 דקות לפני, פנחס שוף said:

כל מי שכתב שם דייר חדש לפי התגובות פעם הבאה שיבדקו מה הולך באזור שלהם במקום להתלונן

איך זיהית דייר חדש? לא יודע את השירים של השכונה?

2 דקות לפני, duduha said:

איך זיהית דייר חדש? לא יודע את השירים של השכונה?

עצם זה שהם מופתעים או לא יודעים מאיפה כל האנשים המוזרים האלה באו זה כבר מסגיר אותם

15 דקות לפני, פנחס שוף said:

עצם זה שהם מופתעים או לא יודעים מאיפה כל האנשים המוזרים האלה באו זה כבר מסגיר אותם

גם כמה מנותק אפשר להיות מבלי לדעת שפתחו אצטדיון של 30 אלף איש באזור שלך.

נגד חיפה יכול להיות שאני יגיע מאוחר יחסית. כדאי לי להחנות בקריית שלום (אפילו בתוך המתחם של מכבי) וללכת משם ברגל לאצטדיון או שזה רחוק מדי?

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

נגד חיפה יכול להיות שאני יגיע מאוחר יחסית. כדאי לי להחנות בקריית שלום (אפילו בתוך המתחם של מכבי) וללכת משם ברגל לאצטדיון או שזה רחוק מדי?

תחנה איפה שכתבתי שלוש הודעות למעלה בדוק יהיה שם חנייה גם אם תגיע מאוחר, זה 15 דקות הליכה 

9 hours ago, Double said:

במדינה שלנו אין שום עדיפות של תחצ על הכבישים, עד שתוקם הרכבת הקלה עדיף להגיע ברכב להחנות ברדיוס קילומטר או להגיע עם השאטלים שלפי התגובות פה עובד בסדר כי כנראה פיזרו אותם נכון כך שהם לא נתקעים בפקקים

זו ביצה ותרנגולת. 
אין במדינה שלנו עדיפות לתח"צ כי העדיפות צריכה לבוא על חשבון הרכבים הפרטיים, עדיפות של-99% מנהגי הרכב הפרטי יש התנגדות אליה. 
עדיפות = הפרדה קשיחה בין הנת"צ לנתיבים הרגילים + מצלמות אכיפה + קנס דרקוני על נסיעת פרייבט בנת"צ. 
באירופה בכמעט בכל כביש בערים יש נתיב BUS ONLY. אצלנו אין אפילו אוטובוס בשבת ובחג, שלא לדבר על העדפה. 
מי שנוחת בנתב"ג בשישי/שבת וצריך לחזור לחיפה או באר שבע - כרטיס הטיסה יעלה פחות מהמונית מ/אל השדה. 
ברמת גן ובגבעתיים,  מרחק יריקה מתל אביב "הבינלאומית", אין אפילו שביל אופניים אחד בכל העיר. ויש מלא רוכבים. 
אח"כ מתפלאים איך יש בישראל ערים כמו מודיעין וחריש - שבשביל ללכת לסופר/לירקן/לבנק/לחברים בערב צריך להתניע את הרכב. ערים שמתוכננות לרכבים. 
ומתפלאים איך כולם באירופה רזים - כשעושים 6,000 צעדים ביום בממוצע אז נשארים רזים. כשנוסעים באוטו ומתעצלים ללכת אפילו 500 מטר לפיצוציה השכונתית, אז צוברים שומנים. 
והישראלים אוהבים את האוטו שלהם שהוא סמל סטטוס עבורם: כמה פעמים שמעתי את המשפט "אוטובוס? מה אני בן 16?"  "תחבורה בשבת? תקנה רכב..." 

אז יש לי חדשות בשבילכם  - העובדה שהתחבורה בארץ היא פח אשפה עולה לכם בכסף. הרבה כסף בחודש. 
רק התשלומים השנתיים על אחזקת רכב בארץ מגיעים לסכומים של משכורת ממוצעת במשק. 
משבר הדיור? זה בעצם משבר התחבורה! (או משבר הניידות...) כי להגיע מרחובות לתל אביב בבוקר לוקח שעתיים באוטובוס (בשעתיים אפשר לטוס ליוון, רק אומר). ולהגיע מסאבאדל לברצלונה במטרו (מרחק יותר גדול!) לוקח 30 דק' על השעון.  

אני אוהב את הארץ והמדינה, ומחשיב את עצמי לפטריוט ציוני. אבל אי אפשר להתכחש לזה שמעבר לים הייאוש יותר נוח, הרבה יותר נוח. 

1 דקה לפני, קייפטאון said:

זו ביצה ותרנגולת. 
אין במדינה שלנו עדיפות לתח"צ כי העדיפות צריכה לבוא על חשבון הרכבים הפרטיים, עדיפות של-99% מנהגי הרכב הפרטי יש התנגדות אליה. 
עדיפות = הפרדה קשיחה בין הנת"צ לנתיבים הרגילים + מצלמות אכיפה + קנס דרקוני על נסיעת פרייבט בנת"צ. 
באירופה בכמעט בכל כביש בערים יש נתיב BUS ONLY. אצלנו אין אפילו אוטובוס בשבת ובחג, שלא לדבר על העדפה. 
מי שנוחת בנתב"ג בשישי/שבת וצריך לחזור לחיפה או באר שבע - כרטיס הטיסה יעלה פחות מהמונית מ/אל השדה. 
ברמת גן ובגבעתיים,  מרחק יריקה מתל אביב "הבינלאומית", אין אפילו שביל אופניים אחד בכל העיר. ויש מלא רוכבים. 
אח"כ מתפלאים איך יש בישראל ערים כמו מודיעין וחריש - שבשביל ללכת לסופר/לירקן/לבנק/לחברים בערב צריך להתניע את הרכב. ערים שמתוכננות לרכבים. 
ומתפלאים איך כולם באירופה רזים - כשעושים 6,000 צעדים ביום בממוצע אז נשארים רזים. כשנוסעים באוטו ומתעצלים ללכת אפילו 500 מטר לפיצוציה השכונתית, אז צוברים שומנים. 
והישראלים אוהבים את האוטו שלהם שהוא סמל סטטוס עבורם: כמה פעמים שמעתי את המשפט "אוטובוס? מה אני בן 16?"  "תחבורה בשבת? תקנה רכב..." 

אז יש לי חדשות בשבילכם  - העובדה שהתחבורה בארץ היא פח אשפה עולה לכם בכסף. הרבה כסף בחודש. 
רק התשלומים השנתיים על אחזקת רכב בארץ מגיעים לסכומים של משכורת ממוצעת במשק. 
משבר הדיור? זה בעצם משבר התחבורה! (או משבר הניידות...) כי להגיע מרחובות לתל אביב בבוקר לוקח שעתיים באוטובוס (בשעתיים אפשר לטוס ליוון, רק אומר). ולהגיע מסאבאדל לברצלונה במטרו (מרחק יותר גדול!) לוקח 30 דק' על השעון.  

אני אוהב את הארץ והמדינה, ומחשיב את עצמי לפטריוט ציוני. אבל אי אפשר להתכחש לזה שמעבר לים הייאוש יותר נוח, הרבה יותר נוח. 

נשמע שזה ישב לך המון זמן

2 דקות לפני, Wade said:

נשמע שזה ישב לך המון זמן

מה זה יושב?
זה החיים שלנו פה. 
לקנות/לשכור דירה יקרה ברמת גן במקום דירה זולה בפריפריה כי הניידות בארץ מחורבנת (גם זמן שווה כסף). 
לעמוד באוטובוס מפוצץ באנשים שחותכים אותו פרייבטים שבכל אחד מהם נהג אחד בלבד. 
לנסוע לבקר את ההורים פעם בחודש כי להגיע אליהם בתחב"צ זה סיוט שלוקח כמה שעות, ואיך תחזור מההורים?
לא להגיע לאירועים שאתה מוזמן אליהם כי תקעו אותם בפאקינג תל מונד, או איזה גן במושב שכוח אל, או באמצע יער (זה דווקא סבבה, חוסך קנסות). 
ואם אני סוגר חופשה בחו"ל אז אסור שההמראה והחזרה ייכנסו אל תוך השבת, כי איך אגיע/אחזור לנמל התעופה?
ים בשבת זה רק בחופים של תל אביב, איפה שהאופניים החשמליות מסוגלות להגיע. 
ולטייל בארץ? ביום החופשי שלי? לך תחפש... 

היתרון היחיד - חיסכון בכסף שמאפשר לצאת לחופשה בחו"ל כל חודשיים שלוש. ואז אתה רואה מה יש בחו"ל ומתבאס כשאתה חוזר.