Jump to content

לוח משחקים עד מחזור 14

AVIKUK12

Recommended Posts

5 דקות לפני, avielmaccabi4 said:

סביר להניח שרובכם מכירים לפחות שומר שבת אחד שנפגע מזה, לא מבין את השמחה לאיד הזאת כאילו שוימר הוא היחיד שאוכל זין מהעניין.

לא שומר שבת, אבל מכיר לא מעט מנויים שכן, כולל בני משפחה.

מסכים עם ההודעה, תשמחו כי זה יותר עדיף לכל אחד באופן אישי, אבל השמחה לאיד על שומרי השבת, שחלקם מנויים יותר מעשור ויתקשו להגיע למשחקים, מאוד ילדותית.

10 דקות לפני, avielmaccabi4 said:

סביר להניח שרובכם מכירים לפחות שומר שבת אחד שנפגע מזה, לא מבין את השמחה לאיד הזאת כאילו שוימר הוא היחיד שאוכל זין מהעניין.

אין שמחה לאיד, יש שמחה שיש התחשבות בציבור החילוני ויש משחקים ביום חופש היחידי בשבוע שלכולם יש זמן בלי לחץ לצאת מוקדם בלי לדאוג לפקקים על הכביש, פשוט לבוא למשחק בכיף עם הילדים והמשפחה

49 דקות לפני, המכביסט מהצפון said:

כדי שזה ימשיך צריך להפציץ את המגרשים בכמה שיותר קהל.

בדיוק. בעונה שעברה היו משחקים בשבת (חדרה לדוגמא) שבאו רק 6 אלף ולא היה לזה את האפקט. לעומת זאת היה גם את המשחק נגד מכבי פ"ת שמילאנו את נתניה.

בסופו של דבר הכל תלוי במספרים.

אגב בהקשר לדיון על שבת, אם אני לא טועה יש בסך הכל שני משחקים בית בשבת עצמה ועוד שתי משחקי חוץ בשבת ככה שזה טוב גם לשומרי שבת.

הלוח משחקים הזה טוב,

יש משחקים גם בימי חול עבור שומרי שבת

וגם בשבת עבור חילונים ושומרי מסורת שמעדיפים משחקים בשבת 

אי אפשר לאכול את כל העוגה

לוח משחקים נדיר

לוח אדיר כמובן, אני רק מקווה שיהיו אופציות לשאטלים גם מאיזורים אחרים כמו פתח תקווה למשל, כי בשבת אין תחבורה ציבורית וזה יהווה בעיה להרבה אנשים. 

4 דקות לפני, Silent Shout said:

לוח אדיר כמובן, אני רק מקווה שיהיו אופציות לשאטלים גם מאיזורים אחרים כמו פתח תקווה למשל, כי בשבת אין תחבורה ציבורית וזה יהווה בעיה להרבה אנשים. 

מפתח תקווה יש מוניות שירות לתחנה מרכזית ומשם זה חצי שעה הליכה לבלומפילד

20 דקות לפני, Silent Shout said:

חושב שיהיו שאטלים בשבת מהסיבה שהם לא תחבורה ציבורית רגילה.

וכן אתה צודק צריך לנסות ליצור הסעות מנקודות יותר מרוחקות לבלומפילד. פתח תקווה, יהוד, רמלה, רחובות, רעננה.

2 דקות לפני, Adir12 said:

יש למישהו את הלוח משחקים רק שלנו מסודר?משהו קצר בלי כל הקבוצות

יש לך באתר/אפליקציה של מכבי

ופה: https://forum.12p.co.il/index.php?app=forums&module=forums&controller=topic&id=173432#comments

אני מבקש מכולם בפעם השניה, אל תגררו לריבים על שמחה לאיד. זה גם מיותר וגם לא הסיבה האמיתית שאנחנו שמחים. 

ברור שבא לכם להגיד להם זיינו אותכם אתם ניסיתם לעשות לנו מחטף על מכבי והכדורגל הישראלי משומקום ורק נתתם לנו מוטיבציה. אבל מה שחשוב כאן זה הטוב שזה עושה לנו הטוב שזה לילדים קטנים שיוכלו לנצל את הגודל של בלומפילד לבניית קהל העתיד של הקבוצה (וכמה זה חשוב), על החיילים שיגיעו למשחקים. על כל מי שמרוויח מזה. ובראש, מכבי והכדורגל הישראלי. 

אין בי שמחה על דתי שלא יכול להגיע, אני אפילו מעט מתבאס בשבילו שהוא מעדיף משהו כזה על מכבי ועל האהבה שלו ובכלל צריך לבחור, אבל מכבד את בחירתו. זכותו. אני שמח על האוהדים שלא עושים את זה ממניעים דמיוניים ויכולים כרגע להגיע למשחקים.

יום גדול עבור הקהל של מכבי, מכבי והכדורגל הישראלי.

על מה כל התלונות?

למה הפייסבוק של מכבי מפוצץ תגובות וטענות?

כדורגל מאז ומתמיד זה בשבת. כנראה שבשנים האחרונות התרגלו שאנחנו קבוע ראשון שני. 

אנשים פשוט הזויים

״למה עשיתי מנוי״ וכו׳

ברור שתיהיה שמחה והיא מוצדקת. ב-3 שנים האחרונות אני כמעט ולא זוכר מתי מכבי שיחקה ככה כל כך הרבה משחקים בשבת, אז כל האלה שמתלוננים שירגעו כי הם לא יכולים תמיד לקבל את מה שהם רוצים.

ב-3 שנים האחרונות כמות המשחקים שלנו בשבת שווה לכמות משחקים שפורסמה היום שבהם נשחק בשבת ואני לא מגזים.

אז שנה אחת (אני מקווה שיותר) יהיו יותר משחקים בשבת, לא קרה כלום ולא יקרה כלום. להיפך אני רואה בזה רק יתרון בזה שמשחקים בשבת ככה יהיו יותר משפחות וילדים במגרשים, יהיה יותר נוח וכיף להגיע לאצטדיון וסוף סוף תיהיה שבת של חגיגת כדורגל כמו פעם      

11 hours ago, itan17 said:

לא שומר שבת, אבל מכיר לא מעט מנויים שכן, כולל בני משפחה.

מסכים עם ההודעה, תשמחו כי זה יותר עדיף לכל אחד באופן אישי, אבל השמחה לאיד על שומרי השבת, שחלקם מנויים יותר מעשור ויתקשו להגיע למשחקים, מאוד ילדותית.

הכל טוב ויפה אבל שומרי שבת הגיעו למשחקים בשבת במשך עשרות שנים.

1 hour ago, turgi said:

הכל טוב ויפה אבל שומרי שבת הגיעו למשחקים בשבת במשך עשרות שנים.

מה?

עד 99/2000 המשחקים היו רק בשבת, למעט חריגים מסוימים בשישי צהריים. 

2 hours ago, החתול הצהוב said:

מה?

עד 99/2000 המשחקים היו רק בשבת, למעט חריגים מסוימים בשישי צהריים. 

זה מה שאמרתי

מאז ומתמיד כמות חובשי הכיפה שראיתי שמגיעה למשחקים בימי חול (מאז שנת 93-94 שאני במגרשים) אפסית עד לא קיימת.

מי שמתלונן הם אלה שבאים למשחק פעם בעונה. לא להתרגש.

כדורגל רק בשבת.

15 דקות לפני, החתול הצהוב said:

הכדורסל ענף חזק אצל הדתיים

מסכים. בנוסף, אחד הטיעונים המרכזיים של שומרי השבת הוא שהמערכת מונעת מהם עוד מגיל צעיר להתפתח לשחקני כדורגל,  אם כך מדוע בענף הכדורסל אין כלל שחקנים שומרי שבת? הרי כדורסל לא משחקים כלל בשבת, מילדים ועד בוגרים, וכל זה כאשר ענף הכדורסל יותר פופולרי מענף הכדורגל בקרב הציבור הדתי.

10 hours ago, Maximus said:

מאז ומתמיד כמות חובשי הכיפה שראיתי שמגיעה למשחקים בימי חול (מאז שנת 93-94 שאני במגרשים) אפסית עד לא קיימת.

מי שמתלונן הם אלה שבאים למשחק פעם בעונה. לא להתרגש.

כדורגל רק בשבת.

ברכות! הבאת את הטיעון הכי מטומטם ללמה כדורגל צריך להיות בשבת.