Jump to content

לוח משחקים עד מחזור 14

AVIKUK12

Recommended Posts

חברים, אני יודע שזה הלוח הטוב ביותר בהיסטוריה. ותאמינו לי שגם אני חוגג בטירוף כבר מיום רביעי.

אבל אני באמת מבקש, בואו נשמח את הלוח המדהים במקום לחגוג לשוימר בפנים. כשהתחילה המלחמה כל הכדורגל נגד הדתיים ידענו כולנו איך זה יגמר ואני מברך את שוימר על המוטיבציה שנתן לנו להשפיע לטובת מכבי ומועדי המשחקים. אבל לא צריך לשמוח לאיד או לחגוג לו בפנים כי השמחה האמיתית היא כמה כיף יהיה לנו בכל השבתות האלו וכמה ילדים חיילים ואנשים עובדים יוכלו להגיע לתמוך בקבוצה.

איזה לוח מדהים.

1 דקה לפני, Sawyerdroid said:

חברים, אני יודע שזה הלוח הטוב ביותר בהיסטוריה. ותאמינו לי שגם אני חוגג בטירוף כבר מיום רביעי.

אבל אני באמת מבקש, בואו נשמח את הלוח המדהים במקום לחגוג לשוימר בפנים. כשהתחילה המלחמה כל הכדורגל נגד הדתיים ידענו כולנו איך זה יגמר ואני מברך את שוימר על המוטיבציה שנתן לנו להשפיע לטובת מכבי ומועדי המשחקים. אבל לא צריך לשמוח לאיד או לחגוג לו בפנים כי השמחה האמיתית היא כמה כיף יהיה לנו בכל השבתות האלו וכמה ילדים חיילים ואנשים עובדים יוכלו להגיע לתמוך בקבוצה.

איזה לוח מדהים.

אבל הם דואגים לילדים שיוכלו להיות כדורגלנים ולשחקנים שיהיה להם יום חופש בשבת לא לעצמם.

אני הכי התלהבתי מחיפה בשבת, ק"ש בשבת ובית"ר בשבת.

אני רק בתור מנוי לשמונה עליון מקווה שמשחק ב15:00 לא יהיה עם שמש כי זה יהיה סיוט עם השמש על הפרצוף. הייתי מעדיף שהוא יהיה ב17:30.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני הכי התלהבתי מחיפה בשבת, ק"ש בשבת ובית"ר בשבת.

אני רק בתור מנוי לשמונה עליון מקווה שמשחק ב15:00 לא יהיה עם שמש כי זה יהיה סיוט עם השמש על הפרצוף. הייתי מעדיף שהוא יהיה ב17:30.

זה בדצמבר

אתה תתפלל שיהיה שמש שתייבש

כי זה אחד משני ימי הגשם בשנה

יפה.

גם פרסמו מראש כמה חודשים קדימה, גם ימים ושעות נוחות יותר. הרבה מחזורים ישוחקו רק בשני ימים ולא ימרחו על שלושה.

לגבי שווימר הוא נאבק על היכולת שלו להגיע למקסימום משחקים- לגיטימי מאוד בעיני.

8 דקות לפני, הילד בן 30 said:

לגבי שווימר הוא נאבק על היכולת שלו להגיע למקסימום משחקים- לגיטימי מאוד בעיני.

זה מאוד לא לגיטימי. מתוך 13 המשחקים שהמנהלת פרסמו רק 3 הם בזמן שבת. בשאר המשחקים הורים לילדים שרוצים להביא אותם למשחקים כנראה לא יוכלו לעשות את זה. 

1 hour ago, daniel616 said:

זה מאוד לא לגיטימי. מתוך 13 המשחקים שהמנהלת פרסמו רק 3 הם בזמן שבת. בשאר המשחקים הורים לילדים שרוצים להביא אותם למשחקים כנראה לא יוכלו לעשות את זה. 

מה הקשר? 

1 hour ago, MaTa said:

לא, הוא לא נלחם למען עצמו - הוא נלחם למען הדת. במלחמה הזאת הוא יכול ללכת לחפש.

מה זה נלחם למען הדת? הוא לא תלה שלטים נגד חילול שבת, אלא בעד לתת לו ולשומרי שבת אופציה להגיע למשחקים.

בסופו של דבר יש פה אינטרסים מתנגשים וכמו שתמיד אמרתי האינטרס הכלכלי צריך לנצח. ברגע שכמה קבוצות עשו בדיקה ויצא שיש יותר קהל בשבת ההחלטה קלה.

6 דקות לפני, melody said:

שוב רושם- זה הזמן להרים למנהלת בפייס, אני כבר שלחתי.

מה יש להרים, אם בטעות שתי קבוצות היו באירופה הם היו ממשיכים למשוך אותנו ומפרסמים שבוע לפני במקרה הטוב. הייתה להם עכשיו את ההזדמנות הכי נוחה שיש לפרסם הכל.

הפרסום הזה מראש זה דבר טריוויאלי רק כאן זה נראה כמו בונוס. 

35 דקות לפני, MaTa said:

אתה טועה ישי - הוא רוצה שלא יהיה כדורגל בשבת, נקודה. הוא פתח במלחמת דת על הכדורגל, ואנשים לא מתכוונים להתכופף בשבילו.

Screenshot_2019-08-30-14-10-51-989_com.whatsapp.png

ממשיך ומחזק את מה שאתה אומר. באחת מקבוצות הוואטסאפ של מכבי שאני חבר בה אחד מהאנשים שם(לא יודע אם הוא חבר של שוימר או לא) שחזר בתשובה, פתח דיון על זה בקבוצה לאחר פרסום לוח המשחקים. המשפט בתמונה הגיע לאחר דיון ארוך שהרבה רמזו לו שהוא מעיק וזאת לא הבמה להביע את ה"מחאה" שלהם. 

שורה תחתונה, מלחמה על הזכות שלהם להגיע למשחקים זה ממש אבל ממש לא. 

SmartSelect_20190830-144744_WhatsApp.jpg