Jump to content

NFL 2019

Omer

Recommended Posts

13 דקות לפני, MyLord said:

בתור אחד שנדלק על המשחק, איפה הכי קל ללמוד את כל החוקים וההסברים?

בא לך פנטזי?

27 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

הבן אדם עוד לא מבין איך עובד המשחק אתה רוצה להרוס לו את החיים? 

תן לי נו

• 2 weeks later...

10 דקות לסיום הרבע השלישי, הפטס ביתרון 3 נקודות במשחק העונות נגד הבילס בפוקסבורו. אם הבילס מנצחים שתיהן במאזן זהה. הפטס עדיין יהיו ראשונים, אבל זה יהיה חתיכת קטע אם הבילס יסיימו במאזן זהה.

@MyLord אל תשחק פנטזי בשום פנים ואופן. זה ממכר רצח וכואב בלב אחרי שאתה מפסיד בחצי גמר לנוכל ששדד את כל הליגה בטריידים. תשחק Madden ותראה הרבה משחקים.

1 hour ago, daniel616 said:

@MyLord אל תשחק פנטזי בשום פנים ואופן. זה ממכר רצח וכואב בלב אחרי שאתה מפסיד בחצי גמר לנוכל ששדד את כל הליגה בטריידים. תשחק Madden ותראה הרבה משחקים.

גולן נכון? 

On 11.12.2019 at 01:14, לא לגרור מי גורר said:

הבן אדם עוד לא מבין איך עובד המשחק אתה רוצה להרוס לו את החיים? 

ועוד מילא בעונות הראשונות, אז זה עוד היה ידידותי. מאז למדנו לפתח יחסי אהבה-שנאה מכובדים, והאמת שגם אין לנו מקום בליגה. אנחנו 15 איש על 14 קבוצות כרגע.

On 11.12.2019 at 00:54, MyLord said:

בתור אחד שנדלק על המשחק, איפה הכי קל ללמוד את כל החוקים וההסברים?

למרות מה שהגיבו לך אל תתחיל ממאדן, אתה לא תבין כלום ולא חושב שזה יעזור לך הרבה. זה לא כמו פיפא, פוטבול ספורט מורכב הרבה יותר. יש ביוטיוב מלא סרטוני הסבר למתחילים קצרים, תתחיל משם ואז תראה מלא משחקים. וכמובן שיהיו לך עדיין מלא דברים לא מובנים בהתחלה אז תשאל אותנו פה או את גוגל

10 hours ago, Yellow4Life said:

למרות מה שהגיבו לך אל תתחיל ממאדן, אתה לא תבין כלום ולא חושב שזה יעזור לך הרבה. זה לא כמו פיפא, פוטבול ספורט מורכב הרבה יותר. יש ביוטיוב מלא סרטוני הסבר למתחילים קצרים, תתחיל משם ואז תראה מלא משחקים. וכמובן שיהיו לך עדיין מלא דברים לא מובנים בהתחלה אז תשאל אותנו פה או את גוגל

אין מדריך יותר טוב ממאדן 2008

21 hours ago, Yellow4Life said:

בתור אדם שהתחיל לאהוב פוטבול בגלל מאדן 2009 אני חולק עלייך. 

22 hours ago, daniel616 said:

forward 00:04

3 hours ago, P.Maldini said:

forward 00:04

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

• 2 weeks later...

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScNQ1NK0CkKxIzH33fZR_GJABCeh3FdbYrAA8foz-TwqlXwNg/viewform

חברה אשמח אם תעזרו לי ותשיבו על הסקר שלי. מי שיכול שיפיץ לעוד אוהדי פוטבול, אני צריך להגיע ל-50 משיבים.

תודה.

1 hour ago, daniel616 said:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScNQ1NK0CkKxIzH33fZR_GJABCeh3FdbYrAA8foz-TwqlXwNg/viewform

חברה אשמח אם תעזרו לי ותשיבו על הסקר שלי. מי שיכול שיפיץ לעוד אוהדי פוטבול, אני צריך להגיע ל-50 משיבים.

תודה.

אתה בקבוצה בפייסבוק?

עניתי, אבל מציע לך שאת השאלה האחרונה תעשה רב בחירתית.

• 3 weeks later...