Jump to content

NFL 2019

Omer

Recommended Posts

On 22.9.2019 at 20:54, Barksdale said:

רד זון ממש סבבה, פעם ראשונה שאני צופה

http://buffstream.to/watch/nfl-red-zone.php

הסוף תמיד אדיר, כשעוברים ממגרש למגרש ברגעי ההכרעה.

בינתיים בבאפלו:

בואו נדבר רגע על הפאקרס. אחרי שנים שבהן התלות באהרון רודג'רס הייתה מביכה, נראה שנעשה שם שינוי אמיתי. מעבר לעמדת המאמן, יש להם עכשיו משחק ריצה לגיטימי, קו ההגנה עושה אחלה עבודה למרות העזיבה של קליי מת'יוס (אם כי המבחן האמיתי הראשון שלהם יהיה בעוד יומיים נגד קו ההתקפה של האיגלס וקוורטרבק שידוע ביכולות הסקראמבל שלו) וסקנדרי מצוין - בראשות ז'איר אלכסנדר, שמבחינתי הוא שחקן ההגנה המצטיין בליגה לאחר 3 המחזורים הראשונים. אמנם עוד אין לו אינטרספשן, אבל מה זה משנה כשכמעט בלתי אפשרי לתפוס את הכדור באיזור החיוג שלך? משחק פשוט מדהים, ואפילו השיג פאמבל במשחק האחרון כאשר תלש את הכדור מהידיים של שחקן ברונקוס.

אז נכון, אפשר רק לדמיין מה רודג'רס היה יכול לעשות אם היה מקבל את הכלים האלה כשהוא בשיאו, אבל הוא עדיין יעשה את העבודה שלו כשיצטרכו את זה ממנו. ולשם שינוי, לא יצטרכו להסתמך עליו כל כך הרבה כמו בעבר. אחרי שנתיים בינוניות וחסרות פלייאוף, גרין ביי חוזרת להיות קונטנדרית. יום חמישי נגד פילדלפיה הולך להיות מעניין מאוד. 

On 24.9.2019 at 13:32, Yellow4Life said:

בואו נדבר רגע על הפאקרס. אחרי שנים שבהן התלות באהרון רודג'רס הייתה מביכה, נראה שנעשה שם שינוי אמיתי. מעבר לעמדת המאמן, יש להם עכשיו משחק ריצה לגיטימי, קו ההגנה עושה אחלה עבודה למרות העזיבה של קליי מת'יוס (אם כי המבחן האמיתי הראשון שלהם יהיה בעוד יומיים נגד קו ההתקפה של האיגלס וקוורטרבק שידוע ביכולות הסקראמבל שלו) וסקנדרי מצוין - בראשות ז'איר אלכסנדר, שמבחינתי הוא שחקן ההגנה המצטיין בליגה לאחר 3 המחזורים הראשונים. אמנם עוד אין לו אינטרספשן, אבל מה זה משנה כשכמעט בלתי אפשרי לתפוס את הכדור באיזור החיוג שלך? משחק פשוט מדהים, ואפילו השיג פאמבל במשחק האחרון כאשר תלש את הכדור מהידיים של שחקן ברונקוס.

אז נכון, אפשר רק לדמיין מה רודג'רס היה יכול לעשות אם היה מקבל את הכלים האלה כשהוא בשיאו, אבל הוא עדיין יעשה את העבודה שלו כשיצטרכו את זה ממנו. ולשם שינוי, לא יצטרכו להסתמך עליו כל כך הרבה כמו בעבר. אחרי שנתיים בינוניות וחסרות פלייאוף, גרין ביי חוזרת להיות קונטנדרית. יום חמישי נגד פילדלפיה הולך להיות מעניין מאוד. 

איזה ניחוס מרגש

איזה כיף. ניצחון ראשון שלנו מול קבוצת פוטבול מאז שיקגו בינואר.

שאלה לאוהדים הניטרליים פה: זה רק אני או שאשכרה היה משחק יום חמישי שהוא לא **** בעיניים?

4 hours ago, turgi said:

מסכן רון

מזל שלא יכולתי לראות את המשחק. 

דעתי לא השתנתה, כל דבר מעל 3 ניצחונות זו עונה מוצלחת מאוד מבחינתי. 

בפועל? קשה לי לראות אותנו מגרדים 2.

זוועת עולם. 

המבאס שגם לא תגידו מנסים להשיג qb בדראפט או משהו... איזה פרוספקטים יש עונה הבאה?

1 hour ago, daniel616 said:

מדהים שמייסון רודולף הצליח לקום על הרגליים אחרי פגיעה כזאת

ראיתי עכשיו את הקטע שהוא לא זז. הכניסה עצמה לא נראתה משהו יוצא דופן, אבל מפחיד לראות בן אדם בלי הכרה ככה, הדברים האלה גורמים לי להרגיש רע שאני אוהד פוטבול לפעמים. לא רוצה לחשוב מה עבר על המשפחה שלו כשראתה אותו ככה. שימו לב אגב בהילוך החוזר שאיבד את ההכרה עוד לפני הנחיתה על הקרקע, הרגל שלו כבר לא בשליטה ונראתה מוזר.

מעניין אם חיפה היתה מחזירה אותו למגרש.