Jump to content

ביתר תא בת-ים

avrahami

Recommended Posts

4 דקות לפני, Dr. Caligari said:

אם רוצים לא להקפיץ אותם שלבים בנוער סבבה 

אבל שלא יחשבו שיוכלו לקצר להם את הדרך לבוגרים של מכבי 

אפילו אלמוג וקרצב שהיו אדירים לא הצלחנו עם הקיצור דרך הזה

ובכלל אני לא שותף למחשבה של לתת לצעירים דקות על חשבון הצלחה 

התפיסה הזו היא בדיוק הבעיה. צריך לתת לצעירים דקות בשביל הצלחה, לא על חשבון ההצלחה.

25 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

התפיסה הזו היא בדיוק הבעיה. צריך לתת לצעירים דקות בשביל הצלחה, לא על חשבון ההצלחה.

מסכים 100 אחוז.. צריך לדעת לשלב בצורה הנכונה ולדעתי השילוב של הצעירים בסגל לוקח יותר מדי זמן ואם אתם רואים שזה לא מצליח(אלטמן לדוגמא) תציעו למכירה תרוויחו קצת כסף על כל ההשקעה שאתם עושים אל תשחררו אותם בחינם כי זה מטריף אותי

39 דקות לפני, Dr. Caligari said:

אם רוצים לא להקפיץ אותם שלבים בנוער סבבה 

אבל שלא יחשבו שיוכלו לקצר להם את הדרך לבוגרים של מכבי 

אפילו אלמוג וקרצב שהיו אדירים לא הצלחנו עם הקיצור דרך הזה

ובכלל אני לא שותף למחשבה של לתת לצעירים דקות על חשבון הצלחה 

לא לוותר ולחפף בהתקדמות הפיזית שלהם, זה ברור. אבל רוב כוכבי מכבי לדורותיה היו שחקני הרכב בבוגרים בטווח שבין 17- 20. נמני היה צפלון? תוך שנה הוא כבר היה עם דאבל דאבל ואליפות. שלא נדבר על גיורא, אלוני, איווניר, ברומרים, מליכה ועוד רבים אחרים(ובקבוצות אחרות כמובן). הפיזיולוגיה לא השתנתה משנות ה70 ועד היום(:

לפני11 שעות , המכבייה said:

לקצר תהליכים למוכשרים. כמו בכל מקום מתוקן. 

פעם אחרונה שזה קרה קיבלנו את דור פרץ.

ילד בן 20 מעמיד הופעות מרשימות מתחילת העונה באופן בולט יותר מרוב השוערים שהיו כאן.

לפעמים פשוט צריך לתת את ההזדמנות ולא להיגרר לתבנית החוזרת.

זה לא קרה המון זמן, וזה ממש לא מעודד לאור ההשקעה בנוער.

1 hour ago, קמחי said:

פעם אחרונה שזה קרה קיבלנו את דור פרץ.

ילד בן 20 מעמיד הופעות מרשימות מתחילת העונה באופן בולט יותר מרוב השוערים שהיו כאן.

לפעמים פשוט צריך לתת את ההזדמנות ולא להיגרר לתבנית החוזרת.

זה לא קרה המון זמן, וזה ממש לא מעודד לאור ההשקעה בנוער.

צריך לתת למוכשרים את החיכוך בבוגרים. איחרנו עם גלזר, אנחנו עלולים לאחר עם שחר ואחרים. אנפץ פה בועה בקשר לפרץ- הוא היה עלה תאנה עבור ג'ורדי והוא קיבל את ההזדמנות רק בגלל הפיזיות וזה בעליל לא הצליח. דור עשה את זה לבד ומתוך עצמו ולא מתוך מתודיקה של מחלקת הכדורגל. איפה הוא ואיפה מקטומני למשל שקיבל את ההזדמנות גם כי הוא מפלצת פיזית אבל האמינו בו והיום יונייטד לא תעלה למשחק חשוב בלעדיו ויש לה קבוצה בת זונה.  

במכבי לא מאמינים בהקפצת שנתונים, אם תסכימו עם זה או לא. אם במשך כל העונה שעברה אוסקר לא קיבל הזדמנות אחת אפילו בנוער אז ברור שלא יוקפץ ישר לביתר תל אביב…

לפני9 שעות , המכבייה said:

צריך לתת למוכשרים את החיכוך בבוגרים. איחרנו עם גלזר, אנחנו עלולים לאחר עם שחר ואחרים. אנפץ פה בועה בקשר לפרץ- הוא היה עלה תאנה עבור ג'ורדי והוא קיבל את ההזדמנות רק בגלל הפיזיות וזה בעליל לא הצליח. דור עשה את זה לבד ומתוך עצמו ולא מתוך מתודיקה של מחלקת הכדורגל. איפה הוא ואיפה מקטומני למשל שקיבל את ההזדמנות גם כי הוא מפלצת פיזית אבל האמינו בו והיום יונייטד לא תעלה למשחק חשוב בלעדיו ויש לה קבוצה בת זונה.  

דור פרץ התאמן עם הבוגרים בפתיחת עונה והיה אמור לצאת להשאלה. הוא הרשים את פאקו, לא בגלל הפיזיות, בגלל שהוא הוכיח שיש לו מקום בסגל וככה הוא קיבל את ההזדמנות.

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

דור פרץ התאמן עם הבוגרים בפתיחת עונה והיה אמור לצאת להשאלה. הוא הרשים את פאקו, לא בגלל הפיזיות, בגלל שהוא הוכיח שיש לו מקום בסגל וככה הוא קיבל את ההזדמנות.

זכור לי רחש אכזבה בכל איבוד כדור שלו בשנים האלה ואטטיוד מהגיהנום שגבל באדישות וחוסר איכפתיות. מאד לא אהוד ואהוב באף תפקיד שהוא חילטר בו. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

זכור לי רחש אכזבה בכל איבוד כדור שלו בשנים האלה ואטטיוד מהגיהנום שגבל באדישות וחוסר איכפתיות. מאד לא אהוד ואהוב באף תפקיד שהוא חילטר בו. 

הקהל שלנו חסר סבלנות ואז היינו בשיא הפינוק. בעונה הראשונה של דור לא היה עליו רעל, הרעל התחיל בעונה השנייה שפתאום ב״ש עמדה לקחת לנו אליפות ואוהדים הפילו את זה על שני ילדים בני 20 (דור וראייקו). רק מזכיר שגם על סאבוריט בהתחלה ירדו. 

בכל מקרה כל זה לא משנה כי פאקו בא מבחוץ. הוא לא הכיר שחקנים וכשראה את דור מתאמן הוא שאל מאיפה הילד הזה ולכמה זמן יש לו חוזה. כשהסבירו לו שהוא רק מתאמן עד שיוציאו אותו להשאלה הוא התנגד ורצה להשאיר אותו כי הוא ראה בו כישרון (גם במיטרוביץ׳ שהיה בדרך החוצה, אגב). 

אז אני סומך על אנשי מקצוע כמו פאקו ועל יוקאנוביץ׳ ובוס יותר מאשר על מה היו הרחשים בקהל אז. להגיד שדור קיבל מקום בבוגרים רק בגלל הפיזיות שלו זה לזלזל בשחקן בית הכי טוב שגדל פה בעשור האחרון ובמאמנים שעשו פה דברים אדירים. 

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הקהל שלנו חסר סבלנות ואז היינו בשיא הפינוק. בעונה הראשונה של דור לא היה עליו רעל, הרעל התחיל בעונה השנייה שפתאום ב״ש עמדה לקחת לנו אליפות ואוהדים הפילו את זה על שני ילדים בני 20 (דור וראייקו). רק מזכיר שגם על סאבוריט בהתחלה ירדו. 

בכל מקרה כל זה לא משנה כי פאקו בא מבחוץ. הוא לא הכיר שחקנים וכשראה את דור מתאמן הוא שאל מאיפה הילד הזה ולכמה זמן יש לו חוזה. כשהסבירו לו שהוא רק מתאמן עד שיוציאו אותו להשאלה הוא התנגד ורצה להשאיר אותו כי הוא ראה בו כישרון (גם במיטרוביץ׳ שהיה בדרך החוצה, אגב). 

אז אני סומך על אנשי מקצוע כמו פאקו ועל יוקאנוביץ׳ ובוס יותר מאשר על מה היו הרחשים בקהל אז. להגיד שדור קיבל מקום בבוגרים רק בגלל הפיזיות שלו זה לזלזל בשחקן בית הכי טוב שגדל פה בעשור האחרון ובמאמנים שעשו פה דברים אדירים. 

בכלל לא הבנת אותי. פיזיות היא סיבה מצויינת לקבל הזדמנות. אבל היא לא פותחה לעוד מקומות אצל מכבי. שום דבר לא היה מתוכנן ומתודי בהשתלבות שלו. וזה מכעיס אותי מהצד של מכבי. ואם דור הוא הדוגמא היחידה בעשור האחרון, אז יש המון מקום לשיפור. דור בעצמו הפסיד שנתיים. אבל היום אלה ימים אחרים, זה לא ימי ג'ורדי שיכולנו לפתור הכל ברכש. 

9 דקות לפני, המכבייה said:

בכלל לא הבנת אותי. בכלל. פיזיות היא סיבה מצויינת לקבל הזדמנות. אבל היא לא פותחה לעוד מקומות אצל מכבי. שום דבר לא היה מתוכנן ומתודי בהשתלבות שלו. וזה מכעיס אותי מהצד של מכבי. ואם זאת הדוגמא היחידה בעשור האחרון, אז יש המון מקום לשיפור. דור בעצמו הפסיד שנתיים...

נכון, שום דבר לא היה מתוכנן, אבל לדעתי זה לא דבר רע. 

לדעתי צריך לתת למאמן את ההזדמנות לבחון את הצעירים לפני שמחליטים על המשך ההתקדמות שלהם (כמו שקרה העונה במחנה אימון). שחקן שהרשים בטרום עונה צריך להשתלב בבוגרים ולא משנה מה הגיל שלו. מצד שני אם הוא לא הרשים והמאמן מרגיש שהוא לא צריך אותו אין טעם להשאיר אותו בכל זאת. 

24 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נכון, שום דבר לא היה מתוכנן, אבל לדעתי זה לא דבר רע. 

לדעתי צריך לתת למאמן את ההזדמנות לבחון את הצעירים לפני שמחליטים על המשך ההתקדמות שלהם (כמו שקרה העונה במחנה אימון). שחקן שהרשים בטרום עונה צריך להשתלב בבוגרים ולא משנה מה הגיל שלו. מצד שני אם הוא לא הרשים והמאמן מרגיש שהוא לא צריך אותו אין טעם להשאיר אותו בכל זאת. 

זה תמיד נכון אבל נשאלת השאלה האם האסימון נפל לפטריק רק בטרום עונה? הם מנוטרים כל הזמן על ידי מכבי. מעניין מה פטריק ראה שונה במחנה אימון. אולי זה שינה את התוכניות המוקדמות...

לפני1 שעה , המכבייה said:

זה תמיד נכון אבל נשאלת השאלה האם האסימון נפל לפטריק רק בטרום עונה? הם מנוטרים כל הזמן על ידי מכבי. מעניין מה פטריק ראה שונה במחנה אימון. אולי זה שינה את התוכניות המוקדמות...

אולי הם לא הרשימו, אולי הוא לא חשב שהם מוכנים ואולי הוא מפחד לתת הזדמנות ומעדיף ללכת על בטוח כי זאת עונה ראשונה שלו.

• 4 weeks later...

אור רויזמן שוב כובש בדקה ה95 ומעניק לבית״ר את הנקודה הראשונה העונה בלאומית. 1-1 נגד כפר סבא.

פתיחת עונה מזעזעת, מקווה שיתאפסו שם.

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

אור רויזמן שוב כובש בדקה ה95 ומעניק לבית״ר את הנקודה הראשונה העונה בלאומית. 1-1 נגד כפר סבא.

פתיחת עונה מזעזעת, מקווה שיתאפסו שם.

גול אדיר שלו

8 דקות לפני, judymaccabi said:

יצקר והרשקו כבשו

משום מה באחד האתרים רשמו רויזמן. כנראה שאפילו לגבי שמות הכובשים אי אפשר לסמוך עליהם.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

משום מה באחד האתרים רשמו רויזמן. כנראה שאפילו לגבי שמות הכובשים אי אפשר לסמוך עליהם.

רויזמן בישל את הראשון, שאכן יצקר כבש.  

1 hour ago, צח צחצוח said:

דור תורג'מן עשה כמה פעולות יפות במשחק, חושב ששנה הבאה כבר צריך לחפש לו קבוצה בליגת העל.

אני התרשמתי גם מיצקר, יש בו משהו