Jump to content

ביתר תא בת-ים

avrahami

Recommended Posts

לפני5 שעות , The yellow Toms said:

מה אתם אומרים גויאגון שווה אצלנו סגל בעונה הבאה?

נראה לי שלנו אין מקום בשבילו. גררו וג'ראלדש עם חוזה, סביר להניח שיאריכו לפשיץ, אם סאבוריט או הרננדז לא יאריכו יגיע מישהו על העמדות שלהם וניקוליץ' פה לנצח כמובן.

באופן כללי, כנראה שלא יהיה רכש חיצוני בקיץ הקרוב

3 דקות לפני, המכבייה said:

אם ביתר עולה לגמר, היא מבטיחה כרטיס לאירופה? 

לא, רק אם זוכה בגביע. מקום 4 יילך לאירופה אם אנחנו או חיפה ניקח.

19 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אם נעלה לגמר ובית"ר תל אביב תיהיה שם, אני לא אתבאס אם הם יזכו חח

אתה ממש אוהד שרוף

יש סימפטיה, שחקנים שגדלו במכבי ואולי יגיעו אלינו, אבל לא להתאכזב אם נפסיד גביע?

לא יודע איזה שיאים אוהדים יכולים לשבור

לפני1 שעה , דרור שווץ said:

אם ננצח את חיפה וניפגוש את ביתר תל אביב התקשורת לא תפסיק לזיין תמוח שהמשחק לא יהיה הוגן כי הרוב שם מושאלים שלנו וכו וכו

זה לגמרי לא ספורטיבי

אבל מי אשם בזה? בטח לא אנחנו.

15 דקות לפני, itan17 said:

אתה ממש אוהד שרוף

זה מרגריטי הוא טרול איך אתה רוצה שהוא יתבאס?

32 דקות לפני, itan17 said:

אתה ממש אוהד שרוף

אני צוחק אח שלי, מעולם לא ראיתי משחק שלהם, חוץ מ-4 שחקנים אני לא מכיר שם אף אחד.

נכנסתי סתם לפייסבוק ופתאום אני רואה סרטון של ההתאחדות על המשחק של בית''ר אתמול. 

אני נכנס לתגובות בשביל הקטע ואיך לא? אוהדי חיפה עם המצאה חדשה - סכנין מכרו את המשחקים, רואים בבירור. 

אין אין קהל אידיוטי כזה :doh:

צטט

"אנחנו בהחלט מאמינים שאפשר לעבור את הפועל תל אביב", פתח נוסבאום את דבריו. "אמנם הם קבוצה מצוינת ועשו חיזוק יפה בינואר, אבל אין לי ספק שנבוא למשחק באותה גישה כמו מול קריית שמונה וסכנין ונשחק את אותו כדורגל שלנו וביום נתון אנחנו יכולים לעבור".

על תוכנית המשחק מול סכנין הוסיף: "ידענו איך הם משחקים, איך הם עומדים מבחינה הגנתית והתקפית ובעשר הדקות הראשונות לא נכנסנו כל כך טוב למשחק, אבל אני שמח שהם לא הענישו אותנו. אחרי שהשתחררנו מהלחץ התחלנו גם להאמין; יצאנו למעברים טובים ואז הרגשתי מדקה לדקה שהם הולכים אחורה והביטחון שלהם נפגע".

המאמן הצעיר גם נשאל על הפער הגדול העונה בין יכולתם בליגה לבין הרמה שהם הציגו בגביע. האם זה היה בגלל שהם לא רוצים לעלות לליגת העל? "היה חסר לנו ניסיון. עם שחקנים צעירים יש הרבה עליות וירידות בכל מני אספקטים. לאורך רוב העונה שיחקנו כדורגל טוב וחיובי ומהנה, אך היו לנו גם משחקים לא טובים, וגם כאלו במאני טיים שפספסנו הזדמנויות להגיע למקום השני. לכל שלב העונה עלינו על ההרכב הכי חזק ובמטרה לנצח, אבל לפעמים דברים לא הצליחו לנו. מאוד רצינו לעלות ליגה והבעלים ליאור שחטר דחף אותנו קדימה".

נוסבאום התייחס גם לעתידו ולסגנון המיוחד של קבוצתו: "בוא רגע נפריד ולא נדבר על קריית שמונה כרגע. אנשים צריכים להבין שהמתכונת הזו של הצעירים בבית"ר, בטח עם החבר'ה האלה שגדלים במכבי תל אביב, הם גדלים ומתאמנים באותה מתכונת ואי אפשר לעשות את זה בליגת האלופות, כאשר בעונה אחת מחליטים שככה רוצים לשחק. זה תהליך ובמכבי תל אביב ובבית"ר הדרך היא מילה אמיתית. גם בליגת העל אפשר לעשות תהליך, אבל צריך לעשות פרויקט לאורך זמן של חמש-שש-שבע שנים, ואז כל קבוצה תקצור את הפירות".

נוסבאום גם חשף על הקשר המיוחד שלו עם פטריק ואן לוון: "הייתה בינינו פגישת עבודה בתחילת העונה ודיברנו ופחות או יותר הבנו את הכיוון שהיה מוסכם על ידי כולם ופה זה נגמר. הוא לא נמצא באימונים. יצא לי הרבה פעמים להיפגש אתו אחרי משחקים והוא רואה את המשחקים שלנו. אנחנו גם יכולים להיפגש במסדרון ולקשקש על המשחק והוא נותן לי עצות על הדברים שהיו יותר טובים והדברים שהיו פחות מוצלחים. אני מאוד שמח על הזכות הזו שיש לי שהוא יכול להביע את דעתו ולהפרות אותי".

על סגל השחקנים אמר: "אני לא קבעתי את הסגל של הקבוצה, הגעתי והבנתי שזה החומר גלם שאתו אני צריך לעבוד. אנשים של מכבי תל אביב מגיעים למשחקים וכמובן יש להם את חוות הדעת שלהם".

"יש לי המון עצמאות עם התכנים של האימונים, אבל זה צריך להיות חלק מהמסגרת ואסור לי לחרוג מהמדיניות ומהסגנון. אנחנו צריכים תמיד לשחק כדורגל טוב, להניע כדור ולשמור על התבניות. אנחנו צריכים תמיד לשחק באותו הסגנון בין אם זה מול הפועל תל אביב ובין אם זה מול הפועל עכו", נימק המאמן. "כל עוד אנחנו משחקים את הסגנון הזה כולם מרוצים מכך ושאפו למכבי תל אביב על הדרך ועל המדיניות שהיא מתווה".

עמיר תורג'מן, מאמנה לשעבר של בית"ר ת"א/בת ים, חיזק ב'מגרש פתוח' את הדברים שאמר נוסבאום: "ג'ורדי קרויף הבין שיש שחקני נוער שלא יכולים לשחק במכבי ת"א באופן מיידי. ג'ורדי הבין שהם צריכים להתחשל בתחנת ביניים, וזה בדיוק המקום. מכבי ת"א קובעת את הדרך, הם כל הזמן בקשר לגבי שחקנים, לאו דווקא אם מישהו משחק או לא, אלא בודקים איך השחקנים משתפרים ברמה הטכנית וברמה המנטאלית. ואן לוון גם היום מגיעים לרוב המשחקים, והפרויקט הזה מאוד חשוב לו".

ראיון עם המאמן של בית''ר

נוף הגליל חטפו אדום. מזרחי עם צמד. 

הוא מלך השערים בלאומית ועם 24 שערים בכל המסגרות. לא כדאי לחשוב על להביא אותו כחלוץ שלישי? קשה לי להאמין שהוא יתרום פחות מבלקמן/שכטר. 

חוץ מזה גם לנו מגיע יאניב

6 דקות לפני, הישראלי היפה said:

הפועל י-ם תשתף פעולה עם מכבי ת"א, שתעביר מושאלים לקבוצה בעונה הבאה.

יגאל גולדשטיין מסתמך על זה שזיו אריה מאמן אותם.. לא מעבר לזה.