Jump to content

בעיות בקבלת מנויים

amilov

Recommended Posts

2 hours ago, Omer said:

ממליץ בחום אף פעם לא להשתפך בפני שירות לקוחות, כי לא אכפת להם, זה סתם מאריך את השיחה, וסתם אתם מעלים לעצמכם את העצבים. פשוט תבדקו מה אחרים כתבו כאן שהם קיבלו, ותבקשו מלאן אותו דבר.

דווקא אני לא מסכים איתך בנושא הזה

עבדתי בשירות לקוחות (גם בתפקיד ניהולי) ולדעתי הכל תלוי על מי אתה נופל, באמת ברוב המוקדים רוב הנציגים לא אכפת להם וינסו להוריד אותך מהקו אבל תמיד יש את הנציגים/מנהלים האכפתיים שאם תגיע אליהם הם יעשו הכל כדי לפתור לך את הבעיה במיוחד אם אתה מציין שפנית כמה פעמים ולא קיבלת מענה נכון.

המלצה שלי - הנציג טמבל/מתרץ/מדבר שטויות - נתקו ונסו שוב. הבעיה במקרה הספציפי שלנו שעד שאתה תופס את לאן בטלפון אתה לא תנתק...

מנוי יקר,
בחרת לקבל את המנוי באמצעות שליח עד הבית.
הודעת SMS מחברת השליחויות לגבי תיאום הגעת השליח צפויה להישלח אליך ביממה הקרובה.

פניה בדבר אי קבלת המנוי לעונת 19/20
תודה רבה על פנייתך!
במידה וכרטיס המנוי לא יגיע אליך עד יום המשחק, ניתן להגיע לקופות בלומפילד ביום המשחק (יום ראשון 1/9) החל מהשעה 12:00 ועד שריקת הפתיחה ויונפק לכם כרטיס מנוי חדש.

תשובה שקיבלתי במייל הרגע, הזמנתי עם שליח.

לא קיבלתי sms

חברת השליחויות קיבלה היום את המנויים , עד סוף השבוע אתה צפוי לקבל את המנויים.

השליח יחייג לתאם את המשלוח.  

ובמידה והמנוי אינו מגיע עד תאריך ה29.9 יש למלא את הטופס בקישור הבא:

המשך יום טוב. 

6 דקות לפני, roi8 said:

משהו יודע מאיפה אוספים אם בחרתי איסוף?

אין איסוף זה הייתה ברירת מחדל. שלחו לכולם בדואר למי שעדיין לא הגיע שישלח פרטים בלינק למעלה

הם מודעים לזה שבמקרה הטוב אלפים בודדים לא קיבלו את המנוי בדואר... איזה תור הולך להיות בקופות לפני המשחק!!!

מה הבעיה לתת אפשרות להנפיק כרטיס חלופי בהדפסה ביתית?

מישהו יודע אם רק בעל המנוי יכול לבוא למשוך או שניתן לבקש ממישהו אחר לאסוף בשבילו.

2 דקות לפני, netanel7 said:

ראיתי עכשיו שהם הוציאו הודעה שאין איסוף כרטיסים במגרש שהכל הנפקה

איך ניתן להשיג את הכרטיס אם המנוי לא הגיע?

איפה ראית? 

Just now, netanel7 said:

בפייסבוק פרסמו לינק לרכישה של כרטיסים אז יש שם נקודה שמתייחסת לזה.

לא נראה לי שזה קשור למנויים, מדובר על רכישת כרטיסים בודדים למשחק.

נראה שהם רוצים שהקופות ישמשו נטו לקבלת מנויים שטרם הגיעו בדואר... אחרת בכלל יהיה שם כאוס מוחלט

18 hours ago, MTA For Ever said:

אם רכשתי 2 מנויים בשיוך לבעלים על אחד מהם אבל שיחמתי על שניהם באותה ההזמנה , שניהם אמורים להגיע אליי לא ?

מצטרף לשאלה, כרגע שלי הגיע והשני לא הגיע לא אלי ולא לכתובת של החבר שעשיתי עליו שיוך

1 hour ago, R24 said:

מצטרף לשאלה, כרגע שלי הגיע והשני לא הגיע לא אלי ולא לכתובת של החבר שעשיתי עליו שיוך

שלי הגיע אליי עם שליח

למנוי הנוסף נשלח אליו גם כן הביתה התקבל אצלו ע״י שליח

22 hours ago, Banz said:

דווקא אני לא מסכים איתך בנושא הזה

עבדתי בשירות לקוחות (גם בתפקיד ניהולי) ולדעתי הכל תלוי על מי אתה נופל, באמת ברוב המוקדים רוב הנציגים לא אכפת להם וינסו להוריד אותך מהקו אבל תמיד יש את הנציגים/מנהלים האכפתיים שאם תגיע אליהם הם יעשו הכל כדי לפתור לך את הבעיה במיוחד אם אתה מציין שפנית כמה פעמים ולא קיבלת מענה נכון.

המלצה שלי - הנציג טמבל/מתרץ/מדבר שטויות - נתקו ונסו שוב. הבעיה במקרה הספציפי שלנו שעד שאתה תופס את לאן בטלפון אתה לא תנתק...

מבין מה שאתה אומר, בתור אחד הנציגים שכן היו מנסים לעזור. עדיין, כמו שכתבתי במקום אחר, אסרטיביות עוזרת יותר מאגרסיביות.

צריך לזכור שכל הנציגים האלה עובדים לפי פרוטוקולים, לא שולפים מהשרוול. אתם פשוט צריכים לכוון אותם לפרוטוקול שאתם רוצים. אנשים כאן כתבו מה הם הצליחו להשיג - תכוונו לשם.

אחרי שאתמול הגיעו ארבעת המנויים היום הגיעו עוד ארבעה כרטיסים עם אותם שמות, נראה שהוציאו עוד עותק, (רשום 1,2 בפינה השמאלית התחתונה)