Jump to content

בעיות בקבלת מנויים

amilov

Recommended Posts

• מנהלים ראשיים

אני מעלה פה במרוכז כי פנו אליי באופן אישי כמה אנשים שלא קיבלו את המנוי וביקשו שאעזור להם.

לפי מה שנמסר ממכבי, היום ייצא SMS מסודר לכולם עם לינק וכל מי שלא קיבל את המנוי יוכל לעדכן דרך הלינק ויקבל הסבר על כל מה שצריך.

שימו לב להתעדכן בזה כמה שיותר מהר על מנת לא להיתקע ביום ראשון.

2 דקות לפני, לקטר said:

מבדיקה שלי כל מי שטרם קיבל מנוי ולא יקבל עד יום ראשון יוכל לקבל כרטיס למשחק בקופות.

כן, הבעיה היא שהפרס של מי שהצליח להגיע עד 20:00 לאצטדיון ביום המשחק כנגד כל הסיכויים מפספס מחצית ראשונה על תורים של אלפי אנשים בכניסה.

כרטיס לקופות זה סיוט ובטח לא דרך להקל על העניין. המינימום שישלחו כרטיס ישיר לחשבון בלאן להדפסה ביתית.

אנשים שילמו אקסטרא (30₪ חרטא וזה) כדי לקבל מנוי עד הבית. אז להעמיד 20,000 בתור בקופות נשמע לא סביר בעליל.

יש אנשים שנמצאים בחו״ל עד יום ראשון ובערב רוצים להגיע למשחק בסבבה שלהם

תנסו להיכנס עם המנוי של נתניה. כמו שכבר כתבתי בעונה ראשונה בנתניה זה נתן להיכנס עם המנוי הישן מבלומפילד

גם אליי המנוי לא הגיע, העובדה שהמנויים לא נשלחו בדואר רשום היא פשוט שערוריה וזלזול מופגן בבעלי המנויים.
בדיוק סיימתי של שיחה שעה וחצי עם נציג "לאן" בטלפון.  הסברתי לו שאין שום תרחיש שאני הולך לעמוד בקופות בבלומפילד כמו נבלה ולחכות בתור בתקווה שאכן יהיה לי שם כרטיס חלופי. 
סיכמתי איתו שאוכל להגיע למשרדים שלהם לאחר שתתחיל המכירה כדי לאסוף משם את הכרטיס.

האבסורד הגדול בכל הסיפור הזה, הוא שאם הרי הייתי מדווח שהמנוי שלי נגנב/אבד, אז הייתי משלם עמלה 100 ש"ח דמי טיפול ותוך 24 שעות הייתי יכול להגיע למשרדי לאן ולאסוף מנוי חדש. 
במציאות הנוכחית, אני צריך להמתין בסבלנות כדי ש"דואר ישראל" יצילו את היום. 

6 דקות לפני, לקטר said:

בדקתי שוב.

אמור להגיע כרטיס למייל. אם עדיין תהיה בעיה כלשהיא יהיה אפשר לקבל את הכרטיס גם בקופה.

רק שתתחיל המכירה בפועל. 

הנציג ניסה לשלוח לי פעמיים והמייל עדיין לא הגיע. 

אני דברתי עם לאן היום גם כן. לא הייתי נחמד או סבלני ובסוף העבירו אותי "לאחראי" . אחרי שיחה עם האחראי הבהרתי לו , והוא הסכים, שאם עד יום חמישי הזה לא אקבל את המנוי אגיע אליהם בחמישי, יבטלו את המנוי שנשלח אלי בדואר, וינפיקו לי אחד חדש על המקום.

כמו שאמרתי לאחראי אגיד פה - עם כל הכבוד לעובדה שישנה כמות ענקית של מנוים לחלק, היה להם מספיק זמן להתחיל את זה. ואני שעמדתי בתור האינרטנטי ביום שנפתחה המכירה בערך שעה, ואחרי זה עוד נסעתי ליד אליהו לעזור לחבר, לא אחכה עוד דקה ולא חצי דקה בקופות האיצטדיון. הם קיבלו מאיתנו די ויותר כסף כעמלה על המנוי, שישלחו לי את זה עם רחפן מצידי.

אם תגידו את כל זה באגרסביות ואסרטיביות זה יסתדר, הם חבורה של דפוקים שאין להם כוח לעבודה שלהם

13 דקות לפני, MyLord said:

אני דברתי עם לאן היום גם כן. לא הייתי נחמד או סבלני ובסוף העבירו אותי "לאחראי" . אחרי שיחה עם האחראי הבהרתי לו , והוא הסכים, שאם עד יום חמישי הזה לא אקבל את המנוי אגיע אליהם בחמישי, יבטלו את המנוי שנשלח אלי בדואר, וינפיקו לי אחד חדש על המקום.

כמו שאמרתי לאחראי אגיד פה - עם כל הכבוד לעובדה שישנה כמות ענקית של מנוים לחלק, היה להם מספיק זמן להתחיל את זה. ואני שעמדתי בתור האינרטנטי ביום שנפתחה המכירה בערך שעה, ואחרי זה עוד נסעתי ליד אליהו לעזור לחבר, לא אחכה עוד דקה ולא חצי דקה בקופות האיצטדיון. הם קיבלו מאיתנו די ויותר כסף כעמלה על המנוי, שישלחו לי את זה עם רחפן מצידי.

אם תגידו את כל זה באגרסביות ואסרטיביות זה יסתדר, הם חבורה של דפוקים שאין להם כוח לעבודה שלהם

זו התנהלות ביזיונית שהאחראית הראשית לכך בסופו של דבר היא מכבי.

אפילו שבפועל לאן אחראים על השירות של החידוש מנויים,הנפקה הפצה וכו'(ולא משנה שירותים של איזה חברת שליחויות הם שכרו)מכבי אלו ששוכרים את השירותים שלהם וכמו שכמה פה אמרו

לאוהדי ביתר יש מספר טלפון מיוחד של לאן  לפניות שלהם לחידוש מנויים ששם עונים די מהר.

41 דקות לפני, MyLord said:

אסרטיביות כן, אגרסיביות לא. לאחראים שמדברים אתכם לא אכפת מה עברתם, אכפת להם איך להוריד אתכם מהקו. העבודה שלהם היא לא לתת שירות, העבודה שלהם היא להוריד אתכם מהקו. ממליץ בחום אף פעם לא להשתפך בפני שירות לקוחות, כי לא אכפת להם, זה סתם מאריך את השיחה, וסתם אתם מעלים לעצמכם את העצבים. פשוט תבדקו מה אחרים כתבו כאן שהם קיבלו, ותבקשו מלאן אותו דבר. יגידו לכם לאסוף בקופה? אתם רופא באיכילוב שמסיים משמרת בדיוק בזמן להגיע בשריקה. ברור שהם יודעים שזה חארטה, אבל זה ייתן בדיוק את אותו אפקט כמו ויכוח על צדק.

קצת עיצבן אותי שהחליטו בשבילי שזה יישלח בדואר רגיל.

במקרה שלי, אני סובל מבעיה של גניבות מהתיבה, וכשהבנתי שהמנויים צריכים להגיע באותו יום, נאלצתי לקחת חופש ולהיות במארב לדוור עד שהמנוי הגיע. 

לא קיבלתי לא מייל, לא SMS (היום), לא וואטסאפ ולא מנוי. מה זה החרא הזה, שילמתי הרבה כסף על מנוי, לא עומד דקה בקופה לקבל אותו עכשיו.

מה גם שבמייל לא קיבלתי תשובה, וזאת שעונה לטלפון אמרה שזה יגיע עד הסופש ויהיה בסדר.

עריכה: הגיע. הרגע. 

כוס אמא שלהם זונה לא קיבלתי לא הודעה ולא מנוי ולא כרטיס ואין מצב שאני עומד עם עוד אלפי אנשים בקופות ומחכה ביום המשחק, מה אני בעונש?

נציג לאן אמר לי אתמול שהמנוי יגיע עד יום חמישי (לא מאמין לו) ובמידה ולא יגיע, אקבל כרטיס אלקטרוני במייל למשחק נגד בני יהודה (ואת סיפור המנוי יהיה זמן לפתור לאחר מכן, יש פגרה וכו').

מכבי השיבו לי היום בתשובה הבאה במייל:

המנוי נרכש  והכרטיס נשלח בדואר 24 וצפוי להגיע בימים הקרובים , 

ובמידה והמנוי אינו מגיע עד תאריך ה29.9 יש למלא את הטופס בקישור הבא:

תודה ויום נעים.

אני מוכן לנסוע ללאן/מכבי מחר/מחרתיים על-מנת לקבל מנוי, השאלה האם הדבר אפשרי ולאיפה עליי להגיע.
אני לא מוכן לעמוד בתור ביום ראשון, לא על-מנת לקבל מנוי ובטח שלא על-מנת לקבל כרטיס.
במקרה הגרוע, מוכן להתפשר על כרטיס במייל ולקבל את המנוי לאחר המשחק נגד בני יהודה ולפני משחק בית הבא.