Jump to content

הימורים למונדובאסקט קיץ 2019

ravid

Recommended Posts

הטורניר יתחיל ביום שבת הקרוב בסין עם 8 משחקים. במשחק הראשון סרביה תשחק מול אנגולה. הסרבים בעיצומו של רצף 9 ניצחונות משכנעים במשחקי ההכנה (יפגשו היום את צרפת). ארה"ב תכנס לתחרות ביום ראשון מול צ'כיה.

את בעיית ההברזות של האמריקאים כולם מכירים. הם יתייצבו עם סגל שרחוק מלהיות "דרימי" ואף רשם השבוע הפסד לאוסטרליה, הראשון שלהם עם שחקני נ.ב.א מזה 13 שנים. בצד המאמנים לעומת זאת האמריקאים הלכו על הכי חזק שיש להם להציע- פופ עם עזרתו של סטיב קר. לעומת זאת האמריקאים הם לא היחידים שיחסרו כוכבים משמעותיים: תאודוסיץ', מלי, ווסלי, שבד, פאו גאסול, מירוטיץ', הרטל ועוד רבים אחרים יעדרו בשל פציעות.

כן ישתתפו: יאניס, יוקיץ', דניס שרודר, בוגדאנוביץ', רודי גובר, רוביו, מארק גאסול וגם סקוטי ווילבקין הנציג שלנו. מייקל רול ישחק במדי תוניסיה.

עכשיו לחלק המעניין- ההימורים שלנו:

1. אלופה:

2. פיינליסטית:

3. מלך הסלים:

4. MVP של הטורניר:

5. הנבחרת המפתיעה: 

6. הנבחרת המאכזבת: 

ההימור שלי:

1. סרביה

2. ארה"ב

3. בוגדאנוביץ'

4. יוקיץ''

5. קנדה

6. רוסיה

42 דקות לפני, ravid said:

הטורניר יתחיל ביום שבת הקרוב בסין עם 8 משחקים. במשחק הראשון סרביה תשחק מול אנגולה. הסרבים בעיצומו של רצף 9 ניצחונות משכנעים במשחקי ההכנה (יפגשו היום את צרפת). ארה"ב תכנס לתחרות ביום ראשון מול צ'כיה.

את בעיית ההברזות של האמריקאים כולם מכירים. הם יתייצבו עם סגל שרחוק מלהיות "דרימי" ואף רשם השבוע הפסד לאוסטרליה, הראשון שלהם עם שחקני נ.ב.א מזה 13 שנים. בצד המאמנים לעומת זאת האמריקאים הלכו על הכי חזק שיש להם להציע- פופ עם עזרתו של סטיב קר. לעומת זאת האמריקאים הם לא היחידים שיחסרו כוכבים משמעותיים: תאודוסיץ', מלי, ווסלי, שבד, פאו גאסול, מירוטיץ', הרטל ועוד רבים אחרים יעדרו בשל פציעות.

כן ישתתפו: יאניס, יוקיץ', דניס שרודר, בוגדאנוביץ', רודי גובר, רוביו, מארק גאסול וגם סקוטי ווילבקין הנציג שלנו. מייקל רול ישחק במדי תוניסיה.

עכשיו לחלק המעניין- ההימורים שלנו:

1. אלופה:

2. פיינליסטית:

3. מלך הסלים:

4. MVP של הטורניר:

5. הנבחרת המפתיעה: 

6. הנבחרת המאכזבת: 

ההימור שלי:

1.ארה"ב (עדיין אני חושב שהם הכי טובים)

2. יוון

3. בוגדאנוביץ'

4. אנטטקומפו

5. גרמניה

6. טורקיה

אמנם הצ'כים חבורת חוטבי עצים, אבל המסקנה שלי מהמחצית הראשונה היא שהאמריקאים באו בסטייט אוף מיינד של קבוצה שהפנימה שאין לה עודף כשרון (גדול כמו בעבר) ומשחקת בדיוק כמו שקבוצה שאין לה עודף כשרון צריכה לשחק: הכדור עובר 4 ידיים כל התקפה ובהגנה מוציאים לצ'כים את החשק לחיות. חבל שווסלי לא הגיע. מעניין איך זה יראה מול נבחרת טופ 5.

מי שלא ראה את הרבע האחרון וההארכה במשחק הזה לא ראה משחק כדורסל צמוד. 

סיום: ארה"ב 93 טורקיה 92

ג'ייסון טייטום ירד פצוע. ווילבקין קלע 12 למפסידים.

12 דקות לפני, Mike said:

שמתי את ארגנטינה כהפתעת הטורניר וסרביה כזוכה, לא יודע אם להתבאס או לשמוח

חכה לתוצאות של פולין וצ'כיה ברבעי הגמר שלהן