Jump to content

כרטיסים לבני יהודה

BMTA

Recommended Posts

וואלה אחרי שראיתי את המחירים שמכבי מוכרת בהם כרטיסים, וזאת בנוסף בלי מחירי נוער/חייל, אני יותר לא מתלונן על שום מחיר כרטיס של אף משחק חוץ.

16 דקות לפני, Krishi said:

וואלה אחרי שראיתי את המחירים שמכבי מוכרת בהם כרטיסים, וזאת בנוסף בלי מחירי נוער/חייל, אני יותר לא מתלונן על שום מחיר כרטיס של אף משחק חוץ.

שומע אח, למכבי בתור קבוצה שאשכרה מביאה קהל חוץ למשחקים יש פריבילגיה למכור באיזה מחיר שבא לה, שיזדיינו ה4 וחצי אוהדים של בני יהודה, שיחרימו אם בא להם.

הבעיה שאנחנו לא מנצלים את הכח שלנו כקהל, מספיק חרם אחד לאיזה בעלים תאב בצע שבונה את התקציב שלו על משחקים נגדנו וכל הקבוצות בליגה ימכרו לנו ב50 אחיד בלי קשר למחירים שהם יקבלו ממכבי.

מה אתה מצפה שיתנו לקהל החוץ מחיר זהה למחיר של מנוי לשער 11 או נמוך מזה שנמכר לאוהד מכבי שיושב ב4?

20 דקות לפני, avielmaccabi4 said:

מה אתה מצפה שיתנו לקהל החוץ מחיר זהה למחיר של מנוי לשער 11 או נמוך מזה שנמכר לאוהד מכבי שיושב ב4?

כן....

שיתנו להם כרטיסים במחיר אחיד בכמה שפחות כסף ושאנחנו נקבל את אותו המחיר.

מכבי לא צריכה לחשוב על האוהד בלי המנוי שרוכש כרטיס לשער 4, היא צריכה לחשוב על האוהד שמגיע לכל משחק/לרוב המשחקים.

לא יודע אם מכבי מנסים בכלל להגיע להסכמים עם קבוצות אבל לקבוצה כמו קרית שמונה, אשדוד וכל קבוצה קטנה אין לה שום אינטרס לעשות את ההסכם כזה כי היא יודעת שיגיעו בכל זאת ולקבוצות הקטנות אין אוהדים שצריך לדאוג להם אז זה קצת בעיה. אבל צריך למצוא פתרונות.

צריך לנצל את הכוח שלנו, אם קבוצה קטנה לא רוצה לעשות הסכם, נכריח אותם. לא למשוך כרטיסים ולתת להם להתמודד עם הקהל שלנו ביום המשחק. שיוציאו כסף על שיטור וסדרנים. זה כאבי ראש להתעסק עם 3000 אוהדים ביום המשחק.

אחרי המשחק כבר יש הסכם חתום.

29 דקות לפני, avielmaccabi4 said:

שומע אח, למכבי בתור קבוצה שאשכרה מביאה קהל חוץ למשחקים יש פריבילגיה למכור באיזה מחיר שבא לה, שיזדיינו ה4 וחצי אוהדים של בני יהודה, שיחרימו אם בא להם.

הבעיה שאנחנו לא מנצלים את הכח שלנו כקהל, מספיק חרם אחד לאיזה בעלים תאב בצע שבונה את התקציב שלו על משחקים נגדנו וכל הקבוצות בליגה ימכרו לנו ב50 אחיד בלי קשר למחירים שהם יקבלו ממכבי.

אני לא מצפה לכלום מאף אחד. אני פשוט לא מתלונן יותר.

52 דקות לפני, Krishi said:

הקישור בין מחיר לאוהד בית לבין מחיר לאוהד חוץ לא נכון.

לא רלוונטי ולא הוגן כלפי המנויים.

1 דקה לפני, Shlomix said:

הקישור בין מחיר לאוהד בית לבין מחיר לאוהד חוץ לא נכון.

לא רלוונטי ולא הוגן כלפי המנויים.

לא בטוח שע״פ חוק מותר למכור את אותו מוצר במחירים שונים. בגלל כל סיבה שהיא

הדבר היחיד שמעניין זה המחיר שלוקחים לבני יהודה. ואם נותנים להם נוער/חייל. אין קשר בין המחיר לאוהדי מכבי לבין המחיר לאוהדי היריבה.

32 דקות לפני, duduha said:

לא בטוח שע״פ חוק מותר למכור את אותו מוצר במחירים שונים. בגלל כל סיבה שהיא

זה לא אותו מוצר. לשבת בשער 5 זה מוצר אחר.

למי ששאל

כ350 כרטיסים אחרונים לשערים 7-8 אמצע עליון

40 כרטיסים אחרונים לשער 13

כ250 כרטיסים אחרונים לשער 2

8 אזל

7 אזל

שער 4 (כרטיסים מוזלים) מתחיל להגמר

בהנרכב שלי מתוך 25000 כרטיסים שמוקצים לאוהדי מכבי כ23000 כבר הבטיחו את מקומם, טירוףףףף !

8 hours ago, קובי השועל said:

למי ששאל

כ350 כרטיסים אחרונים לשערים 7-8 אמצע עליון

40 כרטיסים אחרונים לשער 13

כ250 כרטיסים אחרונים לשער 2

8 אזל

7 אזל

שער 4 (כרטיסים מוזלים) מתחיל להגמר

בהנרכב שלי מתוך 25000 כרטיסים שמוקצים לאוהדי מכבי כ23000 כבר הבטיחו את מקומם, טירוףףףף !

איזה כיף

רק לבוא בצהוב כחול

אם נשאר כרטיס אחד בקופות עד יום המשחק זה כישלון גדול. למכבי חיפה אזלו כל הכרטיסים שבוע לפני משחק הפתיחה בסמי עופר, והם לא חזרו הביתה אחרי 3 שנים בגולה

6 דקות לפני, מאור122 said:

אם נשאר כרטיס אחד בקופות עד יום המשחק זה כישלון גדול. למכבי חיפה אזלו כל הכרטיסים שבוע לפני משחק הפתיחה בסמי עופר, והם לא חזרו הביתה אחרי 3 שנים בגולה

זה באמת עד כדי כך מעסיק אותכם? שיזדיינו חיפה יש לנו 20 אלף מנויים עוד 2000 כרטיסים נמכרו  (פחות או יותר) זו אחלה כמות. עזוב, אחלה זה  חתיכת אנדרסטייטמנט . זו כמות מטורפת אחושרמוטה.

אז ישארו עוד 2000 מקומות שלא נמכרו למי אכפת.

20 hours ago, החתול הצהוב said:

מוסבר לא מוסבר, על הכרטיס מצוין מקום ישיבה מדויק למרות שזה יציע לא מסומן.

יהיו בעיות .

גם על המנוי שלי ל11 יש גוש שורה וכיסא. אז?

לא מסומן זה לא מסומן, כל השטויות האלה זה רק כי בטיחותית הם חייבים להקצות כיסא לכל אוהד שנכנס ליציע 

13 דקות לפני, מאור122 said:

הכישלון היחיד הוא אתה, תפסיקו כבר להאמין לטוקבקיסטים אוהדי חיפה בוואן . סמי לא היה סולד אווט שבוע לפני. לך תבדוק בכמה מכרו כרטיסים ספציפית למשחק הפתיחה... מבטיח לך שתשנה את דעתך

1 hour ago, elements of life said:

הכישלון היחיד הוא אתה, תפסיקו כבר להאמין לטוקבקיסטים אוהדי חיפה בוואן . סמי לא היה סולד אווט שבוע לפני. לך תבדוק בכמה מכרו כרטיסים ספציפית למשחק הפתיחה... מבטיח לך שתשנה את דעתך

בחיפה אתה קונה בית ב 120 שקל. 

הם לא מעניינים, אבל חובה שיהיה סולד אווט ואני בטוח שיהיה