Jump to content

מכבי שחר תל אביב עונת 19/20

avrahami

Recommended Posts

1 hour ago, קובי השועל said:

הלכת אחורה מידי.

בלי להעליב אבל אתה מחזיק מבלקמן חלוץ טוב, אז לא הייתי סומך על הקביעה שלך בנוגע לזר מהנוער

25 דקות לפני, Adir12 said:

בלי להעליב אבל אתה מחזיק מבלקמן חלוץ טוב, אז לא הייתי סומך על הקביעה שלך בנוגע לזר מהנוער

מחזיק מבלקמן חלוץ טוב.. בוא תגזים עוד קצת.

שחקן סגל לגיטימי לקבוצה בארץ בעיקר כי הוא ישראלי ואני חושב שאיביץ' יכול להוציא ממנו יותר.

• 2 weeks later...
4 דקות לפני, וזה ברשת said:

לפי ספורט 1 דן לוגסי עבר לחדרה. בהעברה קבועה.

חבל. ככל הידוע לי נחשב לאחד היותר מבטיחים מקבוצת הנוער וגם חלק מנבחרת הנוער.

זוכרת את הדיבורים אבל לא ראיתי ממנו כלום יוצא דופן במשחקי הנוער בשנתיים האחרונות

3 hours ago, וזה ברשת said:

לפי ספורט 1 דן לוגסי עבר לחדרה. בהעברה קבועה.

חבל. ככל הידוע לי נחשב לאחד היותר מבטיחים מקבוצת הנוער וגם חלק מנבחרת הנוער.

אבא שלו התעמת עם ואן לייבן.

אם זה ימשיך ככה הוא לא יגיע רחוק.

הלך הלוגסי.

עוד שחקן נוער שיכל לגדול למשהו אצלנו, אבל למשפחה יותר חשוב שישחק בליגת העל (כאילו זה סותר) מאשר שיתפתח במחלקת הנוער הכי טובה בארץ....

785671687_.thumb.JPG.7ceb6df17fdefcb8893a82d7cc399511.JPG

2 דקות לפני, Krishi said:

הלך הלוגסי.

עוד שחקן נוער שיכל לגדול למשהו אצלנו, אבל למשפחה יותר חשוב שישחק בליגת העל (כאילו זה סותר) מאשר שיתפתח במחלקת הנוער הכי טובה בארץ....

785671687_.thumb.JPG.7ceb6df17fdefcb8893a82d7cc399511.JPG

אני מנסה להבין את הראש של השחקנים האלה. תפקידה של מחלקת הנוער הוא להפוך שחקני נוער לשחקני בוגרים ראויים. איפה יותר טוב להתפתח מאשר במכבי? ועוד אחרי שראינו בשנים האחרונות איך נראים שחקנים שיצאו ממחלקת הנוער שלנו.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הורים מפגרים. 

אחת הסיבות הכי גדולות לכדורגל הרע שכאן זה ההורים שחושבים שהילד שלהם זה מסי.

גם אם הוא כישרון עצום, מה שילד בגיל נוער צריך זה הדרכה נכונה, לא דקות משחק בבוגרים. אפילו אם יקבל דקות משחק, זה לא שווה בלי ההדרכה ברמה שמכבי יתנו לו. ועוד אחרי שרואים את גלזר, את יוני ואת העונה שעברה של פיבן (שאפילו אם לא יתפוס בחזרה את המקום שלו בהרכב, יש לו כבר ברזומה עונה כבאנקר בהרכב של אלופת המדינה). נכון שזה היה בגלל צורך של הפייר פליי, ועדיין. פיבן קיבל הזדמנות על חשבון אמאדור וטיבי כי היה מספיק טוב, וכל עוד היה טוב לא יצא מההרכב. אפילו אם הילד שלהם לא יגיע למכבי, יוצאי מכבי משתלבים בכל הליגה, כי יש לנו את מחלקת הנוער הכי טובה בליגה.

בוא נגיד שעדיף לילד להמשיך במכבי, להיות מושאל לחדרה בהמשך ואז להמשיך שם אם מכבי לא תרצה אותו, ולא להגיע לחדרה ישר. מכבי לא מייבשת שחקנים, מי שצריך לשחק כדי להתפתח מקבל דקות בלאומית או בקבוצה אחרת בליגת העל. מה היתרון של לעזוב?