Jump to content

ניק בלקמן אחרי נס ציונה

itan17

Recommended Posts

כמו שכתבתי בנושא ההחתמה שלו, אני חושב שהוא שחקן בסדר גמור כגיבוי מהספסל(במקום שוינפלד) , אבל ממש לא כחלוץ פותח. הוא הרבה פעמים הולך לבד עם הראש בקיר ולא מוסר לשחקנים שלידו.

במצבת השחקנים הנוכחית, החלוץ הכי טוב שלנו זה צ'יקו. יש לו את כל מה שיש לבלקמן, ואפילו יש לו יותר זריזות לדעתי, ובנוסף הוא יותר משתף את השחקנים שמסביבו בניגוד לבלקמן.

6 minutes ago, Adir12 said:

כמו שכתבתי בנושא ההחתמה שלו, אני חושב שהוא שחקן בסדר גמור כגיבוי מהספסל(במקום שוינפלד) , אבל ממש לא כחלוץ פותח. הוא הרבה פעמים הולך לבד עם הראש בקיר ולא מוסר לשחקנים שלידו.

במצבת השחקנים הנוכחית, החלוץ הכי טוב שלנו זה צ'יקו. יש לו את כל מה שיש לבלקמן, ואפילו יש לו יותר זריזות לדעתי, ובנוסף הוא יותר משתף את השחקנים שמסביבו בניגוד לבלקמן.

אפשר להגיד את אותו הדבר על השניים שפתחו לידו אתמול.

ההתקפה והקישור זועקים לרענון ולא ברור לי למה זה לא קורה, בטח ביתרון 2-0. זה עוד יותר מתסכל כשאיביץ לא מפסיק להתלונן על זה אבל לא באמת משנה כלום.

יש נרטבים שעושים על שחקנים מסויימים שפשוט כולם אוכלים אותם וקשה להתנתק מהם.

בלקמן שיחק היום ממש לא רע - עשה אחלה לחץ ואנשים פה סתם זורקים ״לא מתחבר אליו״

אם הוא היה זר חדש וזה היה המשחק הראשון שלו כ9 אצלנו בליגה כולם היו אומרים שהם מרוצים ושהגולים עוד יבואו

14 minutes ago, Shroud said:

נגע בערך 3 פעמים בכדור ואתם נוםלים עליו. 

כל המשחק עשה תנועה וחיכה למסירה אבל אפחד לא מרים תראש

בהודעה שלך טמונה (ה)בעיה: אם חלוץ 9 בקבוצה ששולטת אבסולוטית בכדור נוגע בו 3 פעמים בלבד במשחק, הוא כנראה עושה משהו לא נכון.

בעיני שכטר צריך להיות החלוץ הראשון, לא בלקמן ולא צ'יקו (ששניהם קצת מיותרים, למען האמת)

בלי קשר, לא חושב שמישהו "נופל" עליו, ובכל מקרה מדובר במשחק בודד. אני לא חשבתי שהוא היה רע (או טוב) במיוחד, מה שנכון לעוד כמה שחקנים אתמול.

משקל עודף.

אפשר היה בכיף לתת את המקום הזה בסגל לאלמוג / חוזז ולוותר עליו.

שום ערך מוסף.

בלי שום קשר לאם היה יותר טוב או פחות טוב נגד נס ציונה.

4 hours ago, turgi said:

אפשר להגיד את אותו הדבר על השניים שפתחו לידו אתמול.

ההתקפה והקישור זועקים לרענון ולא ברור לי למה זה לא קורה, בטח ביתרון 2-0. זה עוד יותר מתסכל כשאיביץ לא מפסיק להתלונן על זה אבל לא באמת משנה כלום.

נכון. יש לך הסבר תורג'י לזה שקראצב עוד לא התלבש בכלל העונה? לא נראה שאיביץ מנסה כרגע בכלל לייצר תחרות על ההרכב.

6 hours ago, חומץ בלסמי said:

בהודעה שלך טמונה (ה)בעיה: אם חלוץ 9 בקבוצה ששולטת אבסולוטית בכדור נוגע בו 3 פעמים בלבד במשחק, הוא כנראה עושה משהו לא נכון.

בעיני שכטר צריך להיות החלוץ הראשון, לא בלקמן ולא צ'יקו (ששניהם קצת מיותרים, למען האמת)

בלי קשר, לא חושב שמישהו "נופל" עליו, ובכל מקרה מדובר במשחק בודד. אני לא חשבתי שהוא היה רע (או טוב) במיוחד, מה שנכון לעוד כמה שחקנים אתמול.

לדעתי זה תלוי מה הראייה של איביץ, 

אם הוא חושב שהקישור+מגינים אמורים ויכולים לייצר מספיק מצבים ולהכניס כדורים שרק צריך סיומת, אז בלקמן וציקו עדיפים על שכטר 

אם הוא חושב ההפך, אז שכטר זה פתרון מסויים של חלוץ שיוצא מהרחבה, משחק עם הגב, סוחט עבירות ומאפשר לקשרים להכנס לעומק. 

נשפוט אחרי עוד כמה מחזורים, יש מאמן וזה התפקיד שלו

בכל מקרה מדובר בישראלי שלא מבזבז עמדת זר.

אם כבר ניקוליץ ממש צריכים לבחון בזכוכית מגדלת שלא פספסנו.

2 hours ago, Armagedon said:

נשפוט אחרי עוד כמה מחזורים, יש מאמן וזה התפקיד שלו

בכל מקרה מדובר בישראלי שלא מבזבז עמדת זר.

אם כבר ניקוליץ ממש צריכים לבחון בזכוכית מגדלת שלא פספסנו.

לא לבחון בזכוכית מגדלת השתגעת הוא ישרף ממנה ויעדר לעוד חצי שנה.

10 hours ago, המכבייה said:

נכון. יש לך הסבר תורג'י לזה שקראצב עוד לא התלבש בכלל העונה? לא נראה שאיביץ מנסה כרגע בכלל לייצר תחרות על ההרכב.

מה לי ולזה? אני חשבתי שהוא יהיה כבר אחרי 250 דקות לפחות.

בלקמן שחקן לא רע, בטח לליגה שלנו ובטח כשהוא לא זר

אבל אנחנו ממשיכים לעמוד במקום לדעתי ובמקרה הטוב נהיה טובים כמו בעונה שעברה וכבר ראינו שזה לא מספיק לאירופה.

כמובן שהאשמה היא בעיקר על הפייר פליי. לעמוד במקום עם אליפות זה חתיכת הישג למרות שאין אירופה.

הפייר פליי הוא בהחלט הסיבה העיקרית, אבל לדעתי היה זמן לעשות שינוים כאלה ואחרים.

המו"מ המתמשך עם טיבי ודסה(על דסה פחות הקטע הכספי שהיה באשמת המועדון, יותר הסחבת איתו), הזר שהובא בעמדה שפחות היינו צריכים, החוסר הבנה שהקישור שלנו חסר יצירתיות שמיכה לא נמצא(וההתעקשות לחכות לניקוליץ' ולא להקפיא אותו) בקיצר ככה המועדון החליט, אני אישית היתי עושה דברים אחרת אבל אני לא מנכ"ל מכבי וכנראה שהם החליטו בהתאם.

37 דקות לפני, erantheking21 said:

הפייר פליי הוא בהחלט הסיבה העיקרית, אבל לדעתי היה זמן לעשות שינוים כאלה ואחרים.

המו"מ המתמשך עם טיבי ודסה(על דסה פחות הקטע הכספי שהיה באשמת המועדון, יותר הסחבת איתו), הזר שהובא בעמדה שפחות היינו צריכים, החוסר הבנה שהקישור שלנו חסר יצירתיות שמיכה לא נמצא(וההתעקשות לחכות לניקוליץ' ולא להקפיא אותו) בקיצר ככה המועדון החליט, אני אישית היתי עושה דברים אחרת אבל אני לא מנכ"ל מכבי וכנראה שהם החליטו בהתאם.

אני לא מבין, מצד אחד אנשים טוענים שמכבי לא ניסתה ללכת קדימה בחלון הזה ונתקענו על אותה רמה/נחלשנו. 

ואז מביאים זר על עמדה שעזב אותה שחקן בכיר, על פניו גם נראה אחלה שחקן , ואתם מלוננים. 

מה היה קורה אם מכבי היו מנסים למשוך עונה שלמה עם קנדיל כמגן בכיר, (קחו בחשבון שעוד היינו בתמונת עלייה לבתים באירופה), וחלילה הוא היה נפצע או חווה עולה חלשה ? 

היו בוכים פה איך לא הביאו מגן אחרי שדסה עזב. 

בסוף יש לנו 3 בלמים בכירים בסגל (יכול להיות שחסר אחד), 2 מגנים בכירים בכל צד, זה תקין וככה זה צריך להיות. 

העמדה היחידה שאני מסכים עם הביקורת זה חלוץ 9 שאכן נראה שחסר ויש מצב שזה עלה לנו בבתים באירופה, אבל מכבי עונה שעברה הוכיחה שלליגה לא באמת צריך אחד, תפרנו את הליגה מהקישור, ואין סיבה שזה לא יהיה השנה, תוסיפו את בלקמן שלדעתי בלי שאלה בכלל שווה 10-15 גולים, הוא כבר עם 2, שמי שמזלזל בהם לא מבין בכדורגל, אלו גולים של מיקום של שחקן שמבין מה הוא רוצה מעצמו. 

שלא נדבר על זה שפסלו לו גול נגד נס ציונה שאני לא סגור בכלל על זה שהיה נבדל. 

יש לו יכולת להיות במקום הנכון בזמן הנכון, יש לו אחלה בעיטה , הוא מוסיף עומק לסגל, והוא ישראלי! אשכרה לא תופס מקום, הלוואי שהיו לנו עוד 2-3 בלקמנים מפוזרים בסגל. 

הרכש הראשון שלטענת התקשורת רצינו היה קשר התקפי, בין עם זה ביטון או שאחוב..זה כן היה הכרחי להביא שחקן כזה על חשבון ניקוליץ' הפצוע כדאי שיתן לנו עוד שחקן בקישור שיודע לשחק חכם, בתפקיד של מיכה יש לנו שחקן אחד שיודע לנהל את הכדור ממרכז המגרש ולשחק חכם, ריקן לא ברמות האלה עם כל הכבוד. עם כל הכבוד לבלקמן הוא בכלל שיחק ברוב המשחקים על הקו ודי תקע לנו את המשחק ולא ריווח בכלל כי הוא שחקן שמצופף ולא מרווח..לשחק איתו עם צ'יקו ואלירן זה לשחק עם 3 שחקנים דומים לאללה, לעומת חוזז שהם יודע לרווח אבל הוא לא מנוסה ולכן כמעט ולא קיבלו דקות(שחוזז שיחק הוא היה לא רע ועובדה שהגול התחיל ממנו) למכבי אין אגפים, כל השחקנים שלנו(כולל כהן ואצילי) באגפים דומים פחות או יותר(חוץ מאלמוג וחוזז) ואוהבים לצופף במקום לרווח חוץ מחוזז שבאמת פתח לא רע, גם אלמוג הראה שהוא יודע לעשות את זה..לא היה מספיק משחקי ביניים כמו גביע הטוטו כדאי לראות את יכולתם בנושא הזה ואולי באמת לאיביץ' היה אפשרות לבדוק את הנושא ולא באירופה כמובן, בוא נחזור לבלקמן לדעתי הוא חלוץ fc ולא 9 מטרה הוא צריך לעבוד בשביל מישהו אחר קצת קדימה ממנו כמו שוינפלד ואז הוא מתפנה לשטחים הריקים שה9 משאיר לו. 

מבחינת סט התכונות שלו בלקמן יושב מצויין כחלוץ 9 שמשתתף במשחק שוטף ולא תוקע את המשחק. גם צ'יקו. השאלה הגדולה היא מי מהם יהיה יותר מתואם עם שאר הקבוצה. מאמין ששניהם, וגם שכטר, ישחקו הרבה. לליגה שלנו זה צריך להספיק. לאירופה צריך אחד עם תכונות דומות, אבל טוב יותר. זה יהיה רלוונטי רק בקיץ הבא.

אותי מטריד ששלושת החלוצים הבכירים שלנו הם בערך אותה חבילה. אם נידרש לשינוי מול חוליית הגנה שתצליח לסגור טוב את המשחק השוטף (שזה בעצם אומר לסגור את מיכה ולקוות שדור פרץ יהיה עם המקשים הלא נכונים בשלט) ונצטרך משהו שונה יש רק את שוינפלד. לצערי, אני לא סומך עליו מספיק.