Jump to content

רשמים מהניצחון על נס ציונה במושבה | 2-0 פתיחה חלקה

Sawyer

Recommended Posts

חששתי מעט מהמשחק הזה, הניצחון על ק"ש בטוטו נתן קצת אוויר אבל אין ספק שהמבחן החשוב להראות שאנחנו כאן כדי לטרוף את הליגה הוא.. הליגה. מחזור ראשון, קבוצה קטנה במגרשה הביתי יכול להפוך בקלות למוקש.

לשמחתי נטרלנו את המוקש כבר מההתחלה, אחרי דקות פתיחה מגומגמות הגיעו הדקת הטובות שלנו, חצי שעה שסגרה את המשחק (סוזה סטייל) עם שטף התקפי, כמות מצבים נאה ו2 שערים להבטיח את הניצחון. שאר המשחק התנהל בצורה יותר רגועה כשנס ציונה מיעטה לחשוב על לאיים עלינו, גם בדקות הסיום הגיעה משב רענן של מוטיבציה בעיקר מהמחליפים אבל רק מזל והשופט מנעו את כיבוש השער השלישי לתוצאה שהייתה קצת יותר משקפת.

שופט: רע- (ואוו איזה שיפוט רע, כל החלטה נגדנו, לקח לנו פנדל בסיום, כל סאגת הפנדל שקיבלנו מביכה בזבוז זמן מפגר על שריקה ברורה ועד שהלך לבדוק, צהובים חרפה למכבי ולהם חובה לא נתן, פשוט בר נתן בשיא, אפס בן זונה. זה יעבור לו בשקט כי ניצחנו בצורה חלקה.

שחקנים:

טננבאום ממשיך לעשות רושם טוב, באמת מרגיע שיש שוער שני בלי אגו שיודע לעלות ולתת את המקסימום שלו, וזה נראה כרגע לפחות בסדר. בכל מקרה, איחולי החלמה מהירה ליאנוטיס.

בחלק ההגנתי טיבי המשיך בכושר הטוב, חזק, אחראי, מהיר מאוד ואפילו לא רע עם הכדור. אמדאור בחולייה יציבה כזאת גם לא הרס. סאבוריט מתחיל לחזור לעצמו וג'ראלדס מעניין, יש דברים יפים יש כמה פחות, העיקר זה השריפה על הקו. חשוב וחיובי.

הקישור שלנו גם היה טוב, גלזר פשוט מטורף בהגנה, אין מילים. יש לו מגמה מעניינת של נסיון לתת גם אימפקט התקפי, הולך לו חצי כוח כרגע, ישתפר עם הזמן. דור פרץ נתן כמה פעולות שהזכירו לנו למה הוא לפרקים שחקן הרבה מעל הליגה הזאת, דור מיכה ואוו. מה קרה לך ברגל היום? איזה שער, איזה קורה - מדהים. היה הדובדבן למשחק לא רע עם כמה כדורים מסוכנים וניהול חכם.

ההתקפה שלנו גם פעלה בצורה שסיפקה אותי, עטר היה די אחראי, מסר כמה כדורים טובים וביצע פעולות נחמדות. ציפית שירים את השער, לפחות סחט פנדל. יוני טוב, אולי לא שם כדור ברשת אבל איים, יודע לפרוץ קדימה בסערה וגם להכניס כדורים מסוכנים. אפילו בלקמן היה פחות אוטיסט מבד"כ ודפק ספרינטים ממש עד הדקות שהוא יצא בהן.

פיקנטריה:

- חולצות חוץ בוקה

- ניצחון ליגה ראשון לעונה

- הקמע של 

- הפנדלים של נס ציונה במחצית השמן כיכב.

קהל:

יש קטע כזה להביא את הסולד אאוט בשבת במושבה רק ביום המשחק במכירה פרונטלית, העיקר שזה מגיע. הייתה אווירה נחמדה של פתיחת עונה, קצת מנומנמת אבל חיובית שמחתי לראות שהקולות שאני שומע בוואטסאפ שהכל אבוד שייכים לאוהדים שנשארים בוואטסאפ.

בכל זאת צריך לזכור, מדובר בסה"כ בנס ציונה. אחת מ5 קבוצות שילחמו על ירידה ואין הבדל בינהן. שבוע הבא מול בני יהודה אנחנו בפאקינג בלומפילד - וזאת הולכת להיות אופרה אחרת לגמריי.

אני יודע שלא צריך להטריף אף אחד על המשחק הקרוב אז בואו נתחיל שם ונמשוך את זה עד הסוף. בואו ניתן עונה מהסרטים.

ראשון, 20:30. בלומפילד. נתראה.

סחוניה דל מות ביציע. מחצית ראשונה טובה , שניה די מנומנמת. רוצה לראות את מכבי דורסת במשחק שכזה. 

העיקר ששבוע הבא חוזרים הביתה!! 

יאללה מכבי

היה חם מוות אבל אחלה של עידוד נתנו ביציע המרכזי.

שמח מהניצחןן ומזה שהיינו עדינים עם עמיר תורג'מן 

בני יהודה בשבוע בבבלומפילד (איזה כיף לרשום את זה) זו אופרה אחרת אבל מאמין שאיביץ' ידע לפקס את השחקנים.

יאללה מכבי 

מאז הגול השני משחק די רע שלנו.

כאילו השחקנים ידעו שנס ציונה לא יעשו כלום והפסיקו לשחק.

למה לא לדרוס??? קצת מאוכזב מזה.

חייבים רענון בחלק הקדמי - חלוץ כבר אמרנו???

חום מטורף,הצפצפה שהיתה איזה 20 דקות פוצצה לי את האוזניים, מאיפה זה בא בכלל מהכיבוי אש או מהרמקולים?!?

אם נדבר על כדורגל 

היום אפשר היה לראות שיש שוער בשער והחברים שלו להגנה(כמעט כולם דוברים את אותה שפה)סומכים עליו.

טיבי ממש מעולה ומפתיע

דן גלזר ממש אחלה 6(אבל מה יהיה לעזאזל אם המסירות קדימה דן)

ויוני רעב בצורה מכביסטית ,היו השלושה הכי טובים על המגרש.

הדבר הכי חשוב שאפשר ללמוד מהמשחק הזה הוא שאנחנו חייבים חלוץ שפיץ חייבים

וגם שאסור לשחרר עד ינואר לפחות את דור פרץ.

הקהל היה מעולה ובכמויות מרשימות

הגול בכל הפועל בני זונות..היה חזק ונותן אחלה של פתיחת שבוע בכיף..

חוץ מהניצחון החשוב, הדבר החיובי היחיד שאני לוקח מהמשחק הזה זו היכולת של טיבי. כבר משחק שני ברציפות שהוא נראה כמו טיבי הישן והטוב. אני עדיין לא מתלהב כי זה מעט ולא מול קבוצות חזקות. בכל זאת, אם טיבי יראה ככה כל העונה זה מגדיל משמעותית את הסיכויים שלנו לשמור על התואר.

איזה כיף זה להוביל 2-0 כשאתה יודע שהניצחון בכיס שלך ולשיר שירים על הפועל. לא מבין את אלה שרצו הביתה כל כך הרבה זמן לפני השריקה.

2 minutes ago, אלק נילאש said:

חוץ מהניצחון החשוב, הדבר החיובי היחיד שאני לוקח מהמשחק הזה זו היכולת של טיבי. כבר משחק שני ברציפות שהוא נראה כמו טיבי הישן והטוב. אני עדיין לא מתלהב כי זה מעט ולא מול קבוצות חזקות. בכל זאת, אם טיבי יראה ככה כל העונה זה מגדיל משמעותית את הסיכויים שלנו לשמור על התואר.

לגמרי, וליד שרן זה גם הרבה יותר קל. 

כרגע אנחנו סתם מפתחים ציפיות, אבל הלוואי!