Jump to content

כל השאר - עונת 2019/2020 - מחזור 1

סלבה

Recommended Posts

30 דקות לפני, yellowcake said:

ואז תקבל 3 פעמים בחודשיים אותה קבוצה

בשוויץ הדבר עובד נהדר. 

באמת שלא רואה סיבות למה לא לעשות את זה. 

מספר השחקנים שישחק בליגת העל יהיה קטן יוצר אך איכותי יותר. 

הקבוצות יהיו איכותיות יותר. 

אין בכדורגל שלנו מקום ל 14 קבוצות בליגה. 

גג 12 כמו בעבר. 

אני עדיין בעניין של 10. 

רק טוב יעשה. 

7 דקות לפני, דעת יחיד said:

מה זאת אומרת נראה? 

אני משער שהוא לא מפק"צ בפלסר. 

ייני נראה כמו אחד שיכל להיות קצין בתותחנים/שריון ככה.

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חח לפי ספורט 5 שמו של רפואה עלה להחליף את אביטן.

לפעמים אני חושב שהבעלים שם מנסים להיות כמה שיותר מביכים בכוונה.

אם הוא חוזר להפועל הוא הכי אפס שיש

8 hours ago, yellowcake said:

ואז תקבל 3 פעמים בחודשיים אותה קבוצה

אם יהיו 10 קבוצות יעשו 4 סיבובים. לדעתי המתכון הכי טוב לכדורגל שלנו. (בנוסף לביטול הגבלת הזרים)

4 hours ago, Krishi said:

אם יהיו 10 קבוצות יעשו 4 סיבובים. לדעתי המתכון הכי טוב לכדורגל שלנו. (בנוסף לביטול הגבלת הזרים)

אני דווקא חושב שזה לא יעבוד.

כי ככה יהיה פחות מקום לשחקנים ישראלים - ההתאחדות וארגון השחקנים לא יסכימו לזה.

אני חושב שדווקא צריך להגדיל את הליגה ולתת עוד 2-3 זרים לכל קבוצה מעבר למה שמותר היום

13 hours ago, קמאנן said:

לכל המאוננים על מכבי חיפה, לא שאני מזלזל או משהו, אבל בפעם העשירית בערך שאני מציין את זה - עם בלבול כמאמן אין לחיפלה סיכוי.

לא ראיתי את המשחק, אבל הספיק לי הראיון שלו בסוף המשחק כדי לתת את החותמת הסופית.

נו באמת. עם כל הכבוד לך, על סמך ראיון אתה יודע?

11 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אני דווקא חושב שזה לא יעבוד.

כי ככה יהיה פחות מקום לשחקנים ישראלים - ההתאחדות וארגון השחקנים לא יסכימו לזה.

אני חושב שדווקא צריך להגדיל את הליגה ולתת עוד 2-3 זרים לכל קבוצה מעבר למה שמותר היום

ברור לי לחלוטין שההתאחדות וארגון השחקנים לא יסכימו לזה, זה עדיין לא אומר שזה לא הפיתרון הנכון. המטרה היא לשפר את רמת הליגה ואין מספיק ישראלים טובים ל-14 קבוצות בליגה הבכירה, גם לא ל-12. ב-10 קבוצות כל הישראלים הכי טובים יתקבצו לפחות קבוצות - ישפר את הקבוצות עצמן. הכסף שכל קבוצה תקבל מזכויות השידור יגדל. תקציב המינימום יגדל וקבוצות קטנות יבינו שבלי איחודים הם לא יוכלו להשתתף בליגה הזאת יותר. יותר משחקים עם יותר קהל - הכנסות גבוהות יותר. כמובן ביטול מגבלת הזרים יעזור לשחקנים הישראלים להתאמץ יותר אחרת הם פשוט לא ישחקו, ויעצור את השוד הכלכלי שהם עושים לבעלי הקבוצות בארץ עם דרישות שכר חסרות פרופורציה שלא הולמות אפילו בקצת את הכישורים שלהם פשוט כי יהיה אפשר בקלות להחליף אותן באיזה זר הרבה יותר זול. הדבר היחיד שהייתי משנה סוג של לטובת השחקנים הישראלים זה ביטול הטבות המס שיש על שחקנים זרים, אבל רק אם המגבלה תרד.

3 דקות לפני, Krishi said:

ברור לי לחלוטין שההתאחדות וארגון השחקנים לא יסכימו לזה, זה עדיין לא אומר שזה לא הפיתרון הנכון. המטרה היא לשפר את רמת הליגה ואין מספיק ישראלים טובים ל-14 קבוצות בליגה הבכירה, גם לא ל-12. ב-10 קבוצות כל הישראלים הכי טובים יתקבצו לפחות קבוצות - ישפר את הקבוצות עצמן. הכסף שכל קבוצה תקבל מזכויות השידור יגדל. תקציב המינימום יגדל וקבוצות קטנות יבינו שבלי איחודים הם לא יוכלו להשתתף בליגה הזאת יותר. יותר משחקים עם יותר קהל - הכנסות גבוהות יותר. כמובן ביטול מגבלת הזרים יעזור לשחקנים הישראלים להתאמץ יותר אחרת הם פשוט לא ישחקו, ויעצור את השוד הכלכלי שהם עושים לבעלי הקבוצות בארץ עם דרישות שכר חסרות פרופורציה שלא הולמות אפילו בקצת את הכישורים שלהם פשוט כי יהיה אפשר בקלות להחליף אותן באיזה זר הרבה יותר זול. הדבר היחיד שהייתי משנה סוג של לטובת השחקנים הישראלים זה ביטול הטבות המס שיש על שחקנים זרים, אבל רק אם המגבלה תרד.

צריך ליגה יותר קטנה, אבל לא צריך תקציב מינימום, לא צריך איחודים שזה הזבל הכי גדול בעולם הספורט הישראלי (ע"ע אשדוד).

2 דקות לפני, סלבה said:

צריך ליגה יותר קטנה, אבל לא צריך תקציב מינימום, לא צריך איחודים שזה הזבל הכי גדול בעולם הספורט הישראלי (ע"ע אשדוד).

לא חייב איחודים, אבל תקציב מינימום כבר יש, פשוט הייתי מגדיל אותו. אבל בוא נגיד שזה פחות קריטי מכל התוכנית שרשמתי

גם הקטנת הליגה וגם הגדלת מספר הזרים זה משהו שלא יעבור בחיים ודי בצדק.

לטווח הארוך אני חושב שעדיף להגדיל את מספר הזרים, ומבחינתי כשיהיו אצטדיונים ראויים (עוד שנתיים, חמש שנים, עשור, חצי מאה, לא יודע מתי), אז אפילו להגדיל את הליגה ל-16 קבוצות.

בליגה של 10 קבוצות עם 4 סיבובים יהיו לך 4 מפגשים מול באר שבע, חיפה, בית"ר והפועל, בלי מפגשים בגביע ובשוקו, כלומר בתרחישים מסוימים אפשר להגיע ל6-7 דרבים בשנה!

זה פשוט הרבה יותר מדי, בנוסף לא יהיה לליגה שום בטן ועם כמה שקבוצות מפחדות להפסיד היום בליגה כל כך קטנה זה יהיה הרבה יותר משמעותי.

כל הפתרונות האלו של הגדלה או הקטנה של הליגה הם לא רציניים, בשביל לשפר את רמת הכדורגל פה צריך לייצר הרבה יותר שחקנים איכותיים וזה כבר הרבה יותר מורכב מאשר כל השטויות האלו. (או פשוט לייבא איכות מבחוץ בדמות שינויים דרמטיים במגבלות על הזרים)

29 דקות לפני, kutomer said:

בליגה של 10 קבוצות עם 4 סיבובים יהיו לך 4 מפגשים מול באר שבע, חיפה, בית"ר והפועל, בלי מפגשים בגביע ובשוקו, כלומר בתרחישים מסוימים אפשר להגיע ל6-7 דרבים בשנה!

זה פשוט הרבה יותר מדי, בנוסף לא יהיה לליגה שום בטן ועם כמה שקבוצות מפחדות להפסיד היום בליגה כל כך קטנה זה יהיה הרבה יותר משמעותי.

כל הפתרונות האלו של הגדלה או הקטנה של הליגה הם לא רציניים, בשביל לשפר את רמת הכדורגל פה צריך לייצר הרבה יותר שחקנים איכותיים וזה כבר הרבה יותר מורכב מאשר כל השטויות האלו. (או פשוט לייבא איכות מבחוץ בדמות שינויים דרמטיים במגבלות על הזרים)

כבר היום יש לך 4 מפגשים עם חיפה וב"ש לפעמים גם עם בית"ר. ו-4 הזדמנויות להשפיל את הפועל (הלוואי שיתפרקו ויעלמו מהעולם).

מה זה יותר מדי? יותר מדי משחקים מעניינים? יותר מדי משחקים עם איצטדיונים מלאים? לא מבין מה זה יותר מדי מפגשים (בטח כשזה קיים כבר היום, כן?).

הקטנת הליגה וביטול הזרים זה לא תרופת פלא ובטח לא הפיתרון היחיד. אבל זה צעד הכרחי לעבר השיפור. מן הסתם לא משנה מה הגודל של הליגה אם מאמנים לא ישנו פאזה יהיה קשה להתקדם בלי קשר. אבל עדיף להתחיל את השינוי הזה מליגה של 10 קבוצות שזה הגודל המתאים לרמת וכמות הכישרון בארץ. ככה ששטויות זה לא. אף אחד לא אמר לזנוח את נושא הייצור שחקנים ושיפור האקדמיות והמתקנים הבאת עזרה מבחוץ של שחקנים או אנשי צוות, עוד השתלמויות עוד קורסים עדכניים שילמדו גם את אנשי הצוות אצלנו. יש עוד הרבה דברים שאפשר לעשות, אחד מהם זה הקטנת הליגה ל-10 קבוצות ו-4 סיבובים.

לא חייבים ארבעים משחקים בעונה, אפשר גם שלושים ולסיים מוקדם יותר את העונה, ככה יהיה לקבוצות שמשחקות באירופה עוד קצת זמן מנוחה והתארגנות.

הקטנת הליגה הכרחית, לראות שחצי מחזור בליגת העל משוחק מול 500 איש שמתוכם 400 מקורבים זה כאב עיניים.

וברור שצריך לאחד,וזה לא יהיה מקרה אשדוד כי ברגע שאתה מאחד קבוצות בלי קהל זה לא קריטי.

כל הקבוצות הגנריות: נס ציונה ,רעננה,חדרה,הפועל עכו למיניהם ,מקומם בליגה השניה.

דווקא רעננה לדעתי כן קבוצה לגיטימית. בניגוד לקבוצות אחרות בלי קהל, הם מתנהלים נהדר, יש שם נוער, מביאים כשרונות צעירים ומוכרים אותם הלאה. ככה צריך.

6 hours ago, duduha said:

לא חייבים ארבעים משחקים בעונה, אפשר גם שלושים ולסיים מוקדם יותר את העונה, ככה יהיה לקבוצות שמשחקות באירופה עוד קצת זמן מנוחה והתארגנות.

אם יש לך 10 קבוצות אז 4 סיבובים של 36 משחקים כמו היום, לא 40.

1 hour ago, Krishi said:

אם יש לך 10 קבוצות אז 4 סיבובים של 36 משחקים כמו היום, לא 40.

יודע (קצת) חשבון, אבל ברור לך שהקצנתי בכוונה. הרעיון שהיום הליגה ארוכה מדי, אם נקצר אותה בחודש/וחצי, רק יעשה טוב.

33 דקות לפני, duduha said:

יודע (קצת) חשבון, אבל ברור לך שהקצנתי בכוונה. הרעיון שהיום הליגה ארוכה מדי, אם נקצר אותה בחודש/וחצי, רק יעשה טוב.

36 משחקים זה ארוך מדי? זה די סטנדרטי