Jump to content

כל השאר - עונת 2019/2020 - מחזור 1

סלבה

Recommended Posts

23 דקות לפני, ravid said:

למה 4? לדעתי הם היו מקבלים 17. מה אכפת לי לזרוק לאוויר שטויות שלא ניתן ולא יהיה ניתן לאמת.

על כך משחק כדורגל בהיסטוריה ניתן לומר "אם"

סליחה אדון קולומבו..

היו מקבלים בראש זה בסדר מבחינתך?!?

1 hour ago, Krishi said:

הם מוחים נגד שחר, עד כמה שידוע לי לא היה עידוד מאורגן במשחק. אם היה עידוד זה היה עידוד ספונטני של הקהל הרחב.

אם הם מנצחים את שני המשחקים הבאים הם לא ימחו ולא נעליים

1 hour ago, hen34 said:

אם יוקאנוביץ היה עולה עם ההרכב הרגיל ולא עם ורמוט ובן בסט הם מקבלים 4 בבלומפילד

על המשחק הזה נאמר "עשה יוקאנוביץ"

אם ואם ואם ואם.

גם בשני המשחקים בפלייאוף לא ניצחנו אותם, למרבה הצער.

1 hour ago, yellow_blood said:

כבר 3 שנים לא ניצחנו אותם בבלומפילד.

רק תבואו עלק.

קצת צניעות חברים.

לא ניצחנו בכלל בבלומפילד בשלושת השנים האלה. חרא קבוצה יש לנו.

2 hours ago, החתול הצהוב said:

אני איתך לחלוטין. גם תמיד חשבתי ככה כשהיו מדברים כאן ככה על ב"ש, עד שהם סתמו לנו את הפה עם הנצחון ההוא בבלומפילד בעונת יוקאנוביץ'

אם אתה תמיד חושב ככה זה לא עושה אותך צודק כי בסוף הצלחת. מה אכפת לי לזלזל בהם אני לא שחקן וזה גם לא משפיע על התוצאות שלהם או שלנו הזלזול שהם הרוויחו ביושר. אז העונה אולי הם לא יגמרו את העונה בנובמבר אלא בדצמבר. מה כאילו אם המשחק נגד רעננה היה נגמר 3-3 אז היה אפשר לזלזל בהם אבל בגלל שרעננה לוזרים אז עכשיו הם רצים לאליפות ביחד איתנו?

בדיוק כמו שבעשור הקודם היינו עושים פסטיבל כל קיץ ואז מתרסקים והם צחקו עלינו, ככה הם בעשור הזה.

אולי הם יצליחו, אבל אם הייתי אוהד חיפה הייתי שותק ומחכה(בעיקר כי אני חסר מודעות עצמית), כמו שעשינו לפני העונה של אוסקר וכמו בקיץ שעבר ודיי כמו בקיץ הזה.

18 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אם ואם ואם ואם.

גם בשני המשחקים בפלייאוף לא ניצחנו אותם, למרבה הצער.

בש ניצחו אחרי רצף ארוך וחד משמעי של הפסדים בבלומפילד. טבעי שזה יקרה. אי אפשר לנצח לנצח. גם את "סיפור" ההרכב מאותו משחק אף פעם לא הבנתי. ורמוט ובן בסט היו שחקנים לגיטימים בסגל(נכון לתקופת הזמן ההיא) שהתמודד גם בליגת האלופות. אני חושב שקשיי ההסתגלות של ראייקו(בטח בשער השני) היו קריטים יותר מהרכב כזה או אחר. בכל מקרה בש, הוכיחה לעצמה משהו באותו משחק- הקרדיט להם.

21 דקות לפני, Saar said:

אולי הם יצליחו, אבל אם הייתי אוהד חיפה הייתי שותק ומחכה(בעיקר כי אני חסר מודעות עצמית), כמו שעשינו לפני העונה של אוסקר וכמו בקיץ שעבר ודיי כמו בקיץ הזה.

עם זה אני מסכים לחלוטין.

אני עד ל-3-2 על בני יהודה פחדתי להגיד את המילה אליפות וגם אז זה היה ממש בחשש. הם מחזור ראשון עם ניצחון הירואי על רעננה כבר מדברים על אליפות קצת מודעות עצמית.

2 hours ago, hen34 said:

סליחה אדון קולומבו..

היו מקבלים בראש זה בסדר מבחינתך?!?

לא, זה גם חסר בסיס

כי מי ישמע ורמוט ובן בסט עלו בהרכב לפני אגוארו ומולר. 

ההרכב שפתח הוא ההרכב שהמאמן חשב שהכי מתאים בנקודת הזמן ההיא. הם ניצחו וניצחו בצדק (להוציא איזו פרשיית סימום קטנטנה אבל זה לא קשור להרכב).

זה מזכיר לי את "אם בנאדו היה פותח את העונה"

אחת הבעיות הגדולות בחיפה בעיניי היא שהם מלחיצים את עצמם. כבר אחרי מחזור אחד מדברים שם על אליפות ומכתירים שחקן לשחקן העונה, למפלצת וכו. 

בעונת האליפות הראשונה שלנו אחרי עשור, אנחנו לא דיברנו על אליפות כבר אחרי המחזור ה1, לא הכתרנו שחקני עונה ואפילו לא העזנו להוציא את המילה הזאת מהפה עד שבאמת זכינו באופן רשמי. 

1 hour ago, המכבייה said:

בש ניצחו אחרי רצף ארוך וחד משמעי של הפסדים בבלומפילד. טבעי שזה יקרה. אי אפשר לנצח לנצח. גם את "סיפור" ההרכב מאותו משחק אף פעם לא הבנתי. ורמוט ובן בסט היו שחקנים לגיטימים בסגל(נכון לתקופת הזמן ההיא) שהתמודד גם בליגת האלופות. אני חושב שקשיי ההסתגלות של ראייקו(בטח בשער השני) היו קריטים יותר מהרכב כזה או אחר. בכל מקרה בש, הוכיחה לעצמה משהו באותו משחק- הקרדיט להם.

השינוי לא קרה באותו משחק. ב"ש באותה עונה היתה אחרי שתי עונות של מאבק על האליפות, לעיתים צמוד לעיתים פחות, אבל עדיין כקבוצה שהיתה פקטור בצמרת ברדיפה אחרנו, אז נשאר להם רק להתחבר עוד קצת, המעבר לטרנר, לקלוע בעוד זר, ולנצל את העומס (צאמפיונס) ובעיות (יוקאנוביץ) אצלנו כדי לעשות את הצעד הנוסף ולזכות באליפות. 

חיפה אחרי 8 עונות רצוף שבאוקטובר הולכים לים !!! אותו סגל פלוס מינוס כמו עונה שעברה. מילא תגיד לי שאנחנו נעשה 15 נקודות פחות מאשר עונה שעברה, אבל אני לא רואה אותם עושים 17 יותר. 

34 דקות לפני, ravid said:

לא, זה גם חסר בסיס

כי מי ישמע ורמוט ובן בסט עלו בהרכב לפני אגוארו ומולר. 

ההרכב שפתח הוא ההרכב שהמאמן חשב שהכי מתאים בנקודת הזמן ההיא. הם ניצחו וניצחו בצדק (להוציא איזו פרשיית סימום קטנטנה אבל זה לא קשור להרכב).

זה מזכיר לי את "אם בנאדו היה פותח את העונה"

בנקודת זמן של אותו משחק

מיכה היה בכושר שיא

אבל הפשע הכי גדול היה לעלות עם בן בסט בהרכב.

כל אוהד מכבי ידע שיוקאנוביץ לא רוצה להישאר..ולי אין ספק שאם הרכב כמו שצריך זה היה שלנו ודי בקלות.

עם כל הכבוד לבאר שבע הם באו להיסתגר ולא לשחק כדורגל ,עשו גול בגלל יציאה מצחיקה של ראייקו.

24 דקות לפני, קאוביין said:

השינוי לא קרה באותו משחק. ב"ש באותה עונה היתה אחרי שתי עונות של מאבק על האליפות, לעיתים צמוד לעיתים פחות, אבל עדיין כקבוצה שהיתה פקטור בצמרת ברדיפה אחרנו, אז נשאר להם רק להתחבר עוד קצת, המעבר לטרנר, לקלוע בעוד זר, ולנצל את העומס (צאמפיונס) ובעיות (יוקאנוביץ) אצלנו כדי לעשות את הצעד הנוסף ולזכות באליפות. 

חיפה אחרי 8 עונות רצוף שבאוקטובר הולכים לים !!! אותו סגל פלוס מינוס כמו עונה שעברה. מילא תגיד לי שאנחנו נעשה 15 נקודות פחות מאשר עונה שעברה, אבל אני לא רואה אותם עושים 17 יותר. 

יכול להיות. לא התייחסתי לחיפה. הם במקום אחר מבש של אז, כמו שכתבת. התחושה שלי שהם יתנו עונה טובה יותר(במושגים שלהם מהשנים האחרונות). לא יודע למה זה יספיק, גם כי קשה להעריך את הפוטינציאל שלנו.

17 דקות לפני, hen34 said:

בנקודת זמן של אותו משחק

מיכה היה בכושר שיא

אבל הפשע הכי גדול היה לעלות עם בן בסט בהרכב.

כל אוהד מכבי ידע שיוקאנוביץ לא רוצה להישאר..ולי אין ספק שאם הרכב כמו שצריך זה היה שלנו ודי בקלות.

עם כל הכבוד לבאר שבע הם באו להיסתגר ולא לשחק כדורגל ,עשו גול בגלל יציאה מצחיקה של ראייקו.

קשה לי להאמין שיוקאנוביץ עשה בכוונה. טעות בשיקול הדעת, כנראה כן.

1 hour ago, קאוביין said:

אתה יכול להגיד אותו דבר עלינו לפני העונה הראשונה של ג'ורדי,  ובכל זאת לקחנו אליפות.

בדרך כלל זה נכון שזה תהליך הדרגתי אבל יכולה להיות עונה שכל הפוטנציאל פתאום מתחבר.

20 דקות לפני, eran_7 said:

אתה יכול להגיד אותו דבר עלינו לפני העונה הראשונה של ג'ורדי,  ובכל זאת לקחנו אליפות.

בדרך כלל זה נכון שזה תהליך הדרגתי אבל יכולה להיות עונה שכל הפוטנציאל פתאום מתחבר.

1. באותו קיץ שג'ורדי הגיע השינוי שמכבי והשחקנים עברו ברמת האימון, כושר, משמעות וניהול כל אספקט מקצועי היה יותר משמעותי 

2. מכבי לפני כן עברה שנתיים שבדיעבד גם נבנו בהם יסודות, באחת הביאו הרבה כוכבים (עטר, אלברמן, יואב זיו, קולאטי, יצחקי..) אבל עם צוות אימון מגוחך 

בשנייה קידמו צעירים כמו מיכה ודאבור. בעונה השלישית הביאו מישהו שידע לנהל ולאמן אותם בלי הרעלים מסביב ורכש נדיר באיכותו ששינה סדרי עולם בינואר. 

אני לא רואה בחיפה את הדברים האלו. 

9 דקות לפני, קאוביין said:

1. באותו קיץ שג'ורדי הגיע השינוי שמכבי והשחקנים עברו ברמת האימון, כושר, משמעות וניהול כל אספקט מקצועי היה יותר משמעותי 

2. מכבי לפני כן עברה שנתיים שבדיעבד גם נבנו בהם יסודות, באחת הביאו הרבה כוכבים (עטר, אלברמן, יואב זיו, קולאטי, יצחקי..) אבל עם צוות אימון מגוחך 

בשנייה קידמו צעירים כמו מיכה ודאבור. בעונה השלישית הביאו מישהו שידע לנהל ולאמן אותם בלי הרעלים מסביב ורכש נדיר באיכותו ששינה סדרי עולם בינואר. 

מסכים.

תוסיף לזה שבאותו קיץ לא היתה קבוצה שבלטה מעל כולם בפייבוריטיות שלה.

שנה לפני האלופה היתה ק"ש (למרות שלקחה אליפות בהפרש גדול, היה ברור שזה חד פעמי והם לא יכולים לייצר שושלת) והשנה זה אנחנו עם בלומפילד. יחי ההבדל.

אנחנו גם נטו רק בליגה בלי אירופה, שזה עוד משהו שיהווה יתרון בליגה.

באמת שלא חושש מחיפה.

לדעתי אנחנו יכולים לסגור את הליגה עוד פעם בדצמבר.

2 hours ago, hen34 said:

כל אוהד מכבי ידע שיוקאנוביץ לא רוצה להישאר

מחזק,

ומוסיף שלא סתם "לא רצה להישאר",

אלא כבר אז היה סגור בפולהאם.

כשאתה יוצא לקרב על עונה כשאתה יודע שבעוד שבוע אתה נעלם ולא דורך בארץ הזו יותר אז הרבה יותר קל לך לטעות.

טוב שלא עלה עם הבת שלו בשער...

54 דקות לפני, קאוביין said:

אני גם לא חושב שהם יכולים לאיים על האליפות, מקסימום להיות קצת יותר טובים מעונה שעברה.

אבל בכדורגל כבר היה הכל מהכל