Jump to content

כל השאר - עונת 2019/2020 - מחזור 1

סלבה

Recommended Posts

5 דקות לפני, thunderbolt said:

שלישי בליגה במאבקי קרקע מוצלחים (אחרי קלטינס ומוחמד)

שלישי בליגה בתיקולים מוצלחים (אחרי גלזר ובן ביטון)

ראשון בליגה בחילוצי כדור בחצי היריבה (לפני סורו, שמיר, אולסק וגלזר)

ושישי בליגה במסירות מדוייקות (אחרי ייני, אולסק, מליקסון, מוחמד ופרץ)

כל אלה תכונות של קשר אחורי/50:50 מוצלח מאוד

שישי במסירות מדוייקות. איפה חותמים?

מדהים שאחרי נצחון בית בהפרש של שער על הפועל רעננה, אוהדי חיפה בטוחים שהם הולכים לזיין את כל הליגה. לא נכנס בכלל לדיון אם הם טובים או לא, אבל בחיאת אחרי השנים האחרונות תהיו קצת צנועים חח

28 דקות לפני, Yellow_Forever said:

מדהים שאחרי נצחון בית בהפרש של שער על הפועל רעננה, אוהדי חיפה בטוחים שהם הולכים לזיין את כל הליגה. לא נכנס בכלל לדיון אם הם טובים או לא, אבל בחיאת אחרי השנים האחרונות תהיו קצת צנועים חח

אתה יודע שהם ניצחו קבוצה מהליגה של אלופת העולם?

8 דקות לפני, הנדון said:

אתה יודע שהם ניצחו קבוצה מהליגה של אלופת העולם?

חחח ומי בדיוק מהנבחרת שהיא אלופת העולם משחק בליגה הזאת בכל קבוצה אחרת חוץ מפ.ס.ז׳. אני יודע שאתה ציני אבל אני מבהיר את הנקודה

בנתיים הם בדרך להחתים את הבלם האוסטרלי וגם קשר אחורי ניגרי ממאלמו. לא יודע מה הרמה של הזרים האלו ואיך הם השתלבו אבל מבחינת עמדות, אלו העמדות שצריכות אצלם חיזוק (עדין חסר להם מגן שמאלי נורמלי)

Just now, snufkin said:

בנתיים הם בדרך להחתים את הבלם האוסטרלי וגם קשר אחורי ניגרי ממאלמו. לא יודע מה הרמה של הזרים האלו ואיך הם השתלבו אבל מבחינת עמדות, אלו העמדות שצריכות אצלם חיזוק (עדין חסר להם מגן שמאלי נורמלי)

טוואטחה עדיין בלי קבוצה...

5 דקות לפני, החתול הצהוב said:

יבואו לבלומפילד יחרבנו במכנסיים כרגיל?

רוצה תשובה אמיתית? אני שונא את הזלזול הזה וחושב שיש להם אחלה סגל.

13 דקות לפני, snufkin said:

בחיפה בונים על זה ש-4 זרים חדשים (ששניים מהם לא חתמו עוד ואחד עוד לא ראה דשא) יסחבו לאליפות סגל ישראלי מאוד בינוני, שבעמדות קריטיות (שוער, קשר אמצע) סובל מנחיתות ברורה מול כל שאר הקבוצות הצמרת. 

הקטע עם חיפה זה שדקה 80 במשחק שלהם מול רעננה אני מקבל הודעות שעוד עונה הלכה ושאנחנו נשייט לאליפות, כשהשבוע אני מקבל הודעות ששרי הזר הכי טוב שהיה כאן והשנה זה שלהם.

19 דקות לפני, turgi said:

רוצה תשובה אמיתית? אני שונא את הזלזול הזה וחושב שיש להם אחלה סגל.

אני איתך לחלוטין. גם תמיד חשבתי ככה כשהיו מדברים כאן ככה על ב"ש, עד שהם סתמו לנו את הפה עם הנצחון ההוא בבלומפילד בעונת יוקאנוביץ'

7 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אני איתך לחלוטין. גם תמיד חשבתי ככה כשהיו מדברים כאן ככה על ב"ש, עד שהם סתמו לנו את הפה עם הנצחון ההוא בבלומפילד בעונת יוקאנוביץ'

בטוח יש דוגמאות הפוכות של כאלו שאמרו פה פעם "גיא לוזון מאמן טוב" "לא הייתי מזלזל במו אלאח" וכו' ...

מה יזיק לצחוק עליהם ? זה לא יכאיב יותר או פחות אם הם פתאם ינצחו אותנו ויקחו אליפות. 
אובייקטיבית אני לא תופס מהם. תביא לב"ש חלוץ טוב וקשר אחורי טוב (אפילו קאמבק של אוגו) והם ידאיגו אותי יותר, לפחות להם יש הגנה, ושם אין ים. 

46 דקות לפני, החתול הצהוב said:

יבואו לבלומפילד יחרבנו במכנסיים כרגיל?

כבר 3 שנים לא ניצחנו אותם בבלומפילד.

רק תבואו עלק.

קצת צניעות חברים.

היתרון הכי גדול של ב"ש זה המאמן שלהם. בכר מאמן מצוין שיודע ללכד סביבו קבוצה לא משנה מי השחקנים. הם אולי לא יראו יכולת טובה, הם אולי לא יודעים להביא רכש טוב, בטח לא זר, אבל כמו עם אבוקסיס הם יחידה לוחמת אחת. אז אליפות אולי הם לא יקחו אבל לדעתי יסיימו לפני חיפה שגם חיה על איזו מאניה דיפרסיה, התקשורת לוחצת ובוחשת שם בכל, הארגונים שלהם בינתיים בשביתה והמאמן שלהם זה צנון אחד גדול שמסוגל להשבית כל יצירתיות גם בשחקנים המוכשרים ביותר. רק מדמיין לעצמי מה יהיה שם אם יפסידו בבלומפילד וזה רק מחזור 4 (מבחינתנו אגב לתוצאה בבלומפילד לא תהיה שום השפעה על מאבק האליפות)

שאוהדי בית"ר ימשיכו לזיין את השכל שהם הקהל הכי גדול בארץ

חיפה הביאו כמעט 900 אוהדים יותר למשחק מול רעננה מאשר בית"ר למשחק מול ב"ש

הפועל אגב, הביאו למשחק פתיחה 15,400 ונתניה 3,200. 

אנחנו עם 4,654 אוהדים במושבה, לא רע בכלל.

38 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אם יוקאנוביץ היה עולה עם ההרכב הרגיל ולא עם ורמוט ובן בסט הם מקבלים 4 בבלומפילד

על המשחק הזה נאמר "עשה יוקאנוביץ"

1 דקה לפני, hen34 said:

אם יוקאנוביץ היה עולה עם ההרכב הרגיל ולא עם ורמוט ובן בסט הם מקבלים 4 בבלומפילד

על המשחק הזה נאמר "עשה יוקאנוביץ"

למה 4? לדעתי הם היו מקבלים 17. מה אכפת לי לזרוק לאוויר שטויות שלא ניתן ולא יהיה ניתן לאמת.

על כך משחק כדורגל בהיסטוריה ניתן לומר "אם"

4 דקות לפני, קאוביין said:

איזה שביתה, תרחיב ? 

ראיתי עידוד לא רע מול רעננה 

הם מוחים נגד שחר, עד כמה שידוע לי לא היה עידוד מאורגן במשחק. אם היה עידוד זה היה עידוד ספונטני של הקהל הרחב.