Jump to content

כל השאר - עונת 2019/2020 - מחזור 1

סלבה

Recommended Posts

15 דקות לפני, silentyogi said:

תמיד מרגיש לי שעל הנייר לפחות חיפה מביאה את הזרים הכי מרשימים שמגיעים לכאן, בדרך כלל גם בהעברה חופשית ובשכר שגם אנחנו יכולים לעמוד בו.

אני לא יודע להגיד אם זה שהם לא מצליחים שם מעיד עליהם או על הפח הגדול הזה שנקרא חיפה שאי אפשר להצליח בו.

מי הם הביאו בשנים האחרונות שיותר מרשים מסאבוריט, וידאר, ראייקו ואמאדור? 

אולי רק שרי ברמתם ואת זה הוא עוד צריך להוכיח.

1 דקה לפני, דריקס said:

לפי השמות לפחות הזרים של חיפה השנה מעל הליגה. 

יאמר לזכותם שכמעט תמיד היה להם פגיעות בשחקנים הזרים. 

הלוואי עלינו 

ד"ש לחלוץ ההולנדי.

אתם מביכים.

אם אין מי שיחבר את כל הדבק זה לא שווה כלום, ההרגשה שהם לא מביאים איש על הקווים סטיל איביץ' וסוזה שמנצח על כל התזמורת כי פוטנציאל הפעם יש ואני לא נוטה לזלזל בהם ובב"ש בכלל ..

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ד"ש לחלוץ ההולנדי.

אתם מביכים.

אתה נותן כמה שמות בודדים של זרים חלשים שהיו בחיפה 

אבל לא מציין את הכמות האדירה של הזרים שמעל הליגה שלנו ששיחקו בחיפה. 

בדיוק הפוך ממכבי. 

אתה יכול לציין שמות בודדים של שחקנים שכן היו מעל הליגה

אבל אתה לא מציין את כל הנפילות 

אחלה אחי

6 דקות לפני, erantheking21 said:

אם אין מי שיחבר את כל הדבק זה לא שווה כלום, ההרגשה שהם לא מביאים איש על הקווים סטיל איביץ' וסוזה שמנצח על כל התזמורת כי פוטנציאל הפעם יש ואני לא נוטה לזלזל בהם ובב"ש בכלל ..

בליגה הפח אשפה שלנו, עם סגל שחקנים טוב גם בלבול מספיק לאליפות. 

אולי לא שהשנה אבל חיפה מתחילים ללמוד מהטעויות של עצמם וזה הולך ומתחבר להם. 

לדעתי יהיו פאקטור משמעותי בשנים הבאות על התואר. 

הלוואי ואני טועה 

2 דקות לפני, דריקס said:

בדיוק הפוך ממכבי. 

אתה יכול לציין שמות בודדים של שחקנים שכן היו מעל הליגה

אבל אתה לא מציין את כל הנפילות 

אחלה אחי

תגיד אתה רציני? מי חיפה הביאו מעל הליגה? איזה "כמות אדירה"? אתה קובע ששחקנים שעוד לא שיחקו דקה הם מעל הליגה.

השחקן שהם הביאו מאנגליה ולא רואה דקות לא חלש? מאבוקה לא מחורר בהגנה? פריי היה שחקן נחמד, ממש לא מעל הליגה.

אילו עוד זרים היו להם? אני כבר לא זוכר את כולם.

היחידים שאולי היו מעל הליגה בשנים האחרונות זה מנדז'ק ושרי.

מכבי? וידאר אחד החלוצים הזרים הכי טובים שהיו פה? סאבוריט לא המגן השמאלי הטוב שהיה פה? ראייקו לא שוער מפחיד? וכל זה רק מהשנים האחרונות.

נמאס כבר מהליקוק פה על חיפה. תכף תגיד לי שנטע זה צ'אבי וחבשי זה ראמוס.

לא מזלזל בחיפה ואולי אפילו הם גם יקחו אליפות, אבל יש גבול לכמה אתם מאדירים אותם.

9 דקות לפני, דריקס said:

איזה זרים מעל הליגה (איזה ביטוי מאוס)? 

אם אתם טוענים שלאורך ההיסטוריה הזרים שלנו היו מוצלחים יותר מהזרים של חיפה אז חבל על האנרגיות והזמן של כולנו. 

אולי בשנים האחרונות (גם לא בטוח) הזרים שלנו היו איכותיים יותר (ממש לא בטוח)

אני דיברתי האמת בעיקר "על הנייר" ואני חושב שבסבירות גבוהה אותם זרים שהגיעו לחיפה בשנים האחרונות היו מצליחים אצלנו הרבה יותר לדעתי לפחות.

סיינסברי...קפטן נבחרת אוסטרליה, הגיע מאיינדהובן

שרי..כוכב ביחס לליגה שלנו

גם פריי היה רכש מרשים ואני חושב שהיינו בעננים אם היה מגיע אלינו וגם בטוח שהוא מצליח יותר

בכלל כשאני מסתכל  אחורה...אוברניאק, ואצ'ק, מנדז'ק, קגלמאכר....שחקנים שהופתעתי כשהגיעו בכלל לפה

הזר החדש שהם הביאו היום שחקן נבחרת קמרון בן 21, גיל שקשה מאוד להביא.

לא חושב שהם יצליחו יותר מדי כי יש במועדון הזה יותר מדי מחלות אבל אני חושב שזה מעלה סימני שאלה לגבי כל האמירות שאי אפשר להביא לכאן שחקנים.

לגבי ראיקו ווידאר שהם באמת מעל הליגה, הם הגיעו לכאן בשלוש וחצי מיליון יורו כל אחד עם משכורות בשמיים. חיפה הביאה אולי את כל השמות האלה בחינם עם משכורות לא מטורפות לדעתי כמו שאנחנו מציעים.

סבוריט באמת רכש מצוין, הגיע בחינם  וגם רזומה מרשים וזה גם הוכיח את עצמו. 

אתם הולכים רחוק. אני יכול להביא כדוגמא גם את קרלוס ופריצה.

ואצ'ק השחקן שרץ הכי הרבה וקאגלמכר היו שחקנים טובים, אבל ממש לא "מעל הליגה". את שניהם חיפה שיחררו מרצונם.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתם הולכים רחוק. אני יכול להביא כדוגמא גם את קרלוס ופריצה.

ואצ'ק השחקן שרץ הכי הרבה וקאגלמכר היו שחקנים טובים, אבל ממש לא "מעל הליגה". את שניהם חיפה שיחררו מרצונם.

שיחררו כי הם מטומטמים שרק יודעים להרוס שחקנים בעשור האחרון לפחות. ואני מניח שהיה גם עניין כספי.

יש והיו להם כמה זרים שבכיף הייתי לוקח לעומת מה שהגיע אלינו בשנים האחרונות ושלדעתי היו מצליחים אצלנו הרבה יותר מאצל חיפה. 

Just now, Krishi said:

שיחררו כי הם מטומטמים שרק יודעים להרוס שחקנים בעשור האחרון לפחות. ואני מניח שהיה גם עניין כספי.

יש והיו להם כמה זרים שבכיף הייתי לוקח לעומת מה שהגיע אלינו בשנים האחרונות ושלדעתי היו מצליחים אצלנו הרבה יותר מאצל חיפה. 

לא אמרתי שלא. הם היו אחלה שחקנים ואולי טובים גם בשביל מכבי, אבל עשו מהם "מעל הליגה" וזה לא נכון.

"מעל הליגה" זה זהבי, זה פריצה, זה קרלוס, סאבוריט, אם תרצו דוגמא מחיפה אז שרי נראה כזה, אבל כל אלה לא "מעל הליגה".

Just now, מכביסט לעד said:

לא אמרתי שלא. הם היו אחלה שחקנים ואולי טובים גם בשביל מכבי, אבל עשו מהם "מעל הליגה" וזה לא נכון.

"מעל הליגה" זה זהבי, זה פריצה, זה קרלוס, סאבוריט, אם תרצו דוגמא מחיפה אז שרי נראה כזה, אבל כל אלה לא "מעל הליגה".

מעל הליגה זה ביטוי מפגר. הם היו זרים טובים, הם היו משפרים אותנו, הם היו יותר טובים מרוב הישראלים פה ובמחירים יחסית טובים. זה מספיק בשבילי. 

5 דקות לפני, Krishi said:

מעל הליגה זה ביטוי מפגר. הם היו זרים טובים, הם היו משפרים אותנו, הם היו יותר טובים מרוב הישראלים פה ובמחירים יחסית טובים. זה מספיק בשבילי. 

בול

הלוואי שהיינו בשגרה מכוונים לזרים שחיפה מביאה, הרבה יותר רציניים מרוב הזרים שמכבי מחתימה.

אני בדעה שהזרים שלנו סבבה לגמרי בסך הכל, אבל כשבמקום באבין, סושיץ' וכאלה הולכים על סיינסברי, מנדז'ק, אוברניאק, פריי ושרי סיכויי הפגיעה גבוהים משמעותית.

2 hours ago, Krishi said:

מעל הליגה זה ביטוי מפגר קצת פחות מ"שובר שוויון"

קודם שיהיה שוויון, אחרי זה נדבר.

למען האמת, אשמח אם מכבי תלך בדרכה של חיפה וגם תביא זרים עם הליכות של שחקנים.

*עריכה*

אבל רק כאלה שאפשר לזהות ישר מהצעד הראשון שלהם שהם שחקנים, בלי סקאוטינג מיותר.

6 hours ago, דריקס said:

אם אתם טוענים שלאורך ההיסטוריה הזרים שלנו היו מוצלחים יותר מהזרים של חיפה אז חבל על האנרגיות והזמן של כולנו. 

אולי בשנים האחרונות (גם לא בטוח) הזרים שלנו היו איכותיים יותר (ממש לא בטוח)

אתה יודע שהם מחליפים כמעט את כל הזרים שלהם בכל קיץ, כן?

6 hours ago, סלבה said:

הלוואי שהיינו בשגרה מכוונים לזרים שחיפה מביאה, הרבה יותר רציניים מרוב הזרים שמכבי מחתימה.

אני בדעה שהזרים שלנו סבבה לגמרי בסך הכל, אבל כשבמקום באבין, סושיץ' וכאלה הולכים על סיינסברי, מנדז'ק, אוברניאק, פריי ושרי סיכויי הפגיעה גבוהים משמעותית.

הזכרת 5 שמות של זרים שאין בינהם שום קשר, שניים מהם שיחקו ביחד 100 דקות עד עכשיו, ושלושה מהם לא הביאו את חיפה לכלום. 

יכלת אגב להוסיף גם את ראיוס ואת הגרזן הסרבי ההוא שהם שנתיים רדפו אחריו והיה בלוף גדול..

אתה באמת מדמיין שיחה שמיץ' אומר לאנגלידיס, מנספורד ויצחקי "תלמדו מחיפה" ?