Jump to content

מחזור ראשון: נס ציונה - מכבי ת"א | הח"ה.

Sawyerdroid

Recommended Posts

סופסוף עונת המשחקים בליגה הישראלית יוצאת לדרך ולמזלנו קיבלנו פתיחה נוחה על הנייר אחריי הפתיחה המגומגמת באירופה. אמנם אנחנו במומנטום חיובי אחרי הניצחון על קש אבל ברור לכולנו שהיום זה הדבר האמיתי ושאנחנו חייבים את שלושת הנקודות האלו, שום תוצאה אחרת לא תתקבל.

אנחנו צפויים למלא את הצד שלנו באצטדיון, בואו ניתן את האימפקט שלא ישאיר לחבורה מנסה ציונה אופציה אפילו לחשוב על נקודה.

יאללה מכבי.

2 minutes ago, Spring said:

מקווה להופעה טובה של אילון אלמוג במידה ובאמת יקבל הזדמנות היום. איביץ' הראה שנה שעברה שמי שלוקח כשנותנים לו, מרוויח. 

כן ועדיין לא הייתי רץ איתו מהתחלה, יש שחקנים לפניו ברוטציה. אם הוא יהיה המחליף הראשון/מדי פעם בהרכב בחצי עונה הראשונה יהיו לו המון הזדמנויות להוכיח ולהצליח. יוני לדוגמה הוא מוצר מוגמר יותר, וזה מה שאנחנו צריכים כרגע. 

5 minutes ago, Sawyerdroid said:

כן ועדיין לא הייתי רץ איתו מהתחלה, יש שחקנים לפניו ברוטציה. אם הוא יהיה המחליף הראשון/מדי פעם בהרכב בחצי עונה הראשונה יהיו לו המון הזדמנויות להוכיח ולהצליח. יוני לדוגמה הוא מוצר מוגמר יותר, וזה מה שאנחנו צריכים כרגע. 

אין ספק , היו פשוט דיווחים כאלה ואחרים שיקבל את חולצת ההרכב היום לכן אמרתי שבמידה וזה יקרה, אני מקווה שיוכיח שמגיע לו.

1 minute ago, ניסו said:

בסוף אלמוג לא בסגל בכלל..

גם בזמנו טענו ששוינפלד עשוי לפתוח מול קלוזה כי פתח בסופרקאפ, בסוף לא היה בסגל. הכל זה הימורים של כתבים חסרי מושג.