Jump to content

גיליתי שאני טס ביום שפותחים את בלומפילד

Mario

Recommended Posts

קבעתי טיסה לפני 3 חודשים לקפריסין הלוך חזור עם ריינאיר. 

עכשיו גיליתי שאני טס בדיוק על המשחק. מצאתי טיסה רק הלוך ליום אחרי ב40 דולר שזה מחיר שאני מוכן לשלם . 

הבנתי שזה יכול להיות בעיה אם לא עליתי על ההלוך לעלות על החזור . 

מישהו שיודע / קרה לו ויודע מה לעשות?

ההורים שלי נוסעים לבודפשט לכמה ימים, הציעו לי להצטרף. סבא שלי נולד שם אז זה בגלל מעניין אותי. עמדתי להסכים, ואז ראיתי שנופל על המשחק... ויתרתי. יהיו עוד הזדמנויות.

תכתוב מייל לחברה שקנית אצלה, תסביר להם שעקב טעות הזמנת לתאריך לא נכון. תגיד להם שאתה מצליח להגיע בטיסה אחרת שיוצאת יום אחרי ולחזור איתם לפי התאריך המקומי. מאמין שיאשרו לך 

קניתי טיסה נפרדת חדשה רק הלוך, ודיברתי עם נציג של ריינאייר בפייסבוק שלהם שאמר שלא תהיה בעיה לעלות על הטיסה חזור אם לא עליתי על הלוך

1 hour ago, Mario said:

קניתי טיסה נפרדת חדשה רק הלוך, ודיברתי עם נציג של ריינאייר בפייסבוק שלהם שאמר שלא תהיה בעיה לעלות על הטיסה חזור אם לא עליתי על הלוך

מקווה שלא זיין לך ת'שכל ובאמת  העביר אישית את השם שלך ולא יעשו בעיות כי בוודאות הטיסה אמורה להיות מבוטלת

הוא לא העביר את השם שלי לאף אחד הוא אפילו לא יודע איזה טיסה

אבל הבנתי שלא בכל חברת תעופה זה ככה,

והוא ענה פעמיים על שני ניסוחים שונים של השאלה שלי בנחרצות שאני אוכל לחזור על הטיסה (צילמתי גם מסך) 

מקווה לטוב.

• 2 weeks later...

מקפיץ לצורך שאלה חשובה שאחרי ששברתי את האינטרנט ולא מצאתי אולי מישהו פה יוכל לעזור איכשהו
אני מגיע בלילה לפאפוס, החבר'ה שלי כבר שם והם ביקשו ממי שמארח אותנו להזמין מונית בשבילי מהשדה (25 KM) הנהג רוצה 50 יורו (זה המחיר שעלתה לי הטיסה מהארץ לקפריסין!!!),

מישהו מכיר איזושהי דרך של תחבורה אחרת או יש לו איזשהו רעיון?

6 hours ago, יונתן said:

באיזה קטע ?

נשמע לי מוזר שזה נכון/חוקי

חוקי בוודאות, אחרי שמריו אמר שאישרו לו את העניין ככה בסבבה הלכתי לבדוק קצת ובאמת יש מעט מאד חברות שאין בעיה לפספס טיסה אחת אבל הנקודת הנחה צריכה להיות שהכרטיס מבוטל.

אגב עוד משהו הזוי - יש פירצה יפה בטיסות קונקשין שאנשים יורדים בקונקשן ולא ממשיכים ליעד הסופי כי יוצא להם יותר זול, ויש לא מעט חברות שמתחילות לתבוע נוסעים שעושים את זה

On 2.9.2019 at 22:31, Mike said:

חוקי בוודאות, אחרי שמריו אמר שאישרו לו את העניין ככה בסבבה הלכתי לבדוק קצת ובאמת יש מעט מאד חברות שאין בעיה לפספס טיסה אחת אבל הנקודת הנחה צריכה להיות שהכרטיס מבוטל.

אגב עוד משהו הזוי - יש פירצה יפה בטיסות קונקשין שאנשים יורדים בקונקשן ולא ממשיכים ליעד הסופי כי יוצא להם יותר זול, ויש לא מעט חברות שמתחילות לתבוע נוסעים שעושים את זה

שמישהו יסביר לי איך זה חוקי

ואם קניתי הלוך חזור ברכבת ובסוף השגתי טרמפ בהלוך אז מבטלים לי את החזור ? מה זה השטויות האלה

את החלק השני שרשמת אני מכיר, יש לי חבר שעשה את זה

גם פה זה קצת הזוי מבחינתי שיתבעו מישהו שעושה את זה, אבל יותר הגיוני מהמקרה הראשון

לעשות השוואה בין רכבת לטיסות זה לא נכון מראש, כל הפרצדורה שונה לחלוטין.

לדעתי זה נכנס תחת בעיה בטיחותית, אבל מי יודע...בשני המקרים זה בבחינת "זה נהנה וזה לא חסר"