Jump to content

ראובן עובד

החתול הצהוב

Recommended Posts

אני מקווה מאוד שהוא לא מאלה שיבזבזו לחברה הטובים האלה את הזמן ולא יצטרך להיות בגמילה כל שני וחמישי

אני לא אשפוט בן אדם לכל אחד יש את הבעיות שלו אבל הוא ילד גדול

• 1 month later...

עצוב, התעניין בבחורות ובילויים במקום בכדורגל.

כמו כשרונות רבים בכדורגל שלנו.

בעצם, חוץ מזהבי, אני לא מכיר אף כדורגלן בימינו שבאמת עובד קשה בשביל הקריירה שלו.

10 hours ago, avi atias said:

בעצם, חוץ מזהבי, אני לא מכיר אף כדורגלן בימינו שבאמת עובד קשה בשביל הקריירה שלו.

איזה שטויות, לזהבי יש מוסר עבודה מטורף בכל קנה מידה, שחקנים ישראלים אולי לא מתאמצים באופן מיוחד אבל רבים מהם עובדים מאוד קשה בשביל הקריירה שלהם.

15 hours ago, avi atias said:

בוא, זה לא שהכדורגלן הממוצע מגיע למצב הזה. אנשים אוהבים להתלונן, אבל רוב השחקנים עובדים קשה. אם הם לא עובדים נכון או שלא דורשים מהם מספיק זה עניין אחר, אבל זה לא אומר שהם לא עובדים.

יש פה 2 צדדים. הכדורגלנים הישראלים באמת עובדים קשה, פשוט אין יד שמכוונת אותם בכיוון הנכון, עוד מילדות ובטח בבוגרים.

קח את אותם אנשים שים אותם במדינה אחרת עם מתקנים השקעה ורמת אימון מתקדמת וטובה יותר ורובם יתפתחו להיות שחקנים יותר טובים.

מצד שני זה גם מוביל לקצת הקטנת ראש מצד השחקנים עצמם.

שחקנים בארץ שבאמת רוצים להצליח מבינים שמה שהם יקבלו בארץ זה לא מספיק ומגדילים ראש ומתאמנים מחוץ למסגרת של העבודה, לוקחים עוד מאמנים פרטיים, באים לפני אימון ונשארים אחרי האימון לעבוד על נקודות חלשות ולשפר נקודות חזקות, שומרים על אורח חיים ספורטיבי גם אם המאמן שלהם לא מחייב אותם לעשות את זה בכל האספקטים.

בואו, השחקן הישראלי לא מככב בליגות הבכירות, פעם בכמה שנים יש שחקן שמשתלב בספסל.

איפה העבודה הקשה?

אם מיכה היה עובד קשה, כבר היה מפתח בעיטה מרחוק לפני 5 שנים.

ברור שראובן לא משקף אבל השחקן הישראלי הוא חובבן ביחס לכמעט כל מדינה באירופה.

עבודה קשה זה זהבי, טל בן חיים, רונלדו, אלה אנשים שמקדישים את החיים שלהם לספורט ולא הפוך. 

היה ראיון עם אמא של ערן זהבי, הסבירה שהאח הקטן היה יותר מוכשר מערן , אבל אצל ערן כל ערב ב 9:00 הוא כבר היה במיטה. 

אני לא מזלזל ברמת העבודה של האחרים, אבל בשביל להיות בטופ צריך מחוייבות טוטלית ועבודה מאוד קשה. 

מה שקרה לראובן עובד זה משהו שקורה להרבה צעירים שמקבלים סכומי כסף משמעותיים בגיל צעיר וללא יד מכוונת. קל להם ליפול. וזה בלי קשר לבעיות של הכדורגלן הישראלי. זה לדיון אחר.

6 hours ago, ravid said:

מה שקרה לראובן עובד זה משהו שקורה להרבה צעירים שמקבלים סכומי כסף משמעותיים בגיל צעיר וללא יד מכוונת. קל להם ליפול. וזה בלי קשר לבעיות של הכדורגלן הישראלי. זה לדיון אחר.

במקרה שלו זה היה בלי קשר לסכומי הכסף שקיבל, שכנראה לא עזרו. על עובד דיברו שנים לפני שהגיע לבוגרים, בתור כשרון על, ברמה של דני אבדיה כזה, אבל מראש גם אמרו שאין לו שום סיכוי שיצליח בגלל ענייני אופי. מעין פי 1000 ירדן שועה, מכל הבחינות. אפילו הייתי מופתע קצת שהוא הצליח להיות משהו אצלנו לפני שהכל הדרדר.

אחד מהגולים הכי יפים שראיתי בחיי שייך לו. גמר נוער מול אשדוד שמובילה 1-0 על מכבי שבעשרה שחקנים. הוא פשוט לקח כדור בשש עשרה שלנו, הגיע עד השש עשרה שלהם ודפק את הכדור לחיבור(הפסדנו בפנדלים אגב). אתה מבין שאתה חווה עכשיו משהו נדיר ופלאי. חבל. הוא נולד עם מתנה ששום אימון לא יתן לך. 

12 דקות לפני, המכבייה said:

אחד מהגולים הכי יפים שראיתי בחיי שייך לו. גמר נוער מול אשדוד שמובילה 1-0 על מכבי שבעשרה שחקנים. הוא פשוט לקח כדור בשש עשרה שלנו, הגיע עד השש עשרה שלהם ודפק את הכדור לחיבור(הפסדנו בפנדלים אגב). אתה מבין שאתה חווה עכשיו משהו נדיר ופלאי. חבל. הוא נולד עם מתנה ששום אימון לא יתן לך. 

יש גם את הגול במספרת צידית כזאת שפסלו בגלל נבדל , נראה לי נגד נתניה

On 4.10.2019 at 12:53, nirc2 said:

מהכתבה הזו זה נשמע כאילו זה שאלה של זמן עד שהוא יפול שוב 

היה צפוי לצערי.

הוא נשמע מאוד לא רציני אז ולא מחוייב בשיט לתהליך.

חבל, אבל אופי של בנאדם כנראה אי אפשר לשנות בקלות. 

הבעיה הכי גדולה של הכדורגל הישראלי היא הסביבה. כדורגלנים טובים גדלים או במקומות שיש שם תרבות ספורט מפותחת(אירופה לדוגמא) או במקומות שהם יודעים שהסיכוי היחיד שלהם לצאת מהעוני זה דרך הספורט(אפריקה ודרום אמריקה) בארץ מצד אחד אין תרבות ספורט ומצד שני גם אין עוני גדול