Jump to content

מכבי ת"א - קריית שמונה | המשחק הכי קשוח העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

12 minutes ago, zeudemort said:

לא יודע איך אתה מצליח לשפוט מהמשחק הזה, לא זכור לי אפילו בעיטה אחת לשער

לפעמים זה לא רק הבעיטות לעבר השוער, אלא לראות את אמאדור מחזיר כדור לשוער,לראות פיבן וטיבי מורידים לו כדור עם החזה בלי לחשוש, לראות את השוער יוצא מהשער בלי חשש ומפרק את החלוץ,משחק עם הרגל בביטחון!!

להמשיך?

16 minutes ago, זילבר said:

למעלה מהמצופה ממי? מחצית ראשונה ממה שאני זוכר הייתה משעממת למדי.
כרגע יש שלוש קבוצות שנראות יותר טוב מאיתנו ועוד לא התחילה הליגה. אני די לחוץ ממה שהולך לבוא.

ועדיין מתסכלת אותי העובדה שאשכרה לא הבאנו אף שחקן חיזוק. אין קשר אחד שיכול לשים גול. הביטחון של מיכה ויונתן כהן בקרשים וניצחנו מגול עצמי די מביך.

הלוואי שאיביץ' יוכל איכשהו להרים את השחקנים אבל יהיה קשה.

1 minute ago, hen34 said:

לפעמים זה לא רק הבעיטות לעבר השוער, אלא לראות את אמאדור מחזיר כדור לשוער,לראות פיבן וטיבי מורידים לו כדור עם החזה בלי לחשוש, לראות את השוער יוצא מהשער בלי חשש ומפרק את החלוץ,משחק עם הרגל בביטחון!!

להמשיך?

די כבר להיות נגד מכבי בכל הודעה!

57 minutes ago, erantheking21 said:

בלקמן חלוד לאללה

קראתי את זה בהתחלה "חמוד לאללה", וניסיתי להבין אם זה בגלל שהוא נניח התראיין ואמר משהו נחמד, או שאולי הוא שיחק טוב וזה היה סוג של מחמאה, אבל בקטנה, "וואלה בלקמן היה בסדר היום סה"כ, שחקן חמוד כזה"

או שאולי אתה נמשך לגברים (לא שיש משהו רע בזה)

13 minutes ago, nirc2 said:

קראתי את זה בהתחלה "חמוד לאללה", וניסיתי להבין אם זה בגלל שהוא נניח התראיין ואמר משהו נחמד, או שאולי הוא שיחק טוב וזה היה סוג של מחמאה, אבל בקטנה, "וואלה בלקמן היה בסדר היום סה"כ, שחקן חמוד כזה"

או שאולי אתה נמשך לגברים (לא שיש משהו רע בזה)

עד לפה:nono2:

4 minutes ago, tkui said:

אנחנו תמיד לא משהו, במשחק חוץ, נגדם

אז כן אני מעודד מהתוצאה שמביאה את הביטחון

לא זוכר מתי ניצחנו אותם שם בהפרש של יותר משער 1.

יום מעולה, תוצאה מעולה.

לחזור את הדרך מקריית שמונה עם ניצחון זה לא דבר של מה בכך, בטח שזה מרחיק אותנו מרחק משחק אחד מתואר ועוד הבונוס של לא לתת לתקשורת במקרה של הדחה פה חלילה, לייצר כדור שלג שלא קיים.

אהבתי את הצורה ששיחקנו היום ברוב הדקות, טיבי היה.. יוצא דופן. הפתעה עצומה, גם איילון הראה ניצוצות. כיף שיש מה לקחת מהמשחק היום.

רציתי ממש לכעוס על המנהלת על השעה הלא הגיונית ויריקה בפנים לאוהדים וזה, אבל הופתעתי לחיוב לראות את כמות הילדים הקטנים מאזור הצפון שזכו לראות את מכבי משחקת. הרבה ילדים קטנים וגאים ביציע וגם.. לחזור ב12 בלילה אחריי ק"ש שעצרתם לשאולי בדרך.. 

אין ולא יהיה על משחקי חוץ

גם כשהקבוצה לא בשיאה לא מפסיקים לעודד לרגע

כבוד,וככה צריך להיות תמיד.

אש על כל מי שהגיע לחור הזה,היה שמח

יאללה , למושבה והביתה

8 hours ago, Sawyer said:

יום מעולה, תוצאה מעולה.

לחזור את הדרך מקריית שמונה עם ניצחון זה לא דבר של מה בכך, בטח שזה מרחיק אותנו מרחק משחק אחד מתואר ועוד הבונוס של לא לתת לתקשורת במקרה של הדחה פה חלילה, לייצר כדור שלג שלא קיים.

אהבתי את הצורה ששיחקנו היום ברוב הדקות, טיבי היה.. יוצא דופן. הפתעה עצומה, גם איילון הראה ניצוצות. כיף שיש מה לקחת מהמשחק היום.

רציתי ממש לכעוס על המנהלת על השעה הלא הגיונית ויריקה בפנים לאוהדים וזה, אבל הופתעתי לחיוב לראות את כמות הילדים הקטנים מאזור הצפון שזכו לראות את מכבי משחקת. הרבה ילדים קטנים וגאים ביציע וגם.. לחזור ב12 בלילה אחריי ק"ש שעצרתם לשאולי בדרך.. 

השאולי הזה... היה טעים אבל עשה לי לא טוב בבטן היום בבוקר... 

1 hour ago, לא לגרור מי גורר said:

כבר דובר על זה שכל פעם שטטנבאום יצא מהשער הוא פירק מישהו בכדור גובה? 

רואים ששורה חינך אותו 

כמו שצריך, פוצע אחרים ושורקים עבירה לזכותו כי הוא שוער