Jump to content

מכבי ת"א - קריית שמונה | המשחק הכי קשוח העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

אלמוג עם מחצית ראשונה נהדרת, קצת נעלם לי בשניה.

מקווה שהמשחק הזה הסביר לכל האבססיבים לעטר שהוא לא מיוחד ולא טוב מאף אחד אחר ששיחק עד עכשיו בשום צורה.

דיבר על כך שהיינו צריכים לתת לסודובה 6-7 שערים אבל הכל קם ונפל על המשחק הראשון. התאכזב מהמשחק היום מאוד ואמר שאנחנו צריכים לשחק טוב יותר, וחזר ואמר שהוא האחראי הגדול ביותר להדחה מאירופה.

1 hour ago, Wade said:

ענק. איזו חוכמה בדיעבד זה להגיד כזה דבר, במיוחד אחרי שטיבי חירבן לנו את אירופה בעונה שעברה. הלוואי ואתם צודקים והוא באמת יחזור לכושר הנהדר שלו, אבל חלאס עם ההגזמות. גביע הטוטו מול קריית שמונה.

זה לא בדיעבד תקרא מה רשמתי בנושא שפתחו על אמאדור, ותבין שזה ממש לא בדיעבד.

2 minutes ago, שחר ליב said:

זה לא בדיעבד תקרא מה רשמתי בנושא שפתחו על אמאדור, ותבין שזה ממש לא בדיעבד.

כשלא באמת ניתן להוכיח אותך על טעותך, זאת חוכמה בדיעבד. להגיד שעם טיבי אירופה הייתה שונה זה פשוט ניתוק כל כך גדול מהמציאות שאני לא יודע מאיפה להתחיל. רק לפני שנה הוא זה שדפק לך את אירופה, אז בוא.

אגב, with that said הוא היה אחלה היום.

10 minutes ago, zeudemort said:

אלמוג עם מחצית ראשונה נהדרת, קצת נעלם לי בשניה.

מקווה שהמשחק הזה הסביר לכל האבססיבים לעטר שהוא לא מיוחד ולא טוב מאף אחד אחר ששיחק עד עכשיו בשום צורה.

קשה לומר על המחצית הראשונה של אלמוג "נהדרת". הוא הראה הרבה דברים יפים, בעיקר כאלה שקשורים בפיזיות, אבל הוא גם איבד לא מעט כדורים, וקיבל החלטות לא מדהימות. זה בדיוק מה שהייתי מצפה משחקן צעיר לעשות במשחקים הראשונים שלו, ובהתחשב - סביר פלוס, אבל "נהדר" זה לא היה.

2 minutes ago, זילבר said:

רק אני חושב שהיינו ממש חלשים היום?

לא יודע אם רק אתה, אבל ב-60 דקות הראשונות, בגדול, היינו למעלה מהמצופה לדעתי. אחר כך זה כבר לא מעטר לחץ ועייפות, אני מתאר לעצמי.

אני קצת (רק קצת!) מעודד מהמשחק היום.

11 minutes ago, חומץ בלסמי said:

לא יודע אם רק אתה, אבל ב-60 דקות הראשונות, בגדול, היינו למעלה מהמצופה לדעתי. אחר כך זה כבר לא מעטר לחץ ועייפות, אני מתאר לעצמי.

אני קצת (רק קצת!) מעודד מהמשחק היום.

למעלה מהמצופה ממי? מחצית ראשונה ממה שאני זוכר הייתה משעממת למדי.
כרגע יש שלוש קבוצות שנראות יותר טוב מאיתנו ועוד לא התחילה הליגה. אני די לחוץ ממה שהולך לבוא.

ועדיין מתסכלת אותי העובדה שאשכרה לא הבאנו אף שחקן חיזוק. אין קשר אחד שיכול לשים גול. הביטחון של מיכה ויונתן כהן בקרשים וניצחנו מגול עצמי די מביך.

הלוואי שאיביץ' יוכל איכשהו להרים את השחקנים אבל יהיה קשה.