Jump to content

סגל והתנהלות בקיץ

turgi

Recommended Posts

אנשים מדברים על הזכרון הקצר של אנשים אחרים כשמדברים נגד איביץ ומנדספורד, אבל כשמדברים על עטר זה בסדר? הבן אדם שנה שעברה כמעט הביא אותנו לבתים לבד לבד וגם היה מצליח אם לא טיבי. פשוט לא יכול להיות שהוא יותר גרוע ממה שצ'יקו ושכטר היו בכל המשחקים האלה

12 minutes ago, אליהו_הנביא said:

אנשים מדברים על הזכרון הקצר של אנשים אחרים כשמדברים נגד איביץ ומנדספורד, אבל כשמדברים על עטר זה בסדר? הבן אדם שנה שעברה כמעט הביא אותנו לבתים לבד לבד וגם היה מצליח אם לא טיבי. פשוט לא יכול להיות שהוא יותר גרוע ממה שצ'יקו ושכטר היו בכל המשחקים האלה

אצל עטר זה לא קשור לכדורגל לדעתי.

הוא השחקן היחידי בקבוצה שעל כל דקה שהוא לא רואה דשא יש 7 כתבות. כזה יח"צ לא ראיתי שנים.

17 minutes ago, אליהו_הנביא said:

תבין שעטר מתבגר והוא כבר בן 32.

איביץ' ומנספורד לא שחקנים.

5 minutes ago, Mark said:

אצל עטר זה לא קשור לכדורגל לדעתי.

הוא השחקן היחידי בקבוצה שעל כל דקה שהוא לא רואה דשא יש 7 כתבות. כזה יח"צ לא ראיתי שנים.

Just now, מכביסט לעד said:

תבין שעטר מתבגר והוא כבר בן 32.

איביץ' ומנספורד לא שחקנים.

אני לא חידשתי לו חוזה ב400 ומשהו אלף. ההתנהלות דפוקה לגמרי! אם זו הסיבה שהוא לא משחק אז למה חידשו? אני לא רוצה לשמוע על פייר פלי אם מחדשים כזה חוזה ואז לא נותנים לשחקן לשחק מסיבה שהיא לא מיקצועית (אם זו הסיבה).

12 minutes ago, אליהו_הנביא said:

אני לא חידשתי לו חוזה ב400 ומשהו אלף. ההתנהלות דפוקה לגמרי! אם זו הסיבה שהוא לא משחק אז למה חידשו? אני לא רוצה לשמוע על פייר פלי אם מחדשים כזה חוזה ואז לא נותנים לשחקן לשחק מסיבה שהיא לא מיקצועית (אם זו הסיבה).

מסכים איתך.אבל כאן כבר נכנס דיון רציני על מגבלת הזרים והמחסור בשחקנים סבירים פלוס בארץ, ככה שכל שחקן פה מקבל בקלות 300K ומעלה לעונה. מצב חרא.

17 minutes ago, אליהו_הנביא said:

צודק 

אנשים פה מסרבים להודות שעברנו התנהלות של קיץ גרועה מאוד עד כדאי בלהות

במקום שיהיו מחשבות לחזק את הנקודות החלשות הקודקודים בקבוצה היו עסוקים בסידורי פרחים 

אם גורדי היה מתנהל ככה היו שורפים פה את הפורום, אבל משום מה בגלל שזה מנספורד הכל עובר פה באהלן אהלן 

לא להביא חלוץ מבחינתי מסכם את כל הקיץ הזה.

כולי תקווה שבזמן שנשאר עד סוף החלון יעשו איזה שינוי אחד או יותר..

אני לא יודע מי האחראי להתנהלות השערורייתית הקיץ (לדעתי מנספורד) אבל מי שזה לא יהיה הוא צריך לשלם על הכישלון באירופה ובבניית הסגל וללכת הביתה 

7 minutes ago, LL6 said:

אני לא יודע מי האחראי להתנהלות השערורייתית הקיץ (לדעתי מנספורד) אבל מי שזה לא יהיה הוא צריך לשלם על הכישלון באירופה ובבניית הסגל וללכת הביתה 

אז לפטר את מנספורד. אוקיי.

אנשים פה חיים בסרט קשה.

4 minutes ago, אקיטה said:

אז לפטר את מנספורד. אוקיי.

אנשים פה חיים בסרט קשה.

למה חיים בסרט?! 

מנספורד אחראי לבנות את הקבוצה והוא נכשל !!!!

אם לא רוצים להעיף אותו אז שיתרכז במה שהביאו אותו מלכתחילה וזה להיות מנכ''ל, ומנכ''ל לא אמור לבנות הקבוצה (לא זכור לי שמרטין ביין או אנגלידיס דאז בנו את הקבוצה).,שיבאו מנהל מקצועי שיבנה את הקבוצה או שייתנו לאיביץ' את המפתחות לבנות את הקבוצה ביחד עם הצוות שלו

למרות הפייר פליי והתנהלות בקיץ גם הסגל הקיים צריך להפיק הרבה יותר ופה הבעיה הגדולה. הקבוצה על הדשא מציגה כדורגל נרפה וחסר מעוף, מרגיש כמו בעונה של ג'ורדי שכל גול שאנחנו מבקיעים מרגיש כמו לידה וההגנה מסננת זה רק עניין של זמן עד שנספוג.

כל מה שנותר כרגע זה לחזור לבלומפילד ולקחת את האליפות פעם נוספת. בקיץ הבא אחרי שהעונש שלנו יגמר לרענן את הסגל ולעשות את קפיצת המדרגה הבאה. לא מקרי שמ92 הצלחנו לזכות באליפות ולשלב קמפיין אירופי רק פעם אחת (וזה כי עלינו אוטומטית והמשחק נגד פאוק בוטל). שנה הבאה כבר נהיה במתקן שמתאים למידותינו ועם יכולת  לפעול כמו שצריך בשוק ההעברות.

הבעיה הגדולה לדעתי היא שעכשיו אנחנו בשלב בעייתי של החלון.

יהיה קשה להביא שחקנים, הרבה קבוצות יסרבו לשחרר שחקנים. אם יסכימו, ידרשו סכומים גבוהים, כי יהיה להם קשה למצוא תחליפים.

גם רוב השחקנים מצאו קבוצות.

היינו צריכים להיות פעילים הרבה יותר מוקדם.

1 hour ago, המכבייה said:

אחרי עשור של מיטש, אנשים מצפים שהוא יפטר אנשים אחרי חודש לא טוב. ואנשים טובים. וואלה... 

איזה מצפים מי שרושם כאן כרגע רובם לא אוהדים, איזה אוהד שפוי ירשום לפטר את ביין.

מצחיק שמכבי לקחה אליפות לא היה כאן חצי מהנושאים והתגובות כמו אחרי הדחה מאירופה, וזה מראה ש90 אחוז תגובות זה של אוהדי חיפה, הפועל תא

50 minutes ago, ראש הזהב said:

איזה מצפים מי שרושם כאן כרגע רובם לא אוהדים, איזה אוהד שפוי ירשום לפטר את ביין.

מצחיק שמכבי לקחה אליפות לא היה כאן חצי מהנושאים והתגובות כמו אחרי הדחה מאירופה, וזה מראה ש90 אחוז תגובות זה של אוהדי חיפה, הפועל תא

לא פשוט להביא אנשים כאלה בארץ. לקח למיטש שנה.

3 hours ago, LL6 said:

למה חיים בסרט?! 

אם לא רוצים להעיף אותו אז שיתרכז במה שהביאו אותו מלכתחילה וזה להיות מנכ''ל, ומנכ''ל לא אמור לבנות הקבוצה (לא זכור לי שמרטין ביין או אנגלידיס דאז בנו את הקבוצה).,שיבאו מנהל מקצועי שיבנה את הקבוצה או שייתנו לאיביץ' את המפתחות לבנות את הקבוצה ביחד עם הצוות שלו

תגובת פייסבוק קלאסית. 

4 hours ago, LL6 said:

למה חיים בסרט?! 

הקבוצה של איביץ. לגמרי.

מאניה דיפרסיה בחסות אוהדי מכבי. 

לטעמי, מכבי לא הגיעה עם יעדים ברורים לקיץ הזה. ייתכן שמדובר באופוריה, ייתכן שמדובר בדברים אחרים, אבל זה המצב בעיניי וזה מאכזב ומדאיג כי ההכנות לעונה הנוכחית היו צריכות להתחיל לכל המאוחר במרץ הקודם. לטעמי, היעדים היו צריכים לכלול:

1 - מכירה של ראיקו (שעבדו עליה הרבה זמן), מכירה של דור פרץ (שהיינו צריכים לסגור עוד לפני פתיחת המוקדמות ומחנה האימון), מציאת מחליפים לשניהם (שוב, במקרה של ראיקו עבדו על זה כמו שצריך, ובמקרה של פרץ הייתי מקווה שזה יהיה קראצב לצד תפקיד משמעותי יותר לגלזר)

2 - בלם - להחליט אם ממשיכים עם ז'איר (לטעמי היה עדיף למכור ולחפש מחליף שמעוניין להישאר במכבי), ואם לא, שוב, למכור לפני פתיחת הקמפיין ולהביא מחליף. 

3 - דסה - הטיפול בסוגיית המגן הימני היה טוב לטעמי אבל דברים היו צריכים להיסגר קודם.

4 - חלוץ - מסכים שעטר זה בריחה לאופציה הקלה והעצלנית. כנ"ל בלקמן. ברור שניסו אופציות אבל זה מסוג הדברים שצריכים להיסגר באפריל/מאי/יוני.

הביקורת הכי גדולה שלי על ההתנהלות של מכבי היא שאנחנו מתעוררים מאוחר מדי מבחינת היערכות לעונה. זה קיץ שלישי ברציפות שהרכש איטי, לא בזמן ולאו דווקא בעמדות המדויקות. זה חורה במיוחד לאור זה שהיו לנו שלושה חודשים שלמים להתכונן לעונה הזאת (מאז הבטחת האליפות). למעט בגזרת השוער והמגן הימני, לא נעשה מספיק. 

מכבי צריכה תכנית עבודה עם יעדים ברורים ואנשים שיכולים ליישם אותה. מכבי חייבת לשפר את ההיערכות לקמפיין האירופי. מכבי יכולה לעשות יותר גם בנוגע למדיניות של קידום צעירים (אנחנו נפספס את קראצב וזה יהיה בכי ברמת הדאבור).

כמו שציינו פה לפניי, הכי תמוהה בעיני ההתנהלות עם עטר.

מהנהלה שמכילה בתוכה את יצחקי אני מצפה שתבין שעטר לא ג'וקר שעולה לרבע שעה מהספסל כי זה פשוט לא משהו שהוא יודע לעשות בגלל מגבלות של אופי בעיקר וכנראה גם גיל שבו לוקח זמן להיכנס למשחק חם.

אם לזה השאירו אותו אז זרקו פה המון כסף חשוב לפח.

אם בונים על עטר כשחקן משמעותי אחרי שהיה הכובש המוביל שלנו בעונה האחרונה בליגה ובאירופה אז איך זה שכל שחקני ההתקפה הכשירים בסגל פתחו לפחות ב2 משחקים בקמפיין האחרון ועטר 0?

לא מבין מה קרה שם, השערה שלי שהתחזקה במשחק  האחרון היא שיש פה משהו לא מקצועי שבגללו עטר בחוץ.

53 minutes ago, מנג'ר יונייטד said:

מאניה דיפרסיה בחסות אוהדי מכבי. 

לטעמי, מכבי לא הגיעה עם יעדים ברורים לקיץ הזה. ייתכן שמדובר באופוריה, ייתכן שמדובר בדברים אחרים, אבל זה המצב בעיניי וזה מאכזב ומדאיג כי ההכנות לעונה הנוכחית היו צריכות להתחיל לכל המאוחר במרץ הקודם. לטעמי, היעדים היו צריכים לכלול:

1 - מכירה של ראיקו (שעבדו עליה הרבה זמן), מכירה של דור פרץ (שהיינו צריכים לסגור עוד לפני פתיחת המוקדמות ומחנה האימון), מציאת מחליפים לשניהם (שוב, במקרה של ראיקו עבדו על זה כמו שצריך, ובמקרה של פרץ הייתי מקווה שזה יהיה קראצב לצד תפקיד משמעותי יותר לגלזר)

2 - בלם - להחליט אם ממשיכים עם ז'איר (לטעמי היה עדיף למכור ולחפש מחליף שמעוניין להישאר במכבי), ואם לא, שוב, למכור לפני פתיחת הקמפיין ולהביא מחליף. 

3 - דסה - הטיפול בסוגיית המגן הימני היה טוב לטעמי אבל דברים היו צריכים להיסגר קודם.

4 - חלוץ - מסכים שעטר זה בריחה לאופציה הקלה והעצלנית. כנ"ל בלקמן. ברור שניסו אופציות אבל זה מסוג הדברים שצריכים להיסגר באפריל/מאי/יוני.

הביקורת הכי גדולה שלי על ההתנהלות של מכבי היא שאנחנו מתעוררים מאוחר מדי מבחינת היערכות לעונה. זה קיץ שלישי ברציפות שהרכש איטי, לא בזמן ולאו דווקא בעמדות המדויקות. זה חורה במיוחד לאור זה שהיו לנו שלושה חודשים שלמים להתכונן לעונה הזאת (מאז הבטחת האליפות). למעט בגזרת השוער והמגן הימני, לא נעשה מספיק. 

מכבי צריכה תכנית עבודה עם יעדים ברורים ואנשים שיכולים ליישם אותה. מכבי חייבת לשפר את ההיערכות לקמפיין האירופי. מכבי יכולה לעשות יותר גם בנוגע למדיניות של קידום צעירים (אנחנו נפספס את קראצב וזה יהיה בכי ברמת הדאבור).

מנג'ר, בעיני ההכנה שעברה היתה מעולה. הגיעו התפקידים הדרושים ומאמן חדש חתם בזמן...

כל הדיון על הסגל וההתנהלות בקיץ הוא, בעיני, לא רלוונטי לעת הנוכחית. כולם נסערים, וכולם לא מרוצים, אבל זה לא ממש קשור למה עשינו בקיץ, מה משמעות הפייר פלי, את מי כן או לא התחמנו ועד כמה ההחתמות האלה היו נכונות.

בסופו של דבר, מכבי נכשלה בשתי התמודדיות אותן בהן הייתה צכירה להצליח  כשהיא מציגה רמת משחק נמוכה בהרבה מהממוצע שהסגל ששיחק במשחקים האלה הציג אך לפני כמה חודשים. הבעיות של מכבי, אלו שראינו עד עכשיו, אינן קשורות למידת ההצלחה של מנספורד, וגם לא למידת ההגיון ההגיון בהגבלת הזרים בישראל וכיוצא בזה. אלו בעיות שהיו צריכות להרים את ראשון, אם וכאשר, מאוחר יותר. אולי בשלב הבא, אולי בבתים, אולי יותר מאוחר בליגה. לא היום; לא נגד הקבוצות האלה.

כרגע, בשל המצב, מחפשים איזה משהו חיצוני להתלות בו שיסביר את הכשלון. אין כזה דבר. "אם רק היו מביאים חלוץ", "אם רק היו מביאים בלם". זו בריחה מהאמת. מה שקרה, קרה בין השחקנים והמאמן. לא בגלל ההנהלה ולא בגלל הרכש.

8 minutes ago, חומץ בלסמי said:

כל הדיון על הסגל וההתנהלות בקיץ הוא, בעיני, לא רלוונטי לעת הנוכחית. כולם נסערים, וכולם לא מרוצים, אבל זה לא ממש קשור למה עשינו בקיץ, מה משמעות הפייר פלי, את מי כן או לא התחמנו ועד כמה ההחתמות האלה היו נכונות.

בסופו של דבר, מכבי נכשלה בשתי התמודדיות אותן בהן הייתה צכירה להצליח, תו"כ  שהיא מציגה רמת משחק נמוכה בהרבה מהממוצע שהסגל ששיחק במשחקים האלה הציג אך לפני כמה חודשים. הבעיות של מכבי, אלו שראינו עד עכשיו, אינן קשורות למידת ההצלחה של מנספורד, וגם לא למידת ההגיון ההגיון בהגבלת הזרים בישראל וכיוצא בזה. אלו בעיות שהיו צריכות להרים את ראשון, אם וכאשר, מאוחר יותר. אולי בשלב הבא, אולי בבתים, אולי יותר מאוחר בליגה. לא היום; לא נגד הקבוצות האלה.

כרגע, בשל המצב, מחפשים איזה משהו חיצוני להתלות בו שיסביר את הכשלון. אין כזה דבר. "אם רק היו מביאים חלוץ", "אם רק היו מביאים בלם". זו בריחה מהאמת. מה שקרה, קרה בין השחקנים והמאמן. לא בגלל ההנהלה ולא בגלל הרכש.

יכול להיות שהיה משהו בין איביץ' לשחקנים אבל הפציעה של שרן לדעתי היתה קריטית, הוא המנהיג והשחקן שמארגן את ההגנה. ז'איר ופיבן בקושי שיחקו ביחד והם בלמים משלימים.

ואז הגיע ההפסד לקלוז' שהתחיל ליצור כדור שלג של חוסר ביטחון בשילוב הבעיה בהגנה וזה הלך והתעצם עד עכשיו.

7 hours ago, המכבייה said:

אחרי עשור של מיטש, אנשים מצפים שהוא יפטר אנשים אחרי חודש לא טוב. ואנשים טובים. וואלה... 

מדהים, אה? אנשים עדיין לא הבינו שמיטש לא בן אדם של עריפת ראשים. ולא מבינים שאולי לכן הגיע לאן שהגיע.

אבל לא - אם מיטש יפטר מישהו אנשים פה יתגאו שהם היו "הראשונים לזהות". בלי להבין שמיטש ככל הנראה לא מנתח כל כך מהר אם מישהו צריך להמשיך או ללכת הביתה מלכתחילה.

הכי קל זה לפטר.

ג׳ורדי התראיין לא מזמן והסביר שלמיטש חשובה הדרך יותר מהתוצאות. ואנשים פה עדיין מדברים על עריפת ראשים.

אם צריך לשנות אסטרטגיה, צריך לשנות אסטרטגיה. אם צריך לשנות טקטיקה, צריך לשנות טקטיקה.

בשביל זה לא צריך הצהרות ופיטורים ומינויים.

תנו קצת קרדיט למיטש שהוא לא צריך שתסבירו לו שהמנכ"ל נכשל כי אין חלוץ. תודה לאל, מיטש מסתכל על הדברים ברזולוציה גדולה יותר.