Jump to content

סגל והתנהלות בקיץ

turgi

Recommended Posts

4 hours ago, silentyogi said:

סתם נקודה למחשבה, כי מסיקים פה תמיד שכל כסף ממכירה הולך מיד לרכש חדש.

ידוע לכולם שלא כל הכסף הולך למכירה.

On 17.8.2019 at 05:14, חומץ בלסמי said:

ה-"מצב" הזה הוא די בפשטות כושר משחק גרוע של כלל הקבוצה. אותה קבוצה, אותם שחקנים, שיחקו טוב, ועכשיו הם לא. אני לא יודע מה הגורם לזה, אולי זלזול. אולי משהו אחר. מה שזה לא היה, זה משהו שהיה צריך להיפתר, ובכן, בין המאמן לשחקנים. בכל קונסטולציה מכבי לא הייתה תלויה ברכש כזה או אחר בשביל לעבור שלב. למשחקים האלה, לזמן הזה, שאלת ההתנהלות של מנספורד בקיץ אינה רלוונטית.

וכדי להבהיר: בביטוי "בין המאמן לשחקנים" אין כוונה לאיזה ריב או מתח ברמה אישית בין איביץ' לשחקן כזה או אחר. הכוונה היא שמכבי, על מאמנה וסגלה הנוכחיים, היו צריכים להגיע למשחקים האלה ברמת מוכנות גבוהה יותר. הם, רק הם, בלי קשר להתנהלות בקיץ.

הבהרה חשובה ואני חושב ששנינו (ורוב המגיבים כאן) מסכימים שההכנה של מכבי לקמפיין האירופי לא הייתה טובה. 

כתבתי באחת ההודעות הקודמות שלי שזה קיץ שלישי ברציפות שמכבי לא מתכוננת כמו שצריך לקמפיין. בפעם הראשונה זה הספיק בשיניים, בפעם השנייה נפלנו על טעויות (ככה זה כשחיים על הקצה) והעונה זה התנפץ לנו בפנים. מישהו במערכת צריך להבין איך אפשר להכין את הקבוצה טוב יותר לאירופה. 

לטעמי, זה מתחיל מההנהלה אבל איביץ' לא נקי מאשמה כמובן. 

בעיניי אין להדחה המוקדמת קשר לרכש שהיה או לא היה

יש קשר לפצועים כמו סאבוריט (בהתחלה) ייני ואצילי שהם שחקנים משמעותיים יותר מאחרים

ויש קשר לקבוצה שבאה בלי ביטחון ובלי יכולת

מול קלוז' בשני המשחקים לא מסוגלים לחבר יותר מ-2 מסירות מדוייקות בהתקפה זה היה פשוט הזוי

זה נראה כמו הכנה גרועה לעונה של הצוות המקצועי או בעיה מנטלית עמוקה בסגל

לבכות על חלוץ בלם וכן דסה לא דסה מחטיא את המטרה, לא הבאנו 20% מהיכולת שיש בסגל הנוכחי

רכש זה לא גלולת פלא ולא היה משנה את זה משמעותית

אבל הרכש שהובא לא בכושר

בלקמן עם המון חלודה, לא קשור למהלך, עזוב את ה2 גולים שלו שזה דחיקות...הוא פשוט שחקן עם עמדה לא ברורה ונדחף על הקו, לא ברור איך אחרי עונה שהוא נכשל בקו החליטו עוד פעם לנסות לצוות אותו שם מול הרומנים והליטאים והוא סתם עזר להם ב2 המשחקים שהוא עוזר להם לכווץ את ההגנה ואין מי שירווח .

אם היה לנו את דסה, שהוא מגן שמרווח אולי זה היה טוב במשחק הזה.

מבחינתי היינו צריכים הקיץ בצורה יזומה למכור ולא לבנות בכלל על פרץ. להגיד שרצינו אותו לאירופה ואז למכור זה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אנחנו צריכים לשנות פאזה ולזהות מראש כבר את הפוטנציאלים שאנחנו מגדלים ולזהות את הזמן הנכון למכור אותם בשביל להרוויח מקסימום ולייצר רעב ורענון. 

בגדול אני חושב שהיינו צריכים ליזום יותר ולא לחכות לדסה כל כך הרבה זמן. 

טעות נוספת היית ההליכה העיוורת ליותר מידי זמן (לפי דיווחים לפחות) על דלמאו. יצאנו במקרה הזה קירחים. 

אני דווקא כן מרוצה מג׳רלדיש ואני חושב שאנחנו כן צריכים עד ינואר להבין איזה זר לא מספיק טוב בשביל להמשיך איתנו. נהיה צריכים להביא חלוץ זר בעונה הבאה / ינואר. (צ׳יקו או ניקוליץ׳ ככל הניראה) 

בכל הנוגע לבלם - ז׳איר זה ז׳איר - מאוד יציב הגנתית ועם פיזיות נדירה. אבל לא מתאים לסגנון שלנו בארץ שמצריך הנעת כדור. הבעיה הזאת, בהעדר ייני היית סופר בולטת באירופה. לטעמי אנחנו לא צריכים להתפשר על בלם זר - מקווה שכבר מסמנים מועמדים להחליף את זא׳יר - מישהו שיהיה באנקר בהרכב. 

גם טיבי סבבה בהנעת כדור

ואני עדין חושב שהיה צריך לפתוח במקום פיבן.

בלקמן אחלה שחקן לליגה עם יתרונות גם לאירופה אבל לצערי הוא אגואיסט (נקווה שאיביץ יצליח לשנות את זה)

1 minute ago, tomer958 said:

גם טיבי סבבה בהנעת כדור

ואני עדין חושב שהיה צריך לפתוח במקום פיבן.

בלקמן אחלה שחקן לליגה עם יתרונות גם לאירופה אבל לצערי הוא אגואיסט (נקווה שאיביץ יצליח לשנות את זה)

פיבן (וכהן, שלא קשור לדיון) הוא השחקן הכי טוב שלנו מתחילת העונה.

יח"צ שווים הרבה גם בפורום, מסתבר.

13 minutes ago, חומץ בלסמי said:

פיבן (וכהן, שלא קשור לדיון) הוא השחקן הכי טוב שלנו מתחילת העונה.

יח"צ שווים הרבה גם בפורום, מסתבר.

זאת דעתך אח

בעיני פיבן לא היה טוב 

אני כמוך בקטע עם יוני רק שבמקום פיבן אני מכניס את אמאדור

יאניוטיס גרלדס שרן זאיר סבוריט פרץ גולסה מיכה אצילי יוני בלקמן עולים לבתים של האירופית בקלות. אכלנו זבביר עם הפציעות האלה

8 minutes ago, קובי השועל said:

יאניוטיס גרלדס שרן זאיר סבוריט פרץ גולסה מיכה אצילי יוני בלקמן עולים לבתים של האירופית בקלות. אכלנו זבביר עם הפציעות האלה

לדעתי ההרכב הזה גם עובר את קלוז' 

11 minutes ago, קובי השועל said:

ההתעסקות בפציעות היא תרוצים. הסגל שהיה כשיר, על שלל בעיותיו, היה אמור לעלות לבתים, או לפחות לעבור לשלבים הבאים, בלי שום קשר.

פשוט לא הגענו מוכנים. 

לא היינו מוכנים מנטלית, פיזית (שחקנים התעייפו מהר לעומת היריבות), מבחינת רכש שהגיע מאוחר או לא הגיע ומבחינת פצועים שאני לא יודע אם אפשר להאשים אותנו בזה.

עכשיו אנחנו צריכים להתקדם ולהתעסק בלהביא את הצלחת ועם אפשר גם גביע.

לעונה הבאה אני מקווה שישנו דברים וילמדו ממה שקרה העונה ונגיע יותר מוכנים וגם שיהיה לנו יותר מזל ופחות פצועים.

2 hours ago, חומץ בלסמי said:

ההתעסקות בפציעות היא תרוצים. הסגל שהיה כשיר, על שלל בעיותיו, היה אמור לעלות לבתים, או לפחות לעבור לשלבים הבאים, בלי שום קשר.

הדעה הרווחת בנושא הזה היא שבניית הסגל גרמה לקמפיין הגרוע

אז אני עם השועל- שאם כבר יש סיבה אז זה הפציעות (ועדיין היינו צריכים להגיע לבתים באירופית)

אבל שוב זה סתם מיותר להמשיך לבחוש בזה
חברים שלי, אוהדי חיפה, זרחו אחרי ההפסד לסודובה- ואני ריחמתי עליהם שהם לא קולטים שהנפילה הזאת שלנו הולכת לגרום להם לכ"כ הרבה סבל במהלך העונה

2 hours ago, tkui said:

הדעה הרווחת בנושא הזה היא שבניית הסגל גרמה לקמפיין הגרוע

אז אני עם השועל- שאם כבר יש סיבה אז זה הפציעות (ועדיין היינו צריכים להגיע לבתים באירופית)

אבל שוב זה סתם מיותר להמשיך לבחוש בזה
חברים שלי, אוהדי חיפה, זרחו אחרי ההפסד לסודובה- ואני ריחמתי עליהם שהם לא קולטים שהנפילה הזאת שלנו הולכת לגרום להם לכ"כ הרבה סבל במהלך העונה

זה לא מיותר לבחוש בזה אם בגלל מה שקרה אנשים חושבים שדווקא מנספורד הוא הבעיה ושהשחקנים, ובעיקר איביץ' (וגם אצלי יש קושי רגשי לומר את זה), הם קורבנות של הנסיבות.

זה לא עניין של האשמה, שבדר"כ לא עוזרת לכלום, אלא עניין של להכיר בבעיה ולו רק כדי להבין מה צריך לעשות בעתיד. לצורך העניין - אם בשנה הבאה יעשה רכש נהדר לפני תחילת העונה, אבל הקבוצה תגיע באותה רמת מוכנות כמו השנה, אנחנו נהיה בדיוק באותו המקום.

9 minutes ago, חומץ בלסמי said:

זה לא מיותר לבחוש בזה אם בגלל מה שקרה, אנשים חושבים שדווקא מנספורד הוא הבעיה ושהשחקנים, ובעיקר איביץ' (וגם אצלי יש קושי רגשי לומר את זה), הם קורבנות של הנסיבות.

זה לא עניין של האשמה, שבדר"כ לא עוזרת לכלום, אלא עניין של להכיר בבעיה ולו רק כדי להבין מה צריך לעשות בעתיד. לצורך העניין - אם בשנה הבאה יעשה רכש נהדר לפני תחילת העונה, אבל הקבוצה תגיע באותה רמת מוכנות כמו השנה, אנחנו נהיה בדיוק באותו המקום.

מה החלוקת תפקידים במכבי? (שואל ברצינות)
שנינו מסכימים שגם עם הסגל הזה (והבעיה בקישור) היינו צריכים לעבור את סודובה- כלומר הבעיה היא לא בחיזוק הסגל (שזה נושא אחר)

אז אם אתה מתכוון ללגרום לשחקנים להגיע ברמת מוכנות גבוהה- שזה אומנם היה אחד מהתפקידים של ג'ורדי אבל לא נראה לי שזה תפקיד של מנספורד

13 minutes ago, tkui said:

מה החלוקת תפקידים במכבי? (שואל ברצינות)
שנינו מסכימים שגם עם הסגל הזה (והבעיה בקישור) היינו צריכים לעבור את סודובה- כלומר הבעיה היא לא בחיזוק הסגל (שזה נושא אחר)

אז אם אתה מתכוון ללגרום לשחקנים להגיע ברמת מוכנות גבוהה- שזה אומנם היה אחד מהתפקידים של ג'ורדי אבל לא נראה לי שזה תפקיד של מנספורד

ג'ורדי? מה?

וגם - זה בדיוק מה שאני אומר - זה לא התפקיד של מנספורד.

14 minutes ago, Overmars said:

מישהו יודע מה המצב של גולסה?

ברוך השם

קם בבוקר, מניח תפילין + סלפי לאינסגרם

מאחר לניקוליץ' לאימון רגליים בקריית שלום

אחר הצהריים של שיעור תורה בבית משפחת שכטר עם הרב שניר גואטה + סלפי

בערב מאחר שוב לניקוליץ' לאימור כושר + עיסויים

אגב אני לא יודע אם זה עלה פה , אבל מנספורד אמר די בבירור שגם עם הכסף מהמכירה של ראיקו מכבי בקושי כיסו את הבור השנה, ולא באמת היה כסף לרכש .