Jump to content

סגל והתנהלות בקיץ

turgi

Recommended Posts

ההחלטה הראשונה שהרגישה לא בנוח, חסרת אומץ ניהולי הייתה ההחלטה שתורגי׳ הצביע עליה. עטר. להאריך חוזה ב470 לעונה זה קל מידי. זה לא לעבוד בלחפש מחליף ולא להתמודד עם רחשי הקהל, אבל זה מה שאתה אוכל עכשיו. ביס ענק מהתקציב על 0 תוצרת גם אם לא רק באשמתו.

4 minutes ago, אלחנדרו קניג said:

ההחלטה הראשונה שהרגישה לא בנוח, חסרת אומץ ניהולי הייתה ההחלטה שתורגי׳ הצביע עליה. עטר. להאריך חוזה ב470 לעונה זה קל מידי. זה לא לעבוד בלחפש מחליף ולא להתמודד עם רחשי הקהל, אבל זה מה שאתה אוכל עכשיו. ביס ענק מהתקציב על 0 תוצרת גם אם לא רק באשמתו.

וכאב ראש מהצבא של עטר. 

הוא שחקן שלא הייתי משחרר לאף קבוצה בצמרת וגם יכול לתרום לנו העונה אבל כל כאב הראש מסביב לא שווים את זה. 

2 minutes ago, קובי השועל said:

תנו לאלמוג קארצב וחוזז את המושכות בהדרגתיות ונרוויח גם אותם אני בטוח.

אני מאוד מקווה שלא ישאילו אותם שוב אחרי ההדחה. 

3 minutes ago, הנדון said:

מחוזז אני פחות מחזיק אבל אלמוג וקארצב חייבים לקבל הזדמנות אמיתית. 

לא שזה יאמר הרבה לגבי ההמשך והאם יושאלו אבל מקווה לראות את שניהם בהרכב מחרתיים.

אני מצטער אבל אני לא רואה בחוזז את מה שכולם רואים...

לא מחזיק ממנו בכלל, מקווה שאתבדה.

את קראצב ואלמוג אני מאוד רוצה לראות ממשיכים איתנו ולא מושאלים העונה. 

ההתנהלות של איביץ' בארבעת המשחקים האחרונים הזיה. באלוף האלופים חוזז היה מעולה ושוינפלד שם גול.
חוזז רואה דקות ראשונות פעם ראשונה אתמול אחרי 330 דקות באירופה כאילו מאיפה פתאום אתה מנפיץ אותו? שוינפלד לא רואה דקה אחת למרות שבתכלס הוא החלוץ 9 האמיתי היחיד שיש לנו בסגל.
שכטר שחלש כבר מאמצע העונה שעברה פותח כל משחק. ולמה?! מהמשחק הראשון ברור שהוא רק הורס. מה הקטע ההזוי לפתוח איתו?

זה בלי קשר לכל השחקנים שהיו חסרים לנו מהשנה שעברה - שני קשרים חלוץ ובלם, לפחות. לא מבין מה עבר להם בראש, לא מבין.

אמאדור,טיבי, אופואדו,שוינפלד, גולסה וניקוליץ' לא היו צריכים להמשיך.

אם איביץ' לא רוצה את עטר אז גם הוא לא היה צריך להמשיך. 

היו צריכים להביא בלם זר רציני שישחק לצד ייני שכבר צריך להתחיל "לחפוף" מישהו, אולי נחמיאס מק"ש.

אני לא מת על בלקמן אבל ההבאה שלו דווקא טובה, "ישראלי" איכותי לאגף כי אופאדו לא נראה טוב, אצילי שפך מנוע ועטר במצב לא ברור, אבל צריך גם חלוץ 9. 

כמובן שהיו צריכים לדאוג למחליף למיכה כי כשהוא לא טוב או פצוע אנחנו בבעיה, והיה מלא זמן למצוא שחקן כזה וזה פשוט לא קרה.

גם אין לי מושג מה קרה לשחקנים כמו גלזר, דור פרץ,קנדיל ומיכה שנראו פנטסטי עונה שעברה וכאילו הורידו עליהם את השאלטר. 

הביזארי הוא שרק לפני שלושה חודשים, איביץ מין הסתם אישר לממש את האופציה(היקרה) על עטר. מה קרה שם מאז? ועוד אומרים שהיתה להם שיחה אישית טובה ביום ראשון האחרון. עטר הוא לא המושיע אבל לא לקבל הזדמנות אמיתית כשכל הוואריציות כבר נוסו... זה תמוה. בטח לאור החוזה שחודש.

8 minutes ago, מכביסט לעד said:

בקיצור היו צריכים להעיף את כל הסגל שהביא אליפות ב31 הפרש.

צודק, כי גולסה וניקוליץ' שלא שיחקו בכלל בליגה + אמאדור וטיבי ששיחקו רק אחרי שהאליפות הוכרעה + שוינפלד שלא עשה כלום חוץ מגול אליפות סמלי ומקרי ואופואדו שגם לא בדיוק זרח, הם אלו שהביאו אליפות ב30 הפרש. 

הגיוני מאוד מה שאתה אומר שאם שאר השחקנים עשו עבודה טובה אז צריך להשאיר גם את אלו שלא עשו עבודה טובה במקום להחליף אותם ולהתחזק. 

עד עכשיו זה מוכיח את עצמו יופי שלא עשו את השינויים האלו.

27 minutes ago, YoC said:

צודק, כי גולסה וניקוליץ' שלא שיחקו בכלל בליגה + אמאדור וטיבי ששיחקו רק אחרי שהאליפות הוכרעה + שוינפלד שלא עשה כלום חוץ מגול אליפות סמלי ומקרי ואופואדו שגם לא בדיוק זרח, הם אלו שהביאו אליפות ב30 הפרש. 

הגיוני מאוד מה שאתה אומר שאם שאר השחקנים עשו עבודה טובה אז צריך להשאיר גם את אלו שלא עשו עבודה טובה במקום להחליף אותם ולהתחזק. 

עד עכשיו זה מוכיח את עצמו יופי שלא עשו את השינויים האלו.

בוא נשמע מי תביא במקומם גאון. יש לך פייר פליי אני מזכיר לך שאתה לא יכול לשחרר ולקנות סתם.

17 minutes ago, מכביסט לעד said:

בוא נשמע מי תביא במקומם גאון. יש לך פייר פליי אני מזכיר לך שאתה לא יכול לשחרר ולקנות סתם.

יש אנשים במכבי שמקבלים משכורת וזה התפקיד שלהם להציע שחקנים למאמן במסגרת התקציב.

היו לא מעט שחקנים טובים שיכולת להביא ולא עשית את זה ועכשיו אתה בוכה שאין אופציות (לדוגמה: קונסטנטין במקום ז'ראלדש ואז מפנה מקום לזר, ירדן שועה שעבר במחיר סביר לחיפה בעונה שעברה וכבר אז ידעת שאתה צריך חלוץ ויכולת להביא אותו אבל בחרת להמשיך עם שכטר ושוינפלד, ואפשר להמשיך עם הדוגמאות) .

ואם היית עושה אפילו חלק מהשינויים האלו ולא מגיע למאני טיים של אירופה עם הגנה מחוררת קישור אנמי והתקפה שלא קיימת אז לכל הפחות יכולת להגיע לליגה האירופית ולהכניס הרבה כסף שיעזור עם הפייר פליי. מה שנקרא גאון אתה.

13 minutes ago, מכביסט לעד said:

וואו אנשים פה הזייה לפעמים להשאיר את השומן שלא עבד גם שהצליח רק גורם נזק!! ועובדתית זה מה שקרה הריענון צריך להיות בשחקנים שלא תרמו תרומה משעותית בעונת אליפות : אמאדור, שוינפלד, צ׳קו, ולא הזכרתי את ניקוליץ׳ שפצוע מהרגע שהגיע. אלו שינויים שהיו צריכים לבצע ולרענן אם לא בשחקנים חדשים אז בצעירים קיימים : חוזז, אלמוג וקארצב. התרומה שלהם בוודאות הייתה גדולה יותר ממה שציקו ואמאדור נתנו לנו במשחקים באירופה. 

לא הגיוני לעלות באירופה עם הגנה כזאת, שלוש משחקים שאמאדור לא פוגע אז אתמול הוא שוב פתח למרות שטיבי כבר נכנס לקצב וכושר פשוט לא יכול להבין את זה. 

2 minutes ago, YoC said:

היו לא מעט שחקנים טובים שיכולת להביא ולא עשית את זה ועכשיו אתה בוכה שאין אופציות (לדוגמה: קונסטנטין במקום ז'ראלדש ואז מפנה מקום לזר, ירדן שועה שעבר במחיר סביר לחיפה בעונה שעברה וכבר אז ידעת שאתה צריך חלוץ ויכולת להביא אותו אבל בחרת להמשיך עם שכטר ושוינפלד, ואפשר להמשיך עם הדוגמאות) .

ואם היית עושה אפילו חלק מהשינויים האלו ולא מגיע למאני טיים של אירופה עם הגנה מחוררת קישור אנמי והתקפה שלא קיימת אז לכל הפחות יכולת להגיע לליגה האירופית ולהכניס הרבה כסף שיעזור עם הפייר פליי. מה שנקרא גאון אתה.

איך ירדן שועה אם אני מסביר לך שיש לנו פייר פליי? 

את קונסטנטין לא הביאו או כי לא סמכו על קנדיל כמגן ראשון או כי חיכו לדסה.

ולגבי השורות האחרונות שלך, מה קודם למה הביצה או התרנגול?

3 minutes ago, YoC said:

להביא את שועה אתה אומר... תחת הפיירפליי ובלי בתים אירופאים... נייס.

4 minutes ago, daniel616 said:

אתה רוצה לשחרר חצי קבוצה ואנחנו ההזייה?

הוא לא אמר לשחרר חצי קבוצה אבל אני שם לב שיש פה נטייה להעצים את הדברים שנכתבים כדי להגחיך את מי שאמר אותם כשאין לכם תשובה עניינית 

ניקוליץ' (שמעולם לא שיחק במכבי בכלל) + גולסה + שוינפלד + אופואדו + אמאדור + טיבי = 6 שחקנים כולל ניקוליץ'...ממש חצי קבוצה. 

3 minutes ago, daniel616 said:

אתה רוצה לשחרר חצי קבוצה ואנחנו ההזייה?

בהחלט מי שלא תורם מקצועית ומקבל שכר עתק צריך להיות מוחלף, זה קורה בברצלונה הגדולה וזה צריך לקרות גם במכבי.

צ׳קו,אמאדור, ניקוליץ, שוינפלד הם שחקנים חיזוק שלא תרמו כלום למכבי. אז בטח הגיוני להשאיר אותם ולהתאכזב שהם שוב לא מספקים את התוצרת. קבוצה בריאה חייבת לבצע ריענון והם בהחלט לא היו צריכים להיות פה.

ציקו - הגיע חינם והיה הולך חינם זו גם ככה שנתו האחרונה בחוזה.

אמאדור - בלם זר שלא תורם כלום למשחק ההגנתי, הגיע בחינם והיה משוחרר בחינם בחזרה לליגה השנייה בספרד מאמין שזה עוד יקרה.

ניקוליץ׳ - הגיע בחינם עדיין פצוע כשיחלים כמו במקרה של בטוקיו צריך להיות משוחרר לא תרם כלום.

שוינפלד בשנת חוזה לא תרם כלום במשך שלוש שנים שהוא פה הזייה בפני עצמה.

18 minutes ago, המכבייה said:

להביא את שועה אתה אומר... תחת הפיירפליי ובלי בתים אירופאים... נייס.

אוקיי אז אל תביא אף אחד, תשאר עם שוינפלד ואופאדו בהתקפה ואמאדור וטיבי בהגנה ואז תתפלא ששוב אין בתים באירופית, איך יהיו בתים אם לא תשחרר שחקנים ותביא יותר טובים במקומם?

מוסיף: מיכה היה לא טוב (קורה), תאר לך את ההבדל אם היה לך שחקן טוב בעמדה הזאת שיכול היה לשחק במקומו? יכול מאוד להיות שזה היה עושה את ההבדל, לא? אבל המשכנו עם ניקוליץ' כי אין כסף,פייר פליי, יש לו חוזה ועוד, אז גם אין אירופה ואין הכנסה משמעותית שהייתה כפולה ומכופלת מאשר עלות החלפת ניקוליץ'.