Jump to content

ג׳רלדס

אורי בלוקים

Recommended Posts

1 hour ago, Krishi said:

אנשים שקוטלים שחקנים חדשים אחרי מספר בודד של משחקים (על אחת כמה וכמה שחקנים זרים) צריכים להיות מורחקים מהפורום לתקופה. די, נמאס להתמודד עם הטמטום הזה כבר.

מילא לקטול אחרי שני משחקים רעים. אבל הוא היה בין הטובים אתמול

1 hour ago, Krishi said:

אנשים שקוטלים שחקנים חדשים אחרי מספר בודד של משחקים (על אחת כמה וכמה שחקנים זרים) צריכים להיות מורחקים מהפורום לתקופה. די, נמאס להתמודד עם הטמטום הזה כבר

.

3 minutes ago, חומץ בלסמי said:

לא שיש לי טענות אליו, שיחק סולידי, אבל קנדיל כבר נתן משחקים טובים יותר ופחות מג'רלדס אתמול. מה הן בדיוק ה-"איכויות בפעולות קטנות" שראית?

טאץ' ברמה גבוהה, מסירות עומק מדוייקות, היו לו לפחות 2-3 הקפצות קטנות לשחקן שעשה תנועה לתוך הרחבה, קרוסים חדים.

ובגדול-קבלת החלטות טובה, יציב הגנתית, מאוד טכני.

Just now, eran_7 said:

טאץ' ברמה גבוהה, מסירות עומק מדוייקות, היו לו לפחות 2-3 הקפצות קטנות לשחקן שעשה תנועה לתוך הרחבה, קרוסים חדים.

ובגדול-קבלת החלטות טובה, יציב הגנתית, מאוד טכני.

ראיתי גם איבודי כדור, ומסירות רוחב וקרוסים שמגיעים לשום מקום, והפסדים באחד על אחד על הקו. בקיצור - שום דבר חריג, לשום כוון. כמו שאמרתי - ראינו את קנדיל טוב יותר ופחות מזה. אין ממה להתלהב או להתאכזב כרגע.

5 minutes ago, חומץ בלסמי said:

ראיתי גם איבודי כדור, ומסירות רוחב וקרוסים שמגיעים לשום מקום, והפסדים באחד על אחד על הקו. בקיצור - שום דבר חריג, לשום כוון. כמו שאמרתי - ראינו את קנדיל טוב יותר ופחות מזה. אין ממה להתלהב או להתאכזב כרגע.

היו אבל באחוז קטן משאר הפעולות, נדיר ששחקן לא עושה טעות אחת במשחק שלם.

4 minutes ago, eran_7 said:

היו אבל באחוז קטן משאר הפעולות, נדיר ששחקן לא עושה טעות אחת במשחק שלם.

אה, כן, אני מסכים. אבל פשוט זה לא היה משהו יוצא דופן. אני לא כ"כ אוהב להתלהב משחקנים על סמך משחק אחד, במקרה שלו גם אין כ"כ ממה (ושוב, גם אין ממה להתאכזב). בפרט אני לא מבין את ההשוואה המזלזלת בקנדיל בעניינו.

2 minutes ago, חומץ בלסמי said:

אה, כן, אני מסכים. אבל פשוט זה לא היה משהו יוצא דופן. אני לא כ"כ אוהב להתלהב משחקנים על סמך משחק אחד, במקרה שלו גם אין כ"כ ממה (ושוב, גם אין ממה להתאכזב). בפרט אני לא מבין את ההשוואה המזלזלת בקנדיל בעניינו.

קנדיל קיבל הזדמנות נדירה העונה כשדסה לא נמצא והיה חלש בכל המשחקים עד עכשיו וזה אחרי עונת התאקלמות. 

26 minutes ago, eran_7 said:

קנדיל קיבל הזדמנות נדירה העונה כשדסה לא נמצא והיה חלש בכל המשחקים עד עכשיו וזה אחרי עונת התאקלמות. 

כמו כל השחקנים. אין הבדל. ג'רלדס לא הראה משהו יוצא דופן, ולקנדיל לא מגיע זלזול.

אין לי כלום עם זרלדאש ויכול להיות שהוא היה הטוב במגרש אתמול אבל אני חושב שזר לא היה צריך להגיע לעמדה אותה הוא הולך לחלוק 50 אחוז מהזמן עם קנדיל ועוד רק במסגרת וחצי.

ליגת העל ועוד גביע פעם ב..אפשר היה להביא זר במקום אחר במגרש. מהלך לא נכון של מכבי, לדעתי. 

לא צריך להזכיר את סבוריט, העניין הוא לא היכולת של זראלדש, מגן ימני זר ועוד חצי מחליף, לדעתי זאת טעות משמעותית. 

- מי שהציע להרחיק אותי מוזמן להרחיק מהפורום, אחרי 13 שנה אולי הגיע הזמן. 

7 hours ago, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

עדיין קצת מלחיץ אותי שבקרוב ל200 הופעות הוא עם 5 בישולים 

השאלה אבל איפה הוא שיחק עם מי, מה הייתה הטקטיקה כמה שיחק 

יותר מדי שאלות שהם לא בדקו, אי אפשר להסתכל רק על סטטיסטיקה ולחשוב שזה קובע משהו 

אם אני לא טועה גם לסבוריט הייתה סטטיסטיקה לא טובה התקפית, והלוואי וגארלדש יהיה סאבוריט של צד ימין

3 minutes ago, טוריחו said:

אין לי כלום עם זרלדאש ויכול להיות שהוא היה הטוב במגרש אתמול אבל אני חושב שזר לא היה צריך להגיע לעמדה אותה הוא הולך לחלוק 50 אחוז מהזמן עם קנדיל ועוד רק במסגרת וחצי.

ליגת העל ועוד גביע פעם ב..אפשר היה להביא זר במקום אחר במגרש. מהלך לא נכון של מכבי, לדעתי. 

לא צריך להזכיר את סבוריט, העניין הוא לא היכולת של זראלדש, מגן ימני זר ועוד חצי מחליף, לדעתי זאת טעות משמעותית. 

דעה לגיטימית, ואני די מסכים איתה

אבל צריך לסמוך על איביץ אולי לדעתו קנדיל לא ברמה וכרגע צריך מגן

אל תשכח שהוא גם ראה את האופציות ואולי מבחינת מה שהוצע לו לא היינו יכולים להשתפר בשום עמדה חוץ מזאת אז הוא הלך על מגן.

7 minutes ago, טוריחו said:

אם הוא לא ייפצע זה יותר הולך להיות 75-25 לג'ראלדש מבחינת חלוקת דקות המשחק.