Jump to content

ג׳רלדס

אורי בלוקים

Recommended Posts

אני זוכר בראיון החתימה עם ג'ראלדס: אני מגן התקפי אני אוהב לעלות להתקפה ולעזור בהתקפה.

אוזן: ג'ראלדס הוא לא מגן התקפי אבל הוא נאלץ להיות כזה. (או משהו בסגנון)

1 hour ago, Miki6846 said:

האגדה אומרת שבכל פעם שאורי אוזן שומע את השם הזה הוא מציין את הסטטיסטיקה ההתקפית שלו

אכל את הראש

שמע שמעתי אותו אומר את זה איזה 6 פעמים: בפודיום, אצל אופירה וברקוביץ, ובכל שידור של מכבי מאז שהוא חתם... 

1 hour ago, Miki6846 said:

האגדה אומרת שבכל פעם שאורי אוזן שומע את השם הזה הוא מציין את הסטטיסטיקה ההתקפית שלו

אכל את הראש

הוא ויוסיפוביץ אוהבים למחזר נתונים בין הפוד שלהם לגיגים האחרים

54 minutes ago, MR.Krabs said:

הוא היה לא רע כי כל השאר היו כלום

למה החלטת שהסיבה לכך שהוא היה לא רע היא כי כל השאר היו גרועים?

אולי הוא פשוט... שחקן לא רע?

שחקן חמוד, לא שחקן וואו. דווקא ההחתמה הזאת מסמלת לדעתי יותר מהכל את הכישלון באירופה.

הבאנו שחקן זר בינוני ומטה לאחר ששנה שעברה הרצנו את קנדיל בכדי שמתישהו יהפוך למגן הימני הראשון. בשביל להעלות את הרמה של קנדיל,

אפשר היה להביא ישראלי אחר שיתחרה איתו.

וואללה שמתי לב שהוא משחק רק אחרי שריקת הסיום כשעשו עליו קלוז אפ יושב על הדשא

אולי זה כי צפיתי על מיוט ואולי זה כי לא זיהיתי אותו

אבל האירו את עיניי-

מה ראיתם ממנו? 

אני ראיתי כלום

Just now, טוריחו said:

שחקן חמוד, לא שחקן וואו. דווקא ההחתמה הזאת מסמלת לדעתי יותר מהכל את הכישלון באירופה.

הבאנו שחקן זר בינוני ומטה לאחר ששנה שעברה הרצנו את קנדיל בכדי שמתישהו יהפוך למגן הימני הראשון. בשביל להעלות את הרמה של קנדיל,

איך אתה יכול להגיד שהוא בינוני אחרי המשחק הראשון שלו? 

חלאס לפסול שחקנים אחרי משחק אחד. גם על סאבוריט אמרתם עאלק בילבאו.

3 minutes ago, טוריחו said:

לא מתאים לך. משחק וחצי גרמו לך להבין שהוא בינוני ומטה? להזכיר לך איך סבוריט פתח פה?

5 minutes ago, מכביסט לעד said:

איך אתה יכול להגיד שהוא בינוני אחרי המשחק הראשון שלו? 

חלאס לפסול שחקנים אחרי משחק אחד. גם על סאבוריט אמרתם עאלק בילבאו.

צא מהסרט ואל תוציא את הדברים שלי מקונטקסט. 

כן, לא הבאנו מגן ימני בהרבה מאוד כסף, הבאנו שחקן בינוני ומטה, בדיוק כמו 70 אחוז מהליגה שלנו.

אז על שחקן כזה, היינו יכולים להתפשר על ישראלי ולהתחזק במקומות אחרים בזר.

3 minutes ago, טוריחו said:

כן, לא הבאנו מגן ימני בהרבה מאוד כסף, הבאנו שחקן בינוני ומטה, בדיוק כמו 70 אחוז מהליגה שלנו.

אבל באמת איך אפשר להחליט שהוא בינוני ומטה בשלב הזה? 

אני מניח שאין לך היכרות מוקדמת איתו מלפני שהגיע אלינו, שיחק עד עכשיו משחק וחצי, תן לו זמן להכיר את השיטה והחברים ולהתאים את עצמו. 

בעיני הוא היה דווקא נקודת אור מהמשחק אתמול. זה עדיין לא מספיק כדי להחליט שהוא בינגו, אבל בטח לא הייתי קובע שהוא בינוני. 

לטעמי אתמול היה אחת מנקודות האור , וראיתי במשחק שלו המון דברים טובים , במיוחד דחיפה קדימה ותנועה ללא כדור טובה , לדעתי יסיים את העונה עם לפחות 4 בישולים ויתן עבודה הגנתית , כמו סבוריט רק בימין.

3 minutes ago, Silent Shout said:

אבל באמת איך אפשר להחליט שהוא בינוני ומטה בשלב הזה? 

אני מניח שאין לך היכרות מוקדמת איתו מלפני שהגיע אלינו, שיחק עד עכשיו משחק וחצי, תן לו זמן להכיר את השיטה והחברים ולהתאים את עצמו. 

בעיני הוא היה דווקא נקודת אור מהמשחק אתמול. זה עדיין לא מספיק כדי להחליט שהוא בינגו, אבל בטח לא הייתי קובע שהוא בינוני. 

עזוב תן לו לצעוק שהוא בינוני סתם בגלל שהוא שחקן זר.

11 minutes ago, טוריחו said:

גם סאבוריט לא הרשים במשחקים הראשונים שלו וגם אותו לא הבאנו בהרבה כסף, משחק וחצי זה לא מספיק זמן בשביל לקבוע שמדובר במגן בינוני.

לדעתי היה לא רע אתמול.

אנשים שקוטלים שחקנים חדשים אחרי מספר בודד של משחקים (על אחת כמה וכמה שחקנים זרים) צריכים להיות מורחקים מהפורום לתקופה. די, נמאס להתמודד עם הטמטום הזה כבר.

37 minutes ago, Marco_Reus said:

גם סאבוריט לא הרשים במשחקים הראשונים שלו וגם אותו לא הבאנו בהרבה כסף, משחק וחצי זה לא מספיק זמן בשביל לקבוע שמדובר במגן בינוני.

לדעתי היה לא רע אתמול.

2 hours ago, טוריחו said:

אתה באמת חושב שהוא בינוני ומטה?

אולי אני לא גאון כדורגל אבל לדעתי הוא היה הכי טוב על המגרש אתמול, יש לו איכויות בפעולות קטנות שקנדיל רק יכול לחלום עליהן.

4 minutes ago, eran_7 said:

אתה באמת חושב שהוא בינוני ומטה?

אולי אני לא גאון כדורגל אבל לדעתי הוא היה הכי טוב על המגרש אתמול, יש לו איכויות בפעולות קטנות שקנדיל רק יכול לחלום עליהן.

לא שיש לי טענות אליו, שיחק סולידי, אבל קנדיל כבר נתן משחקים טובים יותר ופחות מג'רלדס אתמול. מה הן בדיוק ה-"איכויות בפעולות קטנות" שראית?