Jump to content

קניית Universal Docking Station

Yellowald

Recommended Posts

רציתי לעשות בבית עמדת עבודה לי ולאשתי. יש לנו יחד שלושה לפטופים (2 מהעבודה) וראיתי באינטרנט שיש משהו שנקרא Universal Docking Station שמאפשר לחבר את הלפטופ ב-USB ופשוט להעביר את הכל למסך גדול שאליו כבר מחוברים  כבל רשת,רמקולים,כניסות שונות וכל מה שצריך.

אז קניתי מסך ב-KSP אבל המוכר המליץ לי לא לקנות את התחנת עגינה לפני שאני עושה תחקיר, כי יש פרוטוקולים שונים של חיבורים וחבל שאתבאס שבסוף זה לא עובד לי. ניסיתי לקרוא קצת אבל באמת שלא הצלחתי להבין מה אני צריך.

דגמי הלפטופים שלנו הם:

- Asus TP301U

- Lenovo Ideapad 500s

-Lenovo ThinkPad T480s

אם מישהו יכול להגיד לי מה אני צריך זה יהיה מעולה.

תודה מראש!

קום אתה צריך להבין האם הלפטופ שלך תומך בתחנת עגינה.
אופציה נוספת אם יש לך חיבור thunderbolt תוכל להוציא ממנו dock ולחבר אליו את כל מה שאתה צריך.

On 18.8.2019 at 13:35, gilgil28 said:

אופציה נוספת אם יש לך חיבור thunderbolt תוכל להוציא ממנו dock ולחבר אליו את כל מה שאתה צריך.

@thunderbolt

On 18.8.2019 at 13:35, gilgil28 said:

בסוף הלכתי לאייבורי, התייעצתי עם המוכרים למרות שגם הם לא מכירים את המוצר, לקחתי קצת סיכון ובסוף זה עובד אש.

תודה!

12 hours ago, Yellowald said:

בסוף הלכתי לאייבורי, התייעצתי עם המוכרים למרות שגם הם לא מכירים את המוצר, לקחתי קצת סיכון ובסוף זה עובד אש.

תודה!

מה קנית? כמה עלה? אני שוקל לעשות דבר דומה עם הלפטופ שלי סתם כי נראה לי יותר נוח לעצב עם מסך ומקלדת ולא לפטופ

On 20.8.2019 at 09:27, UNAGI said:

מה קנית? כמה עלה? אני שוקל לעשות דבר דומה עם הלפטופ שלי סתם כי נראה לי יותר נוח לעצב עם מסך ומקלדת ולא לפטופ

אני קניתי את זו:

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=30006

מה שכן, יש מצב שאם תזמין מחו"ל ייצא לך יותר זול וגם המבחר רחב בהרבה ממה שיש בארץ. הסיבה שהעדפתי לקנות פה זה כדי שאוכל להחזיר למקרה שלא תהיה התאמה למחשב שלי וגם כי לא ידעתי

מה טיב החברה. עכשיו אחרי שהשתמשתי אני רואה שזו כנראה אחלה חברה ואחלה מוצר אז אתה יכול להסתכל בחנות שלהם באליאקספרס:

https://www.aliexpress.com/store/group/Docking-Station/3022002_511354546.html?spm=a2g1y.promotion-20181111.pcShopHead_6464487.1_3

מה שכן, מכיוון שאתה עוסק בעיצוב הייתי בודק טוב את ההתאמה לסוג העבודה שלך, כי אני חושב שחיבור USB3.0 די מוגבל עם עבודות גרפיקה. אני חושב שיש להם שם מוצרים עם חיבור Thunderbolt שמיועדים לגרפיקה ומעבירים גם 4K ובטח יתאימו לך יותר.