Jump to content

איביץ'

itan17

Recommended Posts

8 minutes ago, itan17 said:

משהו הזוי. לא זוכר בפורום כל כך הרבה הודעות טיפשיות ביום אחד. כאילו רק חיכו למשהו רע מאז סארפסבורג.

ה31 הפרש הרגו אותם חיכו רק לרגע שיוכלו לצאת על איביץ'...

31 minutes ago, erantheking21 said:

אוהב אתו אבל תגובה כמו הקבוצה הפחות טובה עלתה וגאה בשחקנים פחות מתחבר לי עכשיו

יצא מהפאסון, לא נורא.

אכפת לו מאוד, הלוואי שיבוא במוד פושע מלחמה לליגה.

13 hours ago, ששון הצהוב said:

איביץ' איבד את הדרך.

הוא לא אשם.

הוא ה-אשם!

העונה שעברה היתה שיט אוהבים הרמוני, שהתנפץ על הקרחון הליטאי.

נראה שרב החובל עוד אחז בהגה- אבל שההגה נתלש מן הספינה.

מי יחלץ אותנו מהמצולות? 

ממש לא קפטן איביץ'.

החותמת לאובדן האיביץ' היא ההתפרצות הנבזית שלו מחוץ לקווים, על ילדי הכדורים ושאר המארחים.

.נערך.

56 minutes ago, erantheking21 said:

אוהב אתו אבל תגובה כמו הקבוצה הפחות טובה עלתה וגאה בשחקנים פחות מתחבר לי עכשיו

21 minutes ago, erantheking21 said:

מקווה שאיביץ סתם אמר את זה בתקשורת ומחר באימון הוא יעיף להם כאפות

לא משנה איך שיחקנו, עפנו מול יריבה ברמת הלאומית.

וואלה אחרי שראיתי את הראיון במלואו
אני רק עוד יותר מת עליו! מלך!!

52 minutes ago, tkui said:

ה31 הפרש הרגו אותם חיכו רק לרגע שיוכלו לצאת על איביץ'...

גם הפיקטיביים תמיד נישתיים, אי אפשר לחזור על עצמך כי אז זה יהיה ברור. יש כאלה לאירופה, יש לליגה בתורנויות, יש בגביע. יש להכל.

הם לא חיכו כזה הרבה, רק החליפו יוזר.

עשה לי טוב לראות אותו מתעצבן על המאמן שלהם. לא יודע איך להסביר, מרגיש שסוף סוף יש מישהו שלוקח ללב ברמה כזאת. ממש, ממש מקווה שימשיך למרות שמבחינת הרכבים ושחקנים אני חושב שהוא יעדיף לשכוח את המשחקים העונה.

48 minutes ago, erantheking21 said:

מקווה שאיביץ סתם אמר את זה בתקשורת ומחר באימון הוא יעיף להם כאפות

לא משנה איך שיחקנו, עפנו מול יריבה ברמת הלאומית.

הוא תמיד מרים לשחקנים אחרי משחקים, גם אם אומר שהיה ניצחון רע אומר שהשחקנים הרבה יותר טובים מזה.

אני חושב באמת שהוא עלה היום נכון גם מבחינת הרכב ( אולי למעט שכטר ) וגם מבחינת מערך , גם הניהול משחק שלו היום היה נכון .

עם כל ההתעלמות מהנושא של חדר ההלבשה , נראה שבאמת היה שם משהו , אחרי חמישה משחקים שלא הייתה הנעת כדור נורמלית , לא היה לחץ על הקבוצה היריבה , ולא ירידה נכונה להגנה וחיפוי .

היום הקבוצה עשתה את כל הדברים האלה ולטעמי שיחקנ טוב והזכירה את עונה שעברה , היה נראה שהכל התהפך לטובה , אבל עדיין היה חוסר מזל ורכות רצינית מול השער ( הזכיר את המשחק מול הפועל רעננה בעונה שהפסדנו לבש את האליפות עם זהבי ) 

אין לי כמעט ביקורת על איביץ בקמפיין הזה , כי גם בהרכבים שעלה ציפיתי מהשחקנים לרמת משחק הרבה יותר גבוה בלשון המעטה ממה שהציגו על המגרש .

הנקודה היחידה שקצת שנויה במחלוקת וכן הפריעה לי הוא משחק החוץ בקלוז׳ , אני באמת מאמין שצריך לבוא יותר התקפי במשחקי חוץ ולהפסיק לתת כבוד כזה ולנסות להכריע בבית , הזכיר לי נורא את המשחק הראשון שלו מול באר שבע בטרנר שעלה עם מערך די הגנתי ומהוסס .

עומד מאחוריו והלוואי ויתנו לו גיבוי מלא להעיף כל שלקן שעושה בעיות , אם אפשר מחתים אותו היום לחוזה ל4 שנים.

31 minutes ago, EuropE said:

אני חושב באמת שהוא עלה היום נכון גם מבחינת הרכב ( אולי למעט שכטר ) וגם מבחינת מערך , גם הניהול משחק שלו היום היה נכון .

עם כל ההתעלמות מהנושא של חדר ההלבשה , נראה שבאמת היה שם משהו , אחרי חמישה משחקים שלא הייתה הנעת כדור נורמלית , לא היה לחץ על הקבוצה היריבה , ולא ירידה נכונה להגנה וחיפוי .

היום הקבוצה עשתה את כל הדברים האלה ולטעמי שיחקנ טוב והזכירה את עונה שעברה , היה נראה שהכל התהפך לטובה , אבל עדיין היה חוסר מזל ורכות רצינית מול השער ( הזכיר את המשחק מול הפועל רעננה בעונה שהפסדנו לבש את האליפות עם זהבי ) 

אין לי כמעט ביקורת על איביץ בקמפיין הזה , כי גם בהרכבים שעלה ציפיתי מהשחקנים לרמת משחק הרבה יותר גבוה בלשון המעטה ממה שהציגו על המגרש .

הנקודה היחידה שקצת שנויה במחלוקת וכן הפריעה לי הוא משחק החוץ בקלוז׳ , אני באמת מאמין שצריך לבוא יותר התקפי במשחקי חוץ ולהפסיק לתת כבוד כזה ולנסות להכריע בבית , הזכיר לי נורא את המשחק הראשון שלו מול באר שבע בטרנר שעלה עם מערך די הגנתי ומהוסס .

עומד מאחוריו והלוואי ויתנו לו גיבוי מלא להעיף כל שלקן שעושה בעיות , אם אפשר מחתים אותו היום לחוזה ל4 שנים.

כל מילה

יש פה הרבה סטייקים. נכון, יש לו אשמה במצב אבל צריך לתת לו את הגב והשקט לעשות סדר. 

1 hour ago, סלבה said:

הוא תמיד מרים לשחקנים אחרי משחקים, גם אם אומר שהיה ניצחון רע אומר שהשחקנים הרבה יותר טובים מזה.

זה כי מנהיג אמיתי לא יוצא על השחקנים שלו בתקשורת. מה שיש לו להגיד להם הוא צריך להגיד בדלתיים סגורות. מעדיף מאמן שמגן על השחקנים שלו בתקשורת אחרי הפסד מאשר כל מיני קובי רפואה או סלבישה יוקאנוביץ׳. מזכיר לי שאחד הדברים הראשונים שפאולו סוזה אמר כשנחת בארץ היה לספר על אחד העקרונות שלו - שבחיים לא נשמע אותו מבקר את השחקנים שלו בתקשורת.

ההאשמות ש"איבד את הפאסון"? ופרגי לא היה מתעצבן בחיים? אם הקבוצה על סף משבר אני מצפה מהמאמן להפגין נוכחות. אם השיטה שלו תעבוד או לא נדע בהמשך, אבל גם זאת דרך להעיר את השחקנים.

לא מפקפק בו אפילו לדקה.

לא הלך,

אני דווקא חושב שהיום היה משחק סביר וראו הרבה נקודות שיפור.

אחלה איביץ,דורסים תליגה ושנה הבאה ניתן קמפיין מכובד יותר.

10 hours ago, אלמוג12 said:

ראו בשפת הגוף שלו שהוא עשה כל מה שיכל ולא עבד.

מתחיל להאמין שהפוסט של הזווית אכן נכון.

מלבד פיבן, יוני וגלזר באמת כל השחקנים פשוט לא מספיק טובים, לעמוד מאחורי איביץ'!

איזה פוסט

11 hours ago, סלבה said:

כואב לומר, אבל מתחיל להאמין לשמועות על "קרטל" ושחרנים שיוצאים נגדו.

עטר, מיכה (אם נכון האיש שהכי מאכזב אותי במכבי אי פעם כנראה), פרץ וכו', זה נראה לא טוב. אם אכן מובילים דברים כאלה שיעופו על טיל רחוק מאוד ממכבי. בושה.

אני איתך האמת. אני ממש מקווה שזה לא נכון אבל אם כן ? זה מחזיר אותי לתקופות חשוכות ב2011/12 ואם יש חצי דבר כזה צריך להוציא את זה לתקשורת ולשלוח אותם על טיל. שישחקו בבני יהודה עד סוף חייהם.

לא מצליח להבין את כל התגובות ההזויות של הקהל שלנו אחרי כמה משחקים לא טובים, ממש מזעזע, שכחתם שלקחתם אליפות ודרסתם את הליגה עונה שעברה אז פתאום לפטר את איביץ? 

מתהפכים כמו סטייקים בגלל תקופה לא טובה ואפילו אני לא משוכנע שעליו האשמה, סבלנו מחוסר מזל וחוסר כושר של תחילת עונה נגד קלוז׳,

נגד סודובה בית ניראנו רע אין מה לעשות, במשחק אתמול לא חושב שמכבי היו חלשים שוב שתי גולים הזויים מכדורים טועים, כדורים פגעו בקורות, משקופים וטיילו ברחבה שלהם בלי רגל מסיימת.

כנראה שלא הגענו מוכנים לאירופה וזה בהתחשב בכך שאנחנו עדיין תחת הפייר פלי.

להמשיך הלאה להסתכל על הליגה ולדרוס אותה.

די להיות סטייקים להתהפך כל יומיים בגלל שבועיים רעים.

יאללה מכבי.

במשחק מול קש ונס ציונה צריך לעודד את איביץ

להראות לשחקנים שאנחנו מאחורי המאמן, אם לשחקן כלשהו יש בעיה איתו הוא מוזמן ללכת

כל עוד איביץ מאמן מכבי צריך לנסות להרים אותו ואת הקבוצה

ד"א, איביץ אשם לא פחות מהשחקנים אבל אנחנו אוהדים וצריכים לעודד ולא לקלל או להשמיץ, אסור לתת רעל לתקשורת המזדיינת הזאת

לא יודע מה עובר לו בראש. אם אני שם את עצמי במקומו אני דיי בטוח שהייתי רוצה ללכת. מסתמן שהשחקנים כבר לא ממושמעים 100%, ובלשון המעטה גם השדרה הניהולית לא נותנת לו יותר מדי כלים בשביל לשמר את ההישג של שנה שעברה. הלוואי שהוא יישאר, אבל צריכים לקרות כמה דברים שיחזקו את המעמד שלו, לדעתי בעיקר מול עצמו. כמובן שיש גם את הקטע שהוא לא ירצה להיזכר כאחד שעזב אחרי הדחה מביכה מאירופה, בין אם יש לו חלק בה או לא.

אני מקווה ורוצה להאמין שאיביץ' הבין לאן הגיע ומה היו המגבלות של הכדורגל הישראלי וספציפית של מכבי ת"א והוא עדיין עשה הישג חסר תקדים במועדון. בנוסף שהוא רואה שהמועדון מתנהל בצורה נורמלית והוגנת מבחינה ניהולית, ואין פה פנאטים שיזרקו לו פחיות על הראש ושהמועדון וההאוהדים עומדים מאחוריו למרות הכישלון באירופה. שהוא קרוץ מהחומר שלא מתייאש ונותן בראש גם כשקשה. ובעיקר כי לקראת עונת 20/21 לא יהיו עלינו יותר מגבלות פייר פליי והוא יוכל לקבל את הסגל שהוא באמת רוצה.