Jump to content

איביץ'

itan17

Recommended Posts

31 דקות לפני, קובי החולוני said:

די להמעיט בשיא של טננבאום, זה בדיוק מה שהתקשורת והקהלים היריבים עושים

זאת הליגה שלנו, זה הרמה שלנו, וזה השיאים שלנו

כל משחק הוא לוקח הצלה או שתיים או אפילו 3 אז הוא עושה עבודה מצויינת וגם ההגנה עושה עבודה מצויינת לא מבין מה הקטע בלהמעיט מההישג האדיר הזה

ובלי קשר לשיא, הוא מתנהל עם הכדור בצורה שקטה ומשחרר לחץ יפה, יצא מכמה מצבים שאני זוכר את ראיקוביץ נלחץ מאוד מהם

אחלה של שוער

לא נראה לי מישהו ממעיט בהישג, אלא שמים את הדברים בפרופורציות נכונות, מדובר בשיא של כלל הקבוצה, לא רק של טננבאום. יש לנו משחק הגנתי מפחיד העונה

1 hour ago, קובי החולוני said:

כל משחק הוא לוקח הצלה או שתיים או אפילו 3 אז הוא עושה עבודה מצויינת וגם ההגנה עושה עבודה מצויינת לא מבין מה הקטע בלהמעיט מההישג האדיר הזה

ובלי קשר לשיא, הוא מתנהל עם הכדור בצורה שקטה ומשחרר לחץ יפה, יצא מכמה מצבים שאני זוכר את ראיקוביץ נלחץ מאוד מהם

אחלה של שוער

אני ממש לא ממעיט בשיא.

אני טוען שהוא קודם כל כתוצאה מהגנה נפלאה. השוער לא עשה דברים מיוחדים מדי. יש לו חלק בשיא, אבל זה לא שהוא אחד הגורמים המרכזיים לו. 

5 hours ago, וזה ברשת said:

עם כל הכבוד לטננבאום, זה לא שהוא הראה יכולות שוערות יוצאות דופן. בקושי בועטים אליו. ברור שיש לו חלק בשיא, אבל עיקר הקרדיט הוא להגנה.

מן הסתם שכדי להגיע לשיא כזה של משחקים ללא ספיגה אתה חייב הגנה מעולה, כי אם כל משחק היו בועטים לשער שלנו 5-6 בעיטות אז בחיים לא היינו מגיעים לשיא הזה.

אהבתי אתמול שגם במצב של הנבדל באחד על אחד הוא לקח את הכדור. בינתיים כשצריך אותו הוא שם.

יש פה אנשים שכנראה לא חוו שוערים ברמת האדם ואזר שהיה לנו.

אש על טננבאום, חוסך לנו עמדת זר.

מכבי צריכים לחשוב על שוער ישראלי במקום יאניוטיס (אולי הרוש או מרציאנו) כגיבוי.

לא רואה סיבה להחזיק את היווני על הספסל. גם אם מדובר בשוער טוב, טננבאום מצדיק את המקום שלו.

30 דקות לפני, Bloper said:

וואלה אני אגיד את האמת אני לא בטוח שטננבאום ברמה להיות השוער הראשון של מכבי (כרגע לפחות) מקווה שישתפר ויוכיח אחרת

באתי לענות בציניות, אבל אני באמת שואל, במה בדיוק אתה מצפה שהוא ישפר? עד עכשיו הוא לא סופג, מה שוער צריך לעשות בשביל להיחשב ראוי למכבי?

מישהו שם לב לתגובות של איביץ' בכל החלטת שיפוט? הבנאדם לא מבין לאן הוא הגיע עם כל החרטות של השופטים פה.. הוא אשכרה צריך לבכות לשופטים לפעמים בשביל שישרקו כראוי.

10 hours ago, kutomer said:

באתי לענות בציניות, אבל אני באמת שואל, במה בדיוק אתה מצפה שהוא ישפר? עד עכשיו הוא לא סופג, מה שוער צריך לעשות בשביל להיחשב ראוי למכבי?

משחק רגל, ההדיפות שלו לפעמים לא במקום

לוקח לו באמת יותר מידי זמן לשחרר כדור

ציפיתי שיעשה שיפור משמעותי אחרי כל הדקות האלה שהוא משחק עוד לא קרה מקווה שאני טועה וכשיתחילו להתקיף אותו הוא יראה שהוא שווה יותר 

14 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

משחק הרגל שלו באמת לא משהו, אבל היו לנו גרועים יותר בעבר, ראה ערך חואן פאבלו.

אני דווקה כל פעם מתרשם כמה הוא רגוע עם הכדור ברגל גם תחת לחץ של היריבה, ולא עושה שטויות כמו שראיקוביץ' היה עושה.

26 דקות לפני, Bloper said:

משחק רגל, ההדיפות שלו לפעמים לא במקום

לוקח לו באמת יותר מידי זמן לשחרר כדור

ציפיתי שיעשה שיפור משמעותי אחרי כל הדקות האלה שהוא משחק עוד לא קרה מקווה שאני טועה וכשיתחילו להתקיף אותו הוא יראה שהוא שווה יותר 

* משחק הרגל שלו בסדר גמור לדעתי, כל עוד הוא לא תחת לחץ מוגזם רוב הכדורים עם כתובת.

* שחרור הכדור תלוי יותר בתנועה של שחקנים בקבוצה מאשר בו, הציפייה שכל כדור הוא ישחרר מיד למתפרצת הרבה יותר תלויה השחקן שייצר את התנועה הזאת מאשר בו, אני כמעט לא רואה אותו מתמהמה עם הכדור.

* מעל לכל הוא לא קיבל פאקינג שער עד מחזור 13, אפשר להגיד שזה קבוצתי, אבל לדעתי הוא חלק משמעותי מהקבוצה, אשמח אם מישהו ייתקן אותי לגבי המספרים אבל מניח שבעטו לו למסגרת בערך 20 פעם, לשמור על רשת נקייה מ20 ניסיונות זה מרשים מאוד, הוא גם לקח כמה כדורים יפים.

ברור שיש פה אלמנט של מזל אבל להגיד "מקווה שיראה שהוא שווה יותר" זה באמת מצחיק, הוא שבר פה שיא של 30 שנה מה עוד הוא צריך לעשות בכדי לקבל כבוד?

אם היו משלמים עליו 400K$ הוא היה עילוי והשוער הכי טוב שנחת פה. 

אני לא חושב שיש זלזול פה בטננבאום.

אבל באמת בואו נהיה אמיתיים. כמות המצבים המסוכנים שהוא עמד בהם ועצר בעצמו ב-13 המחזורים שווה אולי לכמות המצבים שראייקו או כל שוער אחר שלנו עמד בהם ב-2-3 משחקים גג.

לא אומר שהוא שוער לא טוב, כי כן הביא פה ושם כמה עצירות יפות כולל פנדל. אבל מול ההתקפות החלשות של הליגה שלנו בתוספת משחק ההגנה המשובח שלנו (יחסית לישראל לפחות) אי אפשר להגיד שזה מדד לקבוע משהו.

לצורך העניין יש פה מישהו שחושב שהוא יותר טוב מראייקו או אניימה או שוערים זרים אחרים בליגה שלנו שאנשים רצו שיבואו לפה?

באמת יש פה שילוב של כמה גורמים שעזרו לו להגיע לשיא ויש פה גם הרבה מן האלמנט של להיות במקום הנכון בזמן הנכון. ואני מקווה שימשיך ככה עד האליפות כי אין פה באמת קבוצות שיכולות לאיים עלינו (אלא אם אנחנו ניתן להם).

אירופה תהיה כבר אופרה אחרת. ילחצו אותנו יותר ויתקיפו אותנו יותר ויבעטו יותר ויצאו למפרצות יותר איכותיות ואז נצטרך אותו באמת בשיא כושרו.

16 דקות לפני, Krishi said:

אני לא חושב שיש זלזול פה בטננבאום.

אבל באמת בואו נהיה אמיתיים. כמות המצבים המסוכנים שהוא עמד בהם ועצר בעצמו ב-13 המחזורים שווה אולי לכמות המצבים שראייקו או כל שוער אחר שלנו עמד בהם ב-2-3 משחקים גג.

לא אומר שהוא שוער לא טוב, כי כן הביא פה ושם כמה עצירות יפות כולל פנדל. אבל מול ההתקפות החלשות של הליגה שלנו בתוספת משחק ההגנה המשובח שלנו (יחסית לישראל לפחות) אי אפשר להגיד שזה מדד לקבוע משהו.

לצורך העניין יש פה מישהו שחושב שהוא יותר טוב מראייקו או אניימה או שוערים זרים אחרים בליגה שלנו שאנשים רצו שיבואו לפה?

באמת יש פה שילוב של כמה גורמים שעזרו לו להגיע לשיא ויש פה גם הרבה מן האלמנט של להיות במקום הנכון בזמן הנכון. ואני מקווה שימשיך ככה עד האליפות כי אין פה באמת קבוצות שיכולות לאיים עלינו (אלא אם אנחנו ניתן להם).

אירופה תהיה כבר אופרה אחרת. ילחצו אותנו יותר ויתקיפו אותנו יותר ויבעטו יותר ויצאו למפרצות יותר איכותיות ואז נצטרך אותו באמת בשיא כושרו.

הוא ילד בן 22, ששיחק 14, 15 משחקי ליגה בבוגרים.

זה לא טווח משחקים רציני וגדול מספיק שבו ניתן להשוות אותו לראייקו או אניימה, אפילו לא לחואן פאבלו. מה שכן, הייתי נשאר עם הגיבוי של היווני בגלל הגיל, חוסר הניסיון וסימני השאלה סביב דניאל.

נוצרה כאן סיטואציה נדירה והוא לקח את ההזדמנות בשתי ידיים, עד עכשיו. נתקדם עם העונה ונראה לאן זה לוקח אותו ואותנו.

עם המשחק הרגל שלו אני בסדר, הוא גם מצויין באחד על אחד ומנצל יפה את הגודל שלו.

יש לי בעיה שלרוב הוא הודף  כדורים שהוא יכול לקלוט והוא מאוד הססן ביציאה לכדורי גובה, שפה זה דווקא למרות הגובה שלו. הרבה פעמים נתקע בשער.

אם ראיתם את הגולים בדרבי המנצ'סטרי, סיטי כבשה מקרן, כדור בתוך החמש, ודה חאה, אחד הטובים שיש בעולם, פשוט תקוע על הקו שלו. משחק גובה הוא נקודת תורפה גדולה מאד- בכל הרמות. ואצל רוב השוערים.

23 hours ago, קובי החולוני said:

אחלה של שוער

מסכים ובאמת צריך לזכור, שוער זה לא רק כמה אתה טוב באחד על אחד וכמה הוא יודע לזנק לבעיטות מרחוק (גם במבחנים האלו הוא עמד), שוער זה גם השקט שאתה נותן להגנה, התיאום עם שחקני ההגנה, כמות הטעויות שאתה עושה, כמה אתה נכנס ללחץ כשבלם מוסר אליך את הכדור וכמה אתה יודע למסור לבלמים והמגנים שלך ולהתחיל התקפה. מהבחינות האלו טננבאום באמת עושה את העבודה. 0 טעויות  מתחילת העונה או אולי אחד אם תמצאו בכוח. האמת שהטעות היחידה שלו שאני זוכר זה בגמר גביע הטוטו מול ביתר, ואז כל הקבוצה הייתה לא טובה. בשבת היה באמת אפשר לראות אצלו שקט נפשי וזה מרשים ביחס לזה שיש לו שיא לשמור עליו.

מקווה שנוכל לראות אותו במבחנים יותר גדולים ממה שהוא היה צריך לעבור עד עכשיו.

14 hours ago, kutomer said:

* מעל לכל הוא לא קיבל פאקינג שער עד מחזור 13, אפשר להגיד שזה קבוצתי, אבל לדעתי הוא חלק משמעותי מהקבוצה, אשמח אם מישהו ייתקן אותי לגבי המספרים אבל מניח שבעטו לו למסגרת בערך 20 פעם, לשמור על רשת נקייה מ20 ניסיונות זה מרשים מאוד, הוא גם לקח כמה כדורים יפים.

ברור שיש פה אלמנט של מזל אבל להגיד "מקווה שיראה שהוא שווה יותר" זה באמת מצחיק, הוא שבר פה שיא של 30 שנה מה עוד הוא צריך לעשות בכדי לקבל כבוד?

אם היו משלמים עליו 400K$ הוא היה עילוי והשוער הכי טוב שנחת פה. 

תשמע אני לא חושב שהגיעו מולנו ליותר מ3 מצבים מסוכנים העונה מבחינת ההגנה שלנו פשוט איזה 4-5 רמות מעל הליגה באמת צריך לבדוק את הxG של הקבוצות נגדנו אני בטוח שיצא נתון מצחיק,

להגיד לא קיבל גול עד מחזור 13 כאילו אנחנו קבוצה חלשה והוא מציל אותנו כל משחק מחדש זה על גבול הלהיות מנותק

וגם אם היינו מביאים אותו מקבוצה סופר מרגשת מהליגה השלישית באנגליה לא הייתי אומר שהוא טופ 10 שוערים שנחתו פה