Jump to content

איביץ'

itan17

Recommended Posts

47 minutes ago, itan17 said:

גם אני לא, אבל ברוב הפעמים המועטות ששיחק נראה בסדר גמור.

ברוב הפעמים ששיחק נראה בינוני במקרה הטוב. הוא שיחק בסיטואציות הרבה פחות קשות- לא במשחקים של עונה שלמה ולא במדינה חדשה ועדיין לא הרשים.  יש לו בעיה בקליטת כדורים. הוא הודף כדורים פשוטים.

סתם דוגמה שעולה לי לראש- דקה 0:32. וזו לא הפעם היחידה.

1 hour ago, דקסטר said:

לא ידעתי שהוא מבטיח

למה לא? למה להביא במיוחד שוער צעיר מברזיל, לייבש אותו על הספסל שלוש שנים אם לא כדי שבסוף יהיה שוער ראשון?

ממה שראיתי ב7 משחקים ששיחק שמר על שער נקי בחמישה מהם.

אפשר לתת הזדמנות, הגיע הזמן

6 minutes ago, זילבר said:

למה לא? למה להביא במיוחד שוער צעיר מברזיל, לייבש אותו על הספסל שלוש שנים אם לא כדי שבסוף יהיה שוער ראשון?

להגיד "הגיע הזמן" לא הגיוני פה בשום צורה, הביאו שוער זר יחסית מוכח במשכורת גבוהה, אמנם לא בכושר משחק אבל עדיין, בגלל 4 משחקים זהו? הוא צריך כושר משחק וביטחון.  

טננבאום לא הובא למכבי כדי להפוך לשוער ראשון מתישהו, אני בטוח בזה.

18 minutes ago, זילבר said:

לא הביאו אותו כי הוא צעיר מבטיח מברזיל.

הביאו אותו כי הוא ישראלי.

הוא הראה שהוא שוער שני סבבה. לא חושב שאפשר להסיק שהוא צריך לקבל הזדמנות כשוער ראשון.

איביץ' צריך לחזור לרוטציות. גם אם אלו אופציות פחות "סקסיות" על הנייר. זה מה שהניע את הקבוצה בשנה שעברה וזה צריך לחזור. יש אצלנו שחקנים שברגע שהם באיזור הנוחות ומרגישים שאין להם תחליף אז הם מתחילים לזרוק.

מי שלא נראה לו, שיישב ביציע.

1 hour ago, זילבר said:

הביאו אותו בשביל להיות שוער שני.

תשחחרו מהשוער אנחנו אוהדים לא שלמה שרף ששורפים שחקנים אחרי משחק אחד.

אתם בטח אותם אנשים ששרפו את ראיקו בהתחלה... תעודדו אותו ותנו לו זמן להוכיח .

לא תופס פה צד של האם צריך להוריד את היווני לספסל או להשאיר אותו בהרכב, אלא מתייחס אך ורק לטננבאום.

טננבאום אחלה של שוער שכל פעם ששיחק הוכיח שהוא מעולה. לקטלג אותו כ"שוער שני" זאת טעות כי הוא יכול גם להיות שוער ראשון, ואני גם חושב שהוא עושה טעות שהוא נשאר אצלנו שוער שני, כי בכל קבוצה אחרת בליגה הוא יכול להיות שוער מוביל.

גם יונתן כהן שנה שעברה היה שחקן יציע עד שקרה מקרה והוא קיבל הזדמנות שהוא הוכיח בה את עצמו ומאז  הוא פילס את דרכו להרכב הראשון.

1 hour ago, Adir12 said:

לא תופס פה צד של האם צריך להוריד את היווני לספסל או להשאיר אותו בהרכב, אלא מתייחס אך ורק לטננבאום.

טננבאום אחלה של שוער שכל פעם ששיחק הוכיח שהוא מעולה. לקטלג אותו כ"שוער שני" זאת טעות כי הוא יכול גם להיות שוער ראשון, ואני גם חושב שהוא עושה טעות שהוא נשאר אצלנו שוער שני, כי בכל קבוצה אחרת בליגה הוא יכול להיות שוער מוביל.

גם יונתן כהן שנה שעברה היה שחקן יציע עד שקרה מקרה והוא קיבל הזדמנות שהוא הוכיח בה את עצמו ומאז  הוא פילס את דרכו להרכב הראשון.

טעות של חלוץ צעיר תעלה לך גג בהחמצה , אם זה אפשר לחיות.

טעות של שוער זה טעות שיכולה לעלות לך במשחק. 

הביאו שוער שהיה פעמיים שוער השנה ביוון, לא פרוספקט שמחכה לפרוץ, שיחק חמישה משחקים וזה בטח לא אינדיקציה למה נקבל ממנו העונה.

שוער זה הרבה ביטחון והרבה תיאום עם הבלמים מעבר ליכולות האישיות. וכרגע אין לו לא ביטחון ובטח לא תיאום עם הבלמים.

בוא נחכה לפחות למחזור עשירי כדי לבדוק אם צריך לתת הזדמנות לטננבאום כשוער ראשון.

50 minutes ago, Elior_Lod said:

טעות של חלוץ צעיר תעלה לך גג בהחמצה , אם זה אפשר לחיות.

טעות של שוער זה טעות שיכולה לעלות לך במשחק. 

הביאו שוער שהיה פעמיים שוער השנה ביוון, לא פרוספקט שמחכה לפרוץ, שיחק חמישה משחקים וזה בטח לא אינדיקציה למה נקבל ממנו העונה.

שוער זה הרבה ביטחון והרבה תיאום עם הבלמים מעבר ליכולות האישיות. וכרגע אין לו לא ביטחון ובטח לא תיאום עם הבלמים.

בוא נחכה לפחות למחזור עשירי כדי לבדוק אם צריך לתת הזדמנות לטננבאום כשוער ראשון.

עוד פעם, אני לא מבקר את היווני. אני האחרון שמבקר שחקנים חדשים על פי 2-3 משחקים, ואני תמיד טוען ששחקן חדש צריך 10-12 משחקים לפחות עד שאפשר לחוות עליו דעה לפה או לפה. 

דיברתי נטו על הזלזול בטננבאום וקטלוג שלו כ"שוער שני", כאילו הוא לא יכול משם להגיע להיות שוער ראשון. 

19 hours ago, kruviamit123 said:

תשחחרו מהשוער אנחנו אוהדים לא שלמה שרף ששורפים שחקנים אחרי משחק אחד.

אתם בטח אותם אנשים ששרפו את ראיקו בהתחלה... תעודדו אותו ותנו לו זמן להוכיח .

ממש לא שורף. אני דווקא מאלו שהאמינו בראיקו ונתנו לו תמיכה כל הדרך.

אבל אפשר לעשות רוטציה.
כרגע בחמישה משחקים אני לא רואה איך הוא שוער יותר טוב מטננבאום. והביטחון שלו גם בקרשים. אפשר לתת לטננבאום כמה משחקים, ליווני כמה משחקים. הכל טוב

הטעות הכי גדולה כרגע היא להוציא את יאניוטיס מההרכב. להחזיר לשחקנים את הביטחון והרעב זה הדבר הכי נחוץ כרגע. נשארנו עם הזירה המקומית, לקחנו אותה בהליכה שנה שעברה. צריכים לעבוד קשה ולחזור לנצח. למרות הכישלון באירופה, הסגל הזה צריך להספיק לליגה אבל אסור לשחק בנונשלנטיות. לבוא בטירוף.

1 hour ago, זילבר said:

ממש לא שורף. אני דווקא מאלו שהאמינו בראיקו ונתנו לו תמיכה כל הדרך.

אבל אפשר לעשות רוטציה.
כרגע בחמישה משחקים אני לא רואה איך הוא שוער יותר טוב מטננבאום. והביטחון שלו גם בקרשים. אפשר לתת לטננבאום כמה משחקים, ליווני כמה משחקים. הכל טוב

אתה אומר שאין לשוער שלך ביטחון ואז באותו משפט מציע להוריד אותו לספסל ? 

הוא אשם ב2 גולים מתוך ה7 שחטפנו , לא משהו , אבל זה עוד איכשהו סביר בהתחשב בעובדה שהוא עדיין בשלבי הורדת החלודה, ממש לא להוריד לספסל, צריך להאמין בו ולתת לו גב. 

• 3 months later...
On 16.8.2019 at 15:33, זילבר said:

רק רוצה להביא לפה נושא מהקיץ שבו העלתי את ההצעה לתת הזדמנות לשוער השני שלנו בשער, אנשים בעיקר זלזלו ואמרו שזה הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות. מפה לשם אותו שוער אחרי 13 משחקי ליגה בלי ספיגה. ונמצא במקום השמיני אי פעם בעולם בדקות ללא ספיגה.
אמנם זה קרה בגלל פציעה, אבל בסופו של דבר זה קרה. ואני מאוד שמח שהוא קיבל את ההזדמנות שהגיעה לו. גם בשבילו וגם בשביל הקבוצה. יקום האדם שיגיד שהוא בטוח שאותו שיא היה נשבר גם עם השוער היווני בשער.
מסקנה: זה שהביאו שוער זר במשכורת גבוהה לא אומר שהוא יותר טוב, או יעשה את העבודה בצורה יותר טובה, מאשר אותו בחור צעיר שנמצא במועדון כבר כמה שנים.
מסקנה שניה: כל מי שאמר שטננבאום לא יכול להיות שוער ראשון נראה לי שאתם חייבים לו התנצלות.

6 דקות לפני, זילבר said:

רק רוצה להביא לפה נושא מהקיץ שבו העלתי את ההצעה לתת הזדמנות לשוער השני שלנו בשער, אנשים בעיקר זלזלו ואמרו שזה הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות. מפה לשם אותו שוער אחרי 13 משחקי ליגה בלי ספיגה. ונמצא במקום השמיני אי פעם בעולם בדקות ללא ספיגה.
אמנם זה קרה בגלל פציעה, אבל בסופו של דבר זה קרה. ואני מאוד שמח שהוא קיבל את ההזדמנות שהגיעה לו. גם בשבילו וגם בשביל הקבוצה. יקום האדם שיגיד שהוא בטוח שאותו שיא היה נשבר גם עם השוער היווני בשער.
מסקנה: זה שהביאו שוער זר במשכורת גבוהה לא אומר שהוא יותר טוב, או יעשה את העבודה בצורה יותר טובה, מאשר אותו בחור צעיר שנמצא במועדון כבר כמה שנים.
מסקנה שניה: כל מי שאמר שטננבאום לא יכול להיות שוער ראשון נראה לי שאתם חייבים לו התנצלות.

סליחה אבל אני לא מזהה פה אסטרטגיה

טננבאום יועד להיות שוער שני, ולא היה פה ויכוח לגבי זה.

לחשוב בזמנו שיהיה שוער ראשון מבלי לדאוג לרכש היה חוסר אחריות, אפילו שהתמזל הגורל והיום הוא בלי ספיגות.

20 דקות לפני, ששון הצהוב said:

סליחה אבל אני לא מזהה פה אסטרטגיה

טננבאום יועד להיות שוער שני, ולא היה פה ויכוח לגבי זה.

לחשוב בזמנו שיהיה שוער ראשון מבלי לדאוג לרכש היה חוסר אחריות, אפילו שהתמזל הגורל והיום הוא בלי ספיגות.

זה אחרי שנעשה כבר רכש...

אני לא מפחית מהקרדיט אליך, סחתיין.

אבל מבחינת השח-מט של מכבי הקלף של יאניוטיס היה מצוין, והגורל הכתיב שטנבבאום ייהפך לכוכב.

ועדיין, בפעם הבאה אתמוך שילכו עם שוער רכש ולא עם שוער לא מנוסה.

אמנם טננבאום נפל על הצד הנכון של הפרוסה, אבל יכול להיות שהשוער הצעיר הבא של מכבי יהיה פלופ.

המטרות של מכבי: דאבל ושלב בתים בעונה הבאה. לדאבל אני חושב שטננבאום מספיק. אבל ברצינות, יש כאן מישהו שחושב שהוא יספיק לנו לשלב בתים באירופה? כי אם לא, אז לדעתי חשוב להתחיל להשתמש ביאניוטיס כמה שיותר מוקדם, שייתרגל להגנה שלו ויפתח איתם כימיה. כמה שערים וחוסר יציבות במחזורים הקרובים נראים לי כמו מחיר סביר. טננבאום בהחלט הוכיח את עצמו כשוער השני הטוב ביותר בארץ, אבל אנחנו צריכים יותר משוער ראשון. זה כואב, כי הוא באמת עובד קשה ואכפת לו מאוד, אבל זה המקצוע. גם חואן פבלו פינה את המקום אחרי שעלינו לליגת האלופות - וזה היה המהלך הנכון לעשות. 

1 hour ago, רויקלה said:

המטרות של מכבי: דאבל ושלב בתים בעונה הבאה. לדאבל אני חושב שטננבאום מספיק. אבל ברצינות, יש כאן מישהו שחושב שהוא יספיק לנו לשלב בתים באירופה? כי אם לא, אז לדעתי חשוב להתחיל להשתמש ביאניוטיס כמה שיותר מוקדם, שייתרגל להגנה שלו ויפתח איתם כימיה. כמה שערים וחוסר יציבות במחזורים הקרובים נראים לי כמו מחיר סביר. טננבאום בהחלט הוכיח את עצמו כשוער השני הטוב ביותר בארץ, אבל אנחנו צריכים יותר משוער ראשון. זה כואב, כי הוא באמת עובד קשה ואכפת לו מאוד, אבל זה המקצוע. גם חואן פבלו פינה את המקום אחרי שעלינו לליגת האלופות - וזה היה המהלך הנכון לעשות. 

איך אפשר להגיד ששוער שלא ספג ב 13 משחקים רצופים בליגה לא יספיק לאירופה? אני מסכים שאי אפשר לקבוע שהוא כן מספיק לפני שנראה אותו לפחות במוקדמות, אבל לקבוע שהוא לא מספיק טוב אחרי מה שהוא עושה העונה זה אבסורד, ולחשוב על לספסל אותו ולהחזיר את יאניוטיס להרכב עכשיו זה עוד יותר אבסורד. מה שעובד לא צריך להחליף.

עם כל הכבוד לטננבאום, זה לא שהוא הראה יכולות שוערות יוצאות דופן. בקושי בועטים אליו. ברור שיש לו חלק בשיא, אבל עיקר הקרדיט הוא להגנה.

די להמעיט בשיא של טננבאום, זה בדיוק מה שהתקשורת והקהלים היריבים עושים

זאת הליגה שלנו, זה הרמה שלנו, וזה השיאים שלנו

כל משחק הוא לוקח הצלה או שתיים או אפילו 3 אז הוא עושה עבודה מצויינת וגם ההגנה עושה עבודה מצויינת לא מבין מה הקטע בלהמעיט מההישג האדיר הזה

ובלי קשר לשיא, הוא מתנהל עם הכדור בצורה שקטה ומשחרר לחץ יפה, יצא מכמה מצבים שאני זוכר את ראיקוביץ נלחץ מאוד מהם

אחלה של שוער