Jump to content

איביץ'

itan17

Recommended Posts

2 hours ago, Spring said:

לא יודע מה עובר לו בראש. אם אני שם את עצמי במקומו אני דיי בטוח שהייתי רוצה ללכת. מסתמן שהשחקנים כבר לא ממושמעים 100%, ובלשון המעטה גם השדרה הניהולית לא נותנת לו יותר מדי כלים בשביל לשמר את ההישג של שנה שעברה. הלוואי שהוא יישאר, אבל צריכים לקרות כמה דברים שיחזקו את המעמד שלו, לדעתי בעיקר מול עצמו. כמובן שיש גם את הקטע שהוא לא ירצה להיזכר כאחד שעזב אחרי הדחה מביכה מאירופה, בין אם יש לו חלק בה או לא.

אם הוא עוזב עכשיו, זה הופך את הכשלון לשלו יותר מכל דבר אחר, לא רק זה, אלא שהוא מסמן את עצמו בתור מי שברח כשקשה. אמרתי את זה כבר אחרי המשחק הקודם - אם הוא רוצה לעזוב אחרי הדחה כזו, שיעזוב. לא רוצה כזה מאמן פה, אבל אני לא חושב שהוא יעשה את זה.

אני לא יודע בדיוק מה זה אומר שה-"שדרה הניהולית" לא נותנת לו יותר מידי. במסגרת הסגל הקיים היום ובלי שום שינוי, הוא היה צריך לעבור את סודובה ולכל הפחות להיראות טוב יותר נגד קלוז' (ולדעתי לעבור גם אותם). הוא היה זה שצריך להביא את הסגל הזה למוכנות מספקת למשחקים האלה, והוא לא הצליח. מול יריבות קשות יותר אפשר אולי לדבר על חיזוקים בסגל, אבל מול מה שמכבי התמודדה איתו אלה מתרוצים.

2 hours ago, Krishi said:

אני מקווה ורוצה להאמין שאיביץ' הבין לאן הגיע ומה היו המגבלות של הכדורגל הישראלי וספציפית של מכבי ת"א והוא עדיין עשה הישג חסר תקדים במועדון. בנוסף שהוא רואה שהמועדון מתנהל בצורה נורמלית והוגנת מבחינה ניהולית, ואין פה פנאטים שיזרקו לו פחיות על הראש ושהמועדון וההאוהדים עומדים מאחוריו למרות הכישלון באירופה. שהוא קרוץ מהחומר שלא מתייאש ונותן בראש גם כשקשה. ובעיקר כי לקראת עונת 20/21 לא יהיו עלינו יותר מגבלות פייר פליי והוא יוכל לקבל את הסגל שהוא באמת רוצה.

לא חושב שיש איזה קשר למגבלות הכדורגל הישראלי. בני יהודה וב"ש הוכיחו את זה פה לידנו. אבל למען האמת אנחנו לא באמת זקוקים למראה הזו: ראינו את מכבי של שנה שעברה והיא הייתה מנפנפת את שתי הקבוצות שהתמודדנו איתן בארופה השנה. בלי שום שינויי סגל ושום דבר, לרבות הפציעות ובלי אלי דסה. אל המשחקים האלה הגענו לא מוכנים ושיחקנו לא טוב בלי שום קשר לאילו שחקנים הגיעו ואילו שחקנים הלכו.

39 minutes ago, תל-אביב_צהובה said:

מחתים אותו היום לעשר שנים קדימה

אחלה איביץ

לא מחתים אותו היום לשום דבר. בוא נראה איך הוא מתמודד עם הסיטואציה כרגע ומה הוא עושה בהמשך השנה, ונמשיך משם. הוא בעיני בהחלט מאמן טוב ומגיע לו קרדיט אבל הקיץ הוא פישל, אי אפשר לברוח מזה. אסור לברוח מזה.

5 minutes ago, וזה ברשת said:

מרגריטי, זוכר שהבטחת שאתה תהיה סבלני עם השוער ואתה מבין שהוא צריך כמה חודשי התאקלמות וחזרה לכושר?

מה קרה? חזרת לסורך?

חבל על הזמן שלך לנסות להבין את הטרול הזה

Just now, eyali said:

עטר שחקן טוב נקודה. סומך על איביץ שידע איך להפיק ממנו את הטוב (כמו שנה שעברה) .דוקא אתמול הראה גמישות טקטית טובה.יהיה בסדר.

אם הוא טוב למה הוא לא משחק ? הוא לא פצוע או משהו. שכטר, אופאדו, בלקמן, יוני, חוזז, ריקן הועדפו עליו בארבעת המשחקים האחרונים , נטו טקטי ? מקצועית מהמעט ששיחק נראה לא חד ועם דלקת בשריר החשק , מעבר לכך אם יש משהו לא טוב ביניהם כנראה נדע בהמשך, אם בכלל

1 minute ago, MTA For Ever said:

אם הוא טוב למה הוא לא משחק ? הוא לא פצוע או משהו. שכטר, אופאדו, בלקמן, יוני, חוזז, ריקן הועדפו עליו בארבעת המשחקים האחרונים , נטו טקטי ? מקצועית מהמעט ששיחק נראה לא חד ועם דלקת בשריר החשק , מעבר לכך אם יש משהו לא טוב ביניהם כנראה נדע בהמשך, אם בכלל

למה הוא לא שיחק חודשיים שנה שעברה אחרי שבעט בבקבוק ..אתה חושב שאיביץ לא רוצה להצליח?? אבל משמעת בקבוצה זה הדבר מס' אחד ,והתנהגות מקצוענית.אני בטוח שיש סיבה שהוא לא שיחק

1 minute ago, eyali said:

למה הוא לא שיחק חודשיים שנה שעברה אחרי שבעט בבקבוק ..אתה חושב שאיביץ לא רוצה להצליח?? אבל משמעת בקבוצה זה הדבר מס' אחד ,והתנהגות מקצוענית.אני בטוח שיש סיבה שהוא לא שיחק

אז שיילך לעשות בלגן במקום אחר . הוא מקבל חוזה אחושרמוטה 20,000 מנויים משקיעים את מיטב כספם ושחקנים במועדון עושים מה שבזין שלהם ויורקים עליהם. זה מה שאתה אומר ? כי אני מאבד אותך 

1 minute ago, MTA For Ever said:

אז שיילך לעשות בלגן במקום אחר 

לפעמים הכוכבים הגדולים זה עם הראש המסובב,אני מעדיף שאיביץ ינסה להפיק ממנו את המיטב כי אין הרבה שחקנים כמוהו (תראה מה קרה לו בחיפה שלא ידעו להתנהג איתו)

11 hours ago, Wade said:

עשה לי טוב לראות אותו מתעצבן על המאמן שלהם. לא יודע איך להסביר, מרגיש שסוף סוף יש מישהו שלוקח ללב ברמה כזאת. ממש, ממש מקווה שימשיך למרות שמבחינת הרכבים ושחקנים אני חושב שהוא יעדיף לשכוח את המשחקים העונה.

הבעיה שהוא היחיד. מרגיש שהשחקנים מאז שחימצנו את השיער אחרי האליפות נחים על זרי הדפנה.
כאילו כן מתבאסים שמפסידים וזה.. אבל לא מספיק נלחמים, לא מספיק חשוב להם. הם עשו כבר את שלהם
מבאס

1 hour ago, וזה ברשת said:

מרגריטי, זוכר שהבטחת שאתה תהיה סבלני עם השוער ואתה מבין שהוא צריך כמה חודשי התאקלמות וחזרה לכושר?

מה קרה? חזרת לסורך?

יש לך שוער צעיר ומבטיח בספסל שכבר נמצא פה כמה שנים. למה לא לתת לו הזדמנות?

3 minutes ago, itan17 said:

לדעתי בסופו של דבר טננבאום יהיה השוער הראשון שלנו, לפחות העונה.

מקווה שלא...שהשוער הראשון יצליח...ולא נצטרך אותו