Jump to content

רוגע

nirnir20

Recommended Posts

קודם כל, מכבי נכשלה ביעד פעם שנייה רצף ביעד שהיא הציבה לעצמה וזה להעפיל לליגה האירופאית. אז כנראה המצב הוא יותר בעייתי מעדיף שיהיה לנו חלוץ איכותי יותר. מכבי חייבת חלוץ איכותי יותר.

לגבי העונה שעברה. עונה ענקית ונאמר כבר הכל. אבל כל מי שניסה לנתח מקצועית את הקבוצה ראה שהיא רחוקה משלמות ויש בה הרבה ליקויים שהיה חייב לשפר, בטח לאירופה .  יותר מידי משחקים לא הלכו חלק, גם מול קבוצות חלשות בליגה. היה משהו תקוע. זה בגלל שאין לך קשר 50:50 אמיתי בסגל שיודע להתמודד עם לחץ ולדחוף קדימה, קיצוני שיודע לרוץ על הקו ולרווח וחלוץ איכותי שיודע לשים כדור ברשת. כל החיסורים האלה הופכים את המשחק של מכבי מאוד איטי ושבלוני והיה לי ברור שבאירופה זה לא יספיק.

עכשיו לגבי הליגה- היית במומנטום מטורף ובהיי שניצח גם משחקים רעים. אפילו עם כל הפציעות זה לא הזיז לך. וזה ייאמר לזכות הקבוצה ואיביץ ואין פה שום זלזול כי זו ממש לא הכוונה. אבל לדעתי זה לא יחזור על עצמו כי הרבה יותר קשה לנצח אחרי שניצחת. החסרונות יורגשו יותר וחייב להתחזק.

4 minutes ago, zion8 said:

קודם כל, מכבי נכשלה ביעד פעם שנייה רצף ביעד שהיא הציבה לעצמה וזה להעפיל לליגה האירופאית. אז כנראה המצב הוא יותר בעייתי מעדיף שיהיה לנו חלוץ איכותי יותר. מכבי חייבת חלוץ איכותי יותר.

לגבי העונה שעברה. עונה ענקית ונאמר כבר הכל. אבל כל מי שניסה לנתח מקצועית את הקבוצה ראה שהיא רחוקה משלמות ויש בה הרבה ליקויים שהיה חייב לשפר, בטח לאירופה .  יותר מידי משחקים לא הלכו חלק, גם מול קבוצות חלשות בליגה. היה משהו תקוע. זה בגלל שאין לך קשר 50:50 אמיתי בסגל שיודע להתמודד עם לחץ ולדחוף קדימה, קיצוני שיודע לרוץ על הקו ולרווח וחלוץ איכותי שיודע לשים כדור ברשת. כל החיסורים האלה הופכים את המשחק של מכבי מאוד איטי ושבלוני והיה לי ברור שבאירופה זה לא יספיק.

עכשיו לגבי הליגה- היית במומנטום מטורף ובהיי שניצח גם משחקים רעים. אפילו עם כל הפציעות זה לא הזיז לך. וזה ייאמר לזכות הקבוצה ואיביץ ואין פה שום זלזול כי זו ממש לא הכוונה. אבל לדעתי זה לא יחזור על עצמו כי הרבה יותר קשה לנצח אחרי שניצחת. החסרונות יורגשו יותר וחייב להתחזק.

מסכים עם הכל, אבל עדיין, שיחקת לא רע היום לאמצע אוגוסט, באמת, אם יש דבר כזה "תוצאה משקרת" אז המשחק היום הוא ההגדרה במילון של זה. 

בחייאת הם בעטו פעמיים לשער, וגם לא בעיטות טובות, גולים עצמיים. 

אפשר לומר שאין לך מבקיע קילר רציני בחוד, גם ראינו מעולה במחנה האימון שאין לנו הגנה,  זה נכון וזה היה המצב גם שנה שעברה, ידענו את זה וידענו שזה כנראה לא יספיק לאירופה, לא יודע מה ראו בקבוצה ומה היו המגבלות עליהם, הפיירפליי הוא תירוץ מעולה שפותח לנו תשושנות כבר עונה שנייה ברציפות עם אירופה.

שוב אני אומר, לליגה יכולת כמו היום לדעתי תספיק, שיחקת טוב, שלטת , הגעת למיליון מצבים, שופטים גנבו לך גול... משחקים כאלה נגמרים ככה לעיתים נדירות. 

יושב לראות את השידור חוזר, קצת יותר רגוע וחושב ששיחקנו לא רע מחצית שניה אבל בעיקר המון מלחמה ובכל הכוח עד הדקה האחרונה וזה מרשים.

אוהב מאוד מה שכהן משדר בקמפיין הזה ומרגיש שהעונה הוא יהיה הכוכב.

מרוצה מגראלדש וזה אמנם מוקדם אבל הוא הרשים אותי מאוד.

לא אהבתי את בלקמן קמפיין קודם למרות הגולים אבל גם את הגישה שלו אהבתי מאוד.

מאוכזב ממיכה, אבל אולי זה מיכה וזאת התקרה, אני בטוח שבליגה הוא יתן את שלו.

גם ריקן איכזב אותי והייתי בטוח שזה המשחק שלו.

יש לי לא מעט תסכול מההחלטות של איביץ ואני מודה אני מאוהדי עטר ולא רואה משהו פסול בחיבור של אוהדים לשחקן גם כשזה לא הגיוני, מבחינתי זה אפילו חשוב שיהיו שחקנים כאלה. אבל בוחר לסמוך על איביץ ולהאמין שלא סתם עטר בחוץ ואני בטוח שזה לא מקצועי אחרי הכניסה של חוזז היום, יש משהו מעבר.

יאללה לליגה, יאללה לבית!

עם הפנים קדימה, תתייאשו תתמרמרו כמה שבא לכם, יש טרבל לקחת, יש ליגה שלמה שמרשה לעצמה לפתוח עלינו פה למעוך, אין תירוצים, אפילו את הבית קיבלנו בחזרה.

בעוד חצי שנה לא נזכור כלום מכל זה, סך הכל עוד יום בהיסטוריה.

להזכירכם הייתה עונה לא מזמן שאירחנו בקפריסין וגם לא עלינו לכלום, איפה זה נגמר? 3 הנפות.

יאללה מכבי.

בוא נאמר את האמת, עפנו מאירופה כי לא הגיע לנו אירופה השנה כי מכבי לא עשתה כלום הקיץ כדי לשפר את הסיכויים להגיע לשלב בתים ולא הביאו חיזוק שיעזור לקבוצה במשחקים.

ההדחה המוקדמת מאירופה זאת תוצאה של 0 פעולות מקצועיות לחיזוק הקבוצה לקראת המשחקים במוקדמות. לא הופתעתי שהודחנו אלא הופתעתי מהיכולת הרעה של הקבוצה כנראה שגם השחקנים הגיעו לא בכושר, לא מספיק חדים ואולי קצת זחוחים וזה פגע ללא ספק ולא נשכח גם את הפצועים.

עם הפנים קדימה. רוצים טרבל השנה. לא פחות. 

49 minutes ago, LL6 said:

בוא נאמר את האמת, עפנו מאירופה כי לא הגיע לנו אירופה השנה כי מכבי לא עשתה כלום הקיץ כדי לשפר את הסיכויים להגיע לשלב בתים ולא הביאו חיזוק שיעזור לקבוצה במשחקים.

ההדחה המוקדמת מאירופה זאת תוצאה של 0 פעולות מקצועיות לחיזוק הקבוצה לקראת המשחקים במוקדמות. לא הופתעתי שהודחנו אלא הופתעתי מהיכולת הרעה של הקבוצה כנראה שגם השחקנים הגיעו לא בכושר, לא מספיק חדים ואולי קצת זחוחים וזה פגע ללא ספק ולא נשכח גם את הפצועים.

עם הפנים קדימה. רוצים טרבל השנה. לא פחות. 

איזה חיזוק קלוז' וסודובה הביאו הקיץ?

9 minutes ago, רועי .ק. said:

איזה חיזוק קלוז' וסודובה הביאו הקיץ?

א) סודובה הגיעו אחרי 18 מחזורי ליגה, זאת אומרת שהם נמצאים בשיא הכושר והחדות שלהם ואם ככה הם נראים בשיא אני מרחם עליהם אם אנחנו היינו פוגשים אותם אחרי 18 מחזורי ליגה

ב) קלוז' עשתה הכנה קצת יותר טובה ממך ולא ניהלה מו"מ עם שחקנים מובילים שלה עד רגע לפני צמד המשחקים, בנוסף לזה שגם קלוז' הגיעו נגדך אחרי 3 מחזורי ליגה ככה שהם עשו הכנה לפניך והם פחות חלודים ממך

כמובן שזה לא תירוץ!

ג) אומנם הודחנו מאירופה אחרי 4 משחקים פשוט איומים אבל אני מוצא נקודות אור כמו זה שספגת 7 שערים ומתוכם 5 במצבים נייחים ככה שקשה לכבוש נגדך במשחק מסודר (כמובן שצריך לעבוד על נייחים דחוף)

והיום ג'רלדז הראה כמה ניצוצות שאני מאמין שלאט לאט הוא ייכנס לקצב

ז'איר נראה קצת יותר טוב ממה שהיה בצמד משחקים נגד קלוז'

6 hours ago, nirnir20 said:

גם אני רתחתי בגול הראשון שלהם , אבל אחרי מחצית שלמה שאנחנו יושבים עליהם עם קורות ומשקופים והם עוקצים עוד גול עצמי בירידה למחצית הבנתי שאין על מה להתעצבן פה היום. 

אפשר לנתח עד מחר שחקן כזה או אחר, לומר שהשוער יכול לעצור בעיטה לכיוונו מדי פעם , אבל בשורה התחתונה ?

משחק מכושף , לא היינו עולים פה גם עם 5 זהבים בהרכב. 

לפעמים הכוכבים מסתדרים ועושים דברים בלתי יאומנים (פלזן ובאזל), ולפעמים זה קורה נגדך. 

עוד שבועיים פותחים עונה בבלומפילד, מכבי צריכה אותנו אחרי הקמפיין השחור הזה. 

יאללה מכבי. 

*ועוד בקשה קטנה למנהלים, שימו לב להודעות בנושא משחק במיוחד ל2 הכוכבים ד-אבולה ואנטוניו מרגריטה, תעיפו כבר את הזבל הזה מאיתנו. 

עם 5 זהבים בהרכב אנחנו לא עולים? ראית את ההחטאות של שכטר, ריקן, בלקמן, יונתן כהן ממצבים שחייבים להבקיע?

אתה יכול להגיד הרבה דברים, מקולל מכושף חוסר מזל הכוכבים מסתדרים וכו וכו.
להגיד שאפילו עם ערן זהבי אחד לא היינו עוברים את הקבוצה המסריחה הזאת? עד כאן.

48 minutes ago, זילבר said:

עם 5 זהבים בהרכב אנחנו לא עולים? ראית את ההחטאות של שכטר, ריקן, בלקמן, יונתן כהן ממצבים שחייבים להבקיע?

האם ערן יכול לברוא משחק שהוא לא ינצח?!

אתם מסתכלים יותר מדי נקודתית, תסתכלו על הדברים בצורה רחברה יותר.

עמדת הבלם ועמדת החלוץ זעקה לחיזוק לאורך כל העונהשעברה. בפועל, לא הגיע לשם רכש.  כל משתמש שני פה טען לאורך כל העונה שההגנה שלנו לא סחורה לאירופה. שכטר חלוץ מרכזי במכבי? לא יכול להיות. זה לא איזשהוא צירוף מקרים. אין כזה דבר. הכל נגזר מהדברים האלה. הקיץ נעשתה עבודה מחרידה בכל הנושא הזה, ברמה שזה לא יכול להתקבל על הדעת.

כישלון ענק של הדרגים הגבוהים.

4 hours ago, קמאנן said:

אתם מסתכלים יותר מדי נקודתית, תסתכלו על הדברים בצורה רחברה יותר.

עמדת הבלם ועמדת החלוץ זעקה לחיזוק לאורך כל העונהשעברה. בפועל, לא הגיע לשם רכש.  כל משתמש שני פה טען לאורך כל העונה שההגנה שלנו לא סחורה לאירופה. שכטר חלוץ מרכזי במכבי? לא יכול להיות. זה לא איזשהוא צירוף מקרים. אין כזה דבר. הכל נגזר מהדברים האלה. הקיץ נעשתה עבודה מחרידה בכל הנושא הזה, ברמה שזה לא יכול להתקבל על הדעת.

כישלון ענק של הדרגים הגבוהים.

בדיוק.

אני לא יכול לראות יותר את צמד המילים ״שנה שעברה״. היה מדהים, היה מטורף אבל חלאס נגמר. כולנו הסכמנו פה אחד שהקבוצה הייתה צריכה חיזוק , הקבוצה הזו לא העפילה גם בשנה שעברה לליגה האירופית, באיזה קסם חשבו להשתמש כשניסו להעפיל לצ׳מפיונס עם סגל חלש יותר ? אין הוקוס פוקוס. 

זה זלזול עצום בקהל. לא בנו כאן קבוצה שתעפיל לשלב בתים באירופה ומזל שיש להם את הפייר פליי כדי להתחבא מאחוריו. 

11 minutes ago, שובב said:

אני נכנס פה לכל הנושאים שנפתחו בנימה אופטימית ומנסה להרים את עצמי...

לא מצליח בינתיים...

אני גמור, בלי אנרגיות, שבור :(

תבקש העלאה מהבוס. אולי יסכים שוב ...

7 hours ago, זילבר said:

הכוונה הייתה שזה משחק נאחס , הכדור לא רצה להכנס ואצלם 2 בעיטות חלשות לשער פוגעות בשחקן שלך ונכנסות. 

מזכיר את המשחק נגד רעננה שהיית חייב ניצחון, גם זהבי לא עזר אז.

גילוי נאות,

אני בחו"ל ולא ראיתי את המשחק בשידור ישיר.

הבוקר קראתי את כל הכתבות העוקצניות באתרי הספורט השונים וכמו כן, עברתי על מרבית הנושאים החמים בפורום. 

מודה, היום שלי התחיל בצורה לא טובה בגלל כל מה שקראתי וכמעט שויתרתי על צפייה בתקציר.

לאחר צפייה בתקציר נרגעתי,

בראש ובראשונה, 2 הגולים הם ללא ספק לא באשמת השוער.

מדובר בהעתק אחד על אחד, בעיטה של שחקן יריב שפוגעת בשחקן שלנו ומשנה את כיוונה כך שלשוער אין סיכוי להציל.

התקפית, קורה של יוני, פסילת שער חוקי של יוני והצלות שלהם מהקו במחצית הראשונה הם סימנים טובים להמשך. הקבוצה רחוקה מלהיות אימפוטנטית התקפית.

אנחנו צריכים את אצילי, שרן וכושר טוב של סבוריט בחזרה כמה שיותר מהר,

יחד עם שכטר, בלקמן ומיכה אני באמת ובתמים מאמין שאנחנו הפייבוריטים בכל המסגרות הישראליות.

*לג'ארלדס יש טאצ לא רע בכלל, הוא ייתן אחלה פייט לקנדיל שייתכן והרגיש עד לא מזמן שהוא הגיע לנחלה.

*ההבדל בין השוער היווני שלנו לזה שהיה בב"ש הוא שהם חתכו את שלהם מבלי שנתנו לו תקופת התאקלמות אמיתית + לחזור לכושר אחרי שנה שלא שיחק.

אצלנו זה לא יקרה ואני בטוח שזה מה שיציל את הסיפור איתו, הלחץ של אירופה ירד, תוך חודשיים הוא יתחיל להיראות כמו שהוא מסוגל (אם הוא לא היה טוב איביץ לא היה נעול עליו) ואפשר לחיות עם זה בליגה שבה בועטים לנו למסגרת 3-4 פעמים במשחק.

רונאלדו, כמה נקודות.

* ההחמצות שלך לא היו מקריות. אלה החלוצים שלך. לשכטר וציקו היו החמצות כאלה גם שנה שעברה. החמצות של חוסר חדות וביטחון. מצפה משכטר לתת טיל עם השוער פנימה מטווח כזה, במקום זה הוא דחף את הכדור למשקוף והחוצה. גם המצבים לא היו איכותיים. זה לא שיצא לך להעמיד חלוץ באחד על אחד אחרי משחק צירופים או הרמה טובה לנגיחה במצב טוב. הכל היה תקוע,קשה, לא הכי חכם. נסיבות של הסיטואציה עם הלחץ והכל, אבל עדיין הם צריכים לתפקד גם במצבים כאלה.

* ברור שאנחנו צריכים את אצילי. אבל השחקן הזה משחק מפציעה לפציעה ואי אפשר לבנות עליו לעונה. לגבי ייני- מקווה שיחזור ושלא ייסחב עם הפציעה כמו האחרים.

*עם השאר מסכים. השוער יהיה בסדר, גם המגן נראה סבבה לגמרי. נצטרך להרים את הראש כי הפסדים כואבים זה חלק מהכדורגל, אבל חייבים להתבצע שינויים. צריך להבין שהבעיות לפני שהם מנטליות, הם מקצועיות ולא מקריות.