Jump to content

סודובה - מכבי ת''א | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

1 minute ago, סלבה said:

לא יודע מה אתה רוצה ממנו היום.

בוא נגיד שהייתי אומר את זה על משהו כמו חמישה שחקנים לפניו, כולם ישראלים אגב, וסביר להניח שזו טענה לא נכונה גם לגביהם (מקווה לפחות).

הוא לא מוכר אתה צודק, זאת הרמה שלו וזה לא מתאים למוקדמות האירופית ובטח לא למוקדמות ליגת האלופות, וזה אכן לא רק הוא, הוא חלק מרכזי בחוליית הגנה מסננת.

זה הוא וזה צ׳קו החלש (חוזז בדקות המעטות שלו הראה שיש לו יכולת יותר טובה והרבה יותר תכלס) פשוט חייבים להעיף את הזרים החלשים האלה.

תפסיקו עם המוכר הזה כבר, לא לעניין לדבר ככה, זה מחלחל לקהל הרחב

אמאדור וצ'יקו ממש לא הבעיות שלנו, היה חייב בלם זר וזה צעק לאורך כל הקיץ. הסתנוורו אצלנו מעונה חלומית ועכשיו אנחנו משלמים את המחיר.

קשה להאמין שרק לא מזמן היינו אותה קבוצה שנתנה 4:0 בטרנר עם הרכב משני ועכשיו אנחנו נראים ככה.. וואו איזה הבדל בכמה חודשים זה קשה להבין

מקצועית, שיחקנו טוב היום.

שליטה מוחלטת, חשפנו אותם בקלות, הגענו למספיק מצבים כדי לתת גם 5 גולים.

אין מה לעשות, 2 בעיטות שפוגעות בשחקן שלנו ומטעות את השוער, מצד שני יוני מפציץ חופשית שפוגעת בקורה ונוחתת לשוער שלהם בין הידיים בלי שהוא זז אפילו, וזו רק דוגמה אחת מאיזה 6-7 מצבים טובים מאוד שהיו לנו.

מומנטום/מזל/עמה של הילד קקי שצעק שם כל הזמן, איך שלא תקראו לזה.

עם הפנים קדימה, תתייאשו תתמרמרו כמה שבא לכם, יש טרבל לקחת, יש ליגה שלמה שמרשה לעצמה לפתוח עלינו פה למעוך, אין תירוצים, אפילו את הבית קיבלנו בחזרה.

Just now, אקיטה said:

מקצועית, שיחקנו טוב היום.

שליטה מוחלטת, חשפנו אותם בקלות, הגענו למספיק מצבים כדי לתת גם 5 גולים.

אין מה לעשות, 2 בעיטות שפוגעות בשחקן שלנו ומטעות את השוער, מצד שני יוני מפציץ חופשית שפוגעת בקורה ונוחתת לשוער שלהם בין הידיים בלי שהוא זז אפילו, וזו רק דוגמה אחת מאיזה 6-7 מצבים טובים מאוד שהיו לנו.

לדעתי המשחק היום לא ממש מדד כי היית בפיגור 2 שערים לאורך רוב המשחק אז ברור שנשלוט במגרש.

זה מה שקורה בנוקאאוט ועדיין אם מסתכלים על הסטטיסטיקה היו רק 4 בעיטות למסגרת מתוך כל האיומים. יש הרבה בעיות שצריך לטפל בהן, מקצועיות ומנטליות.

4 minutes ago, eran_7 said:

לדעתי המשחק היום לא ממש מדד כי היית בפיגור 2 שערים לאורך רוב המשחק אז ברור שנשלוט במגרש.

זה מה שקורה בנוקאאוט ועדיין אם מסתכלים על הסטטיסטיקה היו רק 4 בעיטות למסגרת מתוך כל האיומים. יש הרבה בעיות שצריך לטפל בהן, מקצועיות ומנטליות.

יש הבדל בין קלוז', שם מאוד התקשית להגיע למצבים, לבין מה שהיה היום, זכורים לי לפחות 4 מצבים מול שוער בתוך הרחבה.

לצורך העניין, ההחמצה של בלקמן בסוף לא נחשבת לבעיטה למסגרת..הזדמנות ענק.

זו דוגמה שמראה מה שהלך במשחק הזה טוב יותר מכולם.

וברור שיש על מה לעבוד, מצבים נייחים בעיה גדולה של מכבי, יציאה להתקפות מעבר גם, 2 אלמנטים שהיו בעוכרנו בעיניי יותר מכולם בקמפיין הזה.

3 minutes ago, אקיטה said:

יש הבדל בין קלוז', שם מאוד התקשית להגיע למצבים, לבין מה שהיה היום.

לצורך העניין, ההחמצה של בלקמן בסוף לא נחשבת לבעיטה למסגרת..הזדמנות ענק.

זו דוגמה שמראה מה שהלך במשחק הזה טוב יותר מכולם.

וברור שיש על מה לעבוד, מצבים נייחים בעיה גדולה של מכבי, יציאה להתקפות מעבר גם, 2 אלמנטים שהיו בעוכרנו בעיניי יותר מכולם בקמפיין הזה.

בדקות של המאני טיים לא היינו שם. לא הייתי לוקח כלום מצמד המשחקים האלה, היינו זוועה.

עכשיו כשאין אירופה שצריך הרכב מתואם למשימה ספציפית, אני מאמין שאיביץ' ייתן הזדמנות לקארצב, אלמוג וחוזז. צריכים דם חדש.

3 minutes ago, eran_7 said:

בדקות של המאני טיים לא היינו שם. לא הייתי לוקח כלום מצמד המשחקים האלה, היינו זוועה.

עכשיו כשאין אירופה שצריך הרכב מתואם למשימה ספציפית, אני מאמין שאיביץ' ייתן הזדמנות לקארצב, אלמוג וחוזז. צריכים דם חדש.

לפני שבוע היית זוועה.

גם נגד קלוז' לא היית טוב..

היום שיחקת טוב, ייצרת את המצבים שהיית צריך, יצאת נאיבי עם החמצה כמו של שכטר, או כמו ה 3 רצופות 2 מטר מהקו שער ממש אחרי שקיבלת את הגול חארטה.

חבל ומבאס מאוד, אחרי ההדחה הקודמת מאירופה יצאנו לעונה של אליפות ב30 הפרש, פרופורציות, נצא גם מזה, לאחרות יש צרות  הרבה יותר גדולות.

ברגע שאנחנו מקבלים גולים כל כך קלים כל משחק יהיה קשה, גם נס ציונה.
בטח עם כזה כדור שלג שאנחנו סוחבים איתנו.

נקודת האור שלי

חוזז הוכיח שאפשר לסמוך עליו מול הגנות צפופות כי יש לו אחלה אחד על אחד

יש לו יכולת לרווח לנו את המשחק ולעשות בין שנים עם שחקן לפתוח הגנות כאלה.

3 minutes ago, erantheking21 said:

נקודת האור שלי

חוזז הוכיח שאפשר לסמוך עליו מול הגנות צפופות כי יש לו אחלה אחד על אחד

יש לו יכולת לרווח לנו את המשחק ולעשות בין שנים עם שחקן לפתוח הגנות כאלה.

כנראה השחקן היחיד בסגל שיש לו אחד על אחד, זה די מבאס.

17 minutes ago, eran_7 said:

תגידו לי לקחנו 7 אליפויות רצוף ואני לא יודע? דם חדש? כולה אליפות אחת לאן עפתם?

ברסה לקחה 8 מ10, באזל 10 מ10 אולימפיאקוס 18 מ20, שהם יחפשו דם חדש, אנחנן אחרי אליפות אחת בלי הישגיםמבאירופה צריכים דם חדש, באמת?

Just now, ראש הזהב said:

ברסה לקחה 8 מ10, באזל 10 מ10 אולימפיאקוס 18 מ20, שהם יחפשו דם חדש, אנחנן אחרי אליפות אחת בלי הישגיםמבאירופה צריכים דם חדש, באמת?

צריך דם חדש בגלל שהשחקנים שיש לך עכשיו לא נראים כמו שחקנים שרוצים, זה לא שנפלנו על יכולת טובה ויריבה יותר טובה נגדנו סטייל מאריבור, היינו רעים נגד קבוצות רעות כי שחקנים על המגרש שיחקו עם מיצוי כאילו יש להם 17 אליפויות. 

5 minutes ago, ראש הזהב said:

2-3 צעירים מוכשרים שעולים לקבוצה הראשונה\חוזרים מהשאלה\קבוצה ב' קורה כמעט בכל הקבוצות שהזכרת. לא דיברתי פה על חריש.

5 minutes ago, ראש הזהב said:

וולקאם טו איזראל

4 hours ago, EuropE said:

זארלדס מצוין , נראה כמו פגיעה בול , דחף היום מלא קדימה ועשה תנועה יפה כשהוא מכין את הכדור. 

סבוריט לצערי איכזה בהגנה היום מאוד , אבל לא מאשים אותו כשאתה צריך שתי גולים בחוץ.

גם במשחקי נפל מול קלוז ובמשחק הקודם, קנדיל היה חלש כמו כולם ואיבד כדורים, אבל לעשות את התנועה המהירה כדי שמיכה יכניס לו כדור שהוא חופשי באגף הוא הצליח כל משחק לעשות פעמיים שלוש,  זארלדס לא עשה את זה פעם אחת. לא היה מצב אחד שהמסילה האחרונה לגול באה ממנו.   

מקווה שיבין או שיובהר לו שמול הצפיצות שההנעת כדור שלנו מזמינה זה הכרחי, או שיראו לו קלטת אלי דסה הרגעים הגדולים. 

6 hours ago, ראש הזהב said:

ברוך הבא לישראל.

46 minutes ago, itanar said:

רוב ההתקפות המסוכנות שלנו במשחק הזה הגיעו מג׳רלדס בימין.

הגול גם התחיל ממנו.

התיאום עם השחקנים יגיע בהמשך.

אמנם ראיתי את המשחק על מיוט כי אני כבר לא מסוגל לשמוע שדרים ישראלים אבל אורי אוזן טורח להזכיר בכל פעם את הנרטיב על זה על ג׳ראלדש והמספרים. זה לא הפריע לו לאונן בזמנו על קרים פריי ששיחק חלוץ כל הקריירה ובקושי כבש.

עכשיו מילא הוא מטנף אבל מה שעצוב זה שגם אוהדים שלנו נופלים לשטות הזאת.

אתם שוכחים שמדובר פה בכדורגל ישראלי, גם אם הפסדנו לקבוצה קצת פחות ברמתנו 

עדיין אין ולא יהיה פה כדורגל

ישראל ומכבי היא שום דבר בכדורגל וזה ישאר ככה לאורך זמן רב

מה הבעיה להסתפק בליגה זה הכיף אפילו לקבוצות גדולות בחו''ל