Jump to content

סודובה - מכבי ת''א | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

Just now, Cosmic said:

בשני השערים היום אין לו אפילו גרם של אחריות. 

שחקנים לא מוסרים לו כדור אפילו לעומת ראיקו שהיו מחזירים לו כל שניה. כל ההגנה מפוחדת בגלל הפח הזה. השער הראשון באשמתו ועוד איך. תעמוד על הקו לא חצי בחוץ כמו שאתה תמיד עושה

7 minutes ago, itan17 said:

תגיד אתה אמיתי? המחצית הזו זה חוסר מזל שלא רואים בכל עונה.

‏בכדורגל אין חוסר מזל, כשאתה טוב המזל איתך וכשאתה רע אין לך מזל.

אל תיהיה מפגר מה קשר חוסר מזל?!

אם השחקנים לא היו שמים זין על המאמן הם היו מבקיעים כי הם היו בכושר, אם היה מגיע לפה חלוץ הוא היה מבקיע. הקיץ הזה יזכר פה להרבה שנים כאחד הגרועים של המועדון

3 minutes ago, משה פרימו said:

קצת קשה להגיד את זה על מכבי אבל כשהכדור מתקרב לרחבה יש פאניקה מטורפת, יש סיכוי להכניס 3 שערים אם נכניס את הראשון אבל יש סיכוי שגם נחטוף שערים נוספים..

פאניקה וחוסר ביטחון מובהק החלק ההתקפי משחק עם משקולות על הרגליים. 

נס לא יהיה היום המשחק הזה גמור וחבל 

עד עכשיו מה שהיה זה שילוב של קצת שחקנים זחוחים קצת טעויות של מאמן ולא מעט חוסר מזל.

מה שיהיה מפה והלאה זה בגלל החוסר פרופורציות שלנו והחגיגה של התקשורת הזונה האנטי-מכבי.

מי שלא רואה פה את חוסר המזל במחצית הזאת ובגולים האלה ולעומת זאת מאשים את השוער הוא חתיכת אוטיסט שמחפש ללכלך, כמה יוזרים פה צריכים לעוף לאלף עזאזל. 

כמות הרעל והטמטום של יוזרים שאני לא רואה פה מגיבים בשום יום אחר היא פשוט נוראית.

חבל על הזחיחות בחודש וחצי האחרונים.  עם כושר כמו שנה שעברה אין לי ספק שהיינו עוברים.

והפציעה של ייני.. אני בטוח שאיתו ועם סדר בהגנה היינו עוברים את קלוז' ולאור הכושר של סלטיק בשבועיים האחרונים היינו יכולים לעבור גם אותם.