Jump to content

משחק הפתיחה מול נס ציונה

itan17

Recommended Posts

1 minute ago, liewec815 said:

תגידו שניה, אם אני קונה בדלפק של לאן אני יכול לקנות דרך המנוי ולצבור ניקוד או רק דרך האינטרנט?

אפשר, רק צריך להגיד להם שם את מס המנוי

1 hour ago, אשמדאי said:

נמלא את המזרחי?

נמלא. אם באלוף האלופים מילאת ועוד פתחו לנו עוד יציעים... אוהדי מכבי תמיד קונים כרטיסים לקראת סוף המכירה זה ידוע

7 hours ago, Yellow_Forever said:

נמלא. אם באלוף האלופים מילאת ועוד פתחו לנו עוד יציעים... אוהדי מכבי תמיד קונים כרטיסים לקראת סוף המכירה זה ידוע

במיוחד במושבה 

12 hours ago, Kenji.09 said:

המלצות איפה חונים באזור?

יש לך חניה גדולה של האצטדיון, וחוץ מזה אם אתה בא מכיוון כביש 4, אתה יורד לכביש שמשמאלו האיצטדיון, ומימין יש לך רחובות עם חניות וחניון עפר, מאמין שהיציאה משם יותר מהירה החניתי שם כל חיי

6 minutes ago, guy3131 said:

יש לך חניה גדולה של האצטדיון, וחוץ מזה אם אתה בא מכיוון כביש 4, אתה יורד לכביש שמשמאלו האיצטדיון, ומימין יש לך רחובות עם חניות וחניון עפר, מאמין שהיציאה משם יותר מהירה החניתי שם כל חיי

מאז שאתה ילד חלמת לחנות במושבה?

ב 25 שנות אהדה שלי למכבי לא הייתי במצב שלפני משחק ליגה אין לי שום מושג על הקבוצה היריבה,

לא ראיתי אותם מעולם משחקים, לא ידוע לי על שום תוצאה שלהם באיזה משחק כלשהו (בגביע הטוטו לא טרחתי לעקוב)

לא יודע איזה צבע המדים שלהם, לא יודע על שחקן אחד שלהם, לא יודע מי המאמן או בעלים. 

בושה אם זה לא נגמר באונס קשה 

7 minutes ago, קאוביין said:

ב 25 שנות אהדה שלי למכבי לא הייתי במצב שלפני משחק ליגה אין לי שום מושג על הקבוצה היריבה,

לא ראיתי אותם מעולם משחקים, לא ידוע לי על שום תוצאה שלהם באיזה משחק כלשהו (בגביע הטוטו לא טרחתי לעקוב)

לא יודע איזה צבע המדים שלהם, לא יודע על שחקן אחד שלהם, לא יודע מי המאמן או בעלים. 

בושה אם זה לא נגמר באונס קשה 

חותם על 1:0